YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

poruka: 125
|
čitano: 22.413
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv".
4 godine
protjeran
offline
YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

Hajmo vidjeti što Ustav kaže na pelcovanje stoke sitnog zuba:

 

 

Članak 23.

 

Nitko ne smije biti podvrgnut bilo kakvu obliku zlostavljanja ili, bez svoje privole, liječničkim ili znanstvenim pokusima.

 

 

S obzirom da je pelcovanje medicinski zahvat, nikoga se ne smije prisiljavati.A to što se prisiljava i ucjenjue roditelje da od zdrave djece prave bolesnike  (ako prežive) jer zločin koji treba suditi u Nürnberg-u.

Prije 10 godina je bila afera sa Baxterom kada je "slucajno" cjepivo kontaminirano živim virusom pticje gripe.

Samo je pitanje koliko je bilo takvih "slučajnih" kontaminacija koje nisu oktrivene.

Naravno za sve to su krivi antivaxeri i teoreticari zavjere koje treba zapaliti na lomaći.

 

 

 

 
2 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Voltaren20 kaže...

Hajmo vidjeti što Ustav kaže na pelcovanje stoke sitnog zuba:

 

 

Članak 23.

 

Nitko ne smije biti podvrgnut bilo kakvu obliku zlostavljanja ili, bez svoje privole, liječničkim ili znanstvenim pokusima.

 

 

S obzirom da je pelcovanje medicinski zahvat, nikoga se ne smije prisiljavati.A to što se prisiljava i ucjenjue roditelje da od zdrave djece prave bolesnike  (ako prežive) jer zločin koji treba suditi u Nürnberg-u.

Prije 10 godina je bila afera sa Baxterom kada je "slucajno" cjepivo kontaminirano živim virusom pticje gripe.

Samo je pitanje koliko je bilo takvih "slučajnih" kontaminacija koje nisu oktrivene.

Naravno za sve to su krivi antivaxeri i teoreticari zavjere koje treba zapaliti na lomaći.

 

 

 

 woooooow

Nikad u zivotu nisam vidio ovakvo izvrtanje rijeci ;)

Je li vakcina zlostavljanje ili pokus????????????

Ti pod zlostavljanje ili pokus mozes na taj nacin svrstati bukvalno bilo sta....

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 14:43 (Posmatrač).
10 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

Antivaxeri i teoretičari zavjera su ko ona ekipa u Idiocracy što zalijeva kukuruz Gatorade-om.

Nadglednik dina
Moj PC  
7 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Keso kaže...
krayz1e kaže...

Budući da niti jedno cjepivo nije 100% sigurno, trebali bi ljude također educirati i o rizicima i mogućim negativnim posljedicama cijepljenja, a ne to prešućivati. Svakoga tko pristupa cijepljenju treba adekvatno informirati ako to već nije u stanju sam učiniti.

 Indikativno je kad ti pri prodaji cjepiva uvale ugovor u kojem oni ne odgovaraju (ni materijalno ni krivično) za nuspojave svojeg proizvoda. Toliko vjeruju u njega oni koji ga proizvedu.

 Čista klasika, zato jer i sami znaju da ima nuspojava ili prvo kao firma zaštiti svoju guzicu.

DCQE kaže...
danen kaže...

...tko tome ne vjeruje treba podnijeti valjani dokaz (vjerodostojna kemijska analiza, epidemiološka i fiziološka istraživanja i sl.) da nije tako. ...

Nevezano za 5g, corona cjepivo, ali opet ne tako daleko od teme:

 

Primjer - nećak od 1.5g primi MMR cjepivo i "ugasi" se u roku od dva tjedna nakon cijepljenja. Od veselog i zaigranog dječaka, kojem je sve bilo zanimljivo, koji je zvao "endan" kad je žedan, "papi" kad je gladan, do naravno - mama, tata, dida, auto... Od toga, do potpuno nezainteresiranog djeteta koji ne reagira na ime, gleda kroz tebe, ne govori ništa više, ne igra se... Dijagnosticiran autizam, bez ikakve prethodne naznake.

 

Čačkaš malo po netu, pa naiđeš na nešto ovako: "After adjustment, vaccination, male gender, and preterm birthremained significantly associated with NDD. However, in a final adjusted model with interaction, vaccination but not preterm birth remained associated with NDD, while the interaction of preterm birth and vaccination was associated with a 6.6-fold increased odds of NDD (95% CI: 2.8, 15.5). In conclusion, vaccinated homeschool children were found to have a higher rate of allergies and NDD than unvaccinated homeschool children. While vaccination remained significantly associated with NDD after controlling for other factors, preterm birth coupled with vaccination was associated with an apparent synergistic increase in the odds of NDD."

 

Nećak se rodio nešto prije termina, i ovaj rad nedvosmisleno ukazuje na opasnosti od NDD (autizma, između ostalog, koji mu je potom i dijagnosticiran) kod djece koja su rođena prije termina i koja se cijepe. No na ovo apsolutno nitko nije upozorio, nikoga, ni mene kad sam cijepio djecu. Danas, kad spomeneš autizam i cjepivo u istoj rečenici, automatski postaješ teoretičar zavjere, bilo na javnoj televiziji, bilo u društvu, bilo na forumima, i kako Vi sami velite: to su OPASNE TEORIJE ZAVJERA. Jesu li stvarno? Ili smo samo zabrinuti roditelji, poučeni iskustvom drugih oko sebe, koji uz malo čačkanja po internetu pronađu kredibilne autore koje upozoravaju na iste opasnosti, no bivaju katapultirani iz javne sfere, jer su dotakli svetu kravu Big-pharme? 

 

tldr, imam iskustvo unutar obitelji u kojem je dječak dobio cjepivo i doživio totalnu regresiju kratko nakon cijepljenja, a potom pronađem studiju koja ukazuje da cijepljena djeca imaju veću šansu oboljevanja od alergija i neuro-degenerativne bolesti od one koja nisu cijepljena, sa malim dodatkom: da djeca rođena prije termina i ako su cijepljena su 6.6 puta sklonija navedenim bolestima.

 

ps. nakon navedenog iskustva, shvatiš da nije jedini slučaj i da ih ima "mali miljon" sa istim scenarijem. Opasne teorije zavjera. Opasni - da. Ali za koga? Za 1,000,000,000,000$ industriju možda?

Bez obzira o čemu se radi, kad bilo kojoj industriji izbijaš lovu iz đepa po defoltu to je problem ili opasnost.

 

Svi se sječamo poznatog slučaja duhanske industrije, u kojem je pravo čudo da navedenog zviždača eto onako usput nisu slučajno ubili.Valjda su skužili da niti "nesreča" ne bi pomogla, ili cirkus je postao preveliki i tu više nije bilo mogučnosti pospremanja pod tepih.

 

AMD,........is that Epyc or what?
6 godina
neaktivan
offline
YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

Lako je pametovat tvrdeći kako je cjepivo manje ili nužno zlo, oslanjajući se na nekakve fiktivne statistike u kojima deblji kraj izvuče tek jedna osoba na 5 milijuna. Korisnik DCQE je iznio iskustvo iz najbliže okoline, ka i mnogi drugi ljudi širom svijeta, neki od njih i poznati poput Roberta De Nira. Ta iskustva su često izravna i vrlo jasna; dijete gotovo preko noći postane druga osoba, nažalost u lošem smislu. Nagla promjena u kratkom vremenskom periodu, s određenom poveznicom koja je nastupila netom prije (u ovom slučaju cjepivo). To više nije ikakav tabu već je izravan pokazatelj situacije u kojoj nešto sasvim sigurno ne štima.

 

Često se ispostavi da stvari baš i nisu onakve kakvima se doimaju. Biste li i dalje bili jednako povjerljivi kad biste i sami postali dio statistike? Šta biste tada zagovarali i pisali po forumu? Lako je bit general preko tuđih leđa. Meni je gore navedeno iskustvo vrlo potresno, a ka šta rekoh, takvih iskustava ima podosta, odnosno dovoljno da situacija bude zabrinjavajuća i opravda sumnju. Kad bi bio roditelj, od prvog djetetovog dana bi bio potpuno zabrinut glede cijepljenja, strahova bi od silne količine tih cjepiva koja bi ga čekala, valjda do 15. godine života.

 

Sve ono šta se može postić cjepivima i lijekovima, može se postić još bolje zdravom prehranom, higijenom te ispravnom i pozitivnom energijom. Jedina komponenta moderne medicine u koju iman potpuno povjerenje je kirurgija, odnosno bilo kakvi fizički zahvati, od malih i rutinskih nadalje.

 

 

E da, uopće ne vjerujem da ljudi danas žive znatno dulje i zdravije nego nekoć, pogotovo ne unazad 150-200 godina. Kako se ono kaže, često ponavljana laž..? A koji su ono narodi najzdraviji i najdugovječniji, da nisu možda neka plemena diljem svijeta?

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 16:15 (Festus).
 
4 10 hvala 0
15 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

Ovo kad strada dijete kao posljedica cijepljenja je strašno, no nitko na to ne upozorava prilikom cijepljenja. Kad kupiš nove prozore proizvođač odgovara materijalno ako rezultat nije dobar (recimo, padne prozor), a kod cjepiva proizvođač ne odgovara - vrlo sumnjivo, jer očito zna da ne valja u dobrom postotku. Zašto su prijavljene nuspojave skoro pa nula, nema ih? Pitajte sve te ljude kojima je dijete obolilo, da li je njihovo dijete uvedeno u statistiku nuspojava. Garantiram da - NIJE! Broj evidentiranih slučajeva je barem 10-100x manji od stvarnog broja slučajeva. Prijava se komplicira, odbija, ne prijavljuje se, da samo mali broj zapravo dođe do upisa u evidenciju. I onda na takvoj evidenciji se rade istraživanja. I u tim istraživanjima nema nuspojava. Jer nisu ni zapisane u evidenciju nuspojava, odbijeni su redom.

Idi i radi nešto korisno!
 
3 4 hvala 0
8 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

Opet se vraćamo na pojedinačni slučaj, iz kojeg se - kažu stručnjaci iz kliničke farmakologije - ništa ne može zaključiti. Meni se neki čovjek žali da šepa zato što ga je udario auto. Mislio sam, nije bio kod doktora. A jest. No, kaže, traumatolozi nisu znali (?!!) vidjeti nekakvu veću povredu (samo natučenost), zbog koje sada šepa. Pokazuje mi dijagozu. Piše: artroza. A artroza je degenerativna bolest. Pa sad... Prijavljivali mi ili ne prijavljivali slučajeve, nuspojave, treba provesti epidemiološka istraživanja. Jedino ona mogu dati ispravan odgovor, pokazati ima li ili nema veze između cijepljenja i autizma. Pročitajte sve znanstvene radove o tome, pa se javite. A ovako... Prvi i osnovni uzrok zašto se rađa toliko bolesne djece (Dawnov sindrom, autizam i sl.) je nedvojbeno to što imaju stare roditelje. Žene bi trebale rađati u 20-tim, a ne u 30-tim ili 40-tim godinama. Ali lakše je napadati programe cijepljenja nego tražiti krivca u sebi, u svojoj komociji. A to o nekakvom pravom na izbor, objesite to, molim, mačku za rep! To je trgovačka etika. To što je onaj mladić pucao na Markovom trgu je O.K. jer on je ostvario samo svoje pravo, pravo izbora. I to što se na kraju ubio, i to je OK, jer takvo su pravo izbora imali i logoraši u nacističkim konc logorima (nitko nikoga nije smio sprečavati ili odgovarati od samoubojstva). 

 
5 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Keso kaže...

Ovo kad strada dijete kao posljedica cijepljenja je strašno, no nitko na to ne upozorava prilikom cijepljenja. Kad kupiš nove prozore proizvođač odgovara materijalno ako rezultat nije dobar (recimo, padne prozor), a kod cjepiva proizvođač ne odgovara - vrlo sumnjivo, jer očito zna da ne valja u dobrom postotku. Zašto su prijavljene nuspojave skoro pa nula, nema ih? Pitajte sve te ljude kojima je dijete obolilo, da li je njihovo dijete uvedeno u statistiku nuspojava. Garantiram da - NIJE! Broj evidentiranih slučajeva je barem 10-100x manji od stvarnog broja slučajeva. Prijava se komplicira, odbija, ne prijavljuje se, da samo mali broj zapravo dođe do upisa u evidenciju. I onda na takvoj evidenciji se rade istraživanja. I u tim istraživanjima nema nuspojava. Jer nisu ni zapisane u evidenciju nuspojava, odbijeni su redom.

Proizvođač prozora odgovara za grešku na prozoru (primjerice, prozor je pao zbog greške na šarkama).

 

Majstor koji je prozor ugradio odgovara za grešku pri ugradnji (primjerice, prozor pade jer je turbovijak završio u stiroporu, umjesto u zidu).

 

Nitko od navedenih ne odgovara jer je tebe ukočilo dok si sjedio kraj otvorenog prozora.

 

 

Kod cjepiva:

Proizvođač odgovara ako serija cjepiva ima grešku (kontaminaciju, odstupanje u sastavu) ili ako nije naveo moguće nuspojave i kontraindikacije koje su mu poznate ili bi mu trebale biti poznate.

 

Doktor odgovara ako ti da cjepivo suprotno propisanim kontraindikacijama.

 

Ako imaš reakciju koja je specifična za tvoje tijelo i način na koji reagira na cjepivo, za to nije odgovoran ni liječnik ni proizvođač. Ako se cijepiš svojom voljom, to je rizik na koji si pristao. Za obavezna cjepiva, neke države preuzimaju taj rizik na sebe, ali bi se onda istom logikom moglo zaključiti da bi država trebala platiti odštetu obiteljima ljudi koji su stradali u nesreći jer se nisu na vrijeme mogli izvući iz automobila zbog pojasa.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

po postovima ,''argumentima'' ...  ,da se primjetiti da se antiwaxeri obrazuju na YT !

 

Imam veze za medicinom i biologijom još od djetinstva  ,izborna nastava,srednja škola,pet godina studija ... veterinar sam ,još uvijek se ''školujem'' kako struka napreduje pratimo taj napredak ! Surađujemo sa zdravstvom u vezi aktualne pandemije jer imamo stručnjake i opremu !http://vfs.unsa.ba/web/index.php/info/vfs-vijesti/1708-naucnoistrazivacki-tim-veterinarskog-fakulteta-univerziteta-u-sarajevu-u-saradnji-sa-anubih-izolirao-bih-soj-covid-19-virusa

 

waaagh ;
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 10:57 (warhammer).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Festus kaže...

 

 

Sve ono šta se može postić cjepivima i lijekovima, može se postić još bolje zdravom prehranom, higijenom te ispravnom i pozitivnom energijom. 

 

 

 Strašno glupa i pogrešna izjava. Užasno razmišljanje, u potpunosti krivo.

 

Odi pročitaj koju knjigu o medicini.

 

Live long and prosper.
16 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Filox kaže...
Festus kaže...

 

 

Sve ono šta se može postić cjepivima i lijekovima, može se postić još bolje zdravom prehranom, higijenom te ispravnom i pozitivnom energijom. 

 

 

 Strašno glupa i pogrešna izjava. Užasno razmišljanje, u potpunosti krivo.

 

Odi pročitaj koju knjigu o medicini.

 

Previše je to za njega. Petominutni YT filmići su maksimum što je njima prihvatljivo.

Naravno, ako se želi smanjiti prosječna dob na 30 - 40 godina, sve je moguće...

5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Old Iggy kaže...

 Strašno glupa i pogrešna izjava. Užasno razmišljanje, u potpunosti krivo.

 

Odi pročitaj koju knjigu o medicini.

 

Previše je to za njega. Petominutni YT filmići su maksimum što je njima prihvatljivo.

Naravno, ako se želi smanjiti prosječna dob na 30 - 40 godina, sve je moguće...

Mislim da bi ovaj trebao ići kod one Ane Bučević na jahtu malo vibrirat, jer svi mi znamo da pozitivno razmišljanje ubija stanice raka, viruse, bakterije, sve. Samo trebamo pozitivno razmišljat i vibrirat na pravoj frekvenciji.

 

A mi glupani ovde idemo u doktora, pijemo ljekove, cijepimo se... Kakve smo mi budaletine, a Ana Bučević je cijelo vrijeme u pravu.

 

Nego, samo ne razumijem kako bi netko trebao preživit kirurški zahvat bez ikakvih ljekova nakon toga, s obzirom da ovaj gore vjeruje u kirurgiju, ali ne i u ljekove? Možda će nas pravilna prehrana i dobre vibracije zaštitit od infekcije?

 

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 12:31 (Filox).
16 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Filox kaže...

 

Nego, samo ne razumijem kako bi netko trebao preživit kirurški zahvat bez ikakvih ljekova nakon toga, s obzirom da ovaj gore vjeruje u kirurgiju, ali ne i u ljekove? Možda će nas pravilna prehrana i dobre vibracije zaštitit od infekcije?

 

Pa neki bi preživjeli.

8 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

Neki bi i preživjeli. Točno, u doba Napoleonskih ratova 60 % amputacija završavalo je gangrenom i na kraju smrću. Povrede trbušne šupljine opće se nisu liječile, ranjenicima su davali morfij da lakše umru. Eto, tako stvari stoje. Ne kažem da ne treba zdravo živjeti (ispravno se hraniti, mnogo se kretati, malo se žicirati), jer i ja tako nastojim živjeti, pa sa svojim 70 godina imam krvnu sliku BO, tlak 120/80, šećer 5,5, no to je dobro samo radi prevencije bolesti. No kada bolest dođe onda se treba uzdati u dijagnostičke i kurativne dosege suvremene medicine. Ne kažem da liječnici ne mogu pogriješiti, ali onda se ne treba liječiti sam, nego ići kod drugog liječnika pa vidjeti što će on reći. 

 
6 1 hvala 1
5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
danen kaže...

Neki bi i preživjeli. Točno, u doba Napoleonskih ratova 60 % amputacija završavalo je gangrenom i na kraju smrću. Povrede trbušne šupljine opće se nisu liječile, ranjenicima su davali morfij da lakše umru. Eto, tako stvari stoje. Ne kažem da ne treba zdravo živjeti (ispravno se hraniti, mnogo se kretati, malo se žicirati), jer i ja tako nastojim živjeti, pa sa svojim 70 godina imam krvnu sliku BO, tlak 120/80, šećer 5,5, no to je dobro samo radi prevencije bolesti. No kada bolest dođe onda se treba uzdati u dijagnostičke i kurativne dosege suvremene medicine. Ne kažem da liječnici ne mogu pogriješiti, ali onda se ne treba liječiti sam, nego ići kod drugog liječnika pa vidjeti što će on reći. 

 Tako je, evo si me super sjetio mog pokojnog oca, koji je bio diabetičar. Baš se pitam koliko dugo bi on živio da nije inzulin uzimao zadnjih godina, a prije toga tablete... Naravno, to je uzimao uz strogu kontrolu onoga što jede i pije. 

Live long and prosper.
6 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

Imam jednu zensku na fejsu koja drzi jako do zdravog zivota i predlaze da svi moraju jesti SUPERFOOD!

E sad, njena definicija "superfood" grupe je jako jednostavna i ukljucuje samo jedan proizvod, pun 2000 minerala pod nazivom Orin. U zagradu pored Orina je stavila (urin). Isto je uvjerena da cijepljenje ubija ljude, da koronavirus ne postoji, da se problemi sa ocima lijece dijetom koja se sastoji od 4,5 litara destilirane vode, 4 litre alkalnih sokova dnevno i manjka ejakulacije barem 30 dana, te da dijeta traje 20 dana.

Tako da bih zelio ekipi koja je uvjerena u slicne stvari, da se ode napiti pisaline, destilirane vode i alkalnih sokova, zive dug i zdrav zivot i vide sve blagodati zivota bez natezanja kozice.

 
3 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
sexytoiletpaper kaže...

Imam jednu zensku na fejsu koja drzi jako do zdravog zivota i predlaze da svi moraju jesti SUPERFOOD!

E sad, njena definicija "superfood" grupe je jako jednostavna i ukljucuje samo jedan proizvod, pun 2000 minerala pod nazivom Orin. U zagradu pored Orina je stavila (urin). Isto je uvjerena da cijepljenje ubija ljude, da koronavirus ne postoji, da se problemi sa ocima lijece dijetom koja se sastoji od 4,5 litara destilirane vode, 4 litre alkalnih sokova dnevno i manjka ejakulacije barem 30 dana, te da dijeta traje 20 dana.

Tako da bih zelio ekipi koja je uvjerena u slicne stvari, da se ode napiti pisaline, destilirane vode i alkalnih sokova, zive dug i zdrav zivot i vide sve blagodati zivota bez natezanja kozice.

 Apsolutno podržavam!

 

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
2011 godine bio na operaciji žučnog kamenca...bol od žučnog kamenca spada među one najgore...evo dok ovo pišem trnci me prolaze...ta operacija je rutinska...međutim postoji onih 5%...ja sam bio u tih 5%...s obzirom da je to rutinska operacija oni koji se s njom bave postanu opušteni pa kad se desi tih 5% onda ne viruju...operacija bila u ponediljak 4.srpanj...u utorak za umriti od bolova...6 injekcija protiv bolova...ne viruju da boli...šalju mi čak i psihijatra ispada da umišljam

zakazuju za petak "hitno" MR...u četvrtak samo od sebe prošlo...jel se ljutim na medicinu...NE...nepada mi na pamet...možda malo na kirurga jerbo su zaboravili da postoji tih 5%.

kod operacije hemeroida kod prvog pokušaja mi je tlak pao...nesvjest i injekcija adrenalin...drugi put sve prošlo ok.

volio bi vidjeti osobu koja će napadaje žučnog kamenca liječiti pozitivnim vibracijama

što se tiče tableta...imam OKP...polagao za vozački tek s 37 godina...da nije bilo kemije nebi ni tad...jel tablete imaju nuspojavu... imaju...međutim između nuspojave i OKP...biram nuspojavu...mada je OKP neizlječiv...jedino se može smanjiti

tako da sve vas koji ste protiv moderne medicine...nabijem na K.... ustvari bilo bi idealno kad bi mogli okusiti čari OKP stanja
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 1
8 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

Ovo s hranom s 2000 minerala je fantastično! Ako se pri tome misli na minerale, u smislu geologije (mineralogije), onda se u toj hrani nalazi 1/2 svih poznatih minerala (imao ih oko 5000). Ako se pri tome misli na sve mineralne tvari, dakle kemijske elemente, ne znam gdje su ih smogli jer u mojem Periodnom sustavu ima samo 103 elemenata (posljednji je laurencij, Lr), od kojih su mnogi radioaktivni, a usto ne postoje u prirodi. Nevjerojatno je da ljudi ne vjeruju "službenoj znanosti", znanstvenicima, liječnicima, farmaceutima (jer su ti pohlepni za novac), a vjeruju raznim nadrilječnicima koji prodaju zašećerenu vodu za cijenu 1000 kn/l (jer takvi rade za dobro čovječanstva i ne dao Bog da bi pomislili na novac). 

 
4 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
danen kaže...

Ovo s hranom s 2000 minerala je fantastično! Ako se pri tome misli na minerale, u smislu geologije (mineralogije), onda se u toj hrani nalazi 1/2 svih poznatih minerala (imao ih oko 5000). Ako se pri tome misli na sve mineralne tvari, dakle kemijske elemente, ne znam gdje su ih smogli jer u mojem Periodnom sustavu ima samo 103 elemenata (posljednji je laurencij, Lr), od kojih su mnogi radioaktivni, a usto ne postoje u prirodi. Nevjerojatno je da ljudi ne vjeruju "službenoj znanosti", znanstvenicima, liječnicima, farmaceutima (jer su ti pohlepni za novac), a vjeruju raznim nadrilječnicima koji prodaju zašećerenu vodu za cijenu 1000 kn/l (jer takvi rade za dobro čovječanstva i ne dao Bog da bi pomislili na novac). 

 Zar misliš da netko tko pije svoju mokraću barata s pravim brojevima i uopće razumije što "mineral" znači? Mislim stvarno...

 

Live long and prosper.
15 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Ako u Bibliji piše da se od dr*anja može oslijepiti (ok, znam da ne piše, ali neki su u to uvjereni), onda je jednako logično pretpostaviti da će apstinencija od dr*anja popraviti vid koliko je to logično vjerovati za mrkvu, na temelju činjenice da manjak vitamina A može ugroziti vid...
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
4 godine
protjeran
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
MrBlc kaže...

 

 

Kod cjepiva:

Proizvođač odgovara ako serija cjepiva ima grešku (kontaminaciju, odstupanje u sastavu) ili ako nije naveo moguće nuspojave i kontraindikacije koje su mu poznate ili bi mu trebale biti poznate.

 

Doktor odgovara ako ti da cjepivo suprotno propisanim kontraindikacijama.

 

Ako imaš reakciju koja je specifična za tvoje tijelo i način na koji reagira na cjepivo, za to nije odgovoran ni liječnik ni proizvođač. Ako se cijepiš svojom voljom, to je rizik na koji si pristao. Za obavezna cjepiva, neke države preuzimaju taj rizik na sebe, ali bi se onda istom logikom moglo zaključiti da bi država trebala platiti odštetu obiteljima ljudi koji su stradali u nesreći jer se nisu na vrijeme mogli izvući iz automobila zbog pojasa.

 

 

Predpostavljam da se javljas iz neke paralelne dimenzije, pa bih te samo podsjetio da u našoj dimenziji  ta pravila ne vrijede.

 

 

Proizvodac ne odgovara jer je zasticen zakonom,cak i da se posere u cjepivo.

 

Doktor ne odgovara cak i da pacijenta upuca pistoljem u krevetu,natoci ga do čepa ga sa Super 95,odsjece mu nogu,ubije dijete, itd...

 

Neke su drzave preuzele rizik na sebe kada su obavezno cijepile Ciklonom B,ali bi se onda istom logikom moglo zaključiti da bi država trebala platiti odštetu obiteljima ljudi koji su stradali jer se nisu na vrijeme mogli izvući iz plinskih komora zbog lokota na vratima.

 

 

To be continued.

 

 

5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
većinu bolesti koje imamo sad su postojale i prije 500...1000...100000 godina...a tek virusi...oni su tu od samog početka... možda su i bili prvi oblici života...ostale vrste životinjske i biljne također mogu biti bolesne...psi mogu biti ljubomorni...itd.

Doba kuge (Crna Smrt ili Crna kuga) naziv je za period jedne od najrazoritijih pandemija u povijesti čovječanstva. Započevši u jugozapadnoj Aziji proširila se u Europu kasnih 1340-ih gdje je (mnogo kasnije, u 18. st) i dobila ime Crna Smrt (lat. mors atra). Konačan broj smrti koje je ta pandemija izazvala diljem svijeta procjenjuje se na oko 75 MILIJUNA LJUDI, odnosno oko polovice tadašnjeg stanovništva Europe. Naravno, demografski gubici ove pandemije nisu svuda bili jednaki jer je bolest odnosila više života u zajednicama s većim protokom ljudi i robe.



Nezaustavljiv val smrti poharao je Europu sredinom 14. stoljeća. U samo osam godina stanovništvo Starog Kontinenta od Italije do Irske, od Švicarske do Rusije, prepolovljeno je. Bilo je to vrijeme beznađa i ludila, kad se sustav srednjovjekovne Europe naprosto urušio. 
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

Zanimljivo je koliko je bilo povika na cjepivo protiv gripe, pa ne treba, pa ne djeluje, pa je opasno... A gle sad! Ide k'o alva. Ljudi zbilja ne misle na zlo dok ih dobrano ne mazne po tintari - a onda kud koji mili moji. Jedni kukaju, drugi okrivljavaju ovoga i onoga, svakoga, baš svakoga, samo ne sebe. Demokracija je dobra stvar, ali ona zahtijeva civilizirano, kulturno i nadasve obrazovano stanovništvo (glasače). Valjda ćemo i mi jednom do toga doći. 

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Neznam dali ste vidjeli ali izasao je video gdje doktori nagovaraju osobu da potpiše da je clan obitelji umrla od Corone.Nazalost,video je maknut ekspresno. Eh sada, netko ce reci da je namjesteno. Sada, kome vjerovati? Pošto o tome se vec govori neko vrijeme da u Italiji su zabilježeni slucajevi o tome. Takodjer ima na Facebooku lik koji je potvrdio da mu bliska osoba nije umrla od korone, nego od nekakvih drugih tegoba,tocnije unutarnje krvarenje. E sada, doktori su pripisali to koroni.Ja iskreno vise nisam pametan sta da mislim i sta da radim. Jer bojim se da nas vuku za nos svi redom a osoba sam koja ne voli da me se karindja.
Moj PC  
1 3 hvala 0
5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Endymon kaže...
Neznam dali ste vidjeli ali izasao je video gdje doktori nagovaraju osobu da potpiše da je clan obitelji umrla od Corone.Nazalost,video je maknut ekspresno. Eh sada, netko ce reci da je namjesteno. Sada, kome vjerovati? Pošto o tome se vec govori neko vrijeme da u Italiji su zabilježeni slucajevi o tome. Takodjer ima na Facebooku lik koji je potvrdio da mu bliska osoba nije umrla od korone, nego od nekakvih drugih tegoba,tocnije unutarnje krvarenje. E sada, doktori su pripisali to koroni.Ja iskreno vise nisam pametan sta da mislim i sta da radim. Jer bojim se da nas vuku za nos svi redom a osoba sam koja ne voli da me se karindja.

 Kakva notorna laž!

 

Ovo je već više puta bilo spomenuto i još uvijek je teški bullshit. 

 

Kad osoba umre onda doktor potpisuje od čega je ta osoba umrla, a ne obitelj. Najbolje da sam ja sam pisao smrtni list od pokojnog oca. Ne, dobio sam papir od doktora i ako smo htjeli, mogli smo poslati tijelo na obdukciju. Nakon obdukcije ti opet doktor potpiše papir na kojem piše od čega je osoba umrla.

 

Prestanite širit ta facbook sranja ko zadnji debili. Video nije uklonjen, video nikad nije ni postojao.

Live long and prosper.
8 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

No lijepo bi to bilo. Prvo ubiješ čovjeka, a onda napišeš - i potpišeš - izvještaj od čega je umro. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Voltaren20 kaže...

Ta divna sloboda i demokracija s vremenom oslobodi i od mozga :) te onda dobijemo sheeple.

 

Danas sam dobio informaciju od poznanika kojem je rodbina zivjela u kanadi, da kad su otisli u mirovinu dobili su uvjet od drzave da bi primali mirovinu moraju biti cijepljeni.Oni su to odbili jer se pocelo primjecivati da umirovljenici  nakon cijepljenja  relativno brzo otegnu papke.I zbog toga su se preselili nazad u hr i  tu primaju mirovinu bez da im itko uvjetuje cijepljenjem.

Ima li kakav kanadski penzić na forumu da to komentira.

 

Ne trebas komentar nekog random penzica, sve sto trebas znati je Kanadski prosjecni zivotni vijek (life expectancy).

 

Ako penzici masovno otegnu papke nakon obveznog cijepljenj (dakle dovoljno cesto da to neka random osoba primjeti), onda ce Kanadski life expectancy biti bitno nizi od ostalih zapadnih zemalja, i imati imati ostar pad nakon uvodenja obveze cijepljenja za penzice.

 

Dakle, da li priznajes da ovo citarano sta siris okolo nije istina, ili ides korak dalje i tvrdis da Kanada masovno lazira svoje podatke o zivotnom vijeku?

15 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
DCQE kaže...
danen kaže...

...tko tome ne vjeruje treba podnijeti valjani dokaz (vjerodostojna kemijska analiza, epidemiološka i fiziološka istraživanja i sl.) da nije tako. ...

Nevezano za 5g, corona cjepivo, ali opet ne tako daleko od teme:

 

Primjer - nećak od 1.5g primi MMR cjepivo i "ugasi" se u roku od dva tjedna nakon cijepljenja. Od veselog i zaigranog dječaka, kojem je sve bilo zanimljivo, koji je zvao "endan" kad je žedan, "papi" kad je gladan, do naravno - mama, tata, dida, auto... Od toga, do potpuno nezainteresiranog djeteta koji ne reagira na ime, gleda kroz tebe, ne govori ništa više, ne igra se... Dijagnosticiran autizam, bez ikakve prethodne naznake.

 

Čačkaš malo po netu, pa naiđeš na nešto ovako: "After adjustment, vaccination, male gender, and preterm birthremained significantly associated with NDD. However, in a final adjusted model with interaction, vaccination but not preterm birth remained associated with NDD, while the interaction of preterm birth and vaccination was associated with a 6.6-fold increased odds of NDD (95% CI: 2.8, 15.5). In conclusion, vaccinated homeschool children were found to have a higher rate of allergies and NDD than unvaccinated homeschool children. While vaccination remained significantly associated with NDD after controlling for other factors, preterm birth coupled with vaccination was associated with an apparent synergistic increase in the odds of NDD."

 

Nećak se rodio nešto prije termina, i ovaj rad nedvosmisleno ukazuje na opasnosti od NDD (autizma, između ostalog, koji mu je potom i dijagnosticiran) kod djece koja su rođena prije termina i koja se cijepe. No na ovo apsolutno nitko nije upozorio, nikoga, ni mene kad sam cijepio djecu. Danas, kad spomeneš autizam i cjepivo u istoj rečenici, automatski postaješ teoretičar zavjere, bilo na javnoj televiziji, bilo u društvu, bilo na forumima, i kako Vi sami velite: to su OPASNE TEORIJE ZAVJERA. Jesu li stvarno? Ili smo samo zabrinuti roditelji, poučeni iskustvom drugih oko sebe, koji uz malo čačkanja po internetu pronađu kredibilne autore koje upozoravaju na iste opasnosti, no bivaju katapultirani iz javne sfere, jer su dotakli svetu kravu Big-pharme? 

 

tldr, imam iskustvo unutar obitelji u kojem je dječak dobio cjepivo i doživio totalnu regresiju kratko nakon cijepljenja, a potom pronađem studiju koja ukazuje da cijepljena djeca imaju veću šansu oboljevanja od alergija i neuro-degenerativne bolesti od one koja nisu cijepljena, sa malim dodatkom: da djeca rođena prije termina i ako su cijepljena su 6.6 puta sklonija navedenim bolestima.

 

ps. nakon navedenog iskustva, shvatiš da nije jedini slučaj i da ih ima "mali miljon" sa istim scenarijem. Opasne teorije zavjera. Opasni - da. Ali za koga? Za 1,000,000,000,000$ industriju možda?

 Pa, da! Evo, ovdje sam spomenuo meni poznat slučaj. To je jedan pedijatar tj. neuropedijatar rekao majci djeteta.

16 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Jel ima neka zarazna bolest u povijesti covjecanstva da nije dosla iz azije ili afrike?
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice