Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi

poruka: 33
|
čitano: 17.250
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi ".
16 godina
offline
Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi

"Zaključno, što u složenijim ljudskim društvima živimo, to nam se kao najveći i najvažniji spolni organ sve više nameće - mozak. Negdje u našoj (relativno nedavnoj) evolucijskoj prošlosti je to koliko smo pametni, snalažljivi, komunikativni i društveno prilagodljivi postalo glavna odrednica uspješnosti našeg pristupa svojim trajnim seksualnim partnericama – a ne to koliko nam je velik penis."

Eto.

Dakle s 99 postotnom sigurnoscu, zene, mozete ustvrditi da sto vise para, to manje muzike 

Gledam te!
 
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi

rekla mi jedna poznanica: "čovječe, koji si ti majmun". sad tek ne kužim je li me pohvalila*, uvrijedila, oboje i u kojem dijelu izjave što. 

 

*razlika između kahve i kave je kao između pohvaliti i ... e, da. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
23 0 hvala 0
15 godina
offline
Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi

 Uostalom, još uvijek se u današnjim, od civilizacije i gomilanja bogatstva pošteđenim, tzv. „primitivnim“ plemenima lovaca i sakupljača diljem globusa prakticira samo monogamija (ili serijska monogamija), što sugerira da su i naši neposredni, primitivni preci koristili upravo takav sustav parenja.

 

 

Postoje kulture, gdje i žena ima više muškaraca. Pa i nekoliko djece sa istima. Pogled je takav, da je svaki "otac" pridonio nešto djetetu. Izgled, oči, temperament itd. Svrha toga je da djeca dožive spolnu zrelost, jer kako je navedeno, dječja smrtnost je bila OGROMNA. A ovako djeca su imala (imaju) veće šanse da prežive. 

 

Prije jedno desetak godina (ne sjećam se stranice, ali radilo se o znanstvenoj stranici), bio je članak o tome, da zbog ogromnih katastrofa koje su dovele čovječanstvo na rub opstanka, promiskuitet, je zapravo ne samo omogućio da ljudi prežive, nego i da imaju koliko-toliko veću genetsku divergentnost. I da najveću zaslugu u tome pogledu, nose žene.

 

Veći broj žena, na jednoga muškarca, nije uvijek posljedica bogastva. Naime, dugo se vjerovalo (naivčine) da ljudi u prapovijesti nisu ratovali. Dok nisu počeli otkrivati masovne grobnice iz neolitika u srednjoj Njemačkoj. 

Naime prije 7500 godina došlo je do drastičnog pada Y kromosoma u Europi. I nije u početku bilo jasno, zbog čega je došlo do toga. Dok nisu povezali masovne grobnice (u kojima su i redoviti gosti bila i djeca) sa ratnim sukobima, zbog klimatskih promjena. 

 

Kao posljedicu toga, predpostavlja se da je na jednoga muškarca, dolazilo dvadeset žena.  

 

Što se tiče izgleda, lica muškaraca i žena je bio maskuliziraniji. https://www.nationalgeographic.com/magazine/article/archaeology-agvi-greek-stoneage-facial-reconstruction 

 

Gomilanje bogastva nije nitko nikada bio pošteđen, kao što u povijesti nije postojala pacifistička kultura. Čak i u komunističkim kulturama (Nuer) imate bogate ljude, ali doduše i dijele skoro pa sve. Nuer ne dijele stoku sa nikime, čuvaju je kao oko u glavi. 

Bogastvo služi za krizna vremena, kada upravo ti koji su bogati, podijele svoje sa suplemenicima, da se pleme ne bi raspalo. 

 

Postoje kulture u Africi (knjiga "Seks u zoru" - inače jedna jedina knjiga koju ne preporučujem, nikome tko nepoznaje prapovijest, niti osnove antropologije) gdje tijekom ceremonija ljudi imaju seks sa drugim osobama, a njihovi partneri/partnerice, također. 

U slučaju, da osobe to odbijaju, prijetnja je smrtna kazna, koja se doduše ne koristi, osim u iznimno kriznim vremenima. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
5 0 hvala 3
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore
Na prvu mislio neka zajebancija. Zanimljiv članak.
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi

Jel se to meni čini ili je na ilustraciji homo sapiensa na prvoj slici Bronn 

Ako je, svaka čast autoru, odličan easter egg.

 

Edit: nije, wishful thinking...

 

pan y agujas
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2022 10:16 (fer-de-lance).
 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore
fer-de-lance kaže...

Jel se to meni čini ili je na ilustraciji homo sapiensa na prvoj slici Bronn 

Ako je, svaka čast autoru, odličan easter egg.

 

Edit: nije, wishful thinking...

 

 Nije, ali isto tako mislim da sličnost nije slučajna (i mene je asociralo na njega).
U svakom slučaju, veselimo se nastavku da zaokružimo (pun intended) ovu priču.

2 godine
offline
Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi

Zbog ove teme sam promijenio avatar.

To sam ja, fotkan na gay tulumu s frendovima...

 

Žene vole duŽe i deblje, koliko god mi šutjeli o tome.

Mi gay muškarci smo zadovoljni i s 10 cm našega partnera, a doktor zna zašto...

 

Moderne žene su postale bezobzirno pohotljive, i mi s 13/15 cm više nemamo što tražiti kod žena, te nas puno prelazi na "drugu stranu", jer jesmo iskompleksirani, to je istina. 

 

Ova tema o penisima i njihovoj veličini je sociološka tema, sociološko psihološki problem, zbog kojega mnogi muškarci pretjerano piju, tuku žene koje ih vrijeđaju zbog "maloga", i potrebita je razboritija i sveobuhvatnija raspra o tome. 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
14 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore
Nije bitno koliko je dug...nego koliko često se diže
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi

Kad ženama kažeš; "ja sam tehničar u krevetu", one kažu; "evo, javio se još jedan sa smokijem"

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi

zanimljivo je kako čovjekovi prirodni neprijatelji, tj. žene, imaju prsa, grudi, dojke ili (ujebote koje) sise, ovisno o kvadratu udaljenosti i aspektu aspika. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2022 14:05 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore
Zaporožac kaže...

Moderne žene su postale bezobzirno pohotljive, i mi s 13/15 cm više nemamo što tražiti kod žena, te nas puno prelazi na "drugu stranu", jer jesmo iskompleksirani, to je istina. 

 ma dok si u prosjeku, nekih +-20cm, sve je to ok

14 godina
offline
Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi

ah ta komparacija pridjeva:

 

velik - veći - taman! (ne kao boja tj. koncentracija melanina nego kao arabizam/turcizam - za dobro odmjereno)

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore
Zaporožac kaže...

 Žene vole duŽe i deblje, koliko god mi šutjeli o tome.

 

Ako si gay,kako to da onda toliko znas o zenama?

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
12 godina
offline
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore
Kako staviti 5 cm tamo??
 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi

Pomalo sam šokirana. Tako je malo potrebno, članak tek , za potpunu  preobrazbu pristojnih, odmjerenih,uljudnih  ljudi  iz računalog doba, ah i avaj,  u  primitivne,

plemenolike  primate iz kamenog doba koji uz vatru,omotani u krzna ,polukrikovima razmjenjuju lovačke priče.A uzbunili se i uzbudili pače, spomenom muškog spolovila. Razumjela bih  reakciju na stidnicu  i  rodnicu ,ali na muško spolovilo ? Možda sami sebi dokazuju svoju spolnost?

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi

Sjajan tekst, Doc.

 

Kulturološki gledano, nakon puno čitanja/gledanja i mitoloških i suvremenih priča, držim da je seks jednostavno precijenjen. Imam osjećaj da nam se nameće kud god se okrenuli. Čini mi se da je život jednostavniji kod aseksualaca. Možda sam izrekao glupost, ali to mi je dojam.

 

Oni koji dišu 'punim seksualnim plućima' kao da su robovi svojim nagonima. Kad gledam one koji zavode da bi nekoga povalili vidim neautentične promjene ponašanja, manipulacije, trošenje vremena i novaca, robovanje tjelesnoj nasladi, rizik od bolesti itd. itd.

 

Btw: nisam vjernik.

 
10 0 hvala 0
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore
Milka30 kaže...
Zaporožac kaže...

 Žene vole duŽe i deblje, koliko god mi šutjeli o tome.

 

Ako si gay,kako to da onda toliko znas o zenama?

 Zato što žene o takvim temama pričaju samo s drugim ženama i gay muškarcima.

The planet broke before the Guard did!
2 godine
offline
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore
suzana graf kaže...

 Razumjela bih  reakciju na stidnicu  i  rodnicu ,ali na muško spolovilo ? Možda sami sebi dokazuju svoju spolnost?

Svaka izgleda isto.

Tu ste u startu u prednosti.

Kako da ja sa Smokijem odem na nudističku plažu ? 

Vama je lako.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
8 godina
offline
Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi

Evolucijski, zene gledahu i birahu uvijek najvece, najkrupnije, najdeblje.... partnere.

 

Danas... zene gledaju najvece, najkrupnije, najdeblje.... novcanike.

 

Sve ostalo postaje sporedno za veliku vecinu zena, pa ako se koja jadna medju njima i nadje kojoj je neka druga velicina (ili kvaliteta) vrijednija od debljine novcanika, treba to razumjeti, podrzati cak....

 

Tako da, smoki na nudistickoj nije problem, samo se pobrini da se dobro vidi novcanik.....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
6 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore

što, smotaš par Starčevića u tuljac pa na ćunu ?

 

Ju je je? Je ju je!
9 godina
offline
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore
suzana graf kaže...

Pomalo sam šokirana. Tako je malo potrebno, članak tek , za potpunu  preobrazbu pristojnih, odmjerenih,uljudnih  ljudi  iz računalog doba, ah i avaj,  u  primitivne,

plemenolike  primate iz kamenog doba koji uz vatru,omotani u krzna ,polukrikovima razmjenjuju lovačke priče.A uzbunili se i uzbudili pače, spomenom muškog spolovila. Razumjela bih  reakciju na stidnicu  i  rodnicu ,ali na muško spolovilo ? Možda sami sebi dokazuju svoju spolnost?

Vecina zivotinja se moze pripitomiti, ali tu i tamo uvijek izbije zivotinjski instinkt (latinski instinctus: pobuda, nadahnuce; nagon). Tako da ti odmjereni, uljudni ljudi postoje samo u odredjenom kontekstu polu-civilizacije, ako i onda.

8 godina
offline
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore
Stric_Jura kaže...

što, smotaš par Starčevića u tuljac pa na ćunu ?

 

 Nista motati, cunu ne moras ni imati, posebice ne mora biti vidljiva....

 

Sve dok je novcanik velik.... pozeljna periferija su i kljucevi kakvog skupog auta, a u tom slucaju, cuna mora biti taman velika da mozes zavezati kljuceve, od spomenutog auta, za spomenutu cunu, dakle, 0,5-1cm max....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
11 godina
offline
Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi

Jel 5 centimetra najveca cuna medju primatima???

hvala na odgovorima!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore
suzana graf kaže...

Pomalo sam šokirana. Tako je malo potrebno, članak tek , za potpunu  preobrazbu pristojnih, odmjerenih,uljudnih  ljudi  iz računalog doba, ah i avaj,  u  primitivne,

plemenolike  primate iz kamenog doba koji uz vatru,omotani u krzna ,polukrikovima razmjenjuju lovačke priče.A uzbunili se i uzbudili pače, spomenom muškog spolovila. Razumjela bih  reakciju na stidnicu  i  rodnicu ,ali na muško spolovilo ? Možda sami sebi dokazuju svoju spolnost?

 ja se pitam jel 5 cm dovoljno za spolnost i jel to ta najveca kita medju primatima?

hvala na odgovoru!

11 godina
offline
Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi

Dok sam bio mladji radio sam 2 godine u nudistickom kampu gdje je znalo bit po 15-17 tisuca golih ljudi i nazalost moram rec da u tekstu navedenih 15cm prosjeka nazalost nemaju nikakve veze sa stvarnoscu....daleko daleko manje...jbg.

I kad sam odlazio iz kampa rekao sam dane zelim vidjet golu osobu barem par godina :) :) :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore
MEGATAMA kaže...

Dok sam bio mladji radio sam 2 godine u nudistickom kampu gdje je znalo bit po 15-17 tisuca golih ljudi i nazalost moram rec da u tekstu navedenih 15cm prosjeka nazalost nemaju nikakve veze sa stvarnoscu....daleko daleko manje...jbg.

I kad sam odlazio iz kampa rekao sam dane zelim vidjet golu osobu barem par godina :) :) :)

15 cm je "u erekciji", a ne na spavanju.

 

Previše si ti očekivao na toj nudističkoj..

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2022 6:16 (Zaporožac).
15 godina
offline
Zašto ljudi imaju tako velike penise (u usporedbi

Ma kakav penis, napišite nešto o ženskom spolnom organu, u odrasle žene ide do 30 cm, što će reći da dva proječna penisa u erekciji stanu po dužini. Napišite i to kako ima moć stezanja oko muškog spolovila kako bi što bolje prijanjao. I to da neke sretnice mogu doživjeti višestruke orgazme, a one najsretnije: u trajanju od dva i pol sata, koliko je naime najduže izmjereni orgazam u žene.

Penis je qurac u odnosu na navedeno.

 

 
0 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore
Zaporožac kaže...
MEGATAMA kaže...

Dok sam bio mladji radio sam 2 godine u nudistickom kampu gdje je znalo bit po 15-17 tisuca golih ljudi i nazalost moram rec da u tekstu navedenih 15cm prosjeka nazalost nemaju nikakve veze sa stvarnoscu....daleko daleko manje...jbg.

I kad sam odlazio iz kampa rekao sam dane zelim vidjet golu osobu barem par godina :) :) :)

15 cm je "u erekciji", a ne na spavanju.

 

Previše si ti očekivao na toj nudističkoj..

Pa naravno da se radi o budnom a ne uspavanom ali kad hrpa odraslih muskaraca ima neznam...1-3cm tesko ce se to "navuc" na 15cm....ne znam mozda i moze,na svu srecu nisam u toj upitnoj kategoriji 🥂

Btw u kampu su vecinom bili Njemci,Nordijci isl da ne mislite kako smo u pitanju mi Balkanci 😁

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2022 12:02 (MEGATAMA).
2 godine
offline
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore
MEGATAMA kaže...

Pa naravno da se radi o budnom a ne uspavanom ali kad hrpa odraslih muskaraca ima neznam...1-3cm tesko ce se to "navuc" na 15cm....ne znam mozda i moze,na svu srecu nisam u toj upitnoj kategoriji 🥂

Btw u kampu su vecinom bili Njemci,Nordijci isl da ne mislite kako smo u pitanju mi Balkanci 😁

 Misliš; Ne može iz ničega nastati nešto ? 

Ti si onda i protiv Velikog praska !!! 

Mome terijeru se jedva vidi kad je miran, a kad seksa, pojavi se zmijurina od 20 cm...

Sve je moguće.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Zašto ljudi imaju tako velike penise (u uspore
Ide k 30cm.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice