Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozinku k

poruka: 16
|
čitano: 4.761
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozinku k".
15 godina
offline
Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozinku k

Sandro, nemoj me krivo razumjeti, ali lagano sam umoran od tvojih vijesti 24 sata nakon sto su izasle na LTT-u.

 

Daj pronadji neke izvore koji su malo manje popularni.

 

Bem mu vraga, ono, istrazivacko novinarstvo i to...nece se nitko naljutiti ako napises koju novost o Linuxu.

 

Izleti malo iz kolotraga, majka mu stara.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
16 2 hvala 1
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozin
Taktika poznata još od doba kad je Apple predstavio dodatak za termalnu kameru prije cca pet šest godina.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozin

Taktika stara kao numeričke tipkovnice za kontrolu pristupa - 4 najprljavije ili najviše izlizane tipke (pod uvjetom da nije scramble tipkovnica - ali to je relativno nov izum) su kod za ulaz.

 

Ili 4 nule.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozin
Scramble tipkovnica?
8 godina
offline
Re: Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozin
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2022 21:23 (Nuclear_Phoenix).
2 godine
protjeran
offline
Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozinku k

Na karticnom terminalu jedne benzinske sam primijetio da su samo 4 tipke koristene. Tu se vecinom koriste kartice izdate od firme koja je vlasnik. Znaci, ako neko pronadje karticu izdate od te firme, ima sansu od 3/16x100 % da pogodi pin kod.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozinku k

Napokon neka korist od mog Blackviewa sa FLIR-om

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozin
encoding kaže...

Napokon neka korist od mog Blackviewa sa FLIR-om

 bolja investicija od bitkojna ili plinskih boca, kreni u akciju i javi nam uspijesnost da znamo i mi! :D

2 godine
offline
Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozinku k

Mislim da i policije širom svijeta imaju nešto slično, instant praškove ili fluorescentne, koji se posipaju po tipkovnici , ugase svjetla pa se za fluorescentne UV zrakama vidi, koji su najčešće, ili zadnje korišteni slova/znakovi 

 

Nego, htjedoh reći, naši pametni bankari su do prije desetak godina imali brojčanika automata gdje je svaki broj proizvodio drugi zvuk.

Tko go se bavi glazbom i ima malo bolji sluh, mogao je lako izdiktirati broj koji je osoba prije njega ukucala.

To su promijenili, sad svaki broj ima isti ton/notu.

 

Primjetio sam da se i danas na ulazima u stambene zgrade koristi taj sustav zvuka, pa sam i sam znao nepovjerljivim gospođama izdiktirati koja im je šifra, ni ne gledajući što ukucavaju... uz njihovo zaprepaštenje.

 

Onda se čude kako im lopovi uđu noću u zgradu i pokupe bicikle, skutere.

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozin

@Zaporožac

 

DTMF

 

pan y agujas
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.10.2022 7:05 (fer-de-lance).
16 godina
offline
Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozinku k

I za ovo su trebali "stručnjaci za računalnu sigurnost" i umjetna inteligencija ? 7. razred osnovne škole...

PSN: user432b2b
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.10.2022 7:43 (malak).
 
5 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozin
fer-de-lance kaže...

 

 

DTMF

 

 

 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
7 godina
online
Re: Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozin

A sad to lijepo odfućkaj 

 

pan y agujas
6 godina
offline
Re: Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozin
nemože...ja svoju odmah u zamrzivač... znači kolega ihush od tipkanja ugrije stan...njemu treba vodeno hlađenje za tipkovnicu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozinku k

ne može ni meni. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zaostala toplina na tipkama može otkriti lozin
silvio3105 kaže...
Taktika poznata još od doba kad je Apple predstavio dodatak za termalnu kameru prije cca pet šest godina.

 

 

Prije šest godina?

 

Prije dvadeset godina smo već koristili u igri Tom Clancy's Splinter Cell (igra izdana: 17.11.2002.)

 

Čuvam ovce, nema veze, dođe draga, nije važno.
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2022 13:32 (Fidro).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice