YouTube Shorts: i kratki video zapisi bit će pokri

poruka: 10
|
čitano: 6.420
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube Shorts: i kratki video zapisi bit će pokri".
10 godina
offline
YouTube Shorts: i kratki video zapisi bit će pokri

Tako ce samo jos vise ljudi otjerati na TikTok jer tamo, gled cuda, nema reklama!

Naravno ne vjerujem da ce i TikTok moci dugo bez reklama, jer ne znam kako se uopce sad financira.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube Shorts: i kratki video zapisi bit će p
Reklame su nešto najiritantnije što postoji. Nagore je što ih masovno stavljaju i u sadržaj za malu djecu pa za ne povjerovati čak i u baby white noise video!

Ima li netko iskustva sa pi hole - dolazi li do situacije da neželjeno blokira otvaranje stranica pa onda moraš kopati kako da dodaš iznimku?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTube Shorts: i kratki video zapisi bit će pokri

Predpostavljam da svatko ima svoje razloge zašto ne instalirat ad blocker.

Meni je to ne pojmljivo,jer nikad nisam imal problema sa uključenim ad blockerom.

I nikad nisam vidjel reklamu na Yutubu.

Osim naravno na mobitelu,tamo je druga priča.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube Shorts: i kratki video zapisi bit će p
danko99 kaže...

Predpostavljam da svatko ima svoje razloge zašto ne instalirat ad blocker.

Meni je to ne pojmljivo,jer nikad nisam imal problema sa uključenim ad blockerom.

I nikad nisam vidjel reklamu na Yutubu.

Osim naravno na mobitelu,tamo je druga priča.

 Poslovni iPhone na koje ne mozes instalirati sto god zelis i webOS za koji ne postoji ad blocker :-) Svugdje drugdje je milina.

7 godina
offline
Re: YouTube Shorts: i kratki video zapisi bit će p
U pocetku su ti shorts mogli biti gledani kao normalni Youtube videa s kretenskom vertikalnom orijentacijom. Sada su ih napravili tako da cak na na PCju ne mozes normalno gledati vec ako scrollas dolje evo novog videa. A sretno ti bilo s kontrolama.
Uzas. Onda jos spominju i reklame. Vec ih sada zaobilazim, a kad krenu reklame onda cu ih zaobilaziti u sirokom luku.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
YouTube Shorts: i kratki video zapisi bit će pokri

Alooo nitko od vas hakera nije cuo za argetina premium?

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: YouTube Shorts: i kratki video zapisi bit će p
danko99 kaže...

I nikad nisam vidjel reklamu na Yutubu.

Osim naravno na mobitelu,tamo je druga priča.

 Vanced Youtube ili Pure Tuber.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: YouTube Shorts: i kratki video zapisi bit će p
Nema smisla stavljati video reklame na videe koji su jako kratki tak da je okej(ako već mora) da dole ima neki providni banner. Ionak sam oh ogledao svega 20-30 do sada.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube Shorts: i kratki video zapisi bit će p
Ne zn bas za pihole ali ja sam na mobitele dodao adguard dns i primijetio da dhl tracking ne radi dobro. Ali samo to. I mislim da se popravilo. Tako da moguce da se nesto sitno zezne.
13 godina
offline
Re: YouTube Shorts: i kratki video zapisi bit će p
GSP kaže...

Alooo nitko od vas hakera nije cuo za argetina premium?

 Por supuesto que lo hicimos

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice