Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om

poruka: 19
|
čitano: 3.597
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om".
11 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om
Onda je isto tako MOBITEL MOBITEL, a ne i kalkulator, rokovnik, kamera, MP3 player, navigacija...
Vremena se mijenjaju, pomiri se sa time.
 
23 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om
Mobitel je mobitel, i ima mogućnost instaliranja aplikacija, kao i aplikaciju s kojom možeš računati. Mobitel nije kalkulator 😉
Slažem se s prvim postom, sat je sat, i ne kužim ljude koje nose te moderne satove. Svi znamo kako sat treba izgledati.
15 godina
offline
Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om

ali zato nema nikakvih problema s nabijanjem cijene. bar nešto. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
19 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om
Dex.pwn kaže...
Mobitel je mobitel, i ima mogućnost instaliranja aplikacija, kao i aplikaciju s kojom možeš računati. Mobitel nije kalkulator 😉
Slažem se s prvim postom, sat je sat, i ne kužim ljude koje nose te moderne satove. Svi znamo kako sat treba izgledati.

Ajde ti nama onda fino objasni kako to sat treba izgledati. Osobno mi je Apple Watch ružni mini-iPhone, ali po čemu točno Gear S3 ili Huawei Watch ne izgledaju kao satovi? Čak je i pravokutnih satova bilo 100 godina prije smartwatcheva pa nije ni takav dizajn ništa novo.

 

I ne vidim šta je teško shvatiti kod ljudi koji nose te moderne satove? Imamo potpunu funkcionalnost običnog sata plus hrpu drugih funkcija koje su nam korisne.

13 godina
offline
Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om

Ova crvena točka na "crownu" da bi se LTE model razlikovao od običnog je vrh, da ne bi netko pomislio da si peasant s običnim modelom. Prava dizajnerska kompanija. XD

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 14:15 (Chronosus).
Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om
jaajaa kaže...
Onda je isto tako MOBITEL MOBITEL, a ne i kalkulator, rokovnik, kamera, MP3 player, navigacija...
Vremena se mijenjaju, pomiri se sa time.

 

Nisi ti ništa krivo reka, ali ta nova vremena ne trebaju svakom. Na svu sreću, ako ne želim, ne moram platit (kao npr 15% novog prireza u Splitu kojeg moram plaćat a nisam tražio)

 

Ja to gledam kao još jedan aparat kojeg trebam navečer punit koji kao mijenja klasični sat, a satu koji ima osnovni fičer sata treba prominit bateriju svake cca 2 godine. Unatoč svim beneficijama pametni sat je zapravo više teret nego olakšanje, jerbo će te sad i on obasipat notifikacijama, brojem koraka, mailovima, alarmima, kalkulatorima, app store updateovima itd. A UZ SVE TO ga još moraš navečer punit.

 

I think I'll pass.

 

just 0.02$ (ali prirez 15% u ST nije moje mišljenje nego stvarnost)

Apple je samo vendor PC računala.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om
masterripper kaže...
jaajaa kaže...
Onda je isto tako MOBITEL MOBITEL, a ne i kalkulator, rokovnik, kamera, MP3 player, navigacija...
Vremena se mijenjaju, pomiri se sa time.

Nisi ti ništa krivo reka, ali ta nova vremena ne trebaju svakom. Na svu sreću, ako ne želim, ne moram platit (kao npr 15% novog prireza u Splitu kojeg moram plaćat a nisam tražio)

 

Ja to gledam kao još jedan aparat kojeg trebam navečer punit koji kao mijenja klasični sat, a satu koji ima osnovni fičer sata treba prominit bateriju svake cca 2 godine. Unatoč svim beneficijama pametni sat je zapravo više teret nego olakšanje, jerbo će te sad i on obasipat notifikacijama, brojem koraka, mailovima, alarmima, kalkulatorima, app store updateovima itd. A UZ SVE TO ga još moraš navečer punit.

 

I think I'll pass.

 

just 0.02$ (ali prirez 15% u ST nije moje mišljenje nego stvarnost)

Ok, ne trebaju svakom i to stoji. Ali ajde please nemojte bulazniti s tim da ga moraš svaku večer punit i slično. Ne znam za Apple Watch koliko traje, ali ja se u zadnje vrijeme doslovno slučajno svakih par dana sjetim da mi sat (Gear S3) ima bateriju koju treba puniti pa potrošim sekundu da pogledam na koliko je posto i ovisno o tome eventualno skinem i stavim malo na punjač. Jedno vrijeme sam ga punio kad bih se išao tuširati, a ionako se ne bih tuširao sa satom. 90% ljudi koji nose klasične satove ih skidaju prije spavanja. Jedina je razlika što ovog skineš i staviš na stalak. Obični sat koji sam imao prije bih skidao čim bih ušao u kuću, jer je uz sve zidne i ostale satove potpuno beskoristan, tako da Gear bez obzira na to što mu moram puniti bateriju daleko više koristim i nosim.

 

A da te obasipa ičim, obasipa te točno onim čime želiš da te obasipa. Ne trebaš notifikacije od nekog appa, isključiš ih. Ne zanima te koliko si aktivan, isključiš sve vezano za to. Tihi vibracijski alarm na zapešću je beskonačno korisnija stvar nego sam mislio da je. A pazi čuda, i alarm možeš isključiti. Kalkulator ne moraš imati. Appove staviš da se automatski updateaju i zaboli te ona stvar. I daleko je više olakšanje nego teret baš zato što sve dolazi na njega i vidim u sekundi trebam li ili ne tražiti/čupati mobitel iz džepa kad stigne nešto jer znam je li bitno ili nije prije nego potrošim pola minute da dođem do moba.

11 godina
offline
Re: Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om
jaajaa kaže...
Onda je isto tako MOBITEL MOBITEL, a ne i kalkulator, rokovnik, kamera, MP3 player, navigacija...
Vremena se mijenjaju, pomiri se sa time.

To što ti nazivaš (a i drugi) mobitelom nije mobitel nego računalo kojim, između ostalog, možeš i telefonirat. I s stolnim računalom se može telefonirat pa ga nitko ne zove telefonom. Jedina razlika između "mobitela" i računala je u veličini. Sve ostalo funkcionira na isti način.

 

Isto tako Apple Watch (ili neki drugi "pametni sat") nije sat nego isto (istina dosta okljaštreno) računalo koje između ostalog može pokazivat trenutno vrijeme. Uostalom to mogu i "mobitel" i računalo, ali ih zbog toga nitko ne zove satom.

 

Nazivati ručno računalo mobitelom samo zato što je mobilno i njime se može telefonirati, a "pametne satove" satom samo zato što se nosi na ruci kao i ručni sat je prilično blesavo. A još je blesavije svađat se koje funkcije bi trebali imati ti uređaji.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 15:36 (markoBT).
14 godina
neaktivan
offline
Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om

Shvaćam da postoje strana koja kaže da sat treba biti samo sat. I to mi je ok. 

Osobno imam i "običan" sat i imam i Apple Watch. 

 

Apple Watch koristim svakodnevno zbog eto svih tih dodatnih featurea za koje smatraju da su nepotrebni na satu. Meni odredene funkcije pomazu, smanjile su mi koristenje mobitela, a samim time cak i stedim bateriju na mobitelu, jer puno stvari mogu obaviti sa satom dok mi je mobitel par metara dalje. 

 

Sto se tiče baterije i komentara da ga svaku večer moraš puniti, to konkretno nije istina. Naravno to sad ovisi o korištenju, no meni bez problema izdrži sa punjenjem od 2 puta tjedno. 

Razlike sa "normalnim" satom iskreno ne vidim, jer i klasicni sat isto odlozim prije spavanja, a ovog kad ga već punim, samo spustim na magnetski punjač i amen. No big deal. 

 

Al da sam oduševljen sa ovim LTEom, baš i nisam. Iskreno i ne želim imati tu funkciju u satu, dovoljno mi je što sam u blizini mobitela izlozen zracenju, ne trebam to isto i konstantno na kozi/zapescu. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 16:36 (Ivche).
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om
Mirko935 kaže...
Dex.pwn kaže...
Mobitel je mobitel, i ima mogućnost instaliranja aplikacija, kao i aplikaciju s kojom možeš računati. Mobitel nije kalkulator 😉
Slažem se s prvim postom, sat je sat, i ne kužim ljude koje nose te moderne satove. Svi znamo kako sat treba izgledati.

Ajde ti nama onda fino objasni kako to sat treba izgledati. Osobno mi je Apple Watch ružni mini-iPhone, ali po čemu točno Gear S3 ili Huawei Watch ne izgledaju kao satovi? Čak je i pravokutnih satova bilo 100 godina prije smartwatcheva pa nije ni takav dizajn ništa novo.

 

I ne vidim šta je teško shvatiti kod ljudi koji nose te moderne satove? Imamo potpunu funkcionalnost običnog sata plus hrpu drugih funkcija koje su nam korisne.

 

Eventualno dolaze u obzir satovi koji se koriste u vojne svrhe

https://www.bing.com/images/search?q=watch&FORM=HDRSC2

10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om

Za mene je sat nespretno rješenje, jer radim u poslu u kojem ga mogu lako potrgati. 

 

Navikao sam koristiti sat na smartphenu, a satove budem i dalje volio klasične, u ormaru čuvam jedan vrijedniji za uspomenu :) 

 

Dodatni gadget mi je dovoljno nesto poput bluetooth slušalice. Još da usput nju uspiju podesiti da kaže koliko je sati kada pritisnete određenu tipku :D 

16 godina
online
Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om

 "za Apple Watch 3 i njegove rane prodajne rezultate to bi moglo biti kasno jer su već objavljene brojne recenzije ovog uređaja koje mu nisu baš naklonjene"
Lol, otkad kupci apple gadgeta gledaju u recenzije prije kupovine??? 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om
Amazing.....😂
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om

Nek su oni njega ispolirali ;) Eno citam i IOS 11 ima problema ;) A koliko ono godina se prica kako samo poliraju.... 

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om
overhaul kaže...

 "za Apple Watch 3 i njegove rane prodajne rezultate to bi moglo biti kasno jer su već objavljene brojne recenzije ovog uređaja koje mu nisu baš naklonjene"
Lol, otkad kupci apple gadgeta gledaju u recenzije prije kupovine??? 

 Bas sam se slatko smijao kad sam gledao ovaj video prije par dana ;)

16 godina
offline
Re: Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om
Imam sat dimenzija 6x7 cm. Prakticki vekerica kolko je veliki, dobro da ne trebam oruzani list za sat. Kad bi napravili takvu pametnu vuru da imam ekran od najmanje 2" mozda bi i kupil ali ovak mi svi ti satovi izgledaju ko igracke za malu djecu.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om

Ja uz'o sunčane naočarke da mogu otić' u Tcom u utorak.S obzirom da je Aplle watch odmah na ulazu....

Svaka akcija ima svoju reakciju.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om
Igor150 kaže...

Ja uz'o sunčane naočarke da mogu otić' u Tcom u utorak.S obzirom da je Aplle watch odmah na ulazu....

 

Bolje uz'i one naočarke za zavarivanje, j'bga zdravlje je največe bogatstvo 

You know I am born to lose, and gambling is for fools, But thats the way I like it baby, I do not wanna live for ever , And do not forget the joker!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch s LTE-om ima problema – s LTE-om

Ma oči u lubanji...neprocjenjivo.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice