U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

poruka: 57
|
čitano: 15.657
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo ".
14 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
MEGATAMA kaže...
dreadmoore kaže...
MEGATAMA kaže...

Koji roditelj ce u danasnjoj ekonomski upropastenoj Hr dat svojoj djeci 70kn za 2 sata igranja?....

I onda netko pise da je kupit igru skupo 🤣🤣🤣

 a jos skuplje kupiti racunalo u danasnje vrijeme da se dijete igra 

Zato imas Ps5 ili XsX ili XSx,vrhunska alternativa preskupim gaming konfama.

 ma nave sam gore koliko te godisnje izađe taj sport u toj igraonici iskreno puno je 35Kn a ni 20Kn nije malo

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
14 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
ansha kaže...

Ovo kao biznis ima smisla jedino ako trebas prat pare... Totalno promaseno i pregazeno vremenom...

 S obzirom da se u ovom trenutku odvija Dota2 International turnir s fondom nagrada od 40 milijuna dolara The International 10 - Liquipedia Dota 2 Wiki, da među komentatorima imamo svog Lacostea, da se u Splitu prije covida odvijao dotapit sa fondom od 300.000$.. i da će se u prostoru igrati nekakva natjecanja, lige, turniri...... očito je da je najam samo popratna aktivnost.

 

Al koga boli đon, njihova lova...

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
10 godina
neaktivan
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož

Pozdrav svima, javlja se dotični Marko iz članka

Drago mi je da vidim dosta komentara na temu, pa kako pratim BUG od osnovnoškolskih dana htio bih i obrazložti neke stvari :)

 

gxOxt kaže...
Ali šalu na stranu, pohvalno za jedan takav novi centar. Nema boljeg multiplayera nego Lan-party uživo.

Upravo tako. Onaj tko nije iskusio čari igranja uživo sa prijateljima ne zna o čemu se zapravo radi. Imam posla preko glave i još jednom tjedno kad uhvatim vremena za "nabacit gejm" sa frendovima htio bih i da popijem pivu sa njima, da se ne živciram oko updatea ili setupa. Uživo se isparati od smijeha, socijalizirati i popiti pivu jednostavno je neusporedivo sa online iskustvom. Mislim da je svima puna kapa covida i restrikcija.

 

Kolacic kaže...

35kn na sat? Fuck

Renesis kaže...

Joj, kad se sjetim kvartovske igraonice, 10 kn na sat, a svaki sljedeci popust ima.

I onda igramo Starcraft cijeli dan.

Ovo je stvarno pljacka.

Kuv kaže...

35 kn je realna cijena. Hardver je skup i guta dosta struje. Pa se grije. Pa treba i ohladiti. Najam dvorane za mali nogomet koja nema skupi hardver je 300-400kn. Znam da smo ko klinci plaćali 3 puta manje ali onda je i grafička od 2000kn bila zvijer. 3070ti je sada 8k+. jbg

U svakom slučaju, izgleda dobro i drago mi je da imamo takvo što u Zagrebu.

ansha kaže...

Ovo kao biznis ima smisla jedino ako trebas prat pare... Totalno promaseno i pregazeno vremenom...

Vladovski kaže...
Pare ce vratit- NIKAD-

Shvaćam i revolt za cijenom. Treba naglastiti da je to osnovna cijena. Često će biti razne akcije i promocije pa si možete i "natrpati" svoj account sa satima i koristiti kad god vas je volja. Ako moderator dozvoljava stavit ću i cjenik ovdje. Imamo i bundle pakete pa tako recimo ako kupite 3 sata ispadne 25 kn/h. Uz sve to imamo i membership kartice sa kojima su standardne cijene sata na 50% popusta.

Primjerice trenutno je akcija svakim radnim danom do 17:00 cijene su na 20% popusta.

Na kraju krajeva onom tko ne želi igrati na ovakvim mjestima i 10 kuna bi bila prevelika cijena.

Nije isto imati konfiguraciju od 1.000 EUR u prostoru koji izgleda kao "brvnara" i naplaćivati 10 kn ili konfiguraciju od preko 3.000 EUR u prostoru kojeg nema smisla da opisujem i naplaćivati 35 kn

 

ansha kaže...

Nakon ovoga, logican slijed je da otvore mega videoteku, tu su novci...

Razmislit ću i ovom biznisu

Šalu na stranu, gaming je u nevjerojatnom uzletu te smatram da ovakav koncept igranja će biti sve češće viđen. Suradnja sa shopping centrom nam je od iznimne važnosti te je "prirodan dom" našem konceptu. Valja naglasiti da sam "pay per hour" business model nije jedini izvor prihoda. Tu su također suradnje sa velikim brandovima, organizacije evenata, caffe bar, merch shop te također naš Esport team. Tko zna možda propadnemo sutra, možda kina propadnu zbog streaminga, možda Cyberpunk nikad nije trebao izaći, ali bar pokušavamo napraviti nešto za gaming na našim prostorima.


Ako ima još kakvih pitanja slobodno "pucajte" (isprike moderatoru ukoliko se nešto od mojih poruka protivi pravilima foruma)...

14 godina
neaktivan
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

Bolje da su uložili milijun eura u Kamensko. Ah deca..., valjda ni ne znaju niš drugo osim otvarati gaming i shopping centre.

 
1 7 hvala 0
6 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
Meanvhile....Slavonija neobrađena a cijene hrane divljaju...PANEM ET CIRCENSES...kad si gladan...juha od tipkovnice
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 8 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
HCMAA kaže...
Meanvhile....Slavonija neobrađena a cijene hrane divljaju...PANEM ET CIRCENSES...kad si gladan...juha od tipkovnice

 Ajmo ja i ti uloziti. Vratiti cu se iz njemacke.

11 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
naPerk777 kaže...

Pozdrav svima, javlja se dotični Marko iz članka

Drago mi je da vidim dosta komentara na temu, pa kako pratim BUG od osnovnoškolskih dana htio bih i obrazložti neke stvari :)

 

gxOxt kaže...
Ali šalu na stranu, pohvalno za jedan takav novi centar. Nema boljeg multiplayera nego Lan-party uživo.

Upravo tako. Onaj tko nije iskusio čari igranja uživo sa prijateljima ne zna o čemu se zapravo radi. Imam posla preko glave i još jednom tjedno kad uhvatim vremena za "nabacit gejm" sa frendovima htio bih i da popijem pivu sa njima, da se ne živciram oko updatea ili setupa. Uživo se isparati od smijeha, socijalizirati i popiti pivu jednostavno je neusporedivo sa online iskustvom. Mislim da je svima puna kapa covida i restrikcija.

 

Kolacic kaže...

35kn na sat? Fuck

Renesis kaže...

Joj, kad se sjetim kvartovske igraonice, 10 kn na sat, a svaki sljedeci popust ima.

I onda igramo Starcraft cijeli dan.

Ovo je stvarno pljacka.

Kuv kaže...

35 kn je realna cijena. Hardver je skup i guta dosta struje. Pa se grije. Pa treba i ohladiti. Najam dvorane za mali nogomet koja nema skupi hardver je 300-400kn. Znam da smo ko klinci plaćali 3 puta manje ali onda je i grafička od 2000kn bila zvijer. 3070ti je sada 8k+. jbg

U svakom slučaju, izgleda dobro i drago mi je da imamo takvo što u Zagrebu.

ansha kaže...

Ovo kao biznis ima smisla jedino ako trebas prat pare... Totalno promaseno i pregazeno vremenom...

Vladovski kaže...
Pare ce vratit- NIKAD-

Shvaćam i revolt za cijenom. Treba naglastiti da je to osnovna cijena. Često će biti razne akcije i promocije pa si možete i "natrpati" svoj account sa satima i koristiti kad god vas je volja. Ako moderator dozvoljava stavit ću i cjenik ovdje. Imamo i bundle pakete pa tako recimo ako kupite 3 sata ispadne 25 kn/h. Uz sve to imamo i membership kartice sa kojima su standardne cijene sata na 50% popusta.

Primjerice trenutno je akcija svakim radnim danom do 17:00 cijene su na 20% popusta.

Na kraju krajeva onom tko ne želi igrati na ovakvim mjestima i 10 kuna bi bila prevelika cijena.

Nije isto imati konfiguraciju od 1.000 EUR u prostoru koji izgleda kao "brvnara" i naplaćivati 10 kn ili konfiguraciju od preko 3.000 EUR u prostoru kojeg nema smisla da opisujem i naplaćivati 35 kn

 

ansha kaže...

Nakon ovoga, logican slijed je da otvore mega videoteku, tu su novci...

Razmislit ću i ovom biznisu

Šalu na stranu, gaming je u nevjerojatnom uzletu te smatram da ovakav koncept igranja će biti sve češće viđen. Suradnja sa shopping centrom nam je od iznimne važnosti te je "prirodan dom" našem konceptu. Valja naglasiti da sam "pay per hour" business model nije jedini izvor prihoda. Tu su također suradnje sa velikim brandovima, organizacije evenata, caffe bar, merch shop te također naš Esport team. Tko zna možda propadnemo sutra, možda kina propadnu zbog streaminga, možda Cyberpunk nikad nije trebao izaći, ali bar pokušavamo napraviti nešto za gaming na našim prostorima.


Ako ima još kakvih pitanja slobodno "pucajte" (isprike moderatoru ukoliko se nešto od mojih poruka protivi pravilima foruma)...

Ovo je ok da imate popust za one koji kupe 3h gaminga.

U pitanju je velik ulog....sretno.

14 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

A u "slobodno vrijeme" farmanje bitcoina :)

 

Koje igre je moguće igrati? Što sa steam/epic/battlenet/mmorpg naslovima? Warzone je 200gb, prostora nema beskonačno, piše u članku CS:GO, League of Legends, Brawl Stars i FIFA, ali nisam siguran odnosi li se to samo na A1 ligu ili će samo ove igre biti u ponudi?

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

jedini razlog zašto bi malom dao 35-70 kn da ide u taj gaming centar je da mu mogu jebat mater dok ga nema kod kuće.

 

edit: al podržavam ideju i nadam se da će zaživit

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2021 22:45 (Cansee).
Moj PC  
15 0 hvala 1
2 godine
protjeran
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
gxOxt kaže...
Ali šalu na stranu, pohvalno za jedan takav novi centar. Nema boljeg multiplayera nego Lan-party uživo.

 

Nešto ovako? 

 

15 godina
neaktivan
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

Vlast bi trebala sufinancirati ovakve centre da pacificira mlade "buntovnike". U crkve više skoro niko ne ide. A ni na prosvjede. Besplatan 1. sat igranja ako ste cijepljeni i tako usrećili Beroša.

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
Alien 1971 kaže...

Bolje da su uložili milijun eura u Kamensko. Ah deca..., valjda ni ne znaju niš drugo osim otvarati gaming i shopping centre.

HCMAA kaže...
Meanvhile....Slavonija neobrađena a cijene hrane divljaju...PANEM ET CIRCENSES...kad si gladan...juha od tipkovnice

 Dečki, na svu sreću živimo u slobodnoj demokratskoj (valjda?) državi pa je svatko slobodan raditi sa vlasitim kapitalom što god želi

 

ivan dragi kaže...

A u "slobodno vrijeme" farmanje bitcoina :)

 

Koje igre je moguće igrati? Što sa steam/epic/battlenet/mmorpg naslovima? Warzone je 200gb, prostora nema beskonačno, piše u članku CS:GO, League of Legends, Brawl Stars i FIFA, ali nisam siguran odnosi li se to samo na A1 ligu ili će samo ove igre biti u ponudi?

Stvarno imamo velik broj igri u ponudi, ali ako nešto i nemamo javiš dečkima i potrduit ćemo se da to riješimo. Većina mainstream naslova je na svim računalima dok neke grupe računala imaju određen tip igri. Primjerice nova Battlefield Beta, Rust, itd...

Da se ne lažemo, igramo se i sa tim da upogonimo računala u "praznom hodu" :)

Cansee kaže...

jedini razlog zašto bi malom dao 35-70 kn da ide u taj gaming centar je da mu mogu jebat mater dok ga nema kod kuće.

 

edit: al podržavam ideju i nadam se da će zaživit

Pošteno. Jesmo mi onda u neku ruku "wingmani" ? Bar nam daj onda opciju da izaberemo ime djetetu ;)

 

Mad-Max-X kaže...

Vlast bi trebala sufinancirati ovakve centre da pacificira mlade "buntovnike". U crkve više skoro niko ne ide. A ni na prosvjede. Besplatan 1. sat igranja ako ste cijepljeni i tako usrećili Beroša.

Molim te proslijedi taj dopis u ministarstvo. Otvoreni smo za suradnje

14 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
dreadmoore kaže...
MEGATAMA kaže...

Koji roditelj ce u danasnjoj ekonomski upropastenoj Hr dat svojoj djeci 70kn za 2 sata igranja?....

I onda netko pise da je kupit igru skupo 🤣🤣🤣

A jos skuplje kupiti racunalo u danasnje vrijeme da se dijete igra.Pa bacis racunicu 9h igranja kroz tjedan dana to je cijena 315Kn .A onda racunica ide ovako nek tjedno ode 3 puta po 3h igranja godina ima 365 i 52 tjedna a tjedno ide 3 puta 52x3=156 a 156dana x 3h igranja placas 35kn sat 16380Kn bacis u vjetar za igranje u igraonici a danas za 16K kakvo racunalo mozes sloziti.

 a koji roditelj kupuje računalo djeci da bi se igrala? Roditelji se uvijek nadaju da će djeca nešto naučiti, da će računalo koristiti za obrazovanje, traženje informacija, pisanje zadaće, a igranje je (nadaju se) samo način da dijete motiviraju. Ako je samo do igranja mogu kupiti i xbox ili PS koji su puno jeftiniji od takvog, gamerskog računala. S te strane je možda bolje djeci kupiti konzolu i jeftinije računalo (koje je preslabo za igranje), pa konzolu mogu staviti "pod ključ" kao odgojnu metodu :-).

5 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

naPerk777 imate li web gdje bi se mogli vidjeti ti paketi (npr 3 sata), uclaniti se online, pratiti akcije i sl? Nisam nasao nista osim kratkog opisa na stranici z centra

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

Podrzavam.samo nek se ratka

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

U vrijeme kad se nitko ne igra, racunala mogu majnat kripto i tako vracat ulozeno

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
Cansee kaže...

jedini razlog zašto bi malom dao 35-70 kn da ide u taj gaming centar je da mu mogu jebat mater dok ga nema kod kuće.

 

edit: al podržavam ideju i nadam se da će zaživit

 Active Noise cancellation slušalice su sve jeftinije.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
CalvinRi kaže...

U vrijeme kad se nitko ne igra, racunala mogu majnat kripto i tako vracat ulozeno

 Iš sotono

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
11 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
naPerk777 kaže...

Molim te proslijedi taj dopis u ministarstvo. Otvoreni smo za suradnje

 san svakog hrvatskog poduzetnika - uštekat se na državni proračun 

10 godina
neaktivan
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
encoding kaže...

naPerk777 imate li web gdje bi se mogli vidjeti ti paketi (npr 3 sata), uclaniti se online, pratiti akcije i sl? Nisam nasao nista osim kratkog opisa na stranici z centra

 Cijene su u prilogu. Malo kasnimo sa web stranicom, trebala bi uskoro biti dignuta.

picajzla0707 kaže...
naPerk777 kaže...

Molim te proslijedi taj dopis u ministarstvo. Otvoreni smo za suradnje

 san svakog hrvatskog poduzetnika - uštekat se na državni proračun 

 Jedino što nikad neće propasti je država

HOG cjenik HOG cjenik
HOG cjenik rođendani HOG cjenik rođendani
10 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
naPerk777 kaže...
encoding kaže...

naPerk777 imate li web gdje bi se mogli vidjeti ti paketi (npr 3 sata), uclaniti se online, pratiti akcije i sl? Nisam nasao nista osim kratkog opisa na stranici z centra

 Cijene su u prilogu. Malo kasnimo sa web stranicom, trebala bi uskoro biti dignuta.

picajzla0707 kaže...
naPerk777 kaže...

Molim te proslijedi taj dopis u ministarstvo. Otvoreni smo za suradnje

 san svakog hrvatskog poduzetnika - uštekat se na državni proračun 

 Jedino što nikad neće propasti je država

pusti ti ove cijene gaminga, pošto je piva? 

 

btw, ovaj night pass mi je full zanimljiv za 100kn.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
6 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
MasterG kaže...
naPerk777 kaže...
encoding kaže...

naPerk777 imate li web gdje bi se mogli vidjeti ti paketi (npr 3 sata), uclaniti se online, pratiti akcije i sl? Nisam nasao nista osim kratkog opisa na stranici z centra

 Cijene su u prilogu. Malo kasnimo sa web stranicom, trebala bi uskoro biti dignuta.

picajzla0707 kaže...
naPerk777 kaže...

Molim te proslijedi taj dopis u ministarstvo. Otvoreni smo za suradnje

 san svakog hrvatskog poduzetnika - uštekat se na državni proračun 

 Jedino što nikad neće propasti je država

pusti ti ove cijene gaminga, pošto je piva? 

 

btw, ovaj night pass mi je full zanimljiv za 100kn.

 Zasto? Imas 3 sata za 75kn, bez da su postavili cijenu za 4 ili 5 sati, dakle ajmo reci da ih i nema, 135kn za 5 sati u bilo koje doba dana ili 105kn za PS u bilo koje doba dana.

PS kontroler vrate vrijednost u 45 sati ako ih kupuju po maloprodajnim cijenama.

Cijene za rodendane nemaju mrve smisla ni logike. 175kn po klincu za 2 sata igranja sto ima vrijednost od 165kn/16,5kn po klincu za PS i 600kn/60kn po klincu za PC. Uz to dobijes Animatora, kojemu je posao sto tocno? Animirati klince dok igraju FIFU/CSGO? Grickalice i sokove, da je 1 Cola od 2L po klincu, radi se o 120kn cuge i ajmo biti darezljivi pa reci toliko i grickalica. Poklon majica i slikanje? Ne znam sto bi sa time, ali ajmo reci da su majice 20kn a slikanje je definitivno kriticno bitno na takvoj zanimaciji. Youtuber? Pizza od 150kn? Bogtimater, kaj Pewdiepie dolazi na rodendane u Zagreb i gosti se pizzom od tartufa?

Takoder, gdje su webstranice? Gaming arena bez web stranica je pizzeria sa visokim cijenama i mikrovalkom za pizze iz Spara.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.10.2021 9:40 (sexytoiletpaper).
16 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
EZY-E kaže...

Uopce nije promaseno, pogotovo sto je danas tesko doci do komponenti za racunala.

Plus ljudi koji su zaposleni npr i imaju neki hobi, automatski nemas vremena za gejmanje i nema smisla kupovati skup hardver ako ces 2 put tjedno igrati.

 Nema boljeg nego umoran posle posla otić se opustit u faking igraonicu dva puta tjedno!! 

9 godina
neaktivan
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
doktor1 kaže...
EZY-E kaže...

Uopce nije promaseno, pogotovo sto je danas tesko doci do komponenti za racunala.

Plus ljudi koji su zaposleni npr i imaju neki hobi, automatski nemas vremena za gejmanje i nema smisla kupovati skup hardver ako ces 2 put tjedno igrati.

 Nema boljeg nego umoran posle posla otić se opustit u faking igraonicu dva puta tjedno!! 

 Ili doma se opustiti na isti nacin?

14 godina
offline
U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je uloženo

Jeste zapeli s pizdarijama kao da troši tuđe novce, a ne svoje.

 

Šta se tiče rođendana, to je usluga za dodatni sadržaj, a ne igranje.

 

Ne znam tko može doma skupit 10, ma eto 5 klinaca da gejmaju? Na čemu? Nek ih je petero i da se zafrkavaju na PS 3 sata - 300kn.. 

 

Al ono, kupi svojih 50 kompova pa organiziraj rođendane za 50 kuna. I pokloni svakom djetetu kontroler za doma, uz Ralph Lauren majicu. 

 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
naPerk777 kaže...
encoding kaže...

naPerk777 imate li web gdje bi se mogli vidjeti ti paketi (npr 3 sata), uclaniti se online, pratiti akcije i sl? Nisam nasao nista osim kratkog opisa na stranici z centra

 Cijene su u prilogu. Malo kasnimo sa web stranicom, trebala bi uskoro biti dignuta.

picajzla0707 kaže...
naPerk777 kaže...

Molim te proslijedi taj dopis u ministarstvo. Otvoreni smo za suradnje

 san svakog hrvatskog poduzetnika - uštekat se na državni proračun 

 Jedino što nikad neće propasti je država

 Cijene su skroz u redu. Ali ovo za rođendane je preskupo iskreno. Mislim da u ovim običnim rođendanskim igraonicama su cijene oko 500-600 kn i uključuju pizzu i tortu.

2 godine
offline
Re: U Zagrebu otvoren gaming centar u koji je ulož
naPerk777 kaže...

 Jedino što nikad neće propasti je država

Prištekajte se na EU fondove.

Vidite i sami koliko je gospodin Rimac dobio od države, odn. EU. 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice