U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

poruka: 42
|
čitano: 12.546
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u".
15 godina
offline
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

Ako gledamo s pozitivne strane, sad više nije električni, nego samo romobil 

Moj PC  
20 0 hvala 0
4 godine
offline
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

Što bi rekao Del Boy, sigurno je pritisnuo krivu tipku. 🤭

 
9 0 hvala 0
12 godina
offline
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

samo 450km ^^

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: U Zagrebu se zapalio električni romobil i nest
Marka romobila: Houdini
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

Joj si ga, opet taj vertikalni video fučkaj ga sad.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
6 0 hvala 0
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

Maksimalna brzina 85kmh. Vjeruj mi momče, radi vlastite sigurnosti neka ti bude jako drago da se zapalio. 

Moj PC  
8 1 hvala 0
16 godina
offline
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

Pa ti kupuj Ching-Chong reciklirane no name kineske baterije i uređaje pokretanje njima.
Normalne baterije koštaju točno koliko cijeli taj romobil, ali nekim čudom one ne eksplodiraju samo tako...

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Moj PC  
1 14 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Zagrebu se zapalio električni romobil i nest
Ekološki, nema šta

😂
 
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

Nestao u plamenu? Jeste  li vi čoravi?

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2021 23:05 (Uran 11).
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

 

 Hammondov testni romobil?

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2021 23:20 (Xidrus).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: U Zagrebu se zapalio električni romobil i nest
gkelekov kaže...

Pa ti kupuj Ching-Chong reciklirane no name kineske baterije i uređaje pokretanje njima.
Normalne baterije koštaju točno koliko cijeli taj romobil, ali nekim čudom one ne eksplodiraju samo tako...

 Lg su baterije . Taj romobil kosta od 1500-2k € .

 

5 godina
neaktivan
offline
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

Lepi romobili lepo gore.

 

Malo je falilo da ode i auto, to bi bila šteta, ovako samo jedan simbol hipsterskog preseravanja manje i nikom ništa. Kladim se da je novi već na putu iz Kine. 

 
3 4 hvala 1
8 godina
offline
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

Gdje je autor članka vidio eksploziju?

 

Ili da je romobil nestao?

 

 Dno dna

 
0 6 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: U Zagrebu se zapalio električni romobil i nest
bArut pLahor kaže...

Gdje je autor članka vidio eksploziju?

 

Ili da je romobil nestao?

 

 Dno dna

 Očito patiš od Aspergerovog sindroma kao Musk kad ne možeš shvatiti da su "nestao" i "eksplozija" hiperbole, tj. preuveličavanje s ciljem naglašavanja nekog emotivnog stanja ili dramatike događaja. Na primjer "romobili se raspao u milijun komada", iako se u stvarnosti raspao u samo šest komada. 

 

 

(I svi ostali koji sada rewindaju video da provjere je li se romobil doista raspao u točno šest komada isto imaju Aspergerov sindrom ili nešto slično)

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2021 23:57 (GUID).
12 godina
neaktivan
offline
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

Bitno da je vlasnik sve dokumentirao. 

 
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

Iako smatram da su el. romobili super stvar, mislim da će uskoro početi dobivati sve lošiju reputaciju. Ako se ne varam, još nije zakonski regulirano kažnjavanje i općenito položaj električnih romobila u prometu. Oni se trenutno ne smatraju kao električni bicikli pa bi ustvari trebali voziti po pločniku među pješacima, ali ne i na biciklističkoj stazi. Koja im je dozvoljena brzina? Bio je video prije koji mjesec kako je frajer vozio po Slavonskoj aveniji u Zagrebu 70ak km/h. Izgaranje baterija također ne pomaže.

U nedjelju predvečer sam na trgu sreo ekipicu s nabrijanim verzijama romobila što idu isto tako na veće brzine, baš su izgledali ko neka nova supkultura, njih 20ak . Nemam ništa protiv naravno, ali ako to postaje nova zanimacija, biti će nesreća, ne daj bože i crne kronike, a onda ćemo očito morati smisliti neke zakone. Ekipa se sa Sljemena spušta s 80 km/h.

 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: U Zagrebu se zapalio električni romobil i nest
GUID kaže...
bArut pLahor kaže...

Gdje je autor članka vidio eksploziju?

 

Ili da je romobil nestao?

 

 Dno dna

 Očito patiš od Aspergerovog sindroma kao Musk kad ne možeš shvatiti da su "nestao" i "eksplozija" hiperbole, tj. preuveličavanje s ciljem naglašavanja nekog emotivnog stanja ili dramatike događaja. Na primjer "romobili se raspao u milijun komada", iako se u stvarnosti raspao u samo šest komada. 

 

 

(I svi ostali koji sada rewindaju video da provjere je li se romobil doista raspao u točno šest komada isto imaju Aspergerov sindrom ili nešto slično)

tak je, laž ne shvaćam

btw romobil se nije raspao, ostao je u komadu samo je nagorio

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: U Zagrebu se zapalio električni romobil i nest
GUID kaže...

 Očito patiš od Aspergerovog sindroma kao Musk kad ne možeš shvatiti da su "nestao" i "eksplozija" hiperbole, tj. preuveličavanje s ciljem naglašavanja nekog emotivnog stanja ili dramatike događaja. Na primjer "romobili se raspao u milijun komada", iako se u stvarnosti raspao u samo šest komada. 

 Smisao novinarstva nije stvaranje emotivnih stanja kod čitalaca, za to postoje književnost i poezija, nego prenošenje točne informacije.

Video više nije dostupan i ja sad imam samo taj opis na temelju kojeg stvaram predodžbu što se dogodilo. Ono što nam nije potrebno je preuveličavanje događaja i stvaranje pogrešne percepcije, jer onda odmah imaš zahtjeve da se nešto poduzme jer se eto oko nas događaju strahote.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
11 godina
offline
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

Meni to djeluje da je malo elektroniku 'frizirao' i da je ocekivao mozda takav slijed događaja. Zasto je snimao?!

Meni bi prvo palo na pamet da uzmem mobitel i snimam ako se tako nesto 'neocekivano' dogodilo 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

gdje ima dima, ima i litij-ionskih ba(k)terija. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2021 12:58 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: U Zagrebu se zapalio električni romobil i nest
coldGT kaže...

Meni to djeluje da je malo elektroniku 'frizirao' i da je ocekivao mozda takav slijed događaja. Zasto je snimao?!

Meni bi prvo palo na pamet da uzmem mobitel i snimam ako se tako nesto 'neocekivano' dogodilo 

 snimao je jer ga je počeo pakirati u auto...primjetio.je dim... maknuo ga od auta na ono što ke smatrao sihurna udaljenost..i izvadio mobitel i počeo snimati

 

 

 

ima smisla?

14 godina
offline
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

tako mu i treba kada mesto jamahe od hiljadu kubika vozi tu električnu četkicu za zube

Dirty dosen
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: U Zagrebu se zapalio električni romobil i nest
Visak kaže...
GUID kaže...

 Očito patiš od Aspergerovog sindroma kao Musk kad ne možeš shvatiti da su "nestao" i "eksplozija" hiperbole, tj. preuveličavanje s ciljem naglašavanja nekog emotivnog stanja ili dramatike događaja. Na primjer "romobili se raspao u milijun komada", iako se u stvarnosti raspao u samo šest komada. 

 Smisao novinarstva nije stvaranje emotivnih stanja kod čitalaca, za to postoje književnost i poezija, nego prenošenje točne informacije.

Video više nije dostupan i ja sad imam samo taj opis na temelju kojeg stvaram predodžbu što se dogodilo. Ono što nam nije potrebno je preuveličavanje događaja i stvaranje pogrešne percepcije, jer onda odmah imaš zahtjeve da se nešto poduzme jer se eto oko nas događaju strahote.

 vidio na 9gagu.

 

lik se zali na srecu, psuje i bogara sasvim europejski. a ronobila gori solidno - i da, za one koji cjepidlace, dimulja je bila jaca no u snoopa i elona skupa - do eksplozije nije doslo ali da je reakcija bila burna - je i da je zavjesa bila impozantna - jest. pogledajte kako to izgleda kad maheri nabodu nozem "malu" bateriju u fonu ili malo vecu u lapu - shishte jajca samo tako i tko se nije skrio, rostiljan je bio. u jednom trenu je izgledalo kao da ce se automobil tik do vatrice otopit. sukljalo je kao thermite na blizancima.

 

sve pet. za anale ko onaj deda iz slavonije koji ziza duvan dok u pozadini prolijece auto i izvrce se u letu. "jel nas ovo sad prekida"? tako je bila replika nekako.

 

16 godina
offline
U Zagrebu se zapalio električni romobil i nestao u

prodajem romobil, kao nov možda malo nagorio

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: U Zagrebu se zapalio električni romobil i nest
Keops kaže...

Iako smatram da su el. romobili super stvar, mislim da će uskoro početi dobivati sve lošiju reputaciju. Ako se ne varam, još nije zakonski regulirano kažnjavanje i općenito položaj električnih romobila u prometu. Oni se trenutno ne smatraju kao električni bicikli pa bi ustvari trebali voziti po pločniku među pješacima, ali ne i na biciklističkoj stazi. Koja im je dozvoljena brzina? Bio je video prije koji mjesec kako je frajer vozio po Slavonskoj aveniji u Zagrebu 70ak km/h. Izgaranje baterija također ne pomaže.

U nedjelju predvečer sam na trgu sreo ekipicu s nabrijanim verzijama romobila što idu isto tako na veće brzine, baš su izgledali ko neka nova supkultura, njih 20ak . Nemam ništa protiv naravno, ali ako to postaje nova zanimacija, biti će nesreća, ne daj bože i crne kronike, a onda ćemo očito morati smisliti neke zakone. Ekipa se sa Sljemena spušta s 80 km/h.

 

korisnici ronobila, pogotovo gradskih su mahom ok likovi, ali ima dobar komad debila. to kako voze i hoce li zaginuti je njihov problem. kod friziranih je samo pitanje vremena. motoristi koji razvijaju ovakve brzine su obicno u kozhi, stitnicima, kacigi isl a ovi indijanci u kratkim hlacicama, t-shirtu ali sa suncanim naocalama.

 

ono sto mene vise brine i na sto popizdim kad majmudini posiju to govno nasred puta, nogostupa i na zajebanim mjestima gdje ometaju pjesake, automobile i bicikliste. posljednji hit je bio na jednoj poprilicno strmoj ulici - neka budala nasadila ronobil nasred biciklisticke staze i to na mizerno osvijetljenom mjestu, laganini - tek da u sumrak netko moze zaginuti jer tu obicno uhvatis 30+km/h zaleta. i to nije slucajno, jer je dokonim klincima ovdje po parkovima najjaca zanimacija da flasu brlje koju iskape za veselice uvecer obavezno razbiju negdje posred staze ne bi razveselili srchom i grlicem slucajnog namjernika na kotacima.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: U Zagrebu se zapalio električni romobil i nest
nikola kaže...

 

ono sto mene vise brine i na sto popizdim kad majmudini posiju to govno nasred puta, nogostupa i na zajebanim mjestima gdje ometaju pjesake, automobile i bicikliste. posljednji hit je bio na jednoj poprilicno strmoj ulici - neka budala nasadila ronobil nasred biciklisticke staze i to na mizerno osvijetljenom mjestu, laganini - tek da u sumrak netko moze zaginuti jer tu obicno uhvatis 30+km/h zaleta. i to nije slucajno, jer je dokonim klincima ovdje po parkovima najjaca zanimacija da flasu brlje koju iskape za veselice uvecer obavezno razbiju negdje posred staze ne bi razveselili srchom i grlicem slucajnog namjernika na kotacima.

 

 a da mozda pocmu letit s njima? jer po tebi, ne smiju na cestu, ne smiju na biciklisticku stazu, ne smiju na plocnik... 

13 godina
neaktivan
offline
Re: U Zagrebu se zapalio električni romobil i nest

Pa zašto ne bi smjeli na biciklističku stazu? Po meni je to sasvim logično rješenje. Pitanje zašto tako nije u Zakonu.

16 godina
neaktivan
offline
Re: U Zagrebu se zapalio električni romobil i nest
Keops kaže...

Pa zašto ne bi smjeli na biciklističku stazu? Po meni je to sasvim logično rješenje. Pitanje zašto tako nije u Zakonu.

 zato sto pametnjakovici koji donose zakone veze nemaju sa stanjem u praksi... 

primjer Split:

- ako se donese zakon da el.romobili moraju ic pjesackim, to odma pada u vodu jer pjesacki su uski, stalno imas budele sa slusalicama u usima i mobitelom u rukama, isti ti pjesacki su puni grba, rupa, i potpuno neprilagodjeni prometovanju icega. 

- ako se donese zakon da el.romobili moraju ici biciklistickim, onda i to pada u vodu jer su biciklistike u st iznimno rijetke, a one koje i imas vise su prilagodjene crosserima, nego biciklama, a osobito ne romobilima s malim kotacima, pa su sanse da se tamo ubijes zapravo jako velike, bas kao i na plocniku

- ako se donese zakon da el.romobili, bas kao i bicikle moraju ici na cestu, onda i to pada u vodu, jer iako i sam koristim cestu, radim to na dijelovima mirnijeg prometa i ne pada mi ni u ludilu izic na cestu s po 2 trake u svakom smjeru gdje oko mene ljudi voze normalnom brzinom od 70-90kmh i onda jurit sa 25kmh, iako je realno gledajuci, cesta najravnija i najcistija (uz naravno iznimke). 

zakon... bolje da nista ne propisuju ni donose, jer za k...c im zakon koji je nemoguce u praksi realizirat i sluzi samo nekom nadrk...nom panduru da lici svoje komplekse danas-sutra... 

8 godina
offline
Re: U Zagrebu se zapalio električni romobil i nest
Keops kaže...

Pa zašto ne bi smjeli na biciklističku stazu? Po meni je to sasvim logično rješenje. Pitanje zašto tako nije u Zakonu.

 Kaj su to biciklisticke staze ?

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Re: U Zagrebu se zapalio električni romobil i nest
wifi kaže...
nikola kaže...

 

ono sto mene vise brine i na sto popizdim kad majmudini posiju to govno nasred puta, nogostupa i na zajebanim mjestima gdje ometaju pjesake, automobile i bicikliste. posljednji hit je bio na jednoj poprilicno strmoj ulici - neka budala nasadila ronobil nasred biciklisticke staze i to na mizerno osvijetljenom mjestu, laganini - tek da u sumrak netko moze zaginuti jer tu obicno uhvatis 30+km/h zaleta. i to nije slucajno, jer je dokonim klincima ovdje po parkovima najjaca zanimacija da flasu brlje koju iskape za veselice uvecer obavezno razbiju negdje posred staze ne bi razveselili srchom i grlicem slucajnog namjernika na kotacima.

 

 a da mozda pocmu letit s njima? jer po tebi, ne smiju na cestu, ne smiju na biciklisticku stazu, ne smiju na plocnik... 

voze po biciklistickim stazama - di je bed?

 

no *parkiraju ga* - ostave nasred ceste i to poprecke. jel sad jasnije? jel ti parkiras auto nasred raskrsca?

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice