Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal krenuo s

poruka: 14
|
čitano: 6.452
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal krenuo s".
15 godina
offline
Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal krenuo s

Ako netko ne dokupi prijemnik koji podržava DVB-T2 HEVC signal, a ni nema ga ugrađenog u televizor, onda od 20. V. više ne mora plaćati televizijsku pretplatu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal kren
Gdje to piše? Bilo bi super da kodiraju signal i tko nema karticu nek ne plaća.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal kren
Misterija je zašto inzistiraju na potpunom prijelazu PRIJE nogometnog prvenstva.

Ako već mogu puštati obe vrste signala u isto vrijeme, nije li bolje ukidanje postojećeg signala ostaviti za POSLIJE prvenstva i tako izbjeći bijes i plač lejt adoptera ?
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal kren
BMT kaže...

Ako netko ne dokupi prijemnik koji podržava DVB-T2 HEVC signal, a ni nema ga ugrađenog u televizor, onda od 20. V. više ne mora plaćati televizijsku pretplatu.

 Potpuno neistinito. Imaš radio? Imaš radio u autu? Imaš mobitel? Imaš laptop, PC ili tablet? Sve to potpada pod naknadu za radiotelevizijsku pristojbu.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
offline
Re: Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal kren
Imam sve navedeno ali sam ih skinuo sa grbace tako da vec par godina ne placam hrt harač. Ko ih jebe. Al da imaju dobre informativne znanstvene i dokumentarne emisije to stoji i volim to pogledati.
6 godina
offline
Re: Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal kren
panem et circenses

dobili ste igara u hd-u...još kruha i mirni ste
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal kren
uuY kaže...
Misterija je zašto inzistiraju na potpunom prijelazu PRIJE nogometnog prvenstva.

Ako već mogu puštati obe vrste signala u isto vrijeme, nije li bolje ukidanje postojećeg signala ostaviti za POSLIJE prvenstva i tako izbjeći bijes i plač lejt adoptera ?

 -ne pada ti ništa na pamet kao mogući razlog? .. prodaja? Država korz OiV pripomaže trgovcima, time i sebi (pdv) .. a upakirano u HD + nogomet.. svi sretni.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal kren
JozoBozo121 kaže...
BMT kaže...

Ako netko ne dokupi prijemnik koji podržava DVB-T2 HEVC signal, a ni nema ga ugrađenog u televizor, onda od 20. V. više ne mora plaćati televizijsku pretplatu.

 Potpuno neistinito. Imaš radio? Imaš radio u autu? Imaš mobitel? Imaš laptop, PC ili tablet? Sve to potpada pod naknadu za radiotelevizijsku pristojbu.

 Ja sam napisao televizijsku pretplatu. Naravno da ona za radio ostaje.

12 godina
offline
Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal krenuo s
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal kren

 Ovaj thomson isti strong 8211... mislim da čak i u firmwareu pišu oba modela... tako da je vjerojatno jedan soft za oba...

12 godina
offline
Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal krenuo s

A da li ima nesto bolje ili je to dobro za snimanje, a na ovom sad prijemniku starom mi snima i mogu gledat na tv-u ali problem mi je sto svakih 6 minuta prekine i radi novi fajl....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal kren

dupli

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 18:00 (badger).
13 godina
offline
Re: Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal kren
uuY kaže...
Misterija je zašto inzistiraju na potpunom prijelazu PRIJE nogometnog prvenstva.

Ako već mogu puštati obe vrste signala u isto vrijeme, nije li bolje ukidanje postojećeg signala ostaviti za POSLIJE prvenstva i tako izbjeći bijes i plač lejt adoptera ?

 Zato što je planirano projektom tako (i da ljudi gledaju tekme u hd-u), treba svu opremu nabaviti, namontirati (ne radi se o 3 odašiljača koji trenutno rade već pokriti cijelu Hrvatsku) i ostalo. Ne znam što se bunite, ne valja prije roka, ne valja poslije roka... nikad zadovoljni

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 18:00 (badger).
5 godina
offline
Re: Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal kren
spiderhr kaže...

 Ovaj thomson isti strong 8211... mislim da čak i u firmwareu pišu oba modela... tako da je vjerojatno jedan soft za oba...

Ovaj opticum iz linka navodno ima daljinski s dodatnim funkcijama i moguće je palit/gasit televizor s njime što ga stavlja na vrh tih HEVC T2 receivera. Puno ljudi s starijim non HEVC televizorima će biti sretni ako to stvarno funkcionira na tom opticumu, nitko ne voli 2 daljinska:)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice