Zabilježen potres magnitude 4,2 i trajanja sat i p

poruka: 6
|
čitano: 3.749
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zabilježen potres magnitude 4,2 i trajanja sat i p".
6 godina
offline
Zabilježen potres magnitude 4,2 i trajanja sat i p

Da srećom na Marsu....A nitko ne pita za Marsovce... valjda kod njih obnova nakon potresa nije kao kod nas..ili je i kod njih kao kod nas... možda i oni imaju svoje Milane...pa se ne žele upoznati s nama...da nebi ispalo isto sranje drugo pakiranje

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.9.2021 13:06 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Zabilježen potres magnitude 4,2 i trajanja sat
Prije se smatralo kako je zemlja jedina seizmički aktivan planet u sunčevu sustavu dok nisu naišli na aktivne erupcije na Io-u. Sada vidimo da je Mars (navodno i Venera) seizmički aktivan, ali ne zna se zašto. Teško da na Marsu postoji tektonika slična zemljinoj. Baš mi je divno kako jako malo toga znamo i svako malo nešto novo saznamo.

funny:
potres na zemlji: zemljotres, earthquake
potres na marsu: marsotres, marsquake
MPLAB C18
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Zabilježen potres magnitude 4,2 i trajanja sat i p

pa da, potresi će uzrokovati odovljno krvi, znoja i suza za zidanje na marsu svega što će se ionako u potresima srušiti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Zabilježen potres magnitude 4,2 i trajanja sat i p

Jesu li pitali ove što su se prijavili za kolonizaciju Marsa, što misle o tome da ih potresi drmaju sat i pol? Možda je seks bolji na Marsu 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Zabilježen potres magnitude 4,2 i trajanja sat i p

Mars se budi.

Amenoum
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Zabilježen potres magnitude 4,2 i trajanja sat i p

Da mogu reći: "Jesam li vam rekao!"

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice