Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube

poruka: 19
|
čitano: 4.322
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube".
15 godina
neaktivan
offline
Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube

Jel ima smisla uspoređivati youtube (servis za streamanje videa) i netflix (servis za digitalnu posudbu filmova)?

 

Al svejedno zanimljiv podatak.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2015 23:36 (zerocool12).
 
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube

mozda i ima jer netflix nije besplatan a youtube je besplatan a opet se netflix vise koristi

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube

Free YouTube vs Netflix kojeg plačaš,pa nisu Ameri toliko glupi i bogati,mislim da jednostavno plasiraš ovu vijest i ostaneš živ+dobra reklama!!

Moja mala koja ima 2ipol godine se ne skida sa youtuba dok joj ja ne oduzmem tablet,sve pop hitove zna napamet,a počela je i govorit Ruski koliko gleda Mašu i Medu!!

Hebate,kad vidi medvida na Discoveryu viče,look bear!!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2015 1:03 (volegradele).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube

Na Youtubeu nema odličnih Netflixovih serija, a da ne spominjem ostale autorske sadržaje poput filmova, dokumentaraca, animiranih crtanih itd...

 

Nije toliko zanimljiva usporedba Netflixa s Youtubeom, zanimljivije je pogledati kako se nosi sa svojim pravim konkurentom, kabelskom televizijom. 

Evo jedan od novijih članaka. Cable companies are so scared of Netflix they've actually started showing fewer ads, te jedan stariji Netflix Continues To Crush Cable TV. U kojima je očito da kabelska televizija gubi i zadnjim snagama se pokušavaju spasiti, pitanje je samo vremena kada će ih streaming usluge potpuno izbaciti iz igre.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube
sirka666 kaže...

 pitanje je samo vremena kada će ih streaming usluge potpuno izbaciti iz igre.

Bolje pitanje je kada će Netflix omogućiti svoju uslugu slabije razvijenim zemljama (Hrvatska?). 

Zanimljivo kako se na jednoj strani planeta vodi borba između digitalnog servisa i kabelske televizije, a kod nas je Big Brother još uvijek vrh gledanosti, i to naravno na televiziji jer druge mogućnosti niti nema.  

 

8 godina
offline
Re: Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube
Cordas kaže...
sirka666 kaže...

 pitanje je samo vremena kada će ih streaming usluge potpuno izbaciti iz igre.

Bolje pitanje je kada će Netflix omogućiti svoju uslugu slabije razvijenim zemljama (Hrvatska?). 

Zanimljivo kako se na jednoj strani planeta vodi borba između digitalnog servisa i kabelske televizije, a kod nas je Big Brother još uvijek vrh gledanosti, i to naravno na televiziji jer druge mogućnosti niti nema.  

 

 Ima. Mozes ugasit tv, a mozes i netflix gledat kod nas ;)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube
Santana kaže...
Cordas kaže...
sirka666 kaže...

 pitanje je samo vremena kada će ih streaming usluge potpuno izbaciti iz igre.

Bolje pitanje je kada će Netflix omogućiti svoju uslugu slabije razvijenim zemljama (Hrvatska?). 

Zanimljivo kako se na jednoj strani planeta vodi borba između digitalnog servisa i kabelske televizije, a kod nas je Big Brother još uvijek vrh gledanosti, i to naravno na televiziji jer druge mogućnosti niti nema.  

 

 Ima. Mozes ugasit tv, a mozes i netflix gledat kod nas ;)

 kako? Osim zahebancije (i dodatnih troškova) sa VPN-om ili nekim proxyima?

--------------------------------------------------------------------------------------------
8 godina
offline
Re: Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube
zerocool12 kaže...
Santana kaže...
Cordas kaže...
sirka666 kaže...

 pitanje je samo vremena kada će ih streaming usluge potpuno izbaciti iz igre.

Bolje pitanje je kada će Netflix omogućiti svoju uslugu slabije razvijenim zemljama (Hrvatska?). 

Zanimljivo kako se na jednoj strani planeta vodi borba između digitalnog servisa i kabelske televizije, a kod nas je Big Brother još uvijek vrh gledanosti, i to naravno na televiziji jer druge mogućnosti niti nema.  

 

 Ima. Mozes ugasit tv, a mozes i netflix gledat kod nas ;)

 kako? Osim zahebancije (i dodatnih troškova) sa VPN-om ili nekim proxyima?

 I to je nacin. Tko bas hoce bude si slozio.

12 godina
offline
Re: Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube
Santana kaže...
Cordas kaže...
sirka666 kaže...

 pitanje je samo vremena kada će ih streaming usluge potpuno izbaciti iz igre.

Bolje pitanje je kada će Netflix omogućiti svoju uslugu slabije razvijenim zemljama (Hrvatska?). 

Zanimljivo kako se na jednoj strani planeta vodi borba između digitalnog servisa i kabelske televizije, a kod nas je Big Brother još uvijek vrh gledanosti, i to naravno na televiziji jer druge mogućnosti niti nema.  

 

 Ima. Mozes ugasit tv, a mozes i netflix gledat kod nas ;)

Zanimljivo, uopće nemam tv, fulao si poantu.

13 godina
offline
Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube

Meni nebi bio nikakav problem učiniti bilo što da si podignem kvalitetu života, pa i "uvozom" Netflix-a u svoj život, samo kada bi mi životni standard bio kao i mojeg prijatelja u California, koji ima mjesečne prihode minimalno 20.000.00$, što ja mogu samo sanjati kada bih se najeo bunike! 

Apropos životnog standarda, "uvezao" bih si rado i Apple TV, no koliko mi se vidi, danas mi za to ne bi pomogao niti visoki standard i onako visoka primanja, na što so far je ne mogu utjecati, na žalost!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube
ATJLučko kaže...

Meni nebi bio nikakav problem učiniti bilo što da si podignem kvalitetu života, pa i "uvozom" Netflix-a u svoj život, samo kada bi mi životni standard bio kao i mojeg prijatelja u California, koji ima mjesečne prihode minimalno 20.000.00$, što ja mogu samo sanjati kada bih se najeo bunike! 

Apropos životnog standarda, "uvezao" bih si rado i Apple TV, no koliko mi se vidi, danas mi za to ne bi pomogao niti visoki standard i onako visoka primanja, na što so far je ne mogu utjecati, na žalost!

 Joj daj molim te. Kosta 10$ mjesecno.
Ak imaju ljudi za maxtv bogme imaju i za netflix pa cak i kad ukljucis VPN u taj trosak.

13 godina
offline
Re: Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube
Santana kaže...
ATJLučko kaže...

Meni nebi bio nikakav problem učiniti bilo što da si podignem kvalitetu života, pa i "uvozom" Netflix-a u svoj život, samo kada bi mi životni standard bio kao i mojeg prijatelja u California, koji ima mjesečne prihode minimalno 20.000.00$, što ja mogu samo sanjati kada bih se najeo bunike! 

Apropos životnog standarda, "uvezao" bih si rado i Apple TV, no koliko mi se vidi, danas mi za to ne bi pomogao niti visoki standard i onako visoka primanja, na što so far je ne mogu utjecati, na žalost!

 Joj daj molim te. Kosta 10$ mjesecno.
Ak imaju ljudi za maxtv bogme imaju i za netflix pa cak i kad ukljucis VPN u taj trosak.

Vidim da druge kolege spominju i neke "dodatne druge" troškove, tako da očigledno tih 10$ plus VPN trošak sigurno nije SAMO TAJ MALI trošak! 

Volio bih da netko tko je malo bolje upućen od mene neka napiše specifikaciju mjesečnih troškova, ne znam postoje li ikakvi paketi usluge, koji su prisutni kod nabavke Nerflix-a!!!!

ATJ Lučko
8 godina
offline
Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube

5$ mjesecno ili 50$ godisnje.
Jos uvijek skupa puno jeftinije od maxtv-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube
Santana kaže...

5$ mjesecno ili 50$ godisnje.
Jos uvijek skupa puno jeftinije od maxtv-a

Ako je tako, to je vrlo jeftino! 

Ali, pitam je vas kolega, imate li vi Netflix doma, sada?! 

 

Kako ste ga, ako ga imate, aktivirali, naručili, instalirali, čisto da i ja naučim nešto, pa i uštedim!

ATJ Lučko
15 godina
neaktivan
offline
Re: Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube

Aktiviraš si neš tipa ovo www.smartdnsproxy.com ,

u ruteru si upišeš DNS-ove po uputama sa napisane stranice ,

odeš na netflix.com i registriraš se.

Netflix ti je prvi mjesec free a mislim da i smartdns daje prvi mjesec free. Gledat možeš preko PC-a,play3,4,xbox-a, tableta i drugih uređaja pa šta ti je lakše povezati sa tv-om.

 

  • $7.99/month– Watch Netflix on one screen at a time in Standard Definition video quality.

  • $9.99/month– Watch Netflix on two screens at a time. High Definition is available for this option, but Ultra High Definition is not.

 

9.99x12mj=119,98

DNS/VPN za 12 mj.=19,99 plačam jer sam ga uzeo kad je bio neki promo period. Sad je 34$ ali ima drugih riješenja

 

Godišnje cirka 990kn što ti je 82,5 mjesečno ili 822-68mj za SD paket ( heboga a je dolar ojačao, sve to koju godinu unazad je koštalo manje )

Koristim netflix par godina i imam ga spojeno na dvije telke. Super sam zadovoljan. Normalno da nema najnovijih filmova koje možeš naći na torrentima ali svaki mj. ažuriraju sadržaj.

 

 

 

The bird of the Hermes is my name,eating my wings to make me tame
12 godina
neaktivan
offline
Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube

Što će ljudima vpn kad s reddita mogu skinuti crackane verzije Media Hint.

upišite u pretragu media hint firefox/chrome reddit.

 

potražite verziju 0.1.13.1 baš isprobao na hulu.

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 22:12 (Ikarus01).
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube

ja sam isprobao netflix i amazon prime instant video. netflix je bolje rjesenje jer ima vise sadrzaja.

primjerice netflixova najskuplja opcija kosta 12€ i u isto vrijeme se moze gledat film/serija na 4 razlicita uređaja na razlicitim lokacijama tj ip adresama. znaci ako se djeli sa 4 kucanstava ispadne 3€ mjesecno. ako se sa smartdns-om mjenja lokacija, dobijaju se drugaciji sadrzaji te su drugacije prevedeni filmovi/serije npr ako se odabere njemacka onda su filmovi i serije prevedeni na njemackom ali ima i engleskog audia tj zvuka ali je dostupan samo njemacki titl. znaci ili njemacki prijevod ili bez prijevoda. i kod najskupljeg paketa dostupan je uhd tj 4k sadrzaj (za one koji imaju uhd telke). za najbolju kvalitetu 1080p videa potrebna je barem 6 mbps brzina interneta.

ja sam koristio netflix na pc-u sa win8.1 na internet exploreru na njemu je podrzan html5 player i 1080p rezolucije i sve radi bez problema. samo se na html5 playeru nemogu ucitat hrvatski titl

 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube
peace_of_cake kaže...

ja sam isprobao netflix i amazon prime instant video. netflix je bolje rjesenje jer ima vise sadrzaja.

primjerice netflixova najskuplja opcija kosta 12€ i u isto vrijeme se moze gledat film/serija na 4 razlicita uređaja na razlicitim lokacijama tj ip adresama. znaci ako se djeli sa 4 kucanstava ispadne 3€ mjesecno. ako se sa smartdns-om mjenja lokacija, dobijaju se drugaciji sadrzaji te su drugacije prevedeni filmovi/serije npr ako se odabere njemacka onda su filmovi i serije prevedeni na njemackom ali ima i engleskog audia tj zvuka ali je dostupan samo njemacki titl. znaci ili njemacki prijevod ili bez prijevoda. i kod najskupljeg paketa dostupan je uhd tj 4k sadrzaj (za one koji imaju uhd telke). za najbolju kvalitetu 1080p videa potrebna je barem 6 mbps brzina interneta.

ja sam koristio netflix na pc-u sa win8.1 na internet exploreru na njemu je podrzan html5 player i 1080p rezolucije i sve radi bez problema. samo se na html5 playeru nemogu ucitat hrvatski titl

 A sta postoje načini za učiatat Hrvatski titl na netflixu ?

Long Live Freedom
12 godina
offline
Amerikanci više koriste Netflix nego Youtube

ako koristis silverlight player pritsnes neku kombinaciju tipki na tipkovnici te onda mozes ucitat svoj titl. ali srt nije podrzan nego ga najprije treba konvertirat u neki njihov format. ali html5 je daleko bolji jer he hardverska akceleracija podrzana pa manje opterecuje cpu (laptop je hladnii i tisi) sto je dosta bitno ako gledas filmove na nekom starijem tj sporijem laptopu ciji gpu podrzava hardversku akceleraciju videa.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice