YouTube Kids - videozapisi namijenjeni najmlađima

poruka: 7
|
čitano: 4.962
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube Kids - videozapisi namijenjeni najmlađima".
11 godina
protjeran
offline
YouTube Kids - videozapisi namijenjeni najmlađima

Moj savjet je izbjegavati potpuno! Mi smo dali maloj YouTube Kids i naletila je na crtice Peppa Pig gdje je ona kanibal i jede cijelu svoju obitelj, sve lijepo vizualno napravljeno :S tako da smo u potpunosti se maknuli od YouTube i ima samo Netflix Kids.

 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
YouTube Kids - videozapisi namijenjeni najmlađima

Meni je za sada dobar, jest da je bilo protestiranja od strane napacenog korisnika ali jednostavno mu nisam dao izbora.

Svjedno se kod  prijatelja nahrani dozom Bake Prasca, Koliko kosta tvoj autfit i ostalih izbjeljivaca za mozak...

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: YouTube Kids - videozapisi namijenjeni najmlađ
Ta epizoda sa Pepom gdje jede svoje, koja je to epizoda? Pitam za frenda.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: YouTube Kids - videozapisi namijenjeni najmlađ
Gadgeti kaže...

Moj savjet je izbjegavati potpuno! Mi smo dali maloj YouTube Kids i naletila je na crtice Peppa Pig gdje je ona kanibal i jede cijelu svoju obitelj, sve lijepo vizualno napravljeno :S tako da smo u potpunosti se maknuli od YouTube i ima samo Netflix Kids.

 Mislim da je dodatni problem što i ova verzija aplikacije ima reklame. Tako da ja svojoj mail isto guram samo Netflix i HBO, pa barem znam točno što gleda. 

16 godina
neaktivan
offline
YouTube Kids - videozapisi namijenjeni najmlađima

ima Pepa Pig kada u sred crtića raspali Vuco sa psovkama

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube Kids - videozapisi namijenjeni najmlađ
Denis kaže...

Mislim da je dodatni problem što i ova verzija aplikacije ima reklame. Tako da ja svojoj mail isto guram samo Netflix i HBO, pa barem znam točno što gleda. 

 Dodatni problem je i sto je sa druge strane kamere.

 

Sluzbeno se ne smije reklamirati direktno djeci - no tu je to u potpunosti zaobidjeno, pa ja s time imam dva problema:

 

1. Imam dojam da se sve vise djece iskoristava u poslovne svrhe - jer iako ima primjera gdje djeca uzivaju, mislim da je puno vise onih gdje se djeca treniraju i tjeraju na snimanje.

 

2. Mnogo sadrzaja moze biti sponzorirano a da se to ne vidi odmah, pa dijete moze mjesecima biti izlozeno marketingu. Sto jest tesko izbjeci i na televiziji i opcenito, ali perverzno zvuci kad to postane jedina svrha aplikacije.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
protjeran
offline
YouTube Kids - videozapisi namijenjeni najmlađima

Bas to, iskreno mislim da je Netflix for Kids ovdje najbolja opcija svima! Moja mala je prezadovoljna, engleski je sa 5 godina usavrsila bolje nego ja sad skoro, tako da je i to pozitivno. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice