Želite se popisati online, a nemate pristup e-Građ

poruka: 7
|
čitano: 11.455
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Želite se popisati online, a nemate pristup e-Građ".
15 godina
offline
Želite se popisati online, a nemate pristup e-Građ

Sandro,mislim da za ePass ne treba u poslovnicu, ja sam upravo popunio pristupnicu preko weba...isprinta se formular, popuni i potpiše te skupa sa preslikom OI uplouda na web. Rješenje bi trebalo doći za 1 dan.

https://gov.hr/hr/upute-za-samopopisivanje/2318

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.9.2021 20:53 (BoTiA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Želite se popisati online, a nemate pristup e-Građ

 

Naši bugovci uvijek u službi svojih čitatelja. I tako već 30 godina.

BUG je najjači.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
1 8 hvala 0
15 godina
offline
Želite se popisati online, a nemate pristup e-Građ

-za one koji imaju certifikat-osobnu (i čitač) .. skratite muke, umjesto (logično?) 3.2 ver za download, skinite-googlajte za 3.3.. radi. (od 1.8. novi soft, nova osobna-chip .. no nitko se nije sjetio na mjestu gdje se treba ažurirati soft staviti odgovarajuću noviju verziju, pa umjesto da pola dana 'rihtate' browser i računalo, google-verzija i radi..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.9.2021 23:56 (ihush).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Želite se popisati online, a nemate pristup e-
15 godina
offline
Re: Želite se popisati online, a nemate pristup e-

.. da, jednako skrivena kao i ostale.. tj za sve treba googati i tražiti link, umjesto da su na logičnom mjestu .. tj kao što ti daješ link tu na forumu to bi trebao netko ažurirati na akdovoj str.. no naravno paraziti ne rade.. :)

 

++ važno, 3.2 ne radi (izmjene 8-kolovoz..) i potrebana je barem 3.3 .. a 3.4 je nešto (nevažno)..

+ update koji pronađe-prijavi sama app iz nekih razloga ne prolazi (vjerojatno jer nije izdavač neki 'normalan' npr certificiranje i sl...) nego je potrebno skinuti (nakon što se pronađe) i ručno instalirati.. sam installer je ok, problem je traljavi akd..

 

edit: .. ali naravno, to nije sve, ide i novija (ista brojčana verzija, pomalo blentavo ali očekivano..) pod oznakom 3.4.0 .. ali novi izgled, ikona + naziv, certilia.. čuda današnje tehnologije, za ne povjerovati, superlativi, jer to je akd .. no dosta o meni, moj batmobil... :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2021 12:19 (ihush).
13 godina
offline
Želite se popisati online, a nemate pristup e-Građ

Mnogi ljudi zapravo nemaju pojma da već imaju egrađani pristup. Moj tata me pita kako da koristi servis, a ima zaba internet bankarstvo, i sve što treba je već tu. Ostao je malo iznenađen kad je na stranici vidjel da mu već piše njegovo ime, a uopće se nigdje nije trebao registrirati. Ljudi jednostavno nisu dovoljno educirani.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.9.2021 8:34 (guslac).
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Želite se popisati online, a nemate pristup e-

@guslac

 

 

Pa, ne treba ih kriviti za to. Nisu učili i to je to. Nitko to nije tražio od njih. Zato smo tu mi mlađi da im pomognemo.

 

Ni mladi ne znaju dosta stvari. npr. šalovati, zapaliti vatru, napravi pračku, itd....

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice