YouTube ukida veliku većinu originalnog sadržaja k

poruka: 10
|
čitano: 12.423
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube ukida veliku većinu originalnog sadržaja k".
10 godina
offline
YouTube ukida veliku većinu originalnog sadržaja k

Nisam ni znao da je Premium 72kn. Stvarno ne znaju sto bi trazili, pogotovo kad se usporedi sa pretplatom na Netflix ili HBO Go. 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: YouTube ukida veliku većinu originalnog sadrža

Računaj da je skupa sa tim uključena pretplata na Youtube music plus da ne treba gledat reklame na youtubu. 

Isto tako finta "Indija" još uvijek funkcionira tako da za family account plačam 2eura na mjesec što je đaba iskreno. Što se tiče muzičkog kataloga, on je skoro isti kod svih (Spotify, Apple music, Deezer, YT Music...) tako iskreno nemaš šta razmišljat, čak ako i uzmeš acoutn samo za jednog usera koji je cca 1.2 eur/mjesec isplati se samo za to da ne gledaš reklame ako ništa drugo :)

13 godina
offline
Re: YouTube ukida veliku većinu originalnog sadrža
nikonja kaže...

Računaj da je skupa sa tim uključena pretplata na Youtube music plus da ne treba gledat reklame na youtubu. 

Isto tako finta "Indija" još uvijek funkcionira tako da za family account plačam 2eura na mjesec što je đaba iskreno. Što se tiče muzičkog kataloga, on je skoro isti kod svih (Spotify, Apple music, Deezer, YT Music...) tako iskreno nemaš šta razmišljat, čak ako i uzmeš acoutn samo za jednog usera koji je cca 1.2 eur/mjesec isplati se samo za to da ne gledaš reklame ako ništa drugo :)

 radi ako ces napraviti nove racune... ja svoj postojeci nikako nisam usio dodati niti u indijsku, niti argentinsku, niti u tursku obitelj ... sta god radio, kombinirao klikao ili vpn koristio, uvijek je google rekao da ne moze....

15 godina
neaktivan
offline
YouTube ukida veliku većinu originalnog sadržaja k

Znači ne ukida se originalni sadržaj, nego produciranje novoga?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: YouTube ukida veliku većinu originalnog sadrža
MarioArt kaže...
nikonja kaže...

Računaj da je skupa sa tim uključena pretplata na Youtube music plus da ne treba gledat reklame na youtubu. 

Isto tako finta "Indija" još uvijek funkcionira tako da za family account plačam 2eura na mjesec što je đaba iskreno. Što se tiče muzičkog kataloga, on je skoro isti kod svih (Spotify, Apple music, Deezer, YT Music...) tako iskreno nemaš šta razmišljat, čak ako i uzmeš acoutn samo za jednog usera koji je cca 1.2 eur/mjesec isplati se samo za to da ne gledaš reklame ako ništa drugo :)

 radi ako ces napraviti nove racune... ja svoj postojeci nikako nisam usio dodati niti u indijsku, niti argentinsku, niti u tursku obitelj ... sta god radio, kombinirao klikao ili vpn koristio, uvijek je google rekao da ne moze....

 Čudno jer sam ja baš to napravio, istina prije cca skoro 2 godine, ali znam da sam promjenio adresu na svom osnovnom računu na neku adresu u Indiji, a iza toga normalno naručio pretplatu, naravno sve na vpn-u na mobitelu (tunnel bear) i sve fercera ko suza. Iza toga vratio adresu nazad na koja je bila jer mi je stalno nudio da gledam neke indijske filmove i gurao Indijsku muziku :)

Potraži ovde na forumu upute jer znam da se na veliko pisalo o tome.

10 godina
offline
Re: YouTube ukida veliku većinu originalnog sadrža

Pa zar nije onda jednostavnije rijesenje YouTube Vanced aplikacija, koja blokira reklame i mozes ugasiti ekran a da nastavi svirati YT.

6 godina
offline
Re: YouTube ukida veliku većinu originalnog sadrža

Da, ako ti ne treba YT Music, i ako gledaš youbitube samo na mobitelu

6 godina
offline
Re: YouTube ukida veliku većinu originalnog sadrža

Da, ako ti ne treba YT Music, i ako gledaš youbitube samo na mobitelu

10 godina
offline
YouTube ukida veliku većinu originalnog sadržaja k

OK, svatko zna za sebe. Recimo za PC sa adblock-om nema reklama na youtube-u a za glazbu na PC-u koristim Spotify i Deezer (free verzije) koje imaju puno manje reklama nego youtube a i mogu se preskakati pjesme (sto se na mobitelu ne moze).

A i cisto me zanima ima li nesto na YT music sto se ne moze naci na obicnom YT?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: YouTube ukida veliku većinu originalnog sadrža

Youtube i youtube Music su dvije različite i odvojene (više manje) apliakacije.

Youtube svi znamo šta je, a sa pretplatom se riješiš reklama, možeš downloadat sve što gledaš/slušaš za kada si offline, imaš pristup Premium produkciji (njihovim serijama i filmovima - kojih nije baš puno)

U paketu sa pretplatom za YT dobiješ i pristup do Youtube music, koja je aplikacija isto kao i Spotify, Apple music, Dezeer.... samo za slušat muziku - plus nad konkurencijom je naravno što na YT imaš ogromno live muzike (koncerata), indi muzike.....

 

Sad dali je tebi sve ovo dovoljno velik razlog da se odrekneš tih 1,5eur na mjesec (sa Indijskom fintom) moraš sam odlučit - meni je, jer gledam i slušam dosta Youtuba na tv-u i doslovno pop.... kad moram gledat reklame..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice