Zatopljenje odnosa: SAD će "sigurnim" tvrtkama odo

poruka: 11
|
čitano: 3.433
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zatopljenje odnosa: SAD će "sigurnim" tvrtkama odo".
15 godina
offline
Zatopljenje odnosa: SAD će "sigurnim" tvrtkama odo

"američki predsjednik nije imao niti jedan konkretan dokaz o sumnjivoj opremi koja omogućuje špijunažu u Huaweijevoj opremi i uređajima iako je to navodio kao glavni razlog prilikom obračuna s kineskom tvrtkom"

Kao da su Americi ikad trebali dokazi... pa i ratove su pokretali zbog imaginarnih opasnosti.

Moj PC  
19 0 hvala 0
12 godina
offline
Zatopljenje odnosa: SAD će "sigurnim" tvrtkama odo

Bitno da su tu "šabani" mislili kako Huawei propada i da je to kraj za Huawei. U 21. st izjavit takve gluposti a ne pogledat globalno cijelu situaciju je kranje žalosno i smješno.

 

 

 

 

 
14 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Zatopljenje odnosa: SAD će "sigurnim" tvrtkama
Gnjavator kaže...

"američki predsjednik nije imao niti jedan konkretan dokaz o sumnjivoj opremi koja omogućuje špijunažu u Huaweijevoj opremi i uređajima iako je to navodio kao glavni razlog prilikom obračuna s kineskom tvrtkom"

Kao da su Americi ikad trebali dokazi... pa i ratove su pokretali zbog imaginarnih opasnosti.

Trump je ružno sanjao, da ga budi Huawei mobitel umjesto iPhonea...

15 godina
offline
Zatopljenje odnosa: SAD će "sigurnim" tvrtkama odo

znači, zasad još niš od izvoza demokracije u kinu? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Zatopljenje odnosa: SAD će "sigurnim" tvrtkama odo

da li je auto-koprofagija dobra za bakterijsku kulturu vlastita želuca, pa se neće (D)DT proseravati opet?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zatopljenje odnosa: SAD će "sigurnim" tvrtkama

Zamisli invaziju na Kinu... prvi dan ti se preda 500.000 "vojnika", a ti organiziraj ko će paziti na njih, hraniti ih, kompletnu logistiku prema međunarodnim ugovorima... drugi dan ti se preda milion vojnika... pa ti pazi na milionipo "zarobljenika", a treći dan se preda još 2 miliona... pa treba ti pol miliona vojnika samo da paze na njih... i onda na tebe navali 10 miliona vojnika "rezervista iz šume" :)

 

njima je 10 miliona, otprilike ko nama 15 tisuća ljudi organizirati... malo jače nego je učestvovalo u akciji bljesak...

 

jbg, nemoš više sam pobit zarobljenike ko nekad kad je sve puno reportera i kamera.

5 godina
protjeran
offline
Re: Zatopljenje odnosa: SAD će "sigurnim" tvrtkama
Gnjavator kaže...

Zamisli invaziju na Kinu... prvi dan ti se preda 500.000 "vojnika", ... drugi dan ti se preda milion vojnika..., a treći dan se preda još 2 miliona...

 Još da preciziraš čijih vojnika. Kineskih prevarantskih krvoždera ili savezničkih demokratskih poštenjačina (što darove nose)?! 

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 13:17 (Antiseptik).
7 godina
offline
Zatopljenje odnosa: SAD će "sigurnim" tvrtkama odo

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zatopljenje odnosa: SAD će "sigurnim" tvrtkama
ludizao kaže...

Ne samo da se već duže priča o tome nego je originalni članak objavljen prije dva (2!) dana (1:00 PM - 9 Jul 2019).

Ako želite osjetiti déjà vu efekt putovanja u prošlost, čitajte Bugove "vijesti" iz zemlje i svijeta 

 

 

 Mislio sam da je ovo na Bugu novi moment u priči, a ispada nije. 

Welcome my son...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Zatopljenje odnosa: SAD će "sigurnim" tvrtkama
zv'jer2 kaže...
ludizao kaže...

Ne samo da se već duže priča o tome nego je originalni članak objavljen prije dva (2!) dana (1:00 PM - 9 Jul 2019).

Ako želite osjetiti déjà vu efekt putovanja u prošlost, čitajte Bugove "vijesti" iz zemlje i svijeta 

 

 

 Mislio sam da je ovo na Bugu novi moment u priči, a ispada nije. 

 To je dodatna vrijednost, kad procitas vijest na bugu vec se osjecac nostalgicno prema dobrim starim vremenima. 

Inace, znam jednu sobaricu koja u slobodno vrijeme odrzava portal, znaci pise sama 3-4 vijesti dnevno, i moram priznati od dizajn, kvaliteta i azurnost clanaka su 90% bolji od Bugovih. 


6 godina
offline
Zatopljenje odnosa: SAD će "sigurnim" tvrtkama odo

Google i Microsoft nisu uključeni u ovaj paket tako da je huawei vjerojatno i dalje u spirali smrti .

 

  • The important statement from the Secretary reads: “To implement the President’s G-20 Summit directive two weeks ago, Commerce will issue licenses where there is no threat to U.S. national security”

Ali slijedi ovo :

 

Within those confines, we will try to make sure that we don’t just transfer revenue from the U.S. to foreign firms.”

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice