YouTube pozamašnom svotom novca 'potiče' podcaster

poruka: 3
|
čitano: 4.100
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube pozamašnom svotom novca 'potiče' podcaster".
7 godina
offline
YouTube pozamašnom svotom novca 'potiče' podcaster

Moja reakcija na ovo guranje podcasta je "vidila zaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu". 

Joe Roganov podcast je popularan i sada se pokusava stvoriti nova podcast krava muzara za ostale servise. 
Mene osobno podcasti ne interesiraju, svakome svoje, ali ne moze se osporiti da sada podcasti iskacu iz pastete. 

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
YouTube pozamašnom svotom novca 'potiče' podcaster

Nedavno je bilo istraživanje da većina slušača podkasta sluša u prosjeku 1-3 godine "stare" podkaste jer zamisli... slušaš ono što se pokazalo kvalitetnim, a ne što ti marketing gura niz grlo.

 

Sad ih hvata panika jer se nove epizode "ne slušaju toliko" pa je glavni odgovor, naravno, baci lovu na to dok ne upali.

 

Imam osjećaj da podkasti postaju poput serija: nešto što polumrtvi zombiji slušaju na autopilotu, umjesto da budu edukativan sadržaj. 

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
YouTube pozamašnom svotom novca 'potiče' podcaster

 

Kod podcasta smeta što je slaba kvaliteta sadržaja. Ne može prosjek, diktirati što je to kvalitetno.

Nema filtera. Svaka budala može da otvori YT kanal za tako nešto, te ako skupi dovoljno interesanata, taj kanal ima prođu.

 

Sadržajno kvalitetnije stvari, ne dopiru do širih slojeva, jer to nije tako jednostavo za shvatiti i ipak treba i nekog iskustva, predzanja o određenoj temi, a i intelektualnih sposobnosti.

 

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice