Amazon ne ferma Hrvatsku

poruka: 114
|
čitano: 36.339
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon ne ferma Hrvatsku".
15 godina
offline
Amazon ne ferma Hrvatsku

Ako ništa imamo veliki izvoz u Ukrajinu 

Daj mi svoj mozak na dva sata i više nikad nećeš biti isti
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku

Odlicno. Taman sam sutra mislio neki HOTAS narucit. 

13 godina
offline
Amazon ne ferma Hrvatsku

Uvik imate Alzashop.com i Computeruniverse.com za jeftiniju kupnju.

Moj PC  
13 0 hvala 6
12 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku
Zajeb kaže...

Uvik imate Alzashop.com i Computeruniverse.com za jeftiniju kupnju.

 Potpisujem. Dugo vec narucujem iz Alzashopa (skupilo se bar 1k eura narudžbi), i nikad nisam imao problema,roba stize za 2 dana iz Češke (brže nego većina domaćih web shopova).

16 godina
neaktivan
offline
Amazon ne ferma Hrvatsku

Ne moraju oni, ima drugih, a jbg.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku

Nikad više u Computeruniverse. Riknula mi matična, poslo je njim, prošlo preko mjesec dana i govore mi da se strpim. NIKAD VIŠE! 

16 godina
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku
Zajeb kaže...

Uvik imate Alzashop.com i Computeruniverse.com za jeftiniju kupnju.

 Alzashop me stvarno ugodno iznenadio; naručio sam robu u petak navećer, a u utorak ujutro me zvao lik iz Overseas expressa da ima pošiljku za mene. A roba koju sam kupio je bila skoro duplo jeftinija cijene rijetkih domaćih prodavaća koji su to opće i imali u ponudi (doduše ni jedan nije imao na lageru i svi su trebali naručiti uz čekanje od 2-3 tjedna). 

http://dejankober.com/, http://dd3d.hr/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku
CroRex kaže...

Nikad više u Computeruniverse. Riknula mi matična, poslo je njim, prošlo preko mjesec dana i govore mi da se strpim. NIKAD VIŠE! 

Nemaju na lageru novu takvu matičnu?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku

Kompa moj ludnica. Matična se pokvarila negdje početkom prošlog mjeseca. Pošaljem ja njima matičnu, još platim poštarinu iako ima garanciju. U roku od tjedan dana to je kod njih. Dva tjedna je to bilo kod njih u trgovini. Pa su poslali Asusu i sad je već neko vrijeme tamo. Jučer sam im rekao. Matičnu novu šaljite slijedeći tjedan ili vraćajte novac. Krajnje neprofesionalno.

Kakva su iskustva s tim Alzashopom? Čine se ok, dobre cijene, dostava u 3 dana i još je besplatna. Too good to be true :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 23:04 (CroRex).
15 godina
neaktivan
offline
Amazon ne ferma Hrvatsku

Ne bi se čudio da je netko od Hrvatski uvoznika podmazo Amazon da ne isporučuje u Hrvatsku jer tko bi trpio tolike gubitke. Odes na internet tri klika i sa free shippingom ti dođe na adresu za 3-5 dana a jeftnije i do 30%

 
23 1 hvala 3
15 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku
zeroname kaže...

Ne bi se čudio da je netko od Hrvatski uvoznika podmazo Amazon da ne isporučuje u Hrvatsku jer tko bi trpio tolike gubitke. Odes na internet tri klika i sa free shippingom ti dođe na adresu za 3-5 dana a jeftnije i do 30%

 O neslužbenim informacijama se ne smije pisati... i to bi bilo klevetanje.

12 godina
offline
Amazon ne ferma Hrvatsku

blago vama
ja do sad nisam zapravo nikad ništa uspješno naručio s amazona, mnogi će pomislit da sam tupast, ali svakakve načine sam isprobavao i nikad nije uspjelo

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Amazon ne ferma Hrvatsku

Čoeće, jel netko kupio ikako neki smartić preko computeruniverse.net ? Sad kad sam pročitao ovo s matičnom, ne bi da mi se to dogodi s mobitelom. Šteta što Alzashop nema Lumia 1520 u ponudi, hbg.... 

Što dse tiče amazona, kako je to funkcioniralo, to nešt kao e-Jeb ili ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku
CroRex kaže...

Kompa moj ludnica. Matična se pokvarila negdje početkom prošlog mjeseca. Pošaljem ja njima matičnu, još platim poštarinu iako ima garanciju. U roku od tjedan dana to je kod njih. Dva tjedna je to bilo kod njih u trgovini. Pa su poslali Asusu i sad je već neko vrijeme tamo. Jučer sam im rekao. Matičnu novu šaljite slijedeći tjedan ili vraćajte novac. Krajnje neprofesionalno.

Kakva su iskustva s tim Alzashopom? Čine se ok, dobre cijene, dostava u 3 dana i još je besplatna. Too good to be true :)

AlzaShop posluje več dvadeset godina, i svaku narednu godinu imaju sve veči promet. To ti onda govori da tu nema nikakvih problema, jer niko normalan ne bi kupoval preko Web dučana koji ima lošu reputaciju.Kaj se tiče cijene dostave robe, ako je vrjednost naruđbe preko 100eura, u tom slučaju dostava u hrvatsku je besplatna.

 

http://www.alzashop.com/history--present-art10954.htm

 

http://www.alzashop.com/shipping-information--art10385.htm

 

U zadnje vrjeme preko Češkog AlzaShop Web dučana forumaši često kupuju razne LCD monitore.Kaj se tiče garancije na neki monitor, to se odradi kod naših ovlaštenih servisa za određenu firmu.Recimo kupiš neki Benq LCD monitor, ali on krepa nakon šest mjeseci i onda reklamacija/garancija ide preko hrvatskog Benq servisa i nema frke.

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
16 godina
offline
Amazon ne ferma Hrvatsku

Ne'š ti Europe. Umjesto proširenja dostupnosti, stavili su nas na ignore. Sad se  baš osjećamo Europljanima. Vidljivo drugog reda.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
7 1 hvala 0
13 godina
offline
Amazon ne ferma Hrvatsku

A cujem mi smo balkanci i vecina ce ih ostat takvi, kad god mogu zajebat, zajebat ce. Koliko su samo logitecha zajebali s reklamacijama, jer ovi vjerovali svemu sta su ovi lagali. Dok se ne civiliziramo, uvik ce nas tako gledat. Ka sta mi gledamo na rumunje, srbe i ostale.

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku
Zajeb kaže...

A cujem mi smo balkanci i vecina ce ih ostat takvi, kad god mogu zajebat, zajebat ce. Koliko su samo logitecha zajebali s reklamacijama, jer ovi vjerovali svemu sta su ovi lagali. Dok se ne civiliziramo, uvik ce nas tako gledat. Ka sta mi gledamo na rumunje, srbe i ostale.

 upravo tako.... kao sto je ekipa u misijama u afganu radila naruci nesto i ceka u sekundu da istekne 45 dana ako nedode pa da odma treze refound a na kraju stvari dolazile i nisu prijavili...ili su milion puta prijavili kojekake gluposti i uzimali i robu i pare.... a naravno tamo se najvise tehnika uzimala iz USA...i nije ni cudo sto nas skidaju s lista za slanje....ili nabijaju shipping do neba za nas

VenAtoR#2231
16 godina
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku
Leprechaun kaže...

Ne'š ti Europe. Umjesto proširenja dostupnosti, stavili su nas na ignore. Sad se  baš osjećamo Europljanima. Vidljivo drugog reda.

Ovakva smotana odluka Amazona, pa to ide samo njima na štetu, ali pod uvjetom da tu nema nikakve prste neko udruženje domačih uvoznika.

 

Ako je Amazon otpisal prodaju elektronike u Hrvatsku, to zapravo nije nikakav problem, pa tu su drugi EU Web dučani i eto sve štima.Ovu novo nastalu situaciju, to če vrlo brzo iskoristit drugi EU Web dučani kao spomenuti AlzaShop, i eto njima fino zarade od kupaca u Hrvatskoj.

 

Nema potrebe žalovat za Amazonom, niti to ima ikakvog smisla u današnjoj širokoj konkurenciji drugih pouzdanih EU Web trgovina.

 

Pa nije Amazon sinonim za neko uspješno trgovanje, ako im Hrvatska nije bitna "nek se hebu ko ih šljivi" i to im treba reči kratko i jasno.Kupci iz hrvatske opet če kupovat jeftinije, zato i postoji konkurencija Web trgovina kaj drugo. Dakle ako Amazon neče našu lovu, tu su ludi Česi pa Austrijanci ili Nijemci, koji gle čuda nemaju problema sa kupcima iz Hrvatske.

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.2.2015 3:18 (rambox).
13 godina
neaktivan
offline
Amazon ne ferma Hrvatsku

Kako negdje ekupi zadovoljno trlja ruke na ovakvu situaciju :/

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku
Hm odakle ove vijesti?
Bas sam pokusao u kosaricu dodati nekoliko artikala i sve uredno prolazi na racunu otvorenom na firmu.
uz to, bas sam prosli tjedan reklamirao i vratio neispravan Dell u2713h nakon godinu dana koristenja jer je OSD meni prolupao. Novi sam dobio bez pitanja prije nego sam uopce poslao stari natrag uz povrat troskova slanja.

Ako je clanak istinit biti ce to jako lose jer ovakvu uslugu nisam vidio bas nigdje.

Usput, za istu reklamaciju me jedan od ovlastenih distributera Della u Hrvatskoj uredno otpilio...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku
impaelas kaže...
Hm odakle ove vijesti?
Bas sam pokusao u kosaricu dodati nekoliko artikala i sve uredno prolazi na racunu otvorenom na firmu.
uz to, bas sam prosli tjedan reklamirao i vratio neispravan Dell u2713h nakon godinu dana koristenja jer je OSD meni prolupao. Novi sam dobio bez pitanja prije nego sam uopce poslao stari natrag uz povrat troskova slanja.

Ako je clanak istinit biti ce to jako lose jer ovakvu ualugu nisam vidio ama bas nigdje.

Usput, za istu reklamaciju me jwdan od ovlastenih d

 Možeš li linkati taj monitor? Jer ni ja ni troje drugih ljudi ne možemo naručiti baš niti jedan monitor od Amazona (bilo kojeg), čak ni monitore koje smo i naručili prije 15 dana. Dovoljan je link na proizvod... U2713H ne prolazi.

 

rambox kaže...

Pa nije Amazon sinonim za neko uspješno trgovanje, ako im Hrvatska nije bitna "nek se hebu ko ih šljivi" i to im treba reči kratko i jasno.Kupci iz hrvatske opet če kupovat jeftinije, zato i postoji konkurencija Web trgovina kaj drugo. Dakle ako Amazon neče našu lovu, tu su ludi Česi pa Austrijanci ili Nijemci, koji gle čuda nemaju problema sa kupcima iz Hrvatske.

 Nažalost, kvaliteta podrške je bez premca. Kad ti nešto ne radi, to vratiš i dobiješ novo ili novac koji si platio. To ne radi niti jedan drugi dućan.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.2.2015 8:35 (Tonči).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku

Vi koji ste kupovali na Alzashop.com i Computeruniverse.com, što ste kupovali da vam se isplatilo više nego u HR?

Ja sam sad išao uspoređivati njihove cijene sa Nabavom i ne ispadne te ništa jeftinije. zato dajte konkretne primjere da vidim što se to isplati tamo kupiti. Tnx

14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku
Dakle prodavac je bio bas Amazon, radilo se o ovom uredaju:1 Dell U2713H 68,5 cm (27 Zoll) LED-Monitor (DVI, 6ms Reaktionszeit, hhenverstellbar) schwarz
Erwartete Rücksendung bis: 25.02.2015

http://www.amazon.de/gp/aw/d/B00B1QTZOE
15 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku
impaelas kaže...
Dakle prodavac je bio bas Amazon, radilo se o ovom uredaju:1 Dell U2713H 68,5 cm (27 Zoll) LED-Monitor (DVI, 6ms Reaktionszeit, hhenverstellbar) schwarz
Erwartete Rücksendung bis: 25.02.2015

http://www.amazon.de/gp/aw/d/B00B1QTZOE

Upravo probao s 2 računa. Ne može se. Možeš li snimiti video ili barem screenshot da kod tebe može? 

9 godina
neaktivan
offline
Amazon ne ferma Hrvatsku

Čini mi se da smo samo usputne žrtve navlačenja s Rusima...

 

http://www.digitaleastfactor.com/amazon-and-net-a-porter-stopped-delivery-to-russia/

 

Datum otprilike odgovara, a sad Rusija, Ukrajina, Hrvatska isti q... tko će se gnjavit zemljopisom.

Možda je prava adresa za upit američka ambasada, oni izgledaju nešto nanervirani na Hrvatsku ovih dana.

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku
jocommb kaže...
Zajeb kaže...

A cujem mi smo balkanci i vecina ce ih ostat takvi, kad god mogu zajebat, zajebat ce. Koliko su samo logitecha zajebali s reklamacijama, jer ovi vjerovali svemu sta su ovi lagali. Dok se ne civiliziramo, uvik ce nas tako gledat. Ka sta mi gledamo na rumunje, srbe i ostale.

 upravo tako.... kao sto je ekipa u misijama u afganu radila naruci nesto i ceka u sekundu da istekne 45 dana ako nedode pa da odma treze refound a na kraju stvari dolazile i nisu prijavili...ili su milion puta prijavili kojekake gluposti i uzimali i robu i pare.... a naravno tamo se najvise tehnika uzimala iz USA...i nije ni cudo sto nas skidaju s lista za slanje....ili nabijaju shipping do neba za nas

 

Prijatelj mi je bio u misiji i pričao mi je kako su masovno naručivali elektroniku i slične đinđe, te da je dosta njegovih vojnika imalo problema s dostavom, da su tvrtke često poslale krivo, neispravno ili čak uopće nije stizalo. On je dobro prošao. Naručio je Olympus DSLR i umjesto jednog objektiva dobio je dva.

Daj mi svoj mozak na dva sata i više nikad nećeš biti isti
15 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku
bumbar77 kaže...

Čini mi se da smo samo usputne žrtve navlačenja s Rusima...

 

http://www.digitaleastfactor.com/amazon-and-net-a-porter-stopped-delivery-to-russia/

 

Datum otprilike odgovara, a sad Rusija, Ukrajina, Hrvatska isti q... tko će se gnjavit zemljopisom.

Možda je prava adresa za upit američka ambasada, oni izgledaju nešto nanervirani na Hrvatsku ovih dana.

Da nas nisu moroni svrstali pod Rusiju?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ne ferma Hrvatsku

Tko će ga znat. Pitanje je da li vjerovati u slučajnosti.

S posla znam da kad dođe situacija s izvoznim propisima, terorizmom i sl. nestaje logike i razuma.

A i bila je situacija da je general Gotovina debelo nakon što su ga oslobodili morao od Amerikanaca tražiti da ga skinu s liste sankcioniranih osoba jer lumeni nisu mogli zbrojiti 2 i 2 sami od sebe ...

14 godina
offline
Amazon ne ferma Hrvatsku

Ma garant otvaraju Amazon.hr pa zato ne šalju s ostalih! :D

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Amazon ne ferma Hrvatsku

Nikad ništa nisam naručio s Amazona, sve uglavnom s eBaya ili Alibabe. Sad ću baciti oko na ovaj Alzashop i Computer Universe.

 

Vidim da je ovaj CU njemački dućan, kakva su iskustva s njima? Pitam jer sam doslovno svaki puta imao problema s kupnjom iz Njemačke.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice