Bill Gates opet najbogatiji

poruka: 34
|
čitano: 7.282
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bill Gates opet najbogatiji".
15 godina
offline
Bill Gates opet najbogatiji

Zapanjujuce je to sto je sa 60-90% piratlukom najbogatiji na svijetu. To znaci da oni koji zbilja kupe, plate i za ove ostale.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
Ne mora znaciti da ima samo prihode od MS-a
16 godina
offline
Bill Gates opet najbogatiji

Kako se obogatio kopirajući i kradući druge. Najbolji primjer je jadna aplikacija za instaliranje novih fontova na XP-u. GUI im je na razini Windowsa 3.1 :)

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
bnaci kaže...

Zapanjujuce je to sto je sa 60-90% piratlukom najbogatiji na svijetu. To znaci da oni koji zbilja kupe, plate i za ove ostale.

 Možda i on sastrane usput prodaje piratlukIzlanuo seSmijeh
Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
kostolomac kaže...
bnaci kaže...

Zapanjujuce je to sto je sa 60-90% piratlukom najbogatiji na svijetu. To znaci da oni koji zbilja kupe, plate i za ove ostale.

 Možda i on sastrane usput prodaje piratlukIzlanuo seSmijeh
 Da, ima svoje dilere xdCool
In the war it doesen't mean you wont die if you are right! You have to look left too!
15 godina
protjeran
offline
Bill Gates opet najbogatiji

"Ukupno su vodeća tri svjetska milijardera proteklih godinu dana izgubili oko 68 milijardi dolara" omgCool

ali kuzis foru svi gube nitko ne dobiva sve je to trulo i hebena burza i hebeni bush!!

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji

je, tesko im je, stace jadni, nemaju ni za duvan

16 godina
neaktivan
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
kris_marko kaže...

"Ukupno su vodeća tri svjetska milijardera proteklih godinu dana izgubili oko 68 milijardi dolara" omgCool

ali kuzis foru svi gube nitko ne dobiva sve je to trulo i hebena burza i hebeni bush!!

 da su nama u RH poslali 50% onoga sto su izgubili mi bismo procvali..
samo janjetina na raznjevima, odmori na jadranu,......
15 godina
offline
Bill Gates opet najbogatiji

Drago mi je zbog njega. Sigurno je ružno biti drugi najbogatiji čovjek na svijetu, on je to morao trpjeti čak godinu dana.

q9300@3,00/Gigabyte X48-DQ6/ OCZ Reaper DDR2 @ 1066/ASUS 4870/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bill Gates opet najbogatiji

ali...

daj zamisli da ti u godini dana ostanes bez 1/3 imovine!!! nebitnoi koliko je sada imas! samo onako statisticki gledano....

 

koma je to...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bill Gates opet najbogatiji

čovjek ima 2 biliuna dolara mislim da taj gubitak mu nije problem

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
Je, samo kaj oni nemaju tolko para u keshu na racunu. Pa ti gubici nisu bas realni jer su samo procjena koliko bi vrijedilo da oni idu prodat svoj portfelj.

U to spada sve. dionice, nekretnine, pokretnine, udjeli u fondovima.

Oni za 2 godine, kada se recimo oporavi ekonomija i trziste, mogu opet imat nazad te novce bez da mrdnu prstom.
15 godina
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
gamer2400 kaže...

čovjek ima 2 biliuna dolara mislim da taj gubitak mu nije problem

 hmmmIznenađen da nisi ti nešto pobrkao , mislim 2 biljuna ??? ne,ne  cca 40 miljardi dolara ima trenutno, mislim tak se priča
Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
16 godina
neaktivan
offline
Bill Gates opet najbogatiji

Jeeeeeeeeei Gates je opet najbogatiji. Idem se večeras napit da proslavim, on mi je najdraži čovjek na svijetu. Nek da meni malo para i onda ću možda mariti za to što je najbogatiji.

Kućište: Coolermaster CosmosS/ PSU: Corsair TX650W/ MB: Asus P5Q Pro/ CPU: Intel C2D E8500/ GPU: XFX Nvidia GTX 260 black edition/ Memorija: 3X 1GB KINGMAX PC6400/ Monitor: Samsung T200/ HDD 1. WD 120 GB, 2. Seagate 320 GB, 3. Samsung 1 TB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
kostolomac kaže...
gamer2400 kaže...

čovjek ima 2 biliuna dolara mislim da taj gubitak mu nije problem

 hmmmIznenađen da nisi ti nešto pobrkao , mislim 2 biljuna ??? ne,ne  cca 40 miljardi dolara ima trenutno, mislim tak se priča
 evo ti dio članka "Kako je sveprisutna ekonomska kriza reducirala bogatstvo svjetskih dolarskih milijardera za približno 2 bilijuna dolara, Bill Gates je opet došao na vrh liste najbogatijih ljudi na svijetu"  a imovina mu je u vrijednosti 40 miljardi

razumiješ?
15 godina
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
gamer2400 kaže...
kostolomac kaže...
gamer2400 kaže...

čovjek ima 2 biliuna dolara mislim da taj gubitak mu nije problem

 hmmmIznenađen da nisi ti nešto pobrkao , mislim 2 biljuna ??? ne,ne  cca 40 miljardi dolara ima trenutno, mislim tak se priča
 evo ti dio članka "Kako je sveprisutna ekonomska kriza reducirala bogatstvo svjetskih dolarskih milijardera za približno 2 bilijuna dolara, Bill Gates je opet došao na vrh liste najbogatijih ljudi na svijetu"  a imovina mu je u vrijednosti 40 miljardi

razumiješ?
 Ok , kužim tako kako si napisao sam mislio da samo na Gatesa misliš da ima 2 biljunaNamigiva
Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
15 godina
neaktivan
offline
Bill Gates opet najbogatiji

zadnje sto sam ja citao jest da je gates prenio veliku vecinu imovine na onu svoju humanitarnu zakladu, a da je sebi i familiji ostavio kojih 200-300 milijuna dolara; cisto da imaju za otic na hamburger jednom tjedno, umjesto cvaraka za veceru svaki dan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
gamer2400 kaže...
kostolomac kaže...
gamer2400 kaže...

čovjek ima 2 biliuna dolara mislim da taj gubitak mu nije problem

 hmmmIznenađen da nisi ti nešto pobrkao , mislim 2 biljuna ??? ne,ne  cca 40 miljardi dolara ima trenutno, mislim tak se priča
 evo ti dio članka "Kako je sveprisutna ekonomska kriza reducirala bogatstvo svjetskih dolarskih milijardera za približno 2 bilijuna dolara, Bill Gates je opet došao na vrh liste najbogatijih ljudi na svijetu"  a imovina mu je u vrijednosti 40 miljardi

razumiješ?
 imovina SVIH milijardera na SVIJETU se smanjila za 2 bilijuna $, a nema Gates toliko!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
sasa kaže...
gamer2400 kaže...
kostolomac kaže...
gamer2400 kaže...

čovjek ima 2 biliuna dolara mislim da taj gubitak mu nije problem

 hmmmIznenađen da nisi ti nešto pobrkao , mislim 2 biljuna ??? ne,ne  cca 40 miljardi dolara ima trenutno, mislim tak se priča
 evo ti dio članka "Kako je sveprisutna ekonomska kriza reducirala bogatstvo svjetskih dolarskih milijardera za približno 2 bilijuna dolara, Bill Gates je opet došao na vrh liste najbogatijih ljudi na svijetu"  a imovina mu je u vrijednosti 40 miljardi

razumiješ?
 imovina SVIH milijardera na SVIJETU se smanjila za 2 bilijuna $, a nema Gates toliko!
 sada razumijem nisam ja to dobro pročitao hvala
16 godina
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
DhulKarnain kaže...

zadnje sto sam ja citao jest da je gates prenio veliku vecinu imovine na onu svoju humanitarnu zakladu, a da je sebi i familiji ostavio kojih 200-300 milijuna dolara; cisto da imaju za otic na hamburger jednom tjedno, umjesto cvaraka za veceru svaki dan.

 Ljudina Namigiva
Doć će Zoka da vas roka
16 godina
neaktivan
offline
Bill Gates opet najbogatiji

pa rijetko tko bi se odrekao ogromnog bogatstva i sebi ostavio cca 1% ili 5%, a ostalo dao u dobrotvorne svrhe!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Bill Gates opet najbogatiji

Mnogi će sad komentirat 'ajme mora da mu je bilo teško biti ne-prvi bogataš milijarder svijeta' ali mora da je bilo neugodnoh situacija

kad je najavljen kao najbogatiji čovjek svijeta,a onda bi slijedila ispravka kako to više nije.

Sigurno mu je bilo vrlo stresno,a i njegovoj obitelji,cijelo to iskustvo,mislim - zamislite samo kako bi bilo da se vama to dogodi.Strašno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
kako laze ovaj Gates...a juce mi na telefonu kukao da nema ni dolar u dzepu + mi trazio da mu dam da ima sta da jede :D nesto meni sve cudno kako su ovi tako brzo i jako pali ....
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
neaktivan
offline
Bill Gates opet najbogatiji

E a neki se pitaju "sta je njemu dati meni sada 10etak tisuca dolara"? Pa ne bi ti nije dao... i ja sam ih zaradio, ko tebi brani :)

roX!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bill Gates opet najbogatiji

Sigurno mu je to tesko palo... Vjerujem da nije ni osjetio taj gubitak dok ga oni koji su zaduzeni za njegove financije nisu obavjetili o tome... Vjerujem da i dalje isto zivi, bez ikakvih problema...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji

Nije bogat onaj koji puno ima nego onaj kome malo treba.

doktor za grafe i ludosti
15 godina
offline
Bill Gates opet najbogatiji

Od mene nije dobio ni kune, hehe, a ni nece ako me ne natjera. A cak i u tom slucaju odo na linux. Jednostavno odbijam platiti. :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
A sad su rekli da je MS izgubio 10 milijuna dolara zbog krize.
Вгикфмлщ Зщыфмфс
16 godina
neaktivan
offline
Bill Gates opet najbogatiji

Ja da sam na Gatesovom mjestu sve bi prodo i uzeo 30 milijardi(10 za onu fundaciju)i živio ko car.Nebi dana više radio,a sve bi imo u kešu Namigiva

Blackberry vs. My 1'st comp 629Mhz vs 120Mhz 128MbRAM vs 16MbRam 2" monitor vs 12" monitor
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
Zippo kaže...

Ja da sam na Gatesovom mjestu sve bi prodo i uzeo 30 milijardi(10 za onu fundaciju)i živio ko car.Nebi dana više radio,a sve bi imo u kešu Namigiva

 što misliš da on nema ništa u banci ja mislim da ima barem duplo više u karticama nego u imovini
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice