Android nasumično šalje SMS poruke

poruka: 99
|
čitano: 29.315
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android nasumično šalje SMS poruke".
14 godina
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

hm, da je ovo bilo na iPhoneu,  odmah drvlje i kamenje,,

 

hm, tko zna možda su im sve te fore sa "nedostatcima" bilo kakve vrste, samo jedna dobra reklama, i to besplatna,, da se samo priča o smartphonima

 
21 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

problem je "srednje važan"... pa ovo je alarmanto!

 

bus kaže...

hm, da je ovo bilo na iPhoneu,  odmah drvlje i kamenje,,

 

hm, tko zna možda su im sve te fore sa "nedostatcima" bilo kakve vrste, samo jedna dobra reklama, i to besplatna,, da se samo priča o smartphonima

a ima i tu nesto...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.1.2011 20:42 (max1919).
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
max1919 kaže...

problem je "srednje važan"... pa ovo je alarmanto!

 

bus kaže...

hm, da je ovo bilo na iPhoneu,  odmah drvlje i kamenje,,

 

hm, tko zna možda su im sve te fore sa "nedostatcima" bilo kakve vrste, samo jedna dobra reklama, i to besplatna,, da se samo priča o smartphonima

a ima i tu nesto...

A da se slučajno to događa na Symbianu sad bi tu navalile horde obožavatelja ajfona i Androida i likovale kako je Symbian smeće.

Nemam 14 godina
16 godina
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Nije mi jasno kako Vam je uspjelo promaknuti da problem nastaje isključivo zbog greške u Facebook aplikaciji, a ne zbog Android-a. Koliko mi je poznato problem se javlja kada je u Facebook aplikaciji omogućena sinhronizacija kontakata. Ako želite biti sigurni da Vam se slučajno ne dogodi isto dovoljno je opciju sinhronizacije isključiti u Facebooku i ponovo pokrenuti uređaj.

 

http://www.twitlonger.com/show/7rntrc

 

Nažalost nigdje nije opisano da li na uređaju ostaje trag neželjeno poslane poruke ili se to ne može primjetiti osim ako ti osoba koja je greškom primila SMS ne uzvrati upitnikom.

Moj PC  
24 0 hvala 12
14 godina
neaktivan
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Ova vijest je taman došla za ove što pljuju iPhone ''sve u 16'' zbog buga sa alarmom xD

 

 

 
10 0 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

bwahahahahha :D

dobar :p

ali mi je fail na mom iphonu bio zesci :D

 

ipak na smarthonima ide

 

1. poziv

2. sms

3. email

4. alarm

 

tako da ANDROID "jos jednom" nosi "pobjedu"

potpis :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
Dom031 kaže...

Ova vijest je taman došla za ove što pljuju iPhone ''sve u 16'' zbog buga sa alarmom xD

 

 

Evo, pljucam i dalje ;) iPhone problem je problem IOS-a, a ovdje je problem Facebook aplikacije.

15 godina
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Izgleda da ni jedan OS nije bez glupavih problema.

 

21. stoljeće, jedan ne može aktivirati budilicu, a drugi poslat SMS.

 

Ja problem nisam imao (2.2), mada je moglo biti svašta u novogodišnjoj noći, a da nisam ni svjestan{#}.

Iako imao sam problem sa Gmail appom, poslao je neke poruke bivsoj (zasto je uopce imam na mail adresama ne pitati{#}).

I da zbilja se radilo o pogresci aplikacije a ne o drunk callu.{#}{#}

 

EDIT: vidim problem je s facebookom, kako ga ne koristim (pećinar) izbjegao sam igru pijanih poštara.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.1.2011 20:54 (wyks).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke

a toliko su taj android svi hvalili pa ovo je velik propust,pošalješ pismo ljubavnici a dođe ženi

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
blackalbum kaže...

a toliko su taj android svi hvalili pa ovo je velik propust,pošalješ pismo ljubavnici a dođe ženi

Ako ne napises ime onda jos super ispadne.

Zena pomisli kako si jos uvijek romantican nakon svih godina braka {#}

If you're not paranoid, you're not paying attention
16 godina
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Bit ću dosadan dok se napokon ne prosvijetlite:

 

http://www.twitlonger.com/show/7rntrc

 

Ako ti npr. Word sruši računalo, nećeš kriviti Windowse, već Word. Ako autom pokupiš pješaka, teško ćeš krivnju prebaciti na zebru. Ipak ako BUG online ne zna (ili ne želi) objaviti pravi uzrok problema nego im je od informacije draža senzacija, svi će odjedom postati ovce i blejati o tome do besvjesti.

Moj PC  
29 0 hvala 6
13 godina
neaktivan
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
Danijel14 kaže...
max1919 kaže...

problem je "srednje važan"... pa ovo je alarmanto!

 

bus kaže...

hm, da je ovo bilo na iPhoneu,  odmah drvlje i kamenje,,

 

hm, tko zna možda su im sve te fore sa "nedostatcima" bilo kakve vrste, samo jedna dobra reklama, i to besplatna,, da se samo priča o smartphonima

a ima i tu nesto...

A da se slučajno to događa na Symbianu sad bi tu navalile horde obožavatelja ajfona i Androida i likovale kako je Symbian smeće.

 

Pa kada je smeće{#}

imam E52

 

16 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
Jazzer kaže...

Bit ću dosadan dok se napokon ne prosvijetlite:

 

http://www.twitlonger.com/show/7rntrc

 

"Unsync your Facebook contacts and your problem will disappear"

 

Mogli su isto tako reci: "ugasi mobitel pa ti nece radit probleme"... {#} Kreteni...

 

Think locally, act globally...
13 godina
neaktivan
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

dati 5-6 hiljada kuna za smarphone koji nemogu poslati SMS na zeljeni broj......msm jadno......bolje kupit nokiu 3310 i nema problema....

Moj PC  
3 17 hvala 1
15 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke

Izgleda da je Steve Jobs MO odgovora na korisničke žalbe uzeo maha.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
El_Nino_09 kaže...

dati 5-6 hiljada kuna za smarphone koji nemogu poslati SMS na zeljeni broj......msm jadno......bolje kupit nokiu 3310 i nema problema....

U krivu si. Kao prvo, niti jedan Android mobitel ne košta 5-6 hiljada kuna, kao drugo vjerovatno nije rašireni i stalni problem koji se ne može riješiti nekom zakrpom. OS na mobitelima ide naprijed strašno brzim tempom i jasno je da su moguće neke greške. Pa koliko je Android star? To je mladi sistem koji je u razvoju i kojeg koriste oni koji žele pratiti tehnološki napredak. Za one kojima to nije važno, imaju druge modele.

13 godina
neaktivan
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

A taman razmišljao o Androidu - mislim da ću još neko vrijeme zadržat svoj dummy phone :) pouzdano odgovara na pozive, ne gubi signal, alarm radi savršeno i šalje SMS točno određenoj osobi :))))

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Ja sam od neki dan odustao od svog iPhonea 4 i HTC Heroa(prdao sam ih), sredio komp i kupio SE C902 i nikakvih problema vise nemam :P 

 

Pa bi i vama SVIMA preporucio istu stvar :)) 

 

Vjerujte mi ISPLATILO SE ;) {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.1.2011 21:18 (jopys95).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Android nasumično šalje SMS poruke
Android je FAIL,virusi i sms strava...
.U.
 
1 25 hvala 0
15 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke

U ovom topiku se ne događa prezentacija nezadovoljstva Androidom, već prezentacija krajnje ljudske gluposti.

"You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility." - Kevin Mitnick
16 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
SupremeCommander kaže...
Jazzer kaže...

 

Bit ću dosadan dok se napokon ne prosvijetlite:

 

http://www.twitlonger.com/show/7rntrc

 

 

"Unsync your Facebook contacts and your problem will disappear"

 

Mogli su isto tako reci: "ugasi mobitel pa ti nece radit probleme"... {#} Kreteni...

 

Mislim da opis rješenja problema predstavlja nerazrješivu zagonetku tvom umu, a možda si ga jednostavno ugasio da bi rješio neke druge probleme ;). Kriva je Facebook aplikacija tj. Problem je moguće ponoviti isključivo ako je uključena opcija sinhronizacije kontakata iz Facebook aplikacije. Opcija se isključi na opisan način i telefon i sve ostalo nastavlja funkcionirati na isti način uključujući i sve kontakte koji ostaju onakvi kakvi jesu i inače. 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
Jazzer kaže...

Nije mi jasno kako Vam je uspjelo promaknuti da problem nastaje isključivo zbog greške u Facebook aplikaciji, a ne zbog Android-a. Koliko mi je poznato problem se javlja kada je u Facebook aplikaciji omogućena sinhronizacija kontakata. Ako želite biti sigurni da Vam se slučajno ne dogodi isto dovoljno je opciju sinhronizacije isključiti u Facebooku i ponovo pokrenuti uređaj.

 

http://www.twitlonger.com/show/7rntrc

 

Nažalost nigdje nije opisano da li na uređaju ostaje trag neželjeno poslane poruke ili se to ne može primjetiti osim ako ti osoba koja je greškom primila SMS ne uzvrati upitnikom.

Ma tu su budale, umjesto da vijest napišu u potpunosti cijelu vijest su preokrenuli da je Android kriv za to. 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
14 godina
neaktivan
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Svatko tko skida programe sa neprovjerenih izvora latentno postoji mogućnost da kompromitira sustav.

what should I do ?
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

opasno koreštenje

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
woodgamesfx kaže...

Svatko tko skida programe sa neprovjerenih izvora latentno postoji mogućnost da kompromitira sustav.

Ovdje nije riječ o neprovjerenom izvoru već o Facebook aplikaciji za Android koja je uz uključenu sinhronizaciju kontakata jedini uzrok istog.

14 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
Jazzer kaže...
woodgamesfx kaže...

Svatko tko skida programe sa neprovjerenih izvora latentno postoji mogućnost da kompromitira sustav.

Ovdje nije riječ o neprovjerenom izvoru već o Facebook aplikaciji za Android koja je uz uključenu sinhronizaciju kontakata jedini uzrok istog.

Mislim da smo već shvatili.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
16 godina
offline
Android nasumično šalje SMS poruke

Inače za koliko vidim senzacije gladnu, a izuzetno lijenu, populaciju foruma koja nakon novogodišnjeg mamurluka nastavlja piti pokvareno vino samo zato jer se ono nalazi bliže ruci nego prava istina i sam autor ove dezinformacije od članka, danas vrlo aktivni Tonči Jukić, se u jednom danas ranije napisanom članku morao aktivno braniti u forumu otvoreno priznavši da je za greške u objavi kriv mamurluk. A evo ga sad sigurno zadovoljno trlja ruke jer je broj onih koji članak uzimaju zdravo za gotovo daleko veći od nekoliko komentara koji ukazuju na to da je istina ipak drugačija od napisanog.

Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
EVO kaže...
Jazzer kaže...
woodgamesfx kaže...

Svatko tko skida programe sa neprovjerenih izvora latentno postoji mogućnost da kompromitira sustav.

Ovdje nije riječ o neprovjerenom izvoru već o Facebook aplikaciji za Android koja je uz uključenu sinhronizaciju kontakata jedini uzrok istog.

Mislim da smo već shvatili.

Lijepo je što govoreći u množini staješ ispred i štitiš one manjih sposobnosti shvaćanja ;) ali činjenice govore suprotno...

14 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
Danijel14 kaže...

A da se slučajno to događa na Symbianu sad bi tu navalile horde obožavatelja ajfona i Androida i likovale kako je Symbian smeće.

Da stvarno,imam nokiu 5800 sa symbianom,kada sam ga kupio i koristio tijedan dana,mislio sam si kako je smeće,sve suludo šteka (no ta ˝štekanja˝ su sve manja sa novijim firmware-ima) ,ali kada vidim kakve drastićne bug-ove imaju i-os i android,onda jedino šta mogu reči je good job symbian (Nokia){#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.1.2011 21:52 (1BIT).
16 godina
offline
RE: Android nasumično šalje SMS poruke
CROifer kaže...
Android je FAIL,virusi i sms strava...

 Hehe... bas...

ali zanimljivo je kako se gomilaju TD-ovi od ekipe koja ima neki Android telefon, i sad im je ocito tesko priznati da njihov dragi i divni telefon koji ce vjerojatno jos otplacivati godinu-dvije kroz pretplatu nije bas najsigurniji i bez bugova kao sto su mislili... {#}

A i stavovi im se mijenjaju iz dana u dan...

Npr.. nije bitno koliko platforma ima aplikacija, bitno je da su kvalitetne... recimo ko ova Facebook aplikacija koja salje sms-ove tamo gdje netreba...

Ili... nije bitno da je mobitel kvalitetno izradjen, bitno je da nema bugova i da je siguran... kao recimo onih tristotinjak sigurnostnih propusta i pokoji virus...

 

 

 

Think locally, act globally...
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.1.2011 21:52 (SupremeCommander).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice