YouTube testira jeftiniju opciju pretplate

poruka: 22
|
čitano: 6.164
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube testira jeftiniju opciju pretplate".
14 godina
offline
YouTube testira jeftiniju opciju pretplate

Trude se al nejde. Vanced ili Newpipe i kraj priče.

Moj PC  
24 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: YouTube testira jeftiniju opciju pretplate
Blentavi i ocito nesposobni ameri su im glavna skupina koja placa sve zivo, to pogotovo skuzis na YT kod ekipe koja radi reaction videe kad im uleti reklama pa onda komentar "stvarno bi trebali platiti YT premium". Sto i nije toliko cudno s obzirom da zarađuju na tome, ali se primjeti nesposobnost i polozaj ovce.

YT samo zeli zarađivati kao ostali veliki streaming servisi, ali sa minimalno truda i novaca da naprave content. Ostale velike (Netflix, Amazon, Disney+ bljuv) ne placam niti namjeravam s obzirom na bezveze content velikom vecinom (pogotovo sve woke u zadnje vrijeme), a kamoli user generated drljanja velikom vecinom.
Moj PC  
14 2 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: YouTube testira jeftiniju opciju pretplate
😀.. VPN i rega preko Indije YT premiuma, lagano vec god.dana placam cca 11 kn ...meni super za Android TV
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2021 14:12 (blackE-1).
 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTube testira jeftiniju opciju pretplate

Trude se iz petnih žila

Moj PC  
0 0 hvala 0
YouTube testira jeftiniju opciju pretplate

Koristim YT Music, plaćam ga čini mi se 60kn ili tako nešto. Dosta je dobar, bolji mi je od deezera jer mi sam napravi listu za slušanje, nešto što mi je očajno falilo na deezeru.

 

Ako bih za dodatnih 12kn mogao pregledavati youtube bez oglasa, mislim da je to prilično dobra cijena *za mene osobno*.

 

 

Inače, ne podržavam ove alternativne aplikacije, naposljetku jedini način monetizacije vaših omiljenih youtubera (među kojima ima i jako malih ali sjajnih, kojima svaki eurić dobro dođe kao nagrada za trud) jest upravo putem oglasa.

Daleko najviše vremena provodim gledajući YT sadržaj, a oglasi na njemu su u nekim slučajevima čak i interesantni, jer se predstavlja proizvod ili usluga koja mi je onako interesantna za poslušati.

 

 

P.S.

osobno ne bih imao puno povjerenja u te alternativne aplikacije koje nisu na službenom storeu, a dobar dio njih je closed source, i nemaš pojma što zapravo ista radi na tvojem telefonu i koje informacije skuplja.

 

 

Moj PC  
4 10 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube testira jeftiniju opciju pretplate

Koristim Vanced sa sponsorblockom, a ekipu koju gledam na YT podržavam na Pateronu il Floatplaneu. A za YT me bk, može i sutra propast, dosla bude alternativa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 14:46 (Mutombo Dikembe).
12 godina
offline
YouTube testira jeftiniju opciju pretplate

ameri to mogu plaćati kada je njihov minimalac 7.2 dolara, nek imaju spotify, yt premium i netflix - oni to sve otplate u pola jednog radnog dana. da je tome ekvivalent i kod nas, bome bi i ja imao pretplate na sve živo jer bi mi to praktički bila sića u novčaniku. ovako kita labudova.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
11 0 hvala 0
Re: YouTube testira jeftiniju opciju pretplate
Apachy kaže...

ameri to mogu plaćati kada je njihov minimalac 7.2 dolara, nek imaju spotify, yt premium i netflix - oni to sve otplate u pola jednog radnog dana. da je tome ekvivalent i kod nas, bome bi i ja imao pretplate na sve živo jer bi mi to praktički bila sića u novčaniku. ovako kita labudova.

 

 

Ne možeš si priuštiti 70kn mjesečno izdataka?

 

13 godina
offline
Re: YouTube testira jeftiniju opciju pretplate
To mozes pitati jedino ako je to jedina stvar, pa kao "sta si toliko skrt". Ali kada realno dodamo jos par komada za muziku, jedno 3-4 za filmove/serije, pa onda za stripove itd. uz klasicno za mobitel, TV, kredu, leasing, djeca, tecajevi... Nije sve ni u lovi, sama zezancija sa gro accounta ti dojadi...
12 godina
offline
Re: YouTube testira jeftiniju opciju pretplate
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Apachy kaže...

ameri to mogu plaćati kada je njihov minimalac 7.2 dolara, nek imaju spotify, yt premium i netflix - oni to sve otplate u pola jednog radnog dana. da je tome ekvivalent i kod nas, bome bi i ja imao pretplate na sve živo jer bi mi to praktički bila sića u novčaniku. ovako kita labudova.

 

 

Ne možeš si priuštiti 70kn mjesečno izdataka?

 

ne da ne mogu, nego ne želim. plaćati desetke i desetke eura za nepotpune i za naš dio europe oklještarene pretplatničke servise mi ne pada na pamet. rađe ću kupit za te pare mesinu i pivice pa roštiljat u vrtu.

 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
13 godina
offline
Re: YouTube testira jeftiniju opciju pretplate
Jos kad na okljastreno dodas i woke, moras biti glup placati da te jos i ismijavaju, te na kraju to dati djeci da gledaju...
6 godina
offline
YouTube testira jeftiniju opciju pretplate

ja kupio premium (za 5 clanova) kao sad cu podijeliti $$ na kraju qrac, svima mukte podijelio membership, sam plaćam.... jebiga :)

NULL!=NULL
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
YouTube testira jeftiniju opciju pretplate

Svi bi htjeli biti milijunasi prek yt .

Nema problema. AdBlock Off ako imas dobar sadrzaj. 

Ne kuzim kad me toliko prate zasto mi izbacuju reklame za aplikacije koje vec imam/koristim.  Pff

Na 10min videa 5 minuta reklama. Pa tko ima volje to gledati. Radije necu gledati a ne placati jos. Lulz

Skuzio sam ako ostavim da slusam na yt npr Kitboga video dok nesto radim ili prije spavanja,da se zna naci reklama od 20minuta. 

AdBlock ftw.

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube testira jeftiniju opciju pretplate

Sa samom pretplatom ništa ne dobivam i ovih par mogučnosti koje dobiješ sa premium bi trebali biti besplatne.

Bolje bi bilo Google da porade na svojoj usluzi.

BF3:fluffy_inside
13 godina
offline
YouTube testira jeftiniju opciju pretplate

10 eura mjesecno je 120 eura godisnje.. Daleko previse za nase standarde kad gledas kolko radimo za to a kolko pametniji stvari mozes napravit s tim a da pritom ne gubis apsolutno nikakve beneficije yt premiuma.. 

 

Jos sam nekako pristao placati 11 kn premium preko indijskog vpn onda sam skuzio da je to gajba pive u 12 mjeseci.. A cemu i to kad imamo yt vanced, ne vidim nikakav nedostatak.. Tako da sve sta se moze tako smuljat, ja cu smuljat.. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
YouTube testira jeftiniju opciju pretplate

Rješenje je jednostavno. Za kanale koje hoćete podržati - gledate sa adblockom i ako ste kao ja, ako ne gasite računalo ako negdje odete na sat, dva, onda stavite njihovu playlistu bez adblocka, nek idu reklame, a nećete ih vidjeti.

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: YouTube testira jeftiniju opciju pretplate
GhostLoveScore kaže...

Rješenje je jednostavno. Za kanale koje hoćete podržati - gledate sa adblockom i ako ste kao ja, ako ne gasite računalo ako negdje odete na sat, dva, onda stavite njihovu playlistu bez adblocka, nek idu reklame, a nećete ih vidjeti.

 Joj koje gluposti, radit neke playliste da vrti videa dok sam odsutan i sve to da bi ja podrzao nekoga... :Facepalm:

To je sve samo ne jednostavno, a on ce od tih mojih gledanja par reklama zaraditi 0.3 dolara, koji ce mu se jos oporezivat.

 

Najjednostavnije je da svaki jutuber koji treba financijsku pomoc okaci svoj paypal uz video pa nek uplacuju ljudi koji ga zele podrzati.

A ne se tu glupirat sa reklamama i vrtit ih u prazno.

Adblock uvijek radi i dovidjenja.

6 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube testira jeftiniju opciju pretplate
uniball kaže...

 Joj koje gluposti, radit neke playliste da vrti videa dok sam odsutan i sve to da bi ja podrzao nekoga... :Facepalm:

To je sve samo ne jednostavno, a on ce od tih mojih gledanja par reklama zaraditi 0.3 dolara, koji ce mu se jos oporezivat.

 

Najjednostavnije je da svaki jutuber koji treba financijsku pomoc okaci svoj paypal uz video pa nek uplacuju ljudi koji ga zele podrzati.

A ne se tu glupirat sa reklamama i vrtit ih u prazno.

Adblock uvijek radi i dovidjenja.

 

Ne razumijem što je tu komplicirano. Potrebna su tri klika da se to napravi... Disable adblock, klikni playlists na youtubeu, odaberi bilo koji i pusti da vrti. 15 sekundi posla u vr glave.

9 godina
offline
Re: YouTube testira jeftiniju opciju pretplate
Imam YT kanal s oko 18,6 K subova i oko 10K pogleda dnevno i iskreno volio bih da mi radije plate 5$ mjesecno nego da se zezam s reklamama. Stvar je sto rijetko tko plati. Moj membership je 1$ mjesecno pa opet nitko neće. Nema ti tu velike pomoći sto ti vrtis playlistu. 1000 pregleda je oko 1$-3$ pa ti vidi. Bolje mu uplati Za kavu mjesecno nego da vrtis playliste
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2021 2:59 (Gogy7).
7 godina
protjeran
offline
Re: YouTube testira jeftiniju opciju pretplate
Indijski premium sljaka i nakon promjene kartice.

Idealan jer na TV-u ne mozes blokirati reklame bez premiuma.

A reklame su zlo. Zato ne gledam TV program, jer me reklame ne zanimaju.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
YouTube testira jeftiniju opciju pretplate

Da je u Hr to nekih 15 kn, razmislio bi. I da su netflix i jos neke tako stvari tu negdje, uzeo bi 4-5 komada, 10 eura mjesecno mogu podnijeti. Ali ne 10 ili koliko vec eura za svaki pojedino. 

 
3 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: YouTube testira jeftiniju opciju pretplate
GhostLoveScore kaže...

Ne razumijem što je tu komplicirano. Potrebna su tri klika da se to napravi... Disable adblock, klikni playlists na youtubeu, odaberi bilo koji i pusti da vrti. 15 sekundi posla u vr glave.

 itekako je komplicirano i dosadilo bi svakome nakon sto bi to jednom napravio, zato to nitko ni ne radi.

da ne pricam da ces postrositi vise struje sto ti PC radi nego sto ce on zaradit od tebe tih par lipa.

Vidi se da ne znas sta pricas.

Ako ti je bas netko toliko dobar da ga zelis podrzati onda mu se javi pa mu ponudi uplatit par dolara.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice