Zbog kršenja GDPR-a do sada izrečene kazne u vrije

poruka: 8
|
čitano: 2.717
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zbog kršenja GDPR-a do sada izrečene kazne u vrije".
14 godina
neaktivan
offline
Zbog kršenja GDPR-a do sada izrečene kazne u vrije

GDPR je izmišljen radi glavešina ne običnih ljudi. Bezvezarija.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Zbog kršenja GDPR-a do sada izrečene kazne u v
I radi Googlea cini se, jer me zivo zanima gdje da ja prijavim DX koji spama svakodnevno.. i srpske kvazi webshopove sa cukljevima..
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Zbog kršenja GDPR-a do sada izrečene kazne u v
Ja poslao tim webshopovima mail da mi po zakonu prestanu slati spam...i sada imam nekoliko puta više spama nego prije tog maila!
15 godina
offline
Zbog kršenja GDPR-a do sada izrečene kazne u vrije

.. što je bug?

Za Hrvatsku – nema podataka

Izvješće DLA Pipera u svojim podacima ne navodi broj evidentiranih prekršaja i izrečenih kazni u Hrvatskoj. U prošlogodišnjem su izvješću naveli da podaci o tome za našu zemlju nisu javno dostupni, a ove godine – Hrvatska gotovo kao da ne postoji.

.. ili, zašto bug ne pita, ne traži odgovor? Zašto nam je bitan podatak o lihenštajnu i 30 prijava, ili postoji li novinarstvo tu?

-nema podataka? Tad nam ne treba ni vijest, tj posao novinara informatičkog časopisa je skriveno u nazivu branše, infor.. informacija i obrada podataka. Nećemo to tražiti na 'kulinarki' ali tu to tražim-očekujem umjesto nekog virtualnog novinarstva...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
6 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog kršenja GDPR-a do sada izrečene kazne u v
Nema se para iHush. Treba prepisati 10-15 vijesti dnevno. Prehranit obitelj i eventualno usparat da svaki drugi vikend izvedes ljubavnicu. Kakvo sad istrazivanje i novinarstvo? To je za stare ljude
15 godina
offline
Re: Zbog kršenja GDPR-a do sada izrečene kazne u v

-zašto svaki drugi vikend? :) .. ostalo je jasno.

-ili, nema se vijesti? u ovoj slučaj-državi? Ima ih toliko da ne možeš nabrojati.. no ostanmo u kontekstu ITa, bug, .. npr neki dan i na TVu stidljivo-usputno spomenuto, policija ima krimi odjel za cyber prijetnje.. tj formalno ima, još kad bi i postojala formalna rutina za prijavu .. tj kad se ne bi ovisilo o tome da zatečeni djelatnik u smjeni uopće nešto razumije.. no bug piše o novom rastu virtualnih valuta ili o tamo nekom lihneštajn-island-nečemu.. može jednako pisati o branju jaglaca ili promjeni boje kore drveta kad ga potkornjak nagrize... IT? Nema vijesti? Pa ako ništa drugo, kad već članak kaže da su francuzi opalili googleu 50milja, mogli su spomenuti kako je trumpek opalio čvrgu i carinu makarončiću.. i to je IT ne baš hajteč nego toljaga ali radi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Re: Zbog kršenja GDPR-a do sada izrečene kazne u v
simsis kaže...
I radi Googlea cini se, jer me zivo zanima gdje da ja prijavim DX koji spama svakodnevno.. i srpske kvazi webshopove sa cukljevima..

Dealextreme?

Da, tak se i ja nisam mogao odjaviti nikak od njihovog spama, na kraju uspio, ulogiraš se na stranicu i unpostavke accounta i sve živo pregledaj i odznači sve obavijesti, i od tad sve super, ni jednog maila.

A ovo za čukljeve - skužili valjda kaj googlaš pa ti pokušavaju uvalit 

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Zbog kršenja GDPR-a do sada izrečene kazne u v
:D ma otcekiram sve al nije jedina stranica koja i dalje salje.. ajd budem bacio oko ponovo..
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice