Alati za probijanje WPS-a

poruka: 28
|
čitano: 18.974
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alati za probijanje WPS-a".
14 godina
neaktivan
offline
Alati za probijanje WPS-a

ne razumijem ja što je to WPS??
ja imam postavljenu wpa/psk šifru jel ima kakve opasnosti?

Zivot je ono sto nam se dogadja dok smo zauzeti planiranjem!...j.lennon
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Alati za probijanje WPS-a

hmmmm, mislim da cu probat... {#}

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Alati za probijanje WPS-a

ja upravo isprobavam...:) i love this tool :D

 

@superjasko ne brini ti nama nista...:D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a

Skinio sam taj file. Jeli ga treba stavit u btr 5 ili tako nesto?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a
acarnoje kaže...

Skinio sam taj file. Jeli ga treba stavit u btr 5 ili tako nesto?

daš linkkik

15 godina
neaktivan
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a
acarnoje kaže...

Skinio sam taj file. Jeli ga treba stavit u btr 5 ili tako nesto?

 

Koji file? imas dva alata... ako si skinuo Reaver onda moras otpakirati alat i potom ga instalirati u linuxu...

 

./configure

make

make install

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2012 19:11 (Makavelii).
15 godina
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a

Skinio sam PoC Brute Force Tool. Taj je kao brzi od reavera ali imam neka dva filea koji u winsima nisu upotrebljivi. A reaver ne vidim link za skinit.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a
superjasko, dokle god ti je wps ukljucen moze ti se provalit, bez obzira koju wpa2-psk sifru imao, jedina zastita ti je iskljucit wps.
TD za glupost
15 godina
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a

Jeli wps ukljucen na recimo siemens sx763 po defaultu. Taj modem imam.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a
acarnoje, kakvi boziji windowsi? neces s njima daleko, trebas bilo koju linux distru.
TD za glupost
15 godina
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a

Moze backtrack 5? Jer njega imam vec osposobljenog preko wmwarea.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a
da, velika vecina modema ga ima ukljucenog po defaultu, no ne znam sad tocno za taj model.
TD za glupost
15 godina
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a
acarnoje kaže...

Jeli wps ukljucen na recimo siemens sx763 po defaultu. Taj modem imam.

yup uključen je!

 

http://screenshots.portforward.com/Siemens/Gigaset_SX763/System_Management.htm

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
12 godina
neaktivan
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a
Kao sto rekoh, bilo koja linux distra.
en.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi_Protected_Setup ako si ga koristio kod postavljanja zastite u opasnosti si, no iskreno koliko ljudi zna za ovo? Kolike su sanse da ce naletit na tebe?
TD za glupost
15 godina
offline
Alati za probijanje WPS-a

Jos jedno pitanje: Jeli alat automatski ili se moraju komande pisat? Samo me zanima jer bi htio isprobat.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alati za probijanje WPS-a

ma brinem ja brinem...moram se brinut :)

 

bolje da se ja raspitam o tom wpsu i kako se to isključuje

Zivot je ono sto nam se dogadja dok smo zauzeti planiranjem!...j.lennon
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Alati za probijanje WPS-a

Još da neko ovo poveže sa Ivan Golubevom i njegovim GPU crackerom... ovaj PIN bi se razbijao u minutama.

Music is lifestyle !
 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Alati za probijanje WPS-a

ne razumjem se bas u ove stvari,kako ugasiti taj WPS na thomsonovom 782i ruteru?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Alati za probijanje WPS-a
Evo skinuo sam reaver 1.2 (tek sam kasnije skužio da ima 1.3). Instalirao ga u BT. Ali je spoooor! Gledao sam neki tutorijal na YT i sve se je to puno brže vrtilo. Jel to ima veze s verzijom. Možda ova 1.3 brže radi. Stalno mi pinna jednu te istu adresu i izbacuje warning poruke i 0.0% completed... Jel zna netko o čemu se radi. Airodump i sve ostalo normalno radi.
the quieter you become the more you are able to hear
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a
MirkoXXX kaže...
Evo skinuo sam reaver 1.2 (tek sam kasnije skužio da ima 1.3). Instalirao ga u BT. Ali je spoooor! Gledao sam neki tutorijal na YT i sve se je to puno brže vrtilo. Jel to ima veze s verzijom. Možda ova 1.3 brže radi. Stalno mi pinna jednu te istu adresu i izbacuje warning poruke i 0.0% completed... Jel zna netko o čemu se radi. Airodump i sve ostalo normalno radi.

naravno - provaljujem u svoj ruter u koji sam stavio jaaaaako dugačku i raznoliku lozinku jer me zanima jel to radi....

the quieter you become the more you are able to hear
13 godina
protjeran
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a
MirkoXXX kaže...
MirkoXXX kaže...
Evo skinuo sam reaver 1.2 (tek sam kasnije skužio da ima 1.3). Instalirao ga u BT. Ali je spoooor! Gledao sam neki tutorijal na YT i sve se je to puno brže vrtilo. Jel to ima veze s verzijom. Možda ova 1.3 brže radi. Stalno mi pinna jednu te istu adresu i izbacuje warning poruke i 0.0% completed... Jel zna netko o čemu se radi. Airodump i sve ostalo normalno radi.

naravno - provaljujem u svoj ruter u koji sam stavio jaaaaako dugačku i raznoliku lozinku jer me zanima jel to radi....

10 i više sati treba za jednostavne lozinke. S time da je vrlo moguć buffer overflow na routeru pa treba postupak ponavljati i ponavljati.

Biti ili mniti svemiropolisno
12 godina
protjeran
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a
Bypass kaže...
MirkoXXX kaže...
MirkoXXX kaže...
Evo skinuo sam reaver 1.2 (tek sam kasnije skužio da ima 1.3). Instalirao ga u BT. Ali je spoooor! Gledao sam neki tutorijal na YT i sve se je to puno brže vrtilo. Jel to ima veze s verzijom. Možda ova 1.3 brže radi. Stalno mi pinna jednu te istu adresu i izbacuje warning poruke i 0.0% completed... Jel zna netko o čemu se radi. Airodump i sve ostalo normalno radi.

naravno - provaljujem u svoj ruter u koji sam stavio jaaaaako dugačku i raznoliku lozinku jer me zanima jel to radi....

10 i više sati treba za jednostavne lozinke. S time da je vrlo moguć buffer overflow na routeru pa treba postupak ponavljati i ponavljati.

Znam da mu treba desetak sati. Ja sam samo zabrinut zakaj to tak spoooooro radi. BT5 mi je u virtualnoj mašini. Nakon što ga pokrenem treba mu jedno 5-7min samo da poveže moj ruter i karticu. Onda mi veli povezano i stane. pa 20 min ništa onda krene "trying pin 82XXXXXXXXnešto" pa 2-3 min, pa izbaci neki WARNING! pa opet Trying pin 82XXXISTA ADRESA i tako sat vremena - na kraju neka poruka opet warning - pa se pojavi 0.0% completed. Onda krene iz početka sa trying pin 82XXXXXIsta adresa....  

 

Zanima me samo je li to normalno ili nekaj ne štima jer na ovom filmiću: 

 je sve drugačije nego kod mene. Wi-kartica mi je Canyon sa railink chipsetom (nisam siguran mislim 3070) a ruter Speedtouch 780

the quieter you become the more you are able to hear
11 godina
neaktivan
offline
Alati za probijanje WPS-a

Trebam hitno siemens gigaset sx763 wps pins

Ako netko ima ovaj router neka mi javi wps pinove , na moru sam a mreža je WPA2 , wps je ukljucen .

korisim Xiaopan OS Reaver Inflator pa mogu manualno utipkati pinove , pa ga možda pogodi 

hvala

franc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Alati za probijanje WPS-a

lol. pa svaki router ima svoj jedinstveni wps pin kojeg možeš lako promijenit ali ne tako lako i isključit wps. btw imap 11000 kombinacija

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a
peace_of_cake kaže...

lol. pa svaki router ima svoj jedinstveni wps pin kojeg možeš lako promijenit ali ne tako lako i isključit wps. btw imap 11000 kombinacija

znam da routeri od B-net imaju svi iste početne wps pinove . kasnije se može izmjeniti . mislim da i gigaset ima posložene iste wps pinove , koji se po želji promjenit mogu. ovako ce mi trajati satima dok ne pogodi pin. ajmo neka netko uđe u taj router ako ga ima i neka mi kaže prvih par pinova. 

 

franc
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.6.2013 13:59 (franc_32).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a
superjasko kaže...

ne razumijem ja što je to WPS??
ja imam postavljenu wpa/psk šifru jel ima kakve opasnosti?

Bez obzira koju zaštitu imaš, WPS je odvojeni mehanizam koji sam za sebe predstavlja opasnost. On služi kao za olakšano povezivanje uređaja, tako da na uređaju koji se spaja moraš unijeti pin koji je u pravilu jednostavniji od šifre koju mreža koristi i onda router pošalje uređaju sve postavke, uključujući i šifru, kako bi se uređaj mogao spojiti. Osim pin-a postoji i mogućnost pritiskanja gumba na routeru.

 

Ovaj propust je vezan uz pogađanje pin-a, pri čemu napadač dobija konekciju na mrežu kao da je pogodio stvarnu šifru koju koristiš za zaštitu.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
12 godina
offline
Alati za probijanje WPS-a

svi sx736 routeri od t-coma imaju različite wps pinove. najčešće počinju sa 8xxxxxxx koliko sam primjetio.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Alati za probijanje WPS-a

dao mi frend wifislax na usb stick i mreža je otkljucana . trajalo je 9h dok nije pogođen pin i izbacilo je WPA2 kljuć 

franc
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice