U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Partner

poruka: 14
|
čitano: 10.562
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Partner ".
11 godina
protjeran
offline
U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Partner

Hahah nece se bas proslaviti :D

 
0 6 hvala 0
10 godina
offline
U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Partner

 

Dobra je ovo stvar.

Ljudi će se iz prve ruke moći upoznati ss ovim kvalitetnim komadom hardvera.

 

Tko je razuman, osjetiti, zašto dosta ljudi vjeruju Apple-u.

 

Drugim riječima, ovo je dobra stvar za sve fanove i korisnike Appleovih proizvoda, te za one koji će to tek postati.

dzg
Moj PC  
6 8 hvala 0
15 godina
offline
U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Partner

Ne kužim, pa postoji ta trgovina u Arena Centru već godinama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Partner

al ga seres pkZ.

Evo u Dublinu u centru se bas zatvorio prije koji tjedan. 

Udealan mob sa kockoglave i one koji vole pokazati da imaju ,pa nek nisu sami i zaradili. I ne radim za hr placu,ali da bi te pare dao za mob ili tablet je smijurija. 

 

 

 
1 19 hvala 0
13 godina
offline
U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Partner
800 eura M1 Air?
Koliko će ih biti, 2 komada na stanju?
Moj PC  
7 0 hvala 1
13 godina
offline
U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Partner

U neko doba prije više od deset godina, kada je izašao iPad Air, krenuo sam u kupnju istog, uz nedoumicu kog njih (iStyle) ili kod njih (iStore)?! 
Uglavnom da skratim priču, uzeo sam u trgovini na Cvjetnom trgu, iz jednog razloga, ustvari dva, bili su jeftiniji neznatno ali jesu i lakše je ipak bilo doći do njih, u centru. 

Bez obzira na sve, kada sam znao doći upitati za neke tehničke detalje, pitanja, najčešće nisam bio nešto baš PREZADOVOLJAN pruženim, kao naprimjer u pravom  Store u Ženevi, gdje sam bio u ožujku 2019 godine. 
Ako, ponavljam ako će se ukupno gledajući približiti tom standardu, biti će mi drago za neku makar malu empatijsku promjenu, obzirom ne vjerujem da će odnos cijena biti kao u Švicarskoj, ili Njemačkoj gdje sam uzeo svoj MBP. Vrijeme će pokazati koliko su bili sposobni promjeniti se, na dobro! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Part
chance00 kaže...

al ga seres pkZ.

Evo u Dublinu u centru se bas zatvorio prije koji tjedan. 

Udealan mob sa kockoglave i one koji vole pokazati da imaju ,pa nek nisu sami i zaradili. I ne radim za hr placu,ali da bi te pare dao za mob ili tablet je smijurija. 

 

 

 Stari moj koliko ti godina imas da jos uvjek vodis te OS i Phone war. Odrasti i pusti ljude da koriste što žele, svako ima svoj zato. 

14 godina
offline
U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Partner

jel netko otišao, koliko je bilo dostupnih uređaja na popustu ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Partner

Ja danas neveznano za ovo isao u Arena centar i zacudio se koliki je red, proteze se sve do vani, ko da se nesto dijeli.

I onda prodem unutra, i vidim svi cekaju za iStyle ducan.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Part

 

@Renenis

 

Pa, ljudi cijene kvalitetu, te su spremni čekati u redu, da bi dobili kvalitetni komad tehnologije po nešto nižoj cijeni.

Mislim, na popust.

 

Tak' je su svemu. U svim aspektima ljudskih života i djelovanja. Samo kaj su naši ljudi većinom, ljudi koji provode život milimalnog troška.

Na kraju ispadne sve skuplje. Kako, se zna reći:"Nisam dovoljno bogat, da kupujem jefitne stvari".

dzg
11 godina
offline
Re: U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Part
Jel se naplaćuje razgledanje izloženih uređaja? 😁
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Partner

mislim da vecina ljudi kod nas koji stoje u prvom redu su reseleri, a ne oni koji zele imat apple proizvod. mislim da ce ih biti malo vise na oglasima iducih par dana

 

pravi fanovi kupe proizvod odmah kada izade, a ne guraju se u guzvi za kupit m1 na popustu kada se ceka m3

 

ali moram priznat da cijena m1 je super ovako na popustu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Partner

https://www.index.hr/magazin/clanak/guzva-ispred-arena-centra-gradjani-satima-cekali-u-redu-zbog-popusta-u-novoj-trgovini/2447572.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_ostalo_d

 

Ja i dalje ne vidim što je tu novo otvoreno. Taj iStyle je tamo godinama, samo su sad valjda opalili "premium partner" naljepnicu i to je to.

Bio sam tamo nekoliko puta i ponekad popratim stranicu i uvijek su skuplji od drugih trgovina čak i na akciji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U Zagrebu vrata otvara prva Apple Premium Part
Bitanga kaže...

https://www.index.hr/magazin/clanak/guzva-ispred-arena-centra-gradjani-satima-cekali-u-redu-zbog-popusta-u-novoj-trgovini/2447572.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_ostalo_d

 

Ja i dalje ne vidim što je tu novo otvoreno. Taj iStyle je tamo godinama, samo su sad valjda opalili "premium partner" naljepnicu i to je to.

Bio sam tamo nekoliko puta i ponekad popratim stranicu i uvijek su skuplji od drugih trgovina čak i na akciji.

 Točno...Najskuplji dučan za Apple proizvode.

U Hgspotu dobijem uvijek bolju cijenu nego u Areni.

I ne vjerujem da će se promijeniti poslovna politika ovih u Areni.

Možda griješim, ali ne vjerujem.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice