YouTube uklanja reklame s antivakserskih videokana

poruka: 132
|
čitano: 19.640
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube uklanja reklame s antivakserskih videokana".
15 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube uklanja reklame s antivakserskih video
Kolacic kaže...

Koliko ste puta cijepili svoje dijete?

Evo jedan fun fact imam cistu na sinusu i svake godine preko zime sam bolestan stalno bio,curenje nosa ne trebam spominjati,kad sam prestao piti tablete i sirupe odjednom sam maximalno jedan do dva puta bolestan. Na kraju se i curenje nosa smanjilo. Doktori kazu da ne treba vaditi. (Sa17 sam rekao necu vise).

Ako si pio dekongestivi, to je zapravo očekivani ishod. U Hrvatskoj vjerojatno ima više ovisnika o kapima za nos nego o heroinu.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
neaktivan
offline
YouTube uklanja reklame s antivakserskih videokana

Mozda sam 4 puta uzeo kapi,sve ostalo sirupi protiv kaslja(suhi itd) tablete za glavobolju,temperaturu itd. Vitamini,zeljezo itd. Onda nema vise mode ispod hlaca ili trese jos jedna tresa,kad se i razbolim(jednom godisnje stvarno) samo trpaj u sebe sto vise hrane napij se vode(previse) i spavanac.

Nagledao sam se tih fejk cijepljenja previse a najvise mi je zao jedne cure koja je cijepljena pa ostala prakticki bez nogu,lijepa pametna cura,nije mi ni jasno zasto ju je doktor cijepio kad je tek u osmom ili sedmom jos jedno obavezno cijepljenje. Iz duborvnika je cura bila dosla.

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: YouTube uklanja reklame s antivakserskih video

Kako je ostala praktički bez nogu?

 

Mi smo malog cijepili bez ozbiljnijih nuspojava (par puta oteklina na nozi itd.)

Mala je prvi prvom cijepljenju sa 3 mjeseca ostala bez svijesti na par sati. Nakon toga više ju nismo cijepili.

PSN - DeniZg80
15 godina
neaktivan
offline
YouTube uklanja reklame s antivakserskih videokana

Znate kako zakon propisuje da morate hodati po pločniku, a ne kolniku? Ali ponekad na pločnik padne nešto s prozora i ubije pješake, ili ovi padnu u šaht ili stradaju na neki drugi način. Ako znaš nekoga tko je stradao na pločniku nije neko rješenje reći da tvoja djeca neće hodati po pločniku, jer su oni nesigurni i da su zakoni glupi i nepotrebni. Pogotovo kad statistike jasno pokazuju da je hodanje kolnikom puno opasnije.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
9 0 hvala 0
12 godina
online
Re: YouTube uklanja reklame s antivakserskih video
Visak kaže...

... Pogotovo kad statistike jasno pokazuju da je hodanje kolnikom puno opasnije.

 

 

Zanimljivo kako "nekima" svega par postova prije, statistički podatak od 15 umrlih u jednoj godini i nije bio neka brojka oko koje bi se trebalo uzbuđivati.

9 godina
neaktivan
offline
YouTube uklanja reklame s antivakserskih videokana

Hoda kao da ima reterdaciju,tijelo gore potpuno normalno.

Nego samo jedan odgovor koliko ste puta ciepili dijete,evo ja sam normalno cijepljen kad se rodim tri puta i u osnovnoj jedanput.

Evo jucer sam cuo/upoznao da jedno dijete cijepljeno 13 puta,drugo 7 puta. Ne znaju zasto? Nije da vjerujem nije da nit ne vjerujem. 

Zato sam se i ubacio u temu,jedni pricaju jedno pa sami sebi u usta skoce,ostali se drze jedne strane. Nije mi jasno. 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube uklanja reklame s antivakserskih video
DeniZg kaže...

Mala je prvi prvom cijepljenju sa 3 mjeseca ostala bez svijesti na par sati. Nakon toga više ju nismo cijepili.

Jeste bili na dodatnim pretragama? Takve reakcije su moguće iz više razloga, uključujući i neke autoimune bolesti (uključujući i alergije), pa je dobro saznati zbog čega se to dogodilo. Ako postoji opravdana sumnja da se radi o reakciji na cijepljenje ili neki sastojak, svakako je dobro izbjeći cijepljenje da se ne bi ponovilo s težim slučajevima.

 

Upravo zato što postoji zakonska obveza cijepljenja, tvoja mala će biti zaštićena imunitetom krda.

 

Visak kaže...

Pogotovo kad statistike jasno pokazuju da je hodanje kolnikom puno opasnije. 

Defintivno. Broj pješaka kojima je nešto palo na glavu dok su hodali kolnikom je značajno manji nego kojima je palo na glavu dok su hodali pločnikom. Međutim, postoji još jedna zabrinjavajuća činjenica koja upućuje na zavjeru - tamo gdje nam država dopušta hodati kolnikom, postoji veća opasnost da pješaku nešto padne na glavu nego tamo gdje je zabranjeno. Očito država donosi zakone koji nas izlažu tome da nam nešto padne na glavu!

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube uklanja reklame s antivakserskih video
Kolacic kaže...

Nego samo jedan odgovor koliko ste puta ciepili dijete,evo ja sam normalno cijepljen kad se rodim tri puta i u osnovnoj jedanput.

Evo jucer sam cuo/upoznao da jedno dijete cijepljeno 13 puta,drugo 7 puta. Ne znaju zasto? Nije da vjerujem nije da nit ne vjerujem. 

Od rođenja do kraja osnovne se trebaš cijepiti osam puta negdje. Nikakvih 13. Protiv sušice dok nakon rođenja, triput u prvoj godini, u drugoj godini pa u petoj i dvaput u osnovnoj. Plus, svakako je preporučljivo i cijepljenje protiv HPV-a koje nažlost nije obavezno.

 

Kod nas treba još svakako ubaciti cijepljenje za mengikok i protiv vodenih kozica, najveća glupost koja sam čuo je da ih treba proživjet, bezveze sam izgubio dva tjedna života baš kad sam htio ići platiti to cijepljenje da ne brinem o tomu.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2019 0:00 (JozoBozo121).
15 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube uklanja reklame s antivakserskih video
Kolacic kaže...

Evo jucer sam cuo/upoznao da jedno dijete cijepljeno 13 puta,drugo 7 puta. Ne znaju zasto? Nije da vjerujem nije da nit ne vjerujem. 

Zato sam se i ubacio u temu,jedni pricaju jedno pa sami sebi u usta skoce,ostali se drze jedne strane. Nije mi jasno.  

Ako se ne varam, za neka cjepiva roditelj može odabrati monovalentna cjepiva umjesto polivalentnih, pa dijete primi isti broj cjepiva samo rascjepkano na više "pikanja".

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
neaktivan
offline
YouTube uklanja reklame s antivakserskih videokana

Vidis jozo bozo ja nisam tako cijepljen,a u osnovnoj jedanput. Pa ko tu koga?

Slazem se za vodene ili ospice kako god,prosao sam ko klinac to i strasno je iritantno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2019 11:13 (Kolacic).
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
YouTube uklanja reklame s antivakserskih videokana

Vjerujem da to ovisi o generaciji, odnosno kad su neka cjepiva uvedena kao obvezna i da li se neko novo cjepivo pojavilo. Ja sam bio cijepljen 13 ili 14 puta, pošto smo u osnovnoj imali jednom u nižim razredima i 3 puta u 8. razredu. Za gripu se nikad cjepio nisam, jer nisam u rizičnim skupinama (btw i Denijev link s usporedbom mi je smiješan jer je cjepivo protiv gripe neobavezno, a na listi koju je on linkao ih ima podosta na listi za 2016. godinu. Čudno, baš kao da različite stranice manipuliraju podacima i predstavljaju ih kao nešto strašno :) )

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube uklanja reklame s antivakserskih video
MrBlc kaže...

Prvo, 15 kg marihuane (biljke) nije isto što i 15 kg marihuane (droge). Našli su mu 15 kg ukupne biljne mase, uključujući stabljike i lišće, koje sadrže zanemarive količine aktivne tvari. Ulje s THC-om se radi od cvijeta kojeg na 15 kg ima, po gruboj procjeni, najviše 2 kg, iako vjerojatno nema ni 0,5 kg, a to je onda još svježi cvijet koji se, kad se koristi kao droga, suši, čime dodatno gubi na masi, tako da ti usporedba nikako ne drži vodu.

 

Kad se radi o ulju, tu pričamo o maksimalno pola litre ulja, vjerojatno oko 1 - 2 dcl, što svakako spada u osobnu upotrebu, pogotovo kod bolesnika koji je već naviknut na THC (podnosi veće količine), a ulje planira koristiti kroz dulji period (da planira češće raditi manju količinu, nabavio bi lampe, a ne sadio u vrtu).

 

 

S druge, pravne, strane, naš sustav je krajnje nesređen. Jedan sudac presudi da ta količina znači namjeru preprodaje, dok drugi sudac presuđuje i za veću količinu da nema dokaza namjere preprodaje, već je policija, u slučaju sumnje da se radi o namjeri preprodaje, trebala poduzeti dodatne istražne radnje.

Nevezano za zbrku sa travicom,mi smo prvoklasna očerupana banana država+praovosudni sustav je septička jama.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice