Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.593
|
čitano: 543.244
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
9 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Edit: Evo uspio sam sve radi normalno, jedno pitanje samo kupio sam 75 TL , platio standard 58 TL  i sada mie ostalo 17 LT pa me zanima sto je sa tim ostatkom , je li on ostaje i zbraja se na iduci gift card koji kupim ili sto ? I mogu li sada odmah kupiti ( i prije nego sto mi istekne taj 1 placeni mjesec) jos tipa 1,2 gift carda i imati odmah 2,3 mjeseca unaprijed uplaceno? 

 Takoder trebam li i sljedeci put prilikom aktivacije gift carda biti na turskom vpnu s obzirom da su mi cijene ostale u TL

Hvala unaprijed na odgovorima

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2022 17:36 (MaciStyle).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
MaciStyle kaže...

Edit: Evo uspio sam sve radi normalno, jedno pitanje samo kupio sam 75 TL , platio standard 58 TL  i sada mie ostalo 17 LT pa me zanima sto je sa tim ostatkom , je li on ostaje i zbraja se na iduci gift card koji kupim ili sto ? I mogu li sada odmah kupiti ( i prije nego sto mi istekne taj 1 placeni mjesec) jos tipa 1,2 gift carda i imati odmah 2,3 mjeseca unaprijed uplaceno? 

 Takoder trebam li i sljedeci put prilikom aktivacije gift carda biti na turskom vpnu s obzirom da su mi cijene ostale u TL

Hvala unaprijed na odgovorima

 Pogledaj do kad ti pise da je placeno? Meni stoji 100tl i placeno do 7 avgusta....

Placeno ti je preko mjesec dana. Mjsec ti je 58 ali ti je placeno vise od mjesec. Mozes dopunjavati kako zelis. Ja svakh par mjeseci dokupim par mjeseci i ne mislim o tome. Ne moras biti na turskom vpnu vise. Samo kupujes gift card za tursku.....

16 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Znači mora se na takav način preko tih gift carda, ne mogu spojiti karticu sa revoluta pa da mi svaki mjesec automatski naplati 78 turskih lira?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Hacker002 kaže...

Znači mora se na takav način preko tih gift carda, ne mogu spojiti karticu sa revoluta pa da mi svaki mjesec automatski naplati 78 turskih lira?

 Probaj prvo otvoriti nalog i dodati karticu. Zatim upali vpn i onda pokusaj platiti sa kartice. Ali ni gift card nije gnjavaza. Uplatis par mjeseci unaprijed i miran....

16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Znači bez vpna otvorim račun i dodam karticu, i onda upalim vpn pa probam odraditi plaćanje s karticom?

 

Ima li kakvog utjecaja što sam ja trenutno u DE a ostala 3 računa koje bih dodao da drugi koriste su u HR?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
5 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Hacker002 kaže...

Znači bez vpna otvorim račun i dodam karticu, i onda upalim vpn pa probam odraditi plaćanje s karticom?

 

Ima li kakvog utjecaja što sam ja trenutno u DE a ostala 3 računa koje bih dodao da drugi koriste su u HR?

 Ja imam 3 korisnika u BiH i jednog u Beogradu....

16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Složio sam, radi sve bez obzira na korisnike u različitim državama.

 

Ne da mi karticu spojiti, ni revolut, ni zaba, probat ću još od njemačkog računa kada ju dobijem, tako da sam morao uzeti gift card, najjeftinije i da se može kupiti g2a 6,49€ za 100 lira, do 28.8 aktiviran - ako tko ima gdje jeftinije neka podijeli pa da imamo za ubuduće.

 

Kao što ste i rekli, kupiti gift card, upaliti vpn (urban vpn kao firefox add-on radi bez problema), spojiti se preko svog maila, odabrati plan, unijeti kod i automatski plati koliko kod vrijedi, jednostavno bez problema sve.

 

Jedino nema nikakav free period, mogli su bar mjesec dana dati, ali dobro, 6,5€ mjesečno za četvero ljudi i 4k plan praktički i je free tako da se ne bunim.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
16 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Njima u HR radi sve normalno, a meni u DE neće, baci mi "your account cant be used in this location", error f7111-5095.

 

U drugom browseru se logirao sa računom od frenda koji je isto u HR i sve bez problema gledam, rade mi serije i filmovi, a na mom neće.

 

Ima tko ideju? Imao sam upisan HR broj mobitela kojeg sam sada obrisao.

 

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Hacker002 kaže...

Složio sam, radi sve bez obzira na korisnike u različitim državama.

 

Ne da mi karticu spojiti, ni revolut, ni zaba, probat ću još od njemačkog računa kada ju dobijem, tako da sam morao uzeti gift card, najjeftinije i da se može kupiti g2a 6,49€ za 100 lira, do 28.8 aktiviran - ako tko ima gdje jeftinije neka podijeli pa da imamo za ubuduće.

 

Kao što ste i rekli, kupiti gift card, upaliti vpn (urban vpn kao firefox add-on radi bez problema), spojiti se preko svog maila, odabrati plan, unijeti kod i automatski plati koliko kod vrijedi, jednostavno bez problema sve.

 

Jedino nema nikakav free period, mogli su bar mjesec dana dati, ali dobro, 6,5€ mjesečno za četvero ljudi i 4k plan praktički i je free tako da se ne bunim.

 Kako 6,5? Meni pise 77,99 TL a to je 4,36 EUR...

16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Je, ali treba ti gift card, ima od 75 što nije dovoljno i od 100.

 

Onda kupim tu od 100 kojoj je vrijednost cca 5,5€ ali je na g2a 6,5e i to je to, dobijem 38 dana za 6,5€.

 

Mislim opet je to jeftino pa mi nije problem ali ne radi. Njima u HR radi, ja se spojim u DE i ne da mi gledati apsolutno ništa. Upalim HR vpn pa radi, ali nema gotovo ništa dostupno što me zanima.

 

A frend ima HR acc, s njegovim login podatcima se ovdje ulogiram normalno i sve mi radi i imam sve naslove. Nema veze s mozgom.

 

Sad ću morati čekati da mi istekne plaćeni period pa složiti sebi ovdje na DE normalni njemački, a njima u HR napraviti odvojeni račun. Puno zajebancije koja je onda upitno vrijedna toga.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Imam 1 slot za sharing Netflixa pa ukoliko netko želi nek se javi...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Kako funkcionira sa novim accountom, pri registraciji moram unijet karticu , nemam nigdje opciju za redeem giftcard. Mozda da probam stavit karticu bez love samo zbog nacina placanja?

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Dobio danas obavijest da Netflix diže cijene od 1.11, račun mi je preko Turske napravljen.

 

Standard paket je bio 58TL, sada bude 70, Premium je bio 78TL, sada bude 94.

 

Jesu li povećali cijene i na drugim tržištima ili je ovo selektivno?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Hacker002 kaže...

Dobio danas obavijest da Netflix diže cijene od 1.11, račun mi je preko Turske napravljen.

 

Standard paket je bio 58TL, sada bude 70, Premium je bio 78TL, sada bude 94.

 

Jesu li povećali cijene i na drugim tržištima ili je ovo selektivno?

 Kako si rjesio problem sa radom u DE? Meni isto nece, javlja da ne radi u ovoj zemlji

16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Nažalost nikako, nije mi radio mjesec dana i onda jedan dan uđem i radi sve normalno..

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Hacker002 kaže...

Nažalost nikako, nije mi radio mjesec dana i onda jedan dan uđem i radi sve normalno..

 ne mozemo mi siromasni migranti nimalo ustediti :)

 

a svaki link koji pise na tu temu je zapravo prodaja VPNa...  

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Pozdrav 

 

Jeli ima netko zainteresiran da bi dijelio Netflix da je pouzdan i da je već neko vrijeme član na bug.hr moze i Disney il' HBO ?

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

pitanje vezano za dolby atmos i netflix, nabavio sam q930b soundbar spojen na arc hdmi. i pocelo se prikazivati 5.1 al ne pise dolby atmos, dok kod frenda pise. jel moguce da je do TV-a mada sam na netu nasao da tv moze biti i "stariji"

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Microsoft vjerojatno kupuje Netflix, ali ostaje upitno hoće li se to ikada dogoditi

 

https://www.reuters.com/breakingviews/netflix-will-be-next-microsofts-shopping-list-2022-12-20/

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2022 10:18 (Magician).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Imam vise slotova slobodnih za Netflix koga interesuje slobodno nek se javi!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Hacker002 kaže...

Dobio danas obavijest da Netflix diže cijene od 1.11, račun mi je preko Turske napravljen.

 

Standard paket je bio 58TL, sada bude 70, Premium je bio 78TL, sada bude 94.

 

Jesu li povećali cijene i na drugim tržištima ili je ovo selektivno?

 Nepuna 4 mjeseca nakon ponovno dizanje od 27.2, Standard ide na 98TL a Premium na 131TL, lagano povećanje od 40% u odnosu na prethodnu i 70% u odnosu na cijenu u desetom mjesecu. Lagana odjava ide, pa neka nastave dizati i dalje.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Kad je Erdogan usrao liru. Strmoglavila se vrijednost opet i ne kuzim kaj te muci. Oni digli cijenu u lirama, a ti placas u eurima/dollarima koji vrijede vise sada nego prije 4 i 7 mjeseci.

 

Za tebe je porast minimalan, a netflix je korigirao cijenu u skladu s turskom inflacijom koja je osla u 3pm, dobar je euro.

 

131 lira po danasnjem tecaju 20.45 = 6.4eura

94 lira po 1.11.2022. tecaju 18.36 = 5.11 eura

78 lira po 1.8.2022. tecaju 18.36 = 4.24 eura

78 lira po 28.1.2022. tecaju 15.12 = 5.15 eura

78 lira po 12.11.2021. tecaju 11.45 = 6.8 eura

 

Prije godinu dana turski netflix je bio 5.15 eura, pala lira, ti uzeo za 4.24 eura, netflix korigirao, a oni koji su uzeli 2021. su placali jos vise nego ti sada sa svim poskupljenjem. Dizanje ovdje nije zbog dizanja nego inflacije, turska lira se prepolovila i krivi Erdogana, ne netflix.

Linux, Arch Linux.
16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Nisam ulazio u duboku matematiku, a da ti budem iskren ni ne zanima me, kao krajnjeg korisnika me zanima cijena artikla/usluge koju plaćam, a koji faktori tvrtci utječu na to nisu moja briga. Nije problem platiti tih 131 TL, stvar je principa i bezobrazluka koji je općenito orijentiran na potrošače, što se odražava na cijene svih mogućih artikala i usluga. Kako sam prestao koristiti dobar dio svega otkad su prije par mjeseci krenule divljati cijene tako ću prestati i ovo. 13% je kao stopa inflacije u 22 bila u HR, a sve je poskupilo 20,30,50,70%. Nadodajmo na to i uvođene eura i zaokruživanje cijena i nije ni čudo što smo fucked. Bili smo i prije da se razumijemo, sad smo to samo pomnožili sa 2,3, i lakše usporedimo kad imamo istu valutu kao ostatak EU.

No skrenuh s teme ipak, Erdogan nije problem tu potpuno, tek sada nas stižu posljedice covida, masovnog printanja novca i krivih monetarnih politika, a u tom sranju smo uveli i euro, te još nismo ni osjetili posljedice RU agresije. Problemi tek dolaze nažalost.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2023 13:26 (Hacker002).
13 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

"navodno" Netlix od 3mj zabranjuje odnosno "prestaje" s djeljenjem lozinki.
Odnosno moći će se djelit ali uz nadoplatu po svakom dodatnom "profilu" 3$.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Hacker002 kaže...

Nisam ulazio u duboku matematiku, a da ti budem iskren ni ne zanima me, kao krajnjeg korisnika me zanima cijena artikla/usluge koju plaćam, a koji faktori tvrtci utječu na to nisu moja briga. Nije problem platiti tih 131 TL, stvar je principa i bezobrazluka koji je općenito orijentiran na potrošače, što se odražava na cijene svih mogućih artikala i usluga. Kako sam prestao koristiti dobar dio svega otkad su prije par mjeseci krenule divljati cijene tako ću prestati i ovo. 13% je kao stopa inflacije u 22 bila u HR, a sve je poskupilo 20,30,50,70%. Nadodajmo na to i uvođene eura i zaokruživanje cijena i nije ni čudo što smo fucked. Bili smo i prije da se razumijemo, sad smo to samo pomnožili sa 2,3, i lakše usporedimo kad imamo istu valutu kao ostatak EU.

No skrenuh s teme ipak, Erdogan nije problem tu potpuno, tek sada nas stižu posljedice covida, masovnog printanja novca i krivih monetarnih politika, a u tom sranju smo uveli i euro, te još nismo ni osjetili posljedice RU agresije. Problemi tek dolaze nažalost.

 Druze pricas o principu i bezobrazluku, a ti prvi placas servis po cijeni regije u kojoj ne zivis, koristis potencijalnu rupu u sistemu i onda jos kukas kako ti je to skupo dok placas duplo jeftinije nego mi koji smo odlucili da igramo fer i posteno. 

Jeste sve je poskupilo, ne samo tebi vec svima nama ali nemoj da se pozivas na princip i bezobrazluk jer prvo bi trebao da krenes od sebe. 

16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Da, koristim rupu u sistemu jer ona postoji, jer se može koristiti. Da se ne može ne bih, no onda ga ne bi ni imao jer je puna cijena nerealna u usporedbi sa standardom. To što ti plaćaš punu cijenu po meni ne znači da igraš fer i pošteno nego nešto sasvim suprotno, no nije ovo ni vrijeme ni mjesto za to. Ti očito voliš sve plaćati skuplje i više nego što vrijedi pa samo naprijed.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
10 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

 

 

Radi se o tome, da ne cijenite nešto kaj dobivate džaba ili ispod cijene.

Ak' me nekaj fakat zanima, pa bum to i platil

 

Kao kada voliš svoje klub, a kupuješ lažne dresove istoga. Nisi pravi navijač, nego pozer i fejker.

Nešto kao onaj zig-zag u ZGB, prije desetak godina.

Radi se o vrijednostima.

 

dzg
Moj PC  
0 5 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
PzKpfw kaže...

 

 

Radi se o tome, da ne cijenite nešto kaj dobivate džaba ili ispod cijene.

Ak' me nekaj fakat zanima, pa bum to i platil

 

Kao kada voliš svoje klub, a kupuješ lažne dresove istoga. Nisi pravi navijač, nego pozer i fejker.

Nešto kao onaj zig-zag u ZGB, prije desetak godina.

Radi se o vrijednostima.

 

 Ako tek nesto nije realno onda su to cijene dresova. 100 eura za nesto plasticno??? Kao da klubovi nemaju drugih milijunskih prihoda pa ne mogu prodati dres po nekoj razumnoj cijeni.

16 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ja fakat ne razumijem nekoga kome je Netflix full paket skup i nerealan na ponudu u danasnje vrijeme. 

Pa kad usporedimo cijenu mjesecne pretplate sa jednim odlaskom u kino onda ta mjesecna pretplata uopce nije skupa obzirom da imate mogucnost da gledate stotine filmova i serija. 

 

Produkcija jednog filma ili jedne visokobudzetne serije nije jeftina, taj novac mora doci odnekle pogotovo u danasnje vrijeme. 

Kuknjava kako im ne valja CGI, rezija je losa, glume neki no name glumci i pljuje i kritikuje na sva zvona i jos pokusava kako da ne plati ili prodje skroz jeftino. 

 

Onda lijepo ne placate, prestanete spamati po temi i gledate nacionalnu televiziju sa sadrzajem koji su vam oni nametnuli, u vrijeme kada su oni odlucili i sa reklama a koje oni nude i koje se ne mogu preskociti 

 
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Dr. Vicko kaže...

Onda lijepo ne placate, prestanete spamati po temi i gledate nacionalnu televiziju sa sadrzajem koji su vam oni nametnuli, u vrijeme kada su oni odlucili i sa reklama a koje oni nude i koje se ne mogu preskociti 

 ili odeš na torrent jer u čemu je problem biti nemoralan kao i 99% ostalog svijeta samo u drugim domenama, neću sigurno davati preko 30eur svaki mjesec na streaming servise, ako će mi to biti najveći grijeh do kraja života, potpisujem 😅

https://thestreamable.com/news/confirmed-netflix-unveils-first-details-of-new-anti-password-sharing-measures

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2023 17:58 (loky4i4).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice