Zaposlenik Tesle dobio otkaz jer je na YouTubeu pr

poruka: 13
|
čitano: 8.556
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zaposlenik Tesle dobio otkaz jer je na YouTubeu pr".
15 godina
offline
Zaposlenik Tesle dobio otkaz jer je na YouTubeu pr

"od svoga šefa dobio packu,

umjesto plaće, dobio racku."

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zaposlenik Tesle dobio otkaz jer je na YouTube
Lonely Boy kaže...

Znaci dobio je otkaz zbog iznošenja istine ?
Ima par takvih koji su zbog istoga i u zatvoru zavrsili. 

Meni je to jako zanimljivo za gledat, sa informatickog aspekta. Ovaj debug view je jako zanimljiv.

Ali s poslovnog aspekta, covjek narusava ugled firme iznoseci trenutni nedovrseni softver javno, plus sta istice negativne strane. Nije da radi review release verzije.

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Zaposlenik Tesle dobio otkaz jer je na YouTube
CalvinRi kaže...
Lonely Boy kaže...

Znaci dobio je otkaz zbog iznošenja istine ?
Ima par takvih koji su zbog istoga i u zatvoru zavrsili. 

Meni je to jako zanimljivo za gledat, sa informatickog aspekta. Ovaj debug view je jako zanimljiv.

Ali s poslovnog aspekta, covjek narusava ugled firme iznoseci trenutni nedovrseni softver javno, plus sta istice negativne strane. Nije da radi review release verzije.

 Jelda. Kako se usuduje smetje jedno prljavo!!! Zamisli da su u drugim tehnoloskim kompanijama isli sa tim "nas proizvod zapravo ne radi" kao npr. Theranos-om. Nitko ne bi investirao u to, ljudi ne bi davali povjerenje kompaniji i nitko se ne bi mogao obogatiti na laznom proizvodu.

I naravno, prljavi konzumeristicki sljam ne bi poginuo radi pogresenih lijekova zahvaljujuci lazima i nesposobnosti kompanije (KOJA JE ISTO OSOBA!!! *dok ne treba placati obveze*).

14 godina
offline
Re: Zaposlenik Tesle dobio otkaz jer je na YouTube
sexytoiletpaper kaže...
CalvinRi kaže...
Lonely Boy kaže...

Znaci dobio je otkaz zbog iznošenja istine ?
Ima par takvih koji su zbog istoga i u zatvoru zavrsili. 

Meni je to jako zanimljivo za gledat, sa informatickog aspekta. Ovaj debug view je jako zanimljiv.

Ali s poslovnog aspekta, covjek narusava ugled firme iznoseci trenutni nedovrseni softver javno, plus sta istice negativne strane. Nije da radi review release verzije.

 Jelda. Kako se usuduje smetje jedno prljavo!!! Zamisli da su u drugim tehnoloskim kompanijama isli sa tim "nas proizvod zapravo ne radi" kao npr. Theranos-om. Nitko ne bi investirao u to, ljudi ne bi davali povjerenje kompaniji i nitko se ne bi mogao obogatiti na laznom proizvodu.

I naravno, prljavi konzumeristicki sljam ne bi poginuo radi pogresenih lijekova zahvaljujuci lazima i nesposobnosti kompanije (KOJA JE ISTO OSOBA!!! *dok ne treba placati obveze*).

 Generalno se i slazem u slucaju Tesle, jer Tesla poprilicno laze o mogucnostima svog AI vozaca i time si napucava cijenu dionica....ali s druge strane, srat po nedovrsenom softveru mi nije fora. Ali to sam samo ja, koji se bavim izradom sw-a pa me to smeta, i sigurno ne bih volio da neki tester iz firme uzme  poludovrsenu beta verziju i onda radi jubito videe i sere kako smo bugoviti. 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
14 godina
offline
Re: Zaposlenik Tesle dobio otkaz jer je na YouTube

a gle, softver je završen istog trena kad se proda...

 

dalje je održavanje...

Ju je je? Je ju je!
8 godina
offline
Re: Zaposlenik Tesle dobio otkaz jer je na YouTube
Jedna stvar je kakanje u tanjur iz kojeg jede. S te strane otkaz je zaslužen. S druge, FSD je govno koje treba kritizirati na svakom koraku. Činjenica da su mu spriječili pristup FSD-u u njegovom, gotovo sigurno, privatnom automobili je samo još jedan u nizu pokazatelja da se radi o čistoj prevari
Ja rekoh
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Zaposlenik Tesle dobio otkaz jer je na YouTube
Stric_Jura kaže...

a gle, softver je završen istog trena kad se proda...

 

dalje je održavanje...

Ovo nije prodan software, prodan je hw..

16 godina
offline
Re: Zaposlenik Tesle dobio otkaz jer je na YouTube
CalvinRi kaže...
sexytoiletpaper kaže...
CalvinRi kaže...
Lonely Boy kaže...

Znaci dobio je otkaz zbog iznošenja istine ?
Ima par takvih koji su zbog istoga i u zatvoru zavrsili. 

Meni je to jako zanimljivo za gledat, sa informatickog aspekta. Ovaj debug view je jako zanimljiv.

Ali s poslovnog aspekta, covjek narusava ugled firme iznoseci trenutni nedovrseni softver javno, plus sta istice negativne strane. Nije da radi review release verzije.

 Jelda. Kako se usuduje smetje jedno prljavo!!! Zamisli da su u drugim tehnoloskim kompanijama isli sa tim "nas proizvod zapravo ne radi" kao npr. Theranos-om. Nitko ne bi investirao u to, ljudi ne bi davali povjerenje kompaniji i nitko se ne bi mogao obogatiti na laznom proizvodu.

I naravno, prljavi konzumeristicki sljam ne bi poginuo radi pogresenih lijekova zahvaljujuci lazima i nesposobnosti kompanije (KOJA JE ISTO OSOBA!!! *dok ne treba placati obveze*).

 Generalno se i slazem u slucaju Tesle, jer Tesla poprilicno laze o mogucnostima svog AI vozaca i time si napucava cijenu dionica....ali s druge strane, srat po nedovrsenom softveru mi nije fora. Ali to sam samo ja, koji se bavim izradom sw-a pa me to smeta, i sigurno ne bih volio da neki tester iz firme uzme  poludovrsenu beta verziju i onda radi jubito videe i sere kako smo bugoviti. 

 Iako se s ovim slazem, koliko znam, Tesla jako dugo vec fura imidz samovozecih vozila i u svojim brosurama kojima prodaju tesle tvrde da imaju full autonomno level 5 vozilo, sto ne moze biti dalje od istine.

To je lazno predstavljanje, trebali bi dobiti kaznu.

 

S druge strane, ovaj lik je imao svoj youtube kanal i nije mario za ugled tvrtke u kojoj radi. Tesla mu ima pravo dat otkaz, ocito mu je youtube kanal vazniji od posla u Tesli.

- Psiho246
6 godina
offline
Re: Zaposlenik Tesle dobio otkaz jer je na YouTube
Psiho246 kaže...
CalvinRi kaže...
sexytoiletpaper kaže...
CalvinRi kaže...
Lonely Boy kaže...

Znaci dobio je otkaz zbog iznošenja istine ?
Ima par takvih koji su zbog istoga i u zatvoru zavrsili. 

Meni je to jako zanimljivo za gledat, sa informatickog aspekta. Ovaj debug view je jako zanimljiv.

Ali s poslovnog aspekta, covjek narusava ugled firme iznoseci trenutni nedovrseni softver javno, plus sta istice negativne strane. Nije da radi review release verzije.

 Jelda. Kako se usuduje smetje jedno prljavo!!! Zamisli da su u drugim tehnoloskim kompanijama isli sa tim "nas proizvod zapravo ne radi" kao npr. Theranos-om. Nitko ne bi investirao u to, ljudi ne bi davali povjerenje kompaniji i nitko se ne bi mogao obogatiti na laznom proizvodu.

I naravno, prljavi konzumeristicki sljam ne bi poginuo radi pogresenih lijekova zahvaljujuci lazima i nesposobnosti kompanije (KOJA JE ISTO OSOBA!!! *dok ne treba placati obveze*).

 Generalno se i slazem u slucaju Tesle, jer Tesla poprilicno laze o mogucnostima svog AI vozaca i time si napucava cijenu dionica....ali s druge strane, srat po nedovrsenom softveru mi nije fora. Ali to sam samo ja, koji se bavim izradom sw-a pa me to smeta, i sigurno ne bih volio da neki tester iz firme uzme  poludovrsenu beta verziju i onda radi jubito videe i sere kako smo bugoviti. 

 Iako se s ovim slazem, koliko znam, Tesla jako dugo vec fura imidz samovozecih vozila i u svojim brosurama kojima prodaju tesle tvrde da imaju full autonomno level 5 vozilo, sto ne moze biti dalje od istine.

To je lazno predstavljanje, trebali bi dobiti kaznu.

 

S druge strane, ovaj lik je imao svoj youtube kanal i nije mario za ugled tvrtke u kojoj radi. Tesla mu ima pravo dat otkaz, ocito mu je youtube kanal vazniji od posla u Tesli.

Molim te link za taj level 5 da tvrde

16 godina
offline
Re: Zaposlenik Tesle dobio otkaz jer je na YouTube
love2ml86 kaže...

Molim te link za taj level 5 da tvrde

Searchaj Elonove izjave.

Sto se full autonomya tice, odi na konfigurator za Teslu na sluzbenim stranicama.

Vidim postoji sad disclamer sitnim slovima ispod, ali mislim da nije postojao prije, a mislim da je na jos jednom mjestu pisalo "full autonomy", no sada vise ne mogu naci.

- Psiho246
14 godina
offline
Zaposlenik Tesle dobio otkaz jer je na YouTubeu pr

Ovak nemres kakat po necem sto je beta a drugo jos delas u toj kompaniji, s razlogom su ga sutnuli u dupe te nije dovoljno daleko odletio kako je trebao da su to kako bog zapovjeda odradili.

 

Ok, svi znamo da to kaj nam prica Musk je cisiti shit jer autonomija na njihovim vozilima je shit no ja to gledam kao i na jabucare, svaka roba ima svoga kupca i svaki kupac je ovca jer ne postoji dobar proizvod, postoji bolji poluproizvod i smece, smece je za nas stoku sitnog zuba a bolji poluproizvod za Generalice.

veni vidi didici
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Zaposlenik Tesle dobio otkaz jer je na YouTube
Dahoberhr:

Ne dira me uopće kaj spominješ Apple u takvom kontekstu, ali promašio si usporedbu kompletno. Apple je “just works” - ono što je oglašeno i prodano doista radi. Obećanja ne postoje. Tesla/Musk je na suprotnoj strani spektra - obećaj i prodaj na neviđeno.

To što obje kompanije imaju kult sljedbenika je nevažno, hebeni Trump ima kult iza sebe
Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Zaposlenik Tesle dobio otkaz jer je na YouTube
Psiho246 kaže...
love2ml86 kaže...

Molim te link za taj level 5 da tvrde

Searchaj Elonove izjave.

Sto se full autonomya tice, odi na konfigurator za Teslu na sluzbenim stranicama.

Vidim postoji sad disclamer sitnim slovima ispod, ali mislim da nije postojao prije, a mislim da je na jos jednom mjestu pisalo "full autonomy", no sada vise ne mogu naci.

 To nije ama level-1 autonomija.
Lik, da nije intervenirao bi u 15 minuta uspio pobrat 3-4 pješaka, toliko biciklista, 5 stupića od kojih je dva probrao, autobus i kamion, dva kriva skretanja na crvenom, udaranje dostavnih vozila itd to je zadnja verzija softvera

pa daj nemojte srat jebo vas elon i tesla i te pederiranje i mate rimac sa robo taksijima.. pšk

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice