YouTube Music zamjenjuje Play Music na svim noviji

poruka: 8
|
čitano: 2.723
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube Music zamjenjuje Play Music na svim noviji".
5 godina
protjeran
offline
YouTube Music zamjenjuje Play Music na svim noviji

Majkemi, kad ovako nešto pročitam, navijam za Trumpoidnog i Huawei. 

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
YouTube Music zamjenjuje Play Music na svim noviji

nek se oni bolje pozabave ispravljanjem bugova u istim aplikacijama.Naplaćuju 70 i kusur kuna za nešto što nešljaka kako treba.Sreća pa daju mjesec probnog nakon kojeg sam se vrtio na Music Player+ kojeg imam godinama.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: YouTube Music zamjenjuje Play Music na svim no
Da li postoji slična aplikacija google play music, tj aplikacija koja ima opciju uploda svoje muzike?
To je jedini razlog zašto koristim google play music, a kad ugase servere za upload, volia bi da imam alternativu.
Inače youtube music me je u neku ruku razočara.. Najveća zamjerka je šta kad slušam albume, pisme nisu jednake kvalitete, većina albuma sadrži spotove pisama koji su izašli, a njihova kvaliteta je često očajna ako se radi o starijim izdanjima.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: YouTube Music zamjenjuje Play Music na svim no

pCloud ima tu mogućnost. Radi se o cloud usluzi koja ima ugrađen glazbeni player, pa glazbu iz istog možeš slušati preko weba ili mobilne aplikacije.

 

Također postoji i iBroadcast; usluga je u potpunosti je besplatna i radi upravo ono što želiš.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube Music zamjenjuje Play Music na svim no
Dosta se koristi i Soundcloud
Svaka akcija ima svoju reakciju.
6 godina
offline
YouTube Music zamjenjuje Play Music na svim noviji

Zasto si ne slozite Spotify? Na besplatnoj (mobilnoj) verziji je malo jebada sa slusanjem tocno onoga sto zelite, tipa - dopustaju samo shuffle koji ce pjesmu koju ste trazili staviti na 2. ili 3. poziciju i prije nje staviti slicne. Placena opcija dopusta da slusate sto god zelite i dopusta download muzike za offline slusanje. Desktop verzija pak dopusta slusanje cega god hocete.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: YouTube Music zamjenjuje Play Music na svim no
sexytoiletpaper kaže...

Zasto si ne slozite Spotify? Na besplatnoj (mobilnoj) verziji je malo jebada sa slusanjem tocno onoga sto zelite, tipa - dopustaju samo shuffle koji ce pjesmu koju ste trazili staviti na 2. ili 3. poziciju i prije nje staviti slicne. Placena opcija dopusta da slusate sto god zelite i dopusta download muzike za offline slusanje. Desktop verzija pak dopusta slusanje cega god hocete.

Sam si si odgovorio na pitanje.

11 godina
offline
Re: YouTube Music zamjenjuje Play Music na svim no
Marko :D kaže...

pCloud ima tu mogućnost. Radi se o cloud usluzi koja ima ugrađen glazbeni player, pa glazbu iz istog možeš slušati preko weba ili mobilne aplikacije.

 

Također postoji i iBroadcast; usluga je u potpunosti je besplatna i radi upravo ono što želiš.

 

 ovaj iBroadcast se čini idealan, aplikacija ima istu ocjenu na marketu ko i google play music šta je zadovoljavajuće 

definitivno ću probati aplikaciju kada ode gpm

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice