YouTube će još strože moderirati sadržaj koji širi

poruka: 30
|
čitano: 9.153
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube će još strože moderirati sadržaj koji širi".
10 godina
offline
YouTube će još strože moderirati sadržaj koji širi

U obrani youtuba treba reci da se radi o minimalnim mjerama, i da se postupalo blago cak i u slucajevima koji bi inace po svemu zahtjevali reedukaciju na golom otoku. :-)

 

 

 
5 3 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
dobili i oni pare za reklamu cijepiva
 
4 0 hvala 0
YouTube će još strože moderirati sadržaj koji širi

Smatram da je ova odluka ispravna.

 

Pozdrav.

Moj PC  
4 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
YouTube će još strože moderirati sadržaj koji širi

Poznavao sam četvoro inače zdravih ljudi koji su umrli što od infarkta, što od moždanog u roku 2 tjedna nakon cijepljenja Astrom, nek me banira tko hoće, može i bug. 

Susjedi i rođaci, poznanici.

 

LP

Moj PC  
18 3 hvala 3
14 godina
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
Damok kaže...

Poznavao sam četvoro inače zdravih ljudi koji su umrli što od infarkta, što od moždanog u roku 2 tjedna nakon cijepljenja Astrom, nek me banira tko hoće, može i bug. 

Susjedi i rođaci, poznanici.

 

LP

Post ti ne vrijedi, nisi rekao "pametnome dosta" 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
Damok kaže...

Poznavao sam četvoro inače zdravih ljudi koji su umrli što od infarkta, što od moždanog u roku 2 tjedna nakon cijepljenja Astrom, nek me banira tko hoće, može i bug. 

Susjedi i rođaci, poznanici.

 

LP

 

Ali nisi poznavao njih 1,000,000 kojima se ništa nije desilo nakon cijepljenja.

Selektivno uzimanje informacija.

 

 

LP.

8 godina
offline
YouTube će još strože moderirati sadržaj koji širi

YT kao i Twitter i Facebook šire jednoumlje sve više.

Moj PC  
14 2 hvala 1
15 godina
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
DuxCro kaže...

YT kao i Twitter i Facebook šire jednoumlje sve više.

Ma nije samo YouTube, i matematičari šire jednoumlje, svi tvrde da je 2+2 jednako 4. 

16 godina
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
Damok kaže...

Poznavao sam četvoro inače zdravih ljudi koji su umrli što od infarkta, što od moždanog u roku 2 tjedna nakon cijepljenja Astrom, nek me banira tko hoće, može i bug. 

Susjedi i rođaci, poznanici.

 

LP

u mojoj obitelji dvoje ljudi je umrlo "od srca" bas nakon druge fajzera - u pedesetima - naravno, nidje veze, nego mu je taka sudbina bila - jedna je bila zdrava osoba, druga je patila od lupusa i nakon prve je pala u komu nije se budila do exitusa.

 

rodjin mladi nestavnik tjelesnog, 35 - zdrav ko dren - nakon druge otisao od srca gledajuci nogomet na TV-u.

 

s druge strane, od C je otisao frendov otac prosle godine, i to nakon sto su ga stavili u dom (patio je ad alzheimera) gdje je bas tada uletila C - dok je frend uhvatio let doma usred lockdowna, covjek je vec bio otisao (u roku 2-3 dana) - 70g.

 

jedna bliska osoba se cijepila 2x fajzerom i ok je.

 

draga dugogodisnja prijateljica koja je bila na kemoterapiji je jednostavno bila sutnuta u stranu tokom lockdowna kao da je sugava, nisu je cestito htjeli ni pregledati, a umirala je u bolovima - da, zbog "sitaucije" nije mogla na terapiju - i to u civiliziranoj austriji.

 

dakle, nista rekla-kazala, cuo na ulici, reko mi susjed...

obicne cinjenice iz mog mikro svijeta.

 

 

 

 

 

 

 

15 godina
offline
YouTube će još strože moderirati sadržaj koji širi

Postavljena je kovid-dogma

 

A kod dogme nema rasprave

 

Zbogom demokracijo

 
10 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
Kada googlaš mišljenja o nekom mobitelu ili mišu....prvo izađe 200 nezadovoljnih.
Zadovoljnih nema jer nemaju potrebe komentirat miša, tipkovnicu, boš pumpu, ako sve radi normalno.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
8 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
YouTube će još strože moderirati sadržaj koji širi

Nekoć se to zvala cenzura.

 

Ta vremena i termini su se stvarno promijenili...

scientia est potentia
 
5 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
Svemu dode kraj pa tako izgleda i demokraciji i slobodi...samo sam ss nadao da ce malo dulje potrajati
 
6 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
alien kaže...

Nekoć se to zvala cenzura.

 

Ta vremena i termini su se stvarno promijenili...

Da, ali Jubitu nije jedini izbor informacija tu je kvaka.Jako puno poznatih Jutubera, paralelno uploda na dvije platforme nevezano za teme oko Korona show profita.Cenzura je danas skoro pa neizvediva, uz napomenu da sve više i više ljudi gleda alternativne video platforme.

 

https://www.bitchute.com/

 

https://odysee.com/

 

https://rumble.com/

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2021 14:29 (rambox).
14 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
nikola kaže...
Damok kaže...

Poznavao sam četvoro inače zdravih ljudi koji su umrli što od infarkta, što od moždanog u roku 2 tjedna nakon cijepljenja Astrom, nek me banira tko hoće, može i bug. 

Susjedi i rođaci, poznanici.

 

LP

u mojoj obitelji dvoje ljudi je umrlo "od srca" bas nakon druge fajzera - u pedesetima - naravno, nidje veze, nego mu je taka sudbina bila - jedna je bila zdrava osoba, druga je patila od lupusa i nakon prve je pala u komu nije se budila do exitusa.

 

rodjin mladi nestavnik tjelesnog, 35 - zdrav ko dren - nakon druge otisao od srca gledajuci nogomet na TV-u.

 

s druge strane, od C je otisao frendov otac prosle godine, i to nakon sto su ga stavili u dom (patio je ad alzheimera) gdje je bas tada uletila C - dok je frend uhvatio let doma usred lockdowna, covjek je vec bio otisao (u roku 2-3 dana) - 70g.

 

jedna bliska osoba se cijepila 2x fajzerom i ok je.

 

draga dugogodisnja prijateljica koja je bila na kemoterapiji je jednostavno bila sutnuta u stranu tokom lockdowna kao da je sugava, nisu je cestito htjeli ni pregledati, a umirala je u bolovima - da, zbog "sitaucije" nije mogla na terapiju - i to u civiliziranoj austriji.

 

dakle, nista rekla-kazala, cuo na ulici, reko mi susjed...

obicne cinjenice iz mog mikro svijeta.

 

 

 

 

 

 

 

 Ja sam čuo za jednog šećeraša koji je umro iste večeri na dan kad se cijepio. Inače je normalno funkcionirao osim što je imao šećernu bolest.

 

Također sam čuo da se jednome šezdesetogodišnjaku raspala jetra, morao je ići na transplantaciju. Istina, dogodilo se nekoliko mjeseci nakon cijepljenja pa možda nema veze sa time, no malo je čudno, jer nikada nije pio alkohol manje više.

 

Sam sam imao problema sa bubrezima, koji su se pojavili desetak dana nakon cijepljenja, pa nisam išo po drugu dozu.

 

Moji su se svi manje više cijepili sa obje doze i niko nije imo ništa osim onih priznatih blagih nuspojava.

 

Eto, to je iz mog mikrosvijeta, za one koje sam čuo su vrlo pouzdane informacije.

15 godina
offline
YouTube će još strože moderirati sadržaj koji širi

sljedeća faza: iznimno strogo. nakon toga: nemilice strogo. slijedi: opako žestoko strogo. pred kraj: bez iznimaka i konačno: božanski pravedno

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
YouTube će još strože moderirati sadržaj koji širi

Stalno ide u istom smjeru, još kontrole, još cenzure, ali samo onog sadržaja koji golica i stimuliše mozak, ne i čisto zaglupljujućeg sadržaja.
To što ljudi sumnjaju u sve i svašta, negdje sam čuo: "Sumnja je znak inteligencije." a Francois Mauriac je čak rekao: "Najviši znak inteligencije je sumnja."
Naravno, inteligencija je alatka i treba se naučiti služiti s tim, ali zabraniti djeci da se igraju jer to čine nepravilno i nevješto onemogućava im da ikad nauče.
S tim da se ulazi u to da se zabranjuje dijalog i drugačije mišljenje, dakle, traži se jednoumlje, slijepo vjerovanje, da imamo ista vjerovanja i mišljenja kao vlasnici Youtubea i farmaceutskih korporacija, iako imamo različite interese.

 
7 0 hvala 1
11 godina
offline
YouTube će još strože moderirati sadržaj koji širi

Nigdje u člancima se naravno ne spominje cijepljenje.

Inace objava lijevo sa službene stranice košarkaške reprezentacije je bila dan prije ove sa 24 sata.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 14:04 (ibme74).
Moj PC  
8 0 hvala 1
8 godina
offline
YouTube će još strože moderirati sadržaj koji širi

I dalje ima previše antivaxerskog bullshita  na YT ,debili nesmetano šire taj otpad !

 

Trebalo bi ih zakonski sankcionisati,ovo sa njihovim širenjem obmana i laži sa retardiranim spammerskim besmislenim argumentima prešlo je sve granice razuma ,uopće nije više ni smiješno.

 

Interesantno svaki od tih hard core antivax višegodišnjih debila , ima u obitelji i među prijateljima  preminule od vakcina par zadnjih mjeseci.

waaagh ;
 
5 9 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
Damok kaže...

Poznavao sam četvoro inače zdravih ljudi koji su umrli što od infarkta, što od moždanog u roku 2 tjedna nakon cijepljenja Astrom, nek me banira tko hoće, može i bug. 

Susjedi i rođaci, poznanici.

 

LP

Kad se cijepi toliko veliki broj ljudi sasvim je normalno da će netko umrijeti u roku dva tjedna nakon cjepljenja. Jednostavno zakon velikih brojeva.

15 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
U Hrvatskoj svaki dan umre oko 140 ljudi. Ako se kroz par mjeseci cijepi milijun ljudi zar očekujete da kroz svo to vrijeme neće biti umrlih? Stvarno? Nikad prije niste čuli da netko iznenada umre?

Nego lijepo za YT, no kad će Bug nešto napraviti po tom pitanju?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 8 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
warhammer kaže...

I dalje ima previše antivaxerskog bullshita  na YT ,debili nesmetano šire taj otpad !

 

Trebalo bi ih zakonski sankcionisati,ovo sa njihovim širenjem obmana i laži sa retardiranim spammerskim besmislenim argumentima prešlo je sve granice razuma ,uopće nije više ni smiješno.

 

Interesantno svaki od tih hard core antivax višegodišnjih debila , ima u obitelji i među prijateljima  preminule od vakcina par zadnjih mjeseci.

 interesantno ja opet neznam za nikog umrlog od korone ,imalo ih hrpa oko mene a večina nije ni znala da ima ode zbog gluposti na testiranje i kao ima koronu i za to da riskiram sa bullshit cjepivom,ne hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 20:02 (zelja55).
15 godina
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
Interesantno, ja poznajem barem desetak sa vrlo ozbiljno narusenim zdravljem zbog covida i par onih koji su bili na ivici... takodjer bio sam na par sahrana umrlih sa covidom.
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
Ja ne znam nikoga tko je umro od ugriza zmije. Bit će da je big farma izmislila da postoje otrovne zmije.

Anegdotalni dokaz ništa ne znači. Tko to ne razumije neće nikad ništa shvatiti. Gleda se ukupnost stvari, a za to treba vjerovati službenim izvorima, znači prvo izbiti iz glave teorije zavjere. To pak ne znači slijepo vjerovati svakom doktoru ili znanstveniku, ali istinu tražiti na toj strani, a ne kod YT ekscentrika.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
6 7 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
boxer kaže...
Interesantno, ja poznajem barem desetak sa vrlo ozbiljno narusenim zdravljem zbog covida i par onih koji su bili na ivici... takodjer bio sam na par sahrana umrlih sa covidom.

 vjerojatno bili mladi i zdravi ali to ti sve nagađanje bez obdukcija jer se jedino one priznaju,ali vidi čuda zabranjene su na onima umrlima od "korone" i doktori se tome čude jer znali bi što korona točno radi i kako se borit s njome ali cjepivo MORA bit jedino riješenje a i na cijepljenima je vjerojatno zabranjena ,a nisu se naši sjetili tih zabrana sve naređeno izvana i to za cijelu EU,ne vjeruješ meni-pitaj doktore a ni oni ne vjeruju u ta instant experimentalna cjepiva i sve te muljaže i zataškavanja jer postoje tablete kojima se to riješava ali i to pod cenzurom,zato ako želiš nešto znat idi nekome prijatelju doktoru jer nesmiju javno pričat neke stvari

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 22:00 (zelja55).
6 godina
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
prije desetak dana dvoje biciklista ubijeno s prometalom...do kada budemo trpjeli teror industrije bicikla... prometala

u Karlovcu se proizvodi HS... Hrvatski Samokres... koliko je samo ljudi izgubilo glavu i zdravlje od njega...još nije organiziran niti jedan prosvijed ispred tvornice

Svi smo mi licemjeri...samo oni koji priznaju... pola im se prašta
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
offline
YouTube će još strože moderirati sadržaj koji širi

jedva ste dočekali novu ovakvu temu nakon lockanja one o covidu... užas, kak vam se da pretakat iz šupljeg u prazno stalno?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
Visak kaže...
U Hrvatskoj svaki dan umre oko 140 ljudi. Ako se kroz par mjeseci cijepi milijun ljudi zar očekujete da kroz svo to vrijeme neće biti umrlih? Stvarno? Nikad prije niste čuli da netko iznenada umre?

 

Znači kad se neko cijepi i iznenada umre to 100% nije od cijepiva ali kada neko umre a bio je "pozitivan" na covid-19 taj je umro od korone i to se zna bez obdukcije? Logično nema šta 

16 godina
moderator
offline
YouTube će još strože moderirati sadržaj koji širi

Tema je YT i cenzura, a ne cjepivo. Pokušavate od ove teme napraviti temu "Hoćete li se cijepiti" koja je već zaključana jer je služila za neprestano ponavljanje istoga i vrijeđanje.

 

Tko i dalje bude filozofirao o cijepljenju i necijepljenju ("... evo, rećemo ja...") dobija crveni karton.

 

 

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: YouTube će još strože moderirati sadržaj koji
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Damok kaže...

Poznavao sam četvoro inače zdravih ljudi koji su umrli što od infarkta, što od moždanog u roku 2 tjedna nakon cijepljenja Astrom, nek me banira tko hoće, može i bug. 

Susjedi i rođaci, poznanici.

 

LP

 

Ali nisi poznavao njih 1,000,000 kojima se ništa nije desilo nakon cijepljenja.

Selektivno uzimanje informacija.

 

 

LP.

 A nije upoznao ni 1 000 001., t.j. mene a ja se cijepio i eto me živa izdrava, nadam se da će tako i ostati dulje vrijeme. Dobro je da YT uvede malo reda u to što tko objavljuje. Nisam za neku preveliku cenzuru ali reda treba biti.

dolazim odmah - Godot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice