YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale

poruka: 21
|
čitano: 6.104
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale".
13 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale

Hvala klincu, prizvali se pameti.
Kakvih je sve bolesnih challengea bilo, smatram da tom Youtube nije mjesto.


Postoje tamne strane interneta za te gadosti i budalaštine.

Pogotovo najaktualniji trend Bird Box debilana.

Ali opet, s druge pak strane, to je prilično efikasan način prirodne selekcije i istrebljenja ljudi koje priroda nije nadarila, ako ništa, barem prosječnom inteligencijom. 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
10 3 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale

Ovaj film Bird Box donio više štete nego koristi. Mada se na to sve može gledati i s pozitivne strane. Zašto zabraniti? prirodna selekcija je dobro došla. Kad si toliko glup, bolje je ne razmnozavati se. Treba snimit neki film u kojem zavezanih očiju hodaju po rubovim zgrade. 

https://igre.games/
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 14:02 (rc-game).
 
12 2 hvala 0
14 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale

pa je li itko od Jtjubera dobio Darwinovu nagradu?

 

Ak netko hoće , nek se snima dok radi budalaštine, samo je stvar da YouTube nema konzistentnu ni djelotvornu  filtraciju nepoćudnih snimaka za djecu,a ako ove stvari označe kao budalaštine, samo neka ih označe automatski kao neprimjerene za klince....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale
sudy_freak kaže...

Ali opet, s druge pak strane, to je prilično efikasan način prirodne selekcije i istrebljenja ljudi koje priroda nije nadarila, ako ništa, barem prosječnom inteligencijom. 

Ali opet, s druge strane, često nastradaju nevini (debil s povezom na očima pokupi pješaka, idiot padne s ruba zgrade na prolaznika, glupača koja je curu bacila s mosta, druga kolegicu zalila kiselinom, primjera koliko hoćeš). Kad si glup je slično kao kad si mrtav - ti to i ne skužiš, ali ljudi oko tebe pate.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
online
YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale

Ček, znači zabraniti će one videe gdje tipa lik drži sa čmarom stalak od rakete koja kad se upali ga toliko ofuri da se njemu stisne čmar i ne pusti stalak i zato raketa ne odleti već eksplodira njemu po stražnjici i mošnjama? HELL NO! Pa tome YT i služi! Koji fail potez...

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 14:48 (Ges).
 
14 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale

šteta. baš sam smislio jedan: kupite od izraela rabljeni f-16 barak. pobjednik postaje ministar. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale

jutub odlazi u qurac polagano, sa forsiranjem videa koji se njima svidjaju i sa usranim claimanjem koje u zadnje vrijeme hara webom..

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale

@Ajar

 

pa jesi neki, nemoj našeg fixera cipelariti, rasplakat će se, pa će ga čiko Plenki i teta Koli morati tješiti....

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 19:20 (Stric_Jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale
Skini ga na vrijeme haha 😂

Trebaju dodat kategoriju prirodna selekcija 😝
14 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale

Sve 5, slažem se da treba pronaći novi način za navedeno. Neka jednostavno uvedu da pogresno claiman video donosi blokadu onome koji je claimao.... 3 takve pogreske i bay bay.

No isto tako treba izbaciti debilane koje navode klince na *izdarije.

Ajd što će se debil od 17 godina raz*ebati raketom u dupetu... to me nije briga.

Više se brinem za klince od 5,6 godina kojima bi moglo tako nešto pasti na pamet zahvaljuci yt videom koji je postavljen.

Za sve postoji mjesto.

Hoces dark pizdarije odi na gore ili leak... tamo ima i vise nego li dovoljno video materijala da zadovolji i najvece darkere.

Yt bi prvenstveno trebao biti mjesto za zabavu i glazbu.

 

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
15 godina
online
Re: YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale
sbcreation kaže...

Sve 5, slažem se da treba pronaći novi način za navedeno. Neka jednostavno uvedu da pogresno claiman video donosi blokadu onome koji je claimao.... 3 takve pogreske i bay bay.

No isto tako treba izbaciti debilane koje navode klince na *izdarije.

Ajd što će se debil od 17 godina raz*ebati raketom u dupetu... to me nije briga.

Više se brinem za klince od 5,6 godina kojima bi moglo tako nešto pasti na pamet zahvaljuci yt videom koji je postavljen.

Za sve postoji mjesto.

Hoces dark pizdarije odi na gore ili leak... tamo ima i vise nego li dovoljno video materijala da zadovolji i najvece darkere.

Yt bi prvenstveno trebao biti mjesto za zabavu i glazbu.

 

 Navođenje ekipe je jedno, dokumentiranje procesa je drugo. To što je netko toliko glup da ide imitirati nešto što je vidio, nebi smio biti ničji problem osim njega samoga i on će dobiti Darwinovu nagradu, no zabranjivanje toga je ravno prohibiciji koja nije uspjela iskorjeniti problem alkoholizma već ga je samo gurnula u podzemlje i učinila još zanimljivijim.

No klizak je problem zabranjivanja čak i kada se radi o nahođenju jer je to sloboda govora a to što će to netko slušati ili neće je njegov problem. Odličan primjer je Alex Johnes koji je u većini slučajeva huškački debil no to ne znači da ga je trebalo zabraniti jer ko i s Pernarom kod nas, oni koji se ne slažu ga neće poslušati a oni koji se slažu će to učiniti unatoč zabrani, dapače ako je zabranjen još će biti zanimljvije poslušati što ima za reći

U današnje doba svih informacija na dlanu, ne kritičko razmišljanje je za svkau osudu kao i pokušaji ušutkavanja kojekakvim diktatorskim metodama cenzure

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 9:34 (Ges).
14 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale

jesi nafufljo štogod?

 

da jesi znao bi da je dječji mozak spužva, pa treba filtrirati što mu se daje na uvid...

 

kao što je golega rekao, briga me za 17-godišnjaka s raketom u dupetu, radije ću pogledati 18-godišnjakinju s dildom, a za to postoje specijalizirani video siteovi....

 

a YT bi trebao biti moderiran...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale
Ges kaže...
sbcreation kaže...

Sve 5, slažem se da treba pronaći novi način za navedeno. Neka jednostavno uvedu da pogresno claiman video donosi blokadu onome koji je claimao.... 3 takve pogreske i bay bay.

No isto tako treba izbaciti debilane koje navode klince na *izdarije.

Ajd što će se debil od 17 godina raz*ebati raketom u dupetu... to me nije briga.

Više se brinem za klince od 5,6 godina kojima bi moglo tako nešto pasti na pamet zahvaljuci yt videom koji je postavljen.

Za sve postoji mjesto.

Hoces dark pizdarije odi na gore ili leak... tamo ima i vise nego li dovoljno video materijala da zadovolji i najvece darkere.

Yt bi prvenstveno trebao biti mjesto za zabavu i glazbu.

 

 Navođenje ekipe je jedno, dokumentiranje procesa je drugo. To što je netko toliko glup da ide imitirati nešto što je vidio, nebi smio biti ničji problem osim njega samoga i on će dobiti Darwinovu nagradu, no zabranjivanje toga je ravno prohibiciji koja nije uspjela iskorjeniti problem alkoholizma već ga je samo gurnula u podzemlje i učinila još zanimljivijim.

No klizak je problem zabranjivanja čak i kada se radi o nahođenju jer je to sloboda govora a to što će to netko slušati ili neće je njegov problem. Odličan primjer je Alex Johnes koji je u većini slučajeva huškački debil no to ne znači da ga je trebalo zabraniti jer ko i s Pernarom kod nas, oni koji se ne slažu ga neće poslušati a oni koji se slažu će to učiniti unatoč zabrani, dapače ako je zabranjen još će biti zanimljvije poslušati što ima za reći

U današnje doba svih informacija na dlanu, ne kritičko razmišljanje je za svkau osudu kao i pokušaji ušutkavanja kojekakvim diktatorskim metodama cenzure

 

Ne zabranjuje YT kreiranje i reproduciranje tih sadržaja nego ih samo ne želi ugošćivati kod sebe, a tko želi neka otvori platformu i na njoj neka drži takve sadržaje.

15 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale
Sloboda govora se odnosi na državu, tj. da ne snosiš legalne posljedice za ono što kažeš, opet uz neke ograde (npr. poticanje na zločin). To nema veze s time hoće li ti netko dozvoliti da svoje mudroserje širiš preko njegovih privatnih servera.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale
Visak kaže...
Sloboda govora se odnosi na državu, tj. da ne snosiš legalne posljedice za ono što kažeš, opet uz neke ograde (npr. poticanje na zločin). To nema veze s time hoće li ti netko dozvoliti da svoje mudroserje širiš preko njegovih privatnih servera.

 Upravo to. Na kraju krajeva postoje i druge domene. Nije Google dužan udovoljavati nečijim potrebama. Na korisnicima je da biraju platforme po vlastitom izboru.

6 godina
protjeran
offline
YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale

ne dirajte mi slobodu izričaja...

mi glupi napravimo osmero djece a vi s Iq 160 jedno, dvoje... mojih šestero djece opet ima šestero a vaših ev. dvoje jedno ili dvoje....

sad vi s visokim IQ računajte tko će izumrijeti za 400 godina a tko prevladati i vladati kooglom zemaljskom.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale
Anđeo bez falinge kaže...

ne dirajte mi slobodu izričaja...

mi glupi napravimo osmero djece a vi s Iq 160 jedno, dvoje... mojih šesterodjece opet ima šestero a vaših ev. dvoje jedno ili dvoje....

sad vi s visokim IQ računajte tko će izumrijeti za 400 godina a tko prevladati i vladati kooglom zemaljskom.

 

 

Ne kužim to zadovoljstvo u poglupljivanju ljudske vrste, ali to je valjda zbog te razlike na koju se pozivaš.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale
nixass kaže...

jutub odlazi u qurac polagano, sa forsiranjem videa koji se njima svidjaju i sa usranim claimanjem koje u zadnje vrijeme hara webom..

 

 Pa neznam, meni je pitom. Predlaže i prikazuje samo teme srodne mojim pretplatama. PBS eons, spacetime, scishow, scott manley, fraser cain, linustechtips, film riot i td... 
istina, treba i higijene - pa valja nakon klikanja smeća po člancima po indexu pobit neželjen YT history jer mi voli nakon jednog klika na rukomet ili obračun u saboru nudit srodne nakaradnosti.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
6 godina
protjeran
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale
Visak kaže...

 Ne kužim to zadovoljstvo u poglupljivanju ljudske vrste, ali to je valjda zbog te razlike na koju se pozivaš.

 nismo mi glupi baš dobri matematičari ali poanta je jasna... (kak ču so IQ 70 znat razliku izmedju osam i šest baš uvijek) 

skontao si, Glückwünsche !!

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 6:46 (Anđeo bez falinge).
15 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale
Anđeo bez falinge kaže...

ne dirajte mi slobodu izričaja...

mi glupi napravimo osmero djece a vi s Iq 160 jedno, dvoje... mojih šestero djece opet ima šestero a vaših ev. dvoje jedno ili dvoje....

sad vi s visokim IQ računajte tko će izumrijeti za 400 godina a tko prevladati i vladati kooglom zemaljskom.

https://www.imdb.com/title/tt0387808/.

6 godina
protjeran
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne izazove i podvale

 zanimljivo...

upravo skidam...nisam gledao

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice