Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne’ sj

poruka: 14
|
čitano: 6.444
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne’ sj".
16 godina
neaktivan
offline
Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne’ sj

Ajde bogati...smotaš i zapališ.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
16 0 hvala 0
Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne’ sj

Znam da sjemenke nisu naročito skupe, ali zar ne bi bilo jeftinije poslati ... prazan paket?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Znam da sjemenke nisu naročito skupe, ali zar ne bi bilo jeftinije poslati ... prazan paket?

 "Prazni" (prilicno) paketi i paketi bez adrese su inace tipicni za Silk Road na Dark Webu i slanje droge..idu kroz jos detaljniju cetku...makar USPS je prilicno los sto se tice provjeravanja

16 godina
offline
Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne’ sj

nobody cares...

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2020 17:09 (PICART).
 
2 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne’ sj

Zločesti Kinezi ... napali su (ex) Britansko kraljevstvo kaduljom, mentom i hibiskusom. Dam se kladiti da će plodovi biti 5G (radio)aktivni   

 

A možda da im slobodarski svijet odgovori istom mjerom? Tko tebe kaduljom (hibiskusom, ružmarinom ili mentom) ti njega nuklearnom napravom... ili barem sankcijama.

Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2020 12:29 (Antiseptik).
Moj PC  
5 3 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne’ sj

Netko je krivo adresirao sjemenje i dobili ga ljudi koji nisu nista narucili. I sad nastane cijela detetivska potraga da se ustanovi tko je poslao ljudima bezopasno sjemenje. Covjek bi totalno pomislio da se amerikanci boje sjemenki. Ako su toliko paranoicni onda ce biti dovoljno da u buducnosti netko kupi par kila kukuruza, razbaca ga nasred New Yorka i tako paralizira cijeli grad.

 
1 5 hvala 0
15 godina
offline
Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne’ sj

Objašnjenje nema baš nikakvog smisla.

Moj PC  
8 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne
Onda bi si napisali negativnu recenziju! :)
Šalu nastranu, čekam da pošalju ojfon 12, čisto da si nabiju bolju ocjenu. Koji "hakeri" ...
Idi i radi nešto korisno!
15 godina
offline
Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne’ sj

zašto nama ne šalju, a ne onima koji ionako imaju previše? nama samo grade nekakve mostove 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2020 4:32 (Ajar).
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne
Meni ne stize ni ono sto sam narucio. 🙄
 
8 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne
Antiseptik kaže...

Zločesti Kinezi ... napali su (ex) Britansko kraljevstvo kaduljom, mentom i hibiskusom. Dam se kladiti da će plodovi biti 5G (radio)aktivni   

 

A možda da im slobodarski svijet odgovori istom mjerom? Tko tebe kaduljom (hibiskusom, ružmarinom ili mentom) ti njega nuklearnom napravom... ili barem sakcijama.

 Čini se da su Kinezi spremni na revanš iz davnih dana, kad su ih Britanci napali opijumom, pa Kinezi njih čajem. Glavna nagrada je bila srebro i otišla je Kinezima, no belosvetsko smeće je odgovorilo fizičkim ratom i prevagnulo. Ili je možda samo riječ o nasljedniku Unabombera; Unseededbomberu?

6 godina
protjeran
offline
Re: Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne
Ajar kaže...

zašto nama ne šalju, a ne onima koji ionako imaju previše? nama samo grade nekakve mostove 

 zašto bi slali nama sjemenje kada se kod nas nitko ne želi baviti poljoprivredom. 

 

sve ove koji su imali "sve" petice a pali su na maturi (varali) treba po kineskoj metodi slati u kopanje krumpira, sakupljanje šljiva, jabuka itd...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
8 godina
offline
Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne’ sj

Tko tebi sabotira Huawei i TikTok, ti njemu pošalji konjsku glavu ma samo koju sjemenku, paranoicima je i to dosta.
Po Amerima više ni rižu ne bi smjeli uvoziti iz Čine, samo Murrica ili odma sankcije!
Samo me zanima,  ako i kad orange baboon ode, hoće li bar malo doći natrag pameti.

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Zašto Amerikanci masovno dobivaju ‘misteriozne
"Bolje sankcije nego narod bez ponosa"F.T
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice