Zbog novog soja koronavirusa obustavljen poštanski

poruka: 11
|
čitano: 4.051
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zbog novog soja koronavirusa obustavljen poštanski".
15 godina
offline
Zbog novog soja koronavirusa obustavljen poštanski

svaki je izgovor dobar. na koncu ni doma pošiljke neće smjeti bez propusnice u treće selo, onkraj brda. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Zbog novog soja koronavirusa obustavljen poštanski

Ajmo razgovarati o našoj Hrvaskoj pošti. velik dio paketa uopče ne dolazi. a i naručio sam nesto iz amerike običnom poštom i nisam paket dobio. Naručeno je početkom ovog mjeseca a prema broju za pračenje paket još uvjek nije mrdnuo. 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Zbog novog soja koronavirusa obustavljen poštanski
Na otkaz zrakoplovnih linija i cestovnu blokadu na granici s Francuskom pošta nema utjecaja. Svakako je bolje zaustaviti taj dio poslovanja nego gomilati neisporučene pošiljke i uzimati lovu za posao za koji ne znaš kad ćeš moći odraditi.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Zbog novog soja koronavirusa obustavljen poštanski

hmm,

 

ovo ce jos vise usporiti dolazak paketa.

imam naruceno 7 paketa iz Kine jos od 04.11-14.11., niti jedan nije dosao niti tracking ista konkretno prikazuje za ijednog.

S obzirom da su neki paketi prije znali prvo doci u VB pa iz nje u HR, ako je koji sad zavrsio tamo, ne bude ga tako brzo u HR.

 

Jos mi ne bude ginuo PDV i carina po novom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Zbog novog soja koronavirusa obustavljen pošta
Inače virus na paketu ima životni vijek kao Joža.
Sasvim opravdan potez 🤦🏿‍♂️
 
0 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Zbog novog soja koronavirusa obustavljen pošta
T700 kaže...

Ajmo razgovarati o našoj Hrvaskoj pošti. velik dio paketa uopče ne dolazi. a i naručio sam nesto iz amerike običnom poštom i nisam paket dobio. Naručeno je početkom ovog mjeseca a prema broju za pračenje paket još uvjek nije mrdnuo. 

 

 Većini ljudi je trenutno tako, naručili oni iz Amerike ili iz Zagreba. Evo, i dalje čekam dostavu paketa Zagreb - Zagreb i ništa. Status paketa je da je primljen kod njih i dalje danima ne mrda. Da sam znao da će trgovac koristiti Hrvatsku poštu za dostavu, ne bih ništa naručio.

4 godine
offline
Re: Zbog novog soja koronavirusa obustavljen pošta
MrBlc kaže...
Na otkaz zrakoplovnih linija i cestovnu blokadu na granici s Francuskom pošta nema utjecaja. Svakako je bolje zaustaviti taj dio poslovanja nego gomilati neisporučene pošiljke i uzimati lovu za posao za koji ne znaš kad ćeš moći odraditi.

Kasne i to jako i s dostavom paketa unutar Zagreba. A na to vanjska situacija baš nema utjecaja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2020 18:40 (zelenapaprika).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Zbog novog soja koronavirusa obustavljen pošta

Naravno, ali to nema veze s ovom temom.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
4 godine
offline
Re: Zbog novog soja koronavirusa obustavljen pošta
MrBlc kaže...

Naravno, ali to nema veze s ovom temom.

Ima. Jer nisu kadri odraditi niti domaći promet.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Zbog novog soja koronavirusa obustavljen pošta

Lokalno zagušenje na području jednog grada i prekid međunarodnog prometa su dva potpuno nepovezana problema.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
4 godine
offline
Re: Zbog novog soja koronavirusa obustavljen pošta
MrBlc kaže...

Lokalno zagušenje na području jednog grada i prekid međunarodnog prometa su dva potpuno nepovezana problema.

Nije to jedan grad, to je cijela država. Prati medije tijekom više godina. A međunarodni promet im je dodatna zarada. Prvo su kukali kako raja ne šalje više pisma, razglednice ni pakete, a onda je ta raja počela masovnije kupovati sve i svašta putem interneta iz inozemstva (nevezano uz koronu). A ne mogu odraditi ni domaći promet - pismo iz jednog kvarta u Zagrebu u drugi. I s pošiljkama iz inozemstva je ogroman problem i kada vani nema apsolutno nikakvog prekida međunarodnog prometa.

 

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice