Apple predstavlja novi iPhone

poruka: 472
|
čitano: 136.611
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple predstavlja novi iPhone".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
microman kaže...
nsoul kaže...
 Možda vjerojatno zato šta je bila unutra Tegra2, a ne Exyonis.

Nemaš ti pojma stari,nema šanse da si imao SGS2 sa Tegrom,samo Exynos je na tržištu. Tolko o tvom uspoređivanju SGS2 I Iphona,vjerodostojan si OHOHO.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
DwightSchrute kaže...

Nemaš ti pojma stari,nema šanse da si imao SGS2 sa Tegrom,samo Exynos je na tržištu. Tolko o tvom uspoređivanju SGS2 I Iphona,vjerodostojan si OHOHO.

LOL. Odkud da ja znam koja platforma je unutra? Pa nisam raskapao unutra. I BTW napisao sam MOŽDA upravo zato jer se bilo pričalo da će jedan dio SGSII uređaja biti na Tegri 2 zbog zadovoljavanja potražnje na tržištu. Što se mene tice može biti unutra i Single Core proc ako radi dobro.I BTW na

đi mi post di sam ja uspoređivao performanse iPhone 4 i SGSII?

I ja od nikoga ne tražim da mi vjeruje, a posebice ne od tebe

I'll be back
13 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone
Ne znas sta ti je u mobitelu sa kojim si se sluzio al zato znas kakav ce bit mobitel kojeg jos nisi ni imao u ruci. Bravo.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
DwightSchrute kaže...
Ne znas sta ti je u mobitelu sa kojim si se sluzio al zato znas kakav ce bit mobitel kojeg jos nisi ni imao u ruci. Bravo.

 Apple nije izjavio da će zbog nedostatka A5 stavljat gore TegruII, dakle dobro se zna šta je unutra i koja je platforma.

Sa druge strane za Samsunga se to isto nemože reci.

 

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2011 0:59 (microman).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Ne kuzim te,sta zapravo zelis reci? Google izbacuje android al proizvodjaci mobitela poput Samsunga biraju na kakvom cu SoCu izdat uredjaj i sa kakvim karakteristikama.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
microman kaže...
DwightSchrute kaže...
Ne znas sta ti je u mobitelu sa kojim si se sluzio al zato znas kakav ce bit mobitel kojeg jos nisi ni imao u ruci. Bravo.

 Apple nije izjavio da će zbog nedostatka A5 stavljat gore TegruII, dakle dobro se zna šta je unutra i koja je platforma.

Sa druge strane za Samsunga se to isto nemože reci.

 

Mislim,koji je poanta,šta ti želiš točno dokazati? Gubiš se pomalo... Samsung je razvijao dvije verzije SGS2,jednu sa Exynosom koja je kod nas na tržištu i jednu sa Tegrom2 koja je trebala biti za slabije razvijena tržišta,jer su mislili da nece moć naštancat dovoljno Exynos čipova i jer je Tegra2 verzija trebala biti jeftinija. Pa? Kolko ja znam,mislim da ta verzija sa Tegrom nije ni izašla na tržište,i šta ćemo sad? Sad ovdje ispada da ja branim Samsung,al briga me,sa mobitelima se služim od 98me i promjenio sam brdo proizvođača,kao što ću ih vjerovatno promjeniti brdo u budućnosti. Jedno vrijeme mi je Ericsson bio TOP,jedno vrijeme Nokia,jedno vrijeme Siemens,pa čak i jedno vrijeme Apple. Doduše kratko! {#} Pa onda HTC,a sada Samsung,jer mislim da imaju najbolje proizvode u ovom trenutku za moje potrebe i za moju lovu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2011 1:11 (DwightSchrute).
16 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
DwightSchrute kaže...

 Samsung je razvijao dvije verzije SGS2,jednu sa Exynosom koja je kod nas na tržištu i jednu sa Tegrom2 koja je trebala biti za slabije razvijena tržišta,

Nisam znao da je Hrvatska "jače" tržište....

 

14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Bypass kaže...

Što je to napredni korisnik smarphone-a?

 

Koji to k*rac možeš napredno raditi na telefonu?? Pisati dokumente na minijaturnim ekranima sa bezveznim verzijama worda? Raditi prezentacije? Programirati? Pisati module za kernel? Surfati?!!

 

Daj se uozbiljite. To su sve igračke ma koliko vi željeli da nisu.

Nisi ni svjestan koliko se može sa smartphoneom, očito. Valjda 70% korisnika osobnog računala piše dokumente i "fejsa", ali to ne znači da je računalo smeće, a ista je situacija i sa pametnim telefonima.

 

Tebi pada na pamet pisanje dokumenata, meni pada na pamet dijagnostika za automobile i medicinske aparate.

Ne samo da mi pada na pamet, radio sam na potonjoj koristeći Android kao "bazu".

 

Cijelo moje poslovanje povezano je u jednom telefonu, mislim da je to itekako dovoljno da ne prozivamo smartphone isključivo igračkom.

 

Ali da ne širim temu..smartPHONE sa razlogom ima ovo PHONE u nazivu.

 

Takvom aparatu nije svrha zamijeniti računalo, ali tablet novije generacije ga može zamijeniti...i zamijenit će ga.

15 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
eevek kaže...
Bypass kaže...

Što je to napredni korisnik smarphone-a?

 

Koji to k*rac možeš napredno raditi na telefonu?? Pisati dokumente na minijaturnim ekranima sa bezveznim verzijama worda? Raditi prezentacije? Programirati? Pisati module za kernel? Surfati?!!

 

Daj se uozbiljite. To su sve igračke ma koliko vi željeli da nisu.

Nisi ni svjestan koliko se može sa smartphoneom, očito. Valjda 70% korisnika osobnog računala piše dokumente i "fejsa", ali to ne znači da je računalo smeće, a ista je situacija i sa pametnim telefonima.

 

Tebi pada na pamet pisanje dokumenata, meni pada na pamet dijagnostika za automobile i medicinske aparate.

Ne samo da mi pada na pamet, radio sam na potonjoj koristeći Android kao "bazu".

 

Cijelo moje poslovanje povezano je u jednom telefonu, mislim da je to itekako dovoljno da ne prozivamo smartphone isključivo igračkom.

 

Ali da ne širim temu..smartPHONE sa razlogom ima ovo PHONE u nazivu.

 

Takvom aparatu nije svrha zamijeniti računalo, ali tablet novije generacije ga može zamijeniti...i zamijenit će ga.

  Pa ako ti smartphone služi za posao toliko koliko kažeš zašto onda kao čovjek ne kupiš iPhone nego se patiš sa androidom?

13 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Šta je Siri samo na 4S? {#}

I sad ja na svojoj 4-ci nemogu imati Siri????? Pa mogli su ga stavit kao update za iOS 5 i lijepo da ga svi imamo.....

real master for every game
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
master4games kaže...

Šta je Siri samo na 4S? {#}

I sad ja na svojoj 4-ci nemogu imati Siri????? Pa mogli su ga stavit kao update za iOS 5 i lijepo da ga svi imamo.....

Pa to ti je osnovna razlika izmedju androida i iPhonea. Ko kupi top model androida miran je s njim bar 3 godine.

14 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
BlueMax kaže...
master4games kaže...

Šta je Siri samo na 4S? {#}

I sad ja na svojoj 4-ci nemogu imati Siri????? Pa mogli su ga stavit kao update za iOS 5 i lijepo da ga svi imamo.....

Pa to ti je osnovna razlika izmedju androida i iPhonea. Ko kupi top model androida miran je s njim bar 3 godine.

{#} dobra...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
master4games kaže...

Šta je Siri samo na 4S? {#}

I sad ja na svojoj 4-ci nemogu imati Siri????? Pa mogli su ga stavit kao update za iOS 5 i lijepo da ga svi imamo.....

Ne znam da li je to pravi razlog ali mislim da je Apple izjavio da Siri treba snagu dvojezgrenog procesora... Ali to nije jedini razlog zbog kojeg iPhone 4 neće dobiti Siri, tu naravno i novac igra ulogu...

13 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Jbt. što ja onda trebam svake godine kupovat novi?

real master for every game
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Kordy kaže...

Ne znam da li je to pravi razlog ali mislim da je Apple izjavio da Siri treba snagu dvojezgrenog procesora... Ali to nije jedini razlog zbog kojeg iPhone 4 neće dobiti Siri, tu naravno i novac igra ulogu...

Ovo boldano je vjerojatno jedini razlog.

14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
master4games kaže...

Jbt. što ja onda trebam svake godine kupovat novi?

Trebaš.

Posthumni ugovor sa Jobsom te obvezuje na to. Ako slučajno nemaš novaca moraš prodat bubreg. I to ne samo za iPhone, vrijedi za sve iProizvode.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Kordy kaže...
master4games kaže...

Šta je Siri samo na 4S? {#}

I sad ja na svojoj 4-ci nemogu imati Siri????? Pa mogli su ga stavit kao update za iOS 5 i lijepo da ga svi imamo.....

Ne znam da li je to pravi razlog ali mislim da je Apple izjavio da Siri treba snagu dvojezgrenog procesora... Ali to nije jedini razlog zbog kojeg iPhone 4 neće dobiti Siri, tu naravno i novac igra ulogu...

 

Ipad 2 takodjer ima dvojezgreni pa nis od sirele. Nije bas da mi nesto fali. Koristio bih siri koliko i face time, ali da su mogli staviti bar na ipad 2, mogli su.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
sirka666 kaže...
master4games kaže...

Jbt. što ja onda trebam svake godine kupovat novi?

Trebaš.

Posthumni ugovor sa Jobsom te obvezuje na to. Ako slučajno nemaš novaca moraš prodat bubreg. I to ne samo za iPhone, vrijedi za sve iProizvode.

A i meni se čini da je tak.... argh, i uz sve to, imam bluetooth ali samo za iOS 2 iOS uređaje, a uvijek sam si navikao pjesme slat od drugih (koji nemaju iPhone)....

real master for every game
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2011 22:04 (master4games).
12 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
master4games kaže...

A i meni se čini da je tak.... argh, i uz sve to, imam bluetooth ali samo za iOS 2 iOS uređaje, a uvijek sam si navikao pjesme slat od drugih (koji nemaju iPhone)....

ajd ne trolaj bezveze.

14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
master4games kaže...
sirka666 kaže...
master4games kaže...

Jbt. što ja onda trebam svake godine kupovat novi?

Trebaš.

Posthumni ugovor sa Jobsom te obvezuje na to. Ako slučajno nemaš novaca moraš prodat bubreg. I to ne samo za iPhone, vrijedi za sve iProizvode.

A i meni se čini da je tak.... argh, i uz sve to, imam bluetooth ali samo za iOS 2 iOS uređaje, a uvijek sam si navikao pjesme slat od drugih (koji nemaju iPhone)....

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Pa šta, istina je, takve sam naravi....ak si vi skidate pjesme pa stavljate, vaš problem, ja tako ne radim....

real master for every game
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
master4games kaže...

Pa šta, istina je, takve sam naravi....ak si vi skidate pjesme pa stavljate, vaš problem, ja tako ne radim....

To što radiš je također piratstvo, ako zbog toga ne skidaš.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice