Zaboravite na ugrađenu navigaciju u autu, treba va

poruka: 41
|
čitano: 20.913
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zaboravite na ugrađenu navigaciju u autu, treba va".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zaboravite na ugrađenu navigaciju u autu, treb
Ma nema offline moda sve je online.Prava navigacija bi trebala moći raditi bez da je spojena na net čitav put
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zaboravite na ugrađenu navigaciju u autu, treb
Waze postoji samo zato da se opcije koje se pokažu dobre s vremenom prebace u google maps, dakle pokusni kunić
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zaboravite na ugrađenu navigaciju u autu, treb
BoTiA kaže...
CrnaBitanga kaže...

App je ok, koristim duže vrijeme, ali brate mili, u stanju je popit bateriju ko čašu hladne vode!

 Upravo iz tog razloga sam ga deinstalirao

Trenutno koristim IGO...kamere sam dodao ručno i sve radi bez greške.

 

 a s obzirom da AAuto radi samo preko USB kable, da ga vidim na ugrađenom ekranu, mora biti mob ukopčan, dakle stalno se puni - i nema problema....

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Zaboravite na ugrađenu navigaciju u autu, treb
Ezio kaže...
Visak kaže...

Ograničenje brzine je presitno i teško ga je pročitati kad je mob zalijepljen za staklo.

 onda se lako možeš na to izvući kad te policija zaustavi

 Polako hombre... Postoje prometni znakovi uz cestu... To bi bilo isto kao da je netko prije 40-50 godina rekao policajcu "Nisam vidio znak"...

Nisam ja ništa prčko.
11 godina
offline
Re: Zaboravite na ugrađenu navigaciju u autu, treb
Meni je aplikacija besmislena kada si ne mogu unaprijed pogledati neku rutu. Moze se jedino vidjeti ruta "trenutna lokacija - odrediste". Takoder, cesto vodi nekim rutama koje nemaju veze s pameti.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zaboravite na ugrađenu navigaciju u autu, treba va

ima mogucnost pokazivanja cijene benge na pumpama ali su cijene stare. I nisam uspio skontat kako updatati cijenu, odnosno kako da ti posaljes trenutnu cijenu... pricam o iOS aplikaciji

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Zaboravite na ugrađenu navigaciju u autu, treb
Great Scott! kaže...
Meni je aplikacija besmislena kada si ne mogu unaprijed pogledati neku rutu. Moze se jedino vidjeti ruta "trenutna lokacija - odrediste". Takoder, cesto vodi nekim rutama koje nemaju veze s pameti.

 Google maps pokazuju cijelu rutu, cak i nekoliko ruta, ako ima alternativa kao autocesta koja se placa, ili obicna besplatna cesta.

Nekad sam koristio HERE, ali google je svoje mape napravio dosta dobrim pa osim te aplikacije koja dođe ugrađena sa mobitelom skoro da i nema potrebe za necim drugim.

Dobra stvar je sto se unutar google racuna moze pauzirati pamcenje lokacija, kao i izlogirati se iz app google maps, pa ti na racunu nece skladistiti hrpu lokacija i trazit da ocjenis i recenziras mjesta na kojima si bio.

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
14 godina
offline
Re: Zaboravite na ugrađenu navigaciju u autu, treb
Great Scott! kaže...
Meni je aplikacija besmislena kada si ne mogu unaprijed pogledati neku rutu. Moze se jedino vidjeti ruta "trenutna lokacija - odrediste". Takoder, cesto vodi nekim rutama koje nemaju veze s pameti.

 ??????

 

pa klikneš na strelicu prema desno ispod prikaza udaljenosti do slijedećeg skretanja...

 

otvori ti mali podprozor, bijeli, i imaš tamo rute - klik i prikaz 3 rute koje ti je našao....

 

a velim, kad staviš krajnju točku, tj. cilj, i on nađe rute, "pronađi" točku preko koje želiš voziti, Waze će proračunati opet rute i ponuditi da tu točku postaviš kao novi cilj ili stanicu na postojećem putu...

Ju je je? Je ju je!
8 godina
offline
Re: Zaboravite na ugrađenu navigaciju u autu, treb
Probajte Osm+,open source i sve je free ima kamere i ostale potrepštine
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zaboravite na ugrađenu navigaciju u autu, treba va

a kad sve zataji, stanete uz cestu i raširite kartu na haubi (kamenje na uglove, radi vjetra). ili pokraj vas u kanti sjedi navigator/ica i govori vam ne samo kamo, već i kako voziti i na što paziti. neprestano. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Zaboravite na ugrađenu navigaciju u autu, treb
Molim Vas ako može odgovor!
Kupio sam Novu Daciju Sandero s „Multimedijski sustav Media Display“. Taj sistem nema svoju navigaciju već se koristi pametnim telefonom, mobitel. Zanima me:
Kako se IGO? Mora li biti instalirana na SD karticu, tako da ona ima samo tu aplikaciju ili može biti instalirana kao druge aplikacije u mobitelu.

Također, ako je IGO android aplikacija vezana uz SD karticu, može li se iščitavati aplikacija ako koristim neki drugi uređaj npr. preko kojeg računalo može pročitati i prenijeti podatke na SD kartici. Najčešće uređaji koji prenose podatke s raznih kartica.
zeljko.susek@pu.ht.hr
Hvala vam na odgovoru ili savjetu!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice