YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

poruka: 536
|
čitano: 98.391
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič".
13 godina
odjavljen
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

Pa kad već zakon sve rješava, zašto jednostavno zakonom ne zabrane ubojstva? A ne, čekaj..

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Posmatrač kaže...Zato sto brkas dva potpuno razlicita pojma. I sam u istoj recenici to radis. Kako ti znas za sta je nesto izmisljeno?

 

Ako je neko negdje "izmislio" pusku za lov a ljudi je koriste za ubijenaj ljudi to su dvije potpuno razlicite stvari. I sjekira je izmisljena za cijepanje drva a ja ju iskoristim da ubijem zeninog ljubavnika. 

 

Recimo ostavis napunjen pistolj u ladici. Hoce li on ikad ikoga ubiti? Nece a eto izmisljen je za ubijanje ljudi. Sve je to alat a za sta ce sluziti to je do onog ko ga koristi.....

 

Struja je izmisljenja za osvjetljavanje i pogon masina a ljudi ju koriste za izvrsenje smrtne kazne. I tako mozes za apsolutno svaki predmet koji mozes zamisliti... Zasto se graja dize oko oruzja a recimo nemjerljivo vise ljudi pogine u saobracaju i niko ne pravi frku oko toga.....

 

 

Kuzis li sad?

 Oružje je napravljeno za ubijanje/ranjavanje, struja, sjekira, auti nisu. 

13 godina
odjavljen
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

I bez obzira na to, civilna upotreba oružja je još uvijek pretežito u svrhu samoobrane ili obrane obitelji/prijatelja. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
love2ml86 kaže...
Posmatrač kaže...Zato sto brkas dva potpuno razlicita pojma. I sam u istoj recenici to radis. Kako ti znas za sta je nesto izmisljeno?

 

Ako je neko negdje "izmislio" pusku za lov a ljudi je koriste za ubijenaj ljudi to su dvije potpuno razlicite stvari. I sjekira je izmisljena za cijepanje drva a ja ju iskoristim da ubijem zeninog ljubavnika. 

 

Recimo ostavis napunjen pistolj u ladici. Hoce li on ikad ikoga ubiti? Nece a eto izmisljen je za ubijanje ljudi. Sve je to alat a za sta ce sluziti to je do onog ko ga koristi.....

 

Struja je izmisljenja za osvjetljavanje i pogon masina a ljudi ju koriste za izvrsenje smrtne kazne. I tako mozes za apsolutno svaki predmet koji mozes zamisliti... Zasto se graja dize oko oruzja a recimo nemjerljivo vise ljudi pogine u saobracaju i niko ne pravi frku oko toga.....

 

 

Kuzis li sad?

 Oružje je napravljeno za ubijanje/ranjavanje, struja, sjekira, auti nisu. 

 Znaci kad te ubijem sjekirom ti ces mi to lakse oprostiti jer sam nenamjenski koristio predmet?

 

Vjeruj mi tebi je svejedno ;)

Tom analogijom sve sto je nastalo i izumljeno za potrebe rata ti bi zabranio? Avione? Rakete? Brodove? Sve je to nastalo prvenstvbeno sa ratom na umu ili barem je razvijano sa ratom na umu. Danasnji mlazni avioni su nastali kao njemacki vojni projekat u drugom svjetskom ratu. Ti bi ih zabranio? 

15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Posmatrač kaže...

 

Vjeruj mi tebi je svejedno ;)

Tom analogijom sve sto je nastalo i izumljeno za potrebe rata ti bi zabranio? Avione? Rakete? Brodove? Sve je to nastalo prvenstvbeno sa ratom na umu ili barem je razvijano sa ratom na umu. Danasnji mlazni avioni su nastali kao njemacki vojni projekat u drugom svjetskom ratu. Ti bi ih zabranio? 

 Ni avioni ni rakete ni brodovi nisu bili izumljeni radi rata, za raliku od vatrenog oruzja koje mu je jedina namjena ubijanje.

 

 

Ponovi povijest malo.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
12 godina
online
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

Bože koje glupe usporedbe jebote.

 

Prestanite brijat na amere, živite u Europi. Open carry redneci su samo vaši mokri snovi.

 

Ne dao Bog to njihovo sranje kod nas.

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
syncmaster245b kaže...
Posmatrač kaže...

 

Vjeruj mi tebi je svejedno ;)

Tom analogijom sve sto je nastalo i izumljeno za potrebe rata ti bi zabranio? Avione? Rakete? Brodove? Sve je to nastalo prvenstvbeno sa ratom na umu ili barem je razvijano sa ratom na umu. Danasnji mlazni avioni su nastali kao njemacki vojni projekat u drugom svjetskom ratu. Ti bi ih zabranio? 

 Ni avioni ni rakete ni brodovi nisu bili izumljeni radi rata, za raliku od vatrenog oruzja koje mu je jedina namjena ubijanje.

 

 

Ponovi povijest malo.

Ok. Moja greska. Mozda. Kako ti znas sta je bilo na pameti kad je nesto pravljeno? Ili je to ona iskra mudrosti kao u crtanom filmu? I ko kaze da je jedina namjena ubijanje? Gadjanje u metu? Zabava? Lov? A avioni lovci bombarderi, rakete svih mogucih vrsta? SVe je to oka ako prvobitna namjena nije ubijanje? Onda je to ok.....

Komad zeljeza kao i svaki drugi. Covjek ubija a ne oruzje. Ubica nikad nije oruzje. Zate se i kaze oruzje koristeno u ubistvu i hej neces vjeroati ne mora biti vatreno...

 

 

To sto si ti i takvi ko ti protiv oruzja je tvoj problem.... 

13 godina
odjavljen
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

Posmatrač, ja sam pro gun pa ti opet govorim da ne pričaš te gluposti. Vatreno oružje je alat za ubijanje, problem je kad ga se budale dočepaju

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
footballer kaže...

Posmatrač, ja sam pro gun pa ti opet govorim da ne pričaš te gluposti. Vatreno oružje je alat za ubijanje, problem je kad ga se budale dočepaju

 A sta ja govorim? Alat. Budale su problem a ne alat. Ako alat sklonis budala je opet budala.... Nisi rijesio problem. Plus sto je pogresna premisa da ce zabranu postovati svi. Kriminalci nece pa ces imati situaciju da posteni i odgovorni gradjani koji ionako ni sad nisu problem se nece moci braniti od kriminalaca koji ce ionako imati oruzje jer ne postuju zakon ni sad.... I to je rjesenje? 

13 godina
odjavljen
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

Slažem se ja s tim, no krivu premisu "braniš". Nije bitno da li se s ostalim predmetima može nekog ubiti, nego da je oružje za samoobranu pravo koje država ne može oduzeti građanima koji poštuju zakon. Također, kad već pričamo o oružju, treba pogledati brojke i vidjeti koliko ljudi biva ubijeno, te koji je razlog. Većina ubojstava u SAD-u je između bandi, dakle kriminalci po definiciji ne poštuju zakon i krše ga, što daje drzavi, po istom načelu, da ih liši prava na oružje. Nadalje, procjena CDC-a je da je 500.000 pa do čak 3.000.000 (uzmimo neku brojku bliže ovoj od pola milijuna) života spašeno koristeći oružje u svrhu obrane ili samoobrane od kriminala. Oduzimanje oružja svima bi povećalo pljačkanje domova, masovna ubojstva, ubojstva jedne ili dvije osobe, zato što do prije toga kriminalci nisu znali da li netko ima oružje sa sobom, a tada bi definitivno znali da nema. Također, pošto je njihov ustav (za razliku od našeg, usranog) sastavljen tako, pravo koje građani imaju je gotovo nemoguće uzeti, kao što je npr pravo slobode govora, ili pravo korištenja oružja u svrhe samoobrane. 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
footballer kaže...

Slažem se ja s tim, no krivu premisu "braniš". Nije bitno da li se s ostalim predmetima može nekog ubiti, nego da je oružje za samoobranu pravo koje država ne može oduzeti građanima koji poštuju zakon. Također, kad već pričamo o oružju, treba pogledati brojke i vidjeti koliko ljudi biva ubijeno, te koji je razlog. Većina ubojstava u SAD-u je između bandi, dakle kriminalci po definiciji ne poštuju zakon i krše ga, što daje drzavi, po istom načelu, da ih liši prava na oružje. Nadalje, procjena CDC-a je da je 500.000 pa do čak 3.000.000 (uzmimo neku brojku bliže ovoj od pola milijuna) života spašeno koristeći oružje u svrhu obrane ili samoobrane od kriminala. Oduzimanje oružja svima bi povećalo pljačkanje domova, masovna ubojstva, ubojstva jedne ili dvije osobe, zato što do prije toga kriminalci nisu znali da li netko ima oružje sa sobom, a tada bi definitivno znali da nema. Također, pošto je njihov ustav (za razliku od našeg, usranog) sastavljen tako, pravo koje građani imaju je gotovo nemoguće uzeti, kao što je npr pravo slobode govora, ili pravo korištenja oružja u svrhe samoobrane. 

 I imao sam osjecaj da slicno razmisljamo. Ipak njihov ustav daje pravo da gradjani posjeduju oruzje ali za samoodbranu od odmetnute vlasti tj da se brane od pokusaja uvodjenja dikature....

To je nacin razmisljanja od kojeg smo mi stoljecima daleko....

13 godina
odjavljen
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

I to je jedan od dva bitna razloga, no nisam spominjao jer je daleko više prisutan kriminal unutar države nego prijetnja tiranske vlasti. Nažalost, pro-gun pozicija se jako često u medijima predstavlja kao pozicija "nije me briga za žrtve ubojstva", kao da pro-gun ljudima nije došlo muka od ijednog ubojstva, u bilo kojoj državi i gradu. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

Ako je suditi po trenutnim zbivanjima u Americi, oružje u rukama civila će biti upotrijebljeno upravo za uvođenje diktature.

 

Ako Trump izgubi izbore, proglasi ih lažiranima i pozove pristaše, desničari, koji posjeduju većinu oružja, će izaći na ulice. Mislim, već ih je pozvao i već su izašli, samo još ne ubijaju, zasad ga samo pokazuju.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

Jesi siguran? Prije da će druga strana (opet) raditi prosvjede i uništavati tuđu imovinu, kao i 2016., i ponašati se kao necivilizirana gamad čim netko kaže nešto što njima ne paše. 

Isto tako, odakle ti ideja da je ekipu sa fotografije tamo pozvao Trump? Tip iza drži poster jer ima pravo podržavati svog kandidata.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2020 6:53 (footballer).
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
footballer kaže...

Jesi siguran? Prije da će druga strana (opet) raditi prosvjede i uništavati tuđu imovinu, kao i 2016., i ponašati se kao necivilizirana gamad čim netko kaže nešto što njima ne paše. 

Isto tako, odakle ti ideja da je ekipu sa fotografije tamo pozvao Trump? Tip iza drži poster jer ima pravo podržavati svog kandidata.

 Slažem se s tobom, malo zadnje vrijeme gledam američke left-right grupe. Mi često mislimo da su Trump i njegovi pristaše najgori nacisti i luđaci s puškama, ali zapravo su ljevičari ti koji rade nerede, pale, tuku se, deru se, ne dopuštaju okupljanja i rasprave svojih neistomišljenika...

 

Užas živi, oni koji se predstavljaju kao tolerantni i socijalno osvješteni su postali pravi nacisti i fašisti koji javno pozivaju na linčovanja svojih neistomišljenika. I tako se lijeva strana okrene previše lijevo i završi extremno desno ni ne shvaćajući to...

 

Može se primjetit na onoj slici gomila rednecka s puškama, ali svi uredno stoje, pristojni, ne deru se, ne pucaju, ne tuku se... 

Live long and prosper.
12 godina
online
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Visak kaže...

Ako je suditi po trenutnim zbivanjima u Americi, oružje u rukama civila će biti upotrijebljeno upravo za uvođenje diktature.

 

Ako Trump izgubi izbore, proglasi ih lažiranima i pozove pristaše, desničari, koji posjeduju većinu oružja, će izaći na ulice. Mislim, već ih je pozvao i već su izašli, samo još ne ubijaju, zasad ga samo pokazuju.

Krkani....

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
7 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Visak kaže...

Ako je suditi po trenutnim zbivanjima u Americi, oružje u rukama civila će biti upotrijebljeno upravo za uvođenje diktature.

 

Ako Trump izgubi izbore, proglasi ih lažiranima i pozove pristaše, desničari, koji posjeduju većinu oružja, će izaći na ulice. Mislim, već ih je pozvao i već su izašli, samo još ne ubijaju, zasad ga samo pokazuju.

 
Ne možeš uspoređivati Ameriku i nas, niti njihovu kulturu sa našom. U njih je to folklor, dio ustavnog prava na koji su ponosni i rado pokazuju. U nas da netko hoda sa oružjem svi bi skočili na noge. Ne padaj na jeftine fore.

13 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Filox kaže...
footballer kaže...

Jesi siguran? Prije da će druga strana (opet) raditi prosvjede i uništavati tuđu imovinu, kao i 2016., i ponašati se kao necivilizirana gamad čim netko kaže nešto što njima ne paše. 

Isto tako, odakle ti ideja da je ekipu sa fotografije tamo pozvao Trump? Tip iza drži poster jer ima pravo podržavati svog kandidata.

 Slažem se s tobom, malo zadnje vrijeme gledam američke left-right grupe. Mi često mislimo da su Trump i njegovi pristaše najgori nacisti i luđaci s puškama, ali zapravo su ljevičari ti koji rade nerede, pale, tuku se, deru se, ne dopuštaju okupljanja i rasprave svojih neistomišljenika...

 

Užas živi, oni koji se predstavljaju kao tolerantni i socijalno osvješteni su postali pravi nacisti i fašisti koji javno pozivaju na linčovanja svojih neistomišljenika. I tako se lijeva strana okrene previše lijevo i završi extremno desno ni ne shvaćajući to...

 

Može se primjetit na onoj slici gomila rednecka s puškama, ali svi uredno stoje, pristojni, ne deru se, ne pucaju, ne tuku se... 

 Ne znam zašto povezuješ nacizam (socijalistički režim) s republikancima, ali nebitno. Svatko bi trebao imati pravo na svoje mišljenje, izražavati zadovoljstvo ili nezadovoljstvo bilo čime. Zato oružje simbolizira otpor prema bilo kakvoj tiraniji, nije bitno da li je ona lijeva ili desna. 

 

Ruku na srce, uvijek će biti neki bias prema jednoj grupi istomišljenika, bitno je samo ne demonizirati i omalovažavati drugu stranu koristeći strawmana, sto lijeva strana nažalost radi jako često. Imaju viziju kako bi se netko trebao ponašati i kakav svjetonazor bi trebao imati, i sve što ne paše u njihovu viziju završi, kao što ti kažeš, linčom. 

 

Edit: vidim da nisam potpuno odgovorio na Visčev post. Trump neće proglašavati rezultate izbora nevažećim ili namješenjm ako izgubi, to je, opet, odlika druge strane, kao što smo vidjeli 2016. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2020 8:40 (footballer).
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
footballer kaže...

 Ne znam zašto povezuješ nacizam (socijalistički režim) s republikancima, ali nebitno. Svatko bi trebao imati pravo na svoje mišljenje, izražavati zadovoljstvo ili nezadovoljstvo bilo čime. Zato oružje simbolizira otpor prema bilo kakvoj tiraniji, nije bitno da li je ona lijeva ili desna. 

 

Ruku na srce, uvijek će biti neki bias prema jednoj grupi istomišljenika, bitno je samo ne demonizirati i omalovažavati drugu stranu koristeći strawmana, sto lijeva strana nažalost radi jako često. Imaju viziju kako bi se netko trebao ponašati i kakav svjetonazor bi trebao imati, i sve što ne paše u njihovu viziju završi, kao što ti kažeš, linčom. 

 

Edit: vidim da nisam potpuno odgovorio na Visčev post. Trump neće proglašavati rezultate izbora nevažećim ili namješenjm ako izgubi, to je, opet, odlika druge strane, kao što smo vidjeli 2016. 

 Ne povezujem ih ja s nacizmom, nego je to najčešći pridjev kojim ih krste upravo njihovi neistomišljenici, oni s lijeve političke strane. Nisi dobro pročitao, ili se ja nisam najpreciznije izrazio. 

 

Nakon raznih javnih tribina, govora, prosvjeda i maršova, ja sam osobno primjetio da su republikanci (desničari u USA) puno pristojniji, mirniji i staloženiji, te više okrenuti razgovoru i dijalogu. Lijeva strana američke političke scene je postala ludilo teško, sami extremisti su izvirili na površinu, pa se po njihovimm skupovima može čuti samo pozivanje na zabrane, na cenzuru desnice, na ograničavanje govora, na teški totalitarizam, po njihovim pravilima. Sve su okrenili naopako i ponašaju se ko pravi fašisti. 

Live long and prosper.
13 godina
odjavljen
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

I to ne mora baš značiti da su svi takvi, nažalost su najgori uvijek najglasniji. Većina odraslih ljudi ima stav "živi i pusti druge da žive", malo su vokalniji oko bitnijih stvari kao što je drugi amandman, pobačaj i sloboda, ovi triggerani su većinom studenti kojima pune glave na faksu i koji nemaju nikakvog iskustva u životu van škole. Nažalost, kad izađu na tržište rada onda uvide na kakve gluposti su potrošili desetke tisuća dolara

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
footballer kaže...

I to je jedan od dva bitna razloga, no nisam spominjao jer je daleko više prisutan kriminal unutar države nego prijetnja tiranske vlasti. Nažalost, pro-gun pozicija se jako često u medijima predstavlja kao pozicija "nije me briga za žrtve ubojstva", kao da pro-gun ljudima nije došlo muka od ijednog ubojstva, u bilo kojoj državi i gradu. 

 Ja sam se referisao sta pise u drugom amandmau njihovg ustava.

"A well regulated Militia, being necessary to the security of a free State, the right of the people to keep and bear Arms, shall not be infringed."

 

 

5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
footballer kaže...

I to ne mora baš značiti da su svi takvi, nažalost su najgori uvijek najglasniji. Većina odraslih ljudi ima stav "živi i pusti druge da žive", malo su vokalniji oko bitnijih stvari kao što je drugi amandman, pobačaj i sloboda, ovi triggerani su većinom studenti kojima pune glave na faksu i koji nemaju nikakvog iskustva u životu van škole. Nažalost, kad izađu na tržište rada onda uvide na kakve gluposti su potrošili desetke tisuća dolara

 Jasno, nisu svi, kao i uvijek, ali oni najextremniji su i najglasniji. I da, upravo su fakulteti problem, a to sve mladi nabrijani ljudi. Savršeno za ekstreme.

Live long and prosper.
13 godina
odjavljen
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

Velikim dijelom su studenti sami krivi za nedaće, upisuju faks samo da ga upišu, rade za diplome koje nemaju nikakve stvarne koristi i onda se žale jer ne mogu otplatiti studentski kredit kojeg su sami uzeli sa diplomom gender studiesa radeći kao radnik u skladištu.

 

No, ovo je sfera politike lagano, iako je povezano s temom (cenzura), nije tematika pa bi se mogli vratiti nazad na stvar. Ionako nema previše koristi nadati se sustavu kakvog imaju oni, jer mi kao narod smo previše skloni miješanju politike u sve, pa samim time i ne možemo na zelenu granu kao što su to napravili republikanci. 

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
footballer kaže...

Jesi siguran? Prije da će druga strana (opet) raditi prosvjede i uništavati tuđu imovinu, kao i 2016., i ponašati se kao necivilizirana gamad čim netko kaže nešto što njima ne paše. 

Isto tako, odakle ti ideja da je ekipu sa fotografije tamo pozvao Trump? Tip iza drži poster jer ima pravo podržavati svog kandidata.

Ti govoriš o prosvjedima koji su građansko pravo, a ja o nasilnom zadržavanju na vlasti. Neusporedivo.

 

Trump je i na prošlim izborima, na kojim je pobijedio, tvrdio da je bilo par milijuna lažnih glasova, što ničime nije potkrijepio, možeš misliti što će reći ako izgubi. Već priča o prevarama ako se uvede masovno glasanje poštom, iako je sam glasao poštom i privatno je snimljen kako govori da uz veliku izlaznost republikanci nikad više ne bi pobijedili.

 

 Za nekoga tko tvrdi da poznaje američke prilike vrlo si neinformiran.

Trump je javno pozvao na prosvjede u državama koje su odbile ublažiti korona mjere.

Guvernerka Mitchigana je primila brojne prijetnje, prosvjednici su izvikivali agresivne slogane, držali su njegove transparente, a Trump ih je javno pohvalio. Nemojmo se praviti blesavi da on nema veze s time.

 

https://www.vanityfair.com/news/2020/04/trump-supporters-protest-coronavirus-orders

https://nypost.com/2020/05/01/trump-calls-michigan-lockdown-protesters-are-good-people/

 

 

A thousand protesters demonstrated outside the State House in Lansing on Thursday before several hundred forced their way inside and demanded to be let on the floor as lawmakers inside debated the legislation.

Several men armed with rifles made their way into the public gallery, terrifying officials beneath them.

President Trump says the protesters who stormed Michigan’s Capitol on Thursday — some of them armed with rifles — are “very good people” who are angry with the state’s restrictive COVID-19 lockdown.

Predsjednik potiče i odobrava naoružane ljude koji upadaju u parlament savezne države. Gdje toga ima u demokraciji? 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2020 10:22 (Visak).
6 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Posmatrač kaže...
footballer kaže...

Posmatrač, ja sam pro gun pa ti opet govorim da ne pričaš te gluposti. Vatreno oružje je alat za ubijanje, problem je kad ga se budale dočepaju

 A sta ja govorim? Alat. Budale su problem a ne alat. Ako alat sklonis budala je opet budala.... Nisi rijesio problem. Plus sto je pogresna premisa da ce zabranu postovati svi. Kriminalci nece pa ces imati situaciju da posteni i odgovorni gradjani koji ionako ni sad nisu problem se nece moci braniti od kriminalaca koji ce ionako imati oruzje jer ne postuju zakon ni sad.... I to je rjesenje? 

Bolje budala s hladnim nego vatrenim oružjem.

5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
love2ml86 kaže...
Posmatrač kaže...
footballer kaže...

Posmatrač, ja sam pro gun pa ti opet govorim da ne pričaš te gluposti. Vatreno oružje je alat za ubijanje, problem je kad ga se budale dočepaju

 A sta ja govorim? Alat. Budale su problem a ne alat. Ako alat sklonis budala je opet budala.... Nisi rijesio problem. Plus sto je pogresna premisa da ce zabranu postovati svi. Kriminalci nece pa ces imati situaciju da posteni i odgovorni gradjani koji ionako ni sad nisu problem se nece moci braniti od kriminalaca koji ce ionako imati oruzje jer ne postuju zakon ni sad.... I to je rjesenje? 

Bolje budala s hladnim nego vatrenim oružjem.

 

 

Jednako pogineš od budale s nožem ili s pištoljem. Kad si mrtav, onda nije bitno šta je imao, pa da je sad kamen s poda. Ako te netko hoće ubit, onda je nebitno što posjeduje, žlicu ili bombu.

Live long and prosper.
13 godina
odjavljen
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

Pričaj do prekosutra o nasilnom ostanku na vlasti. Ako ćemo ići na što bi bilo kad bi bilo, onda tvoja pozicija protiv oružja nema smisla, jer upravo oružje bi i bilo potrebno. Isto tako su demokrati optuživali da je Trumpa na čelo države stavila Rusija, bez ikakvih dokaza. Čak je i CNN pojeo svoje govno: https://edition.cnn.com/2020/02/23/politics/intelligence-briefer-russian-interference-trump-sanders/index.html

Prosvjedi i jesu pravo, ali mirni prosvjedi. I ono u Portlandu i na Berkeleyu je počelo kao lagani prosvjed, i kasnije je eskaliralo. Da li su za tu eskalaciju krivi Hillary, Demokrati, Obama? Ne, kao što Trump nije pozivao na nikakvu agresiju, nego na otvaranje ekonomije. Isto kao i da Berniu nabijem krivicu za one debile koji su razgovarali o logorima za reedukaciju, samo zato jer su ti debili njegovi followeri. 

 

S druge strane, Amerika nije demokracija, nego ustavna republika, a njihovo glasanje ne ovisi o tome tko dobije najveći broj glasova, barem ne ako nije neki landslide. Znaš i sam da je njihov sustav napravljen jako dobro, da većina ne može odlučivati o pravima manjina. Još samo da se riješi problem lobiranja i sl. i na konju su. 

Što se tiče izlaznosti, apsolutno se slažem s njim, 2016. je jako puno ljudi s podsmijehom reagiralo na njegovu kandidaturu, i sam sam mislio da je Ted Cruz bolji kandidat. I na kraju je pobijedio. No, drugi termin odnosno kandidatura je ipak malo drukčija, sada već postoji neki track record toga kakav je on kao predsjednik, koliko ljudi se on dopao, koliko ima novih glasača, onih koji su prije glasali za Hillary ili za nekog drugog republikanskog kandidata. Kako sad stoji, bit će Biden v Trump, i moje mišljenje je da će Trump dobiti. 

 

Također, cijela zavrzlama oko glasanja poštom je glupost i od njegove strane i od strane onih koji žele to uvesti, nemoj misliti da samo zato što smatram da je dobar predsjednik da mislim da mu je svaka izjava i svaka odluka dobra. Od njegove strane jer je rekao jedno a radio drugo, s tim da i jest u pravu, jer se vrlo lako može prevariti sustav, pa sjećaš se samo kad je kod nas bila ona fora s glasanjem na 2 različita glasačka mjesta. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Filox kaže...
love2ml86 kaže...
Posmatrač kaže...
footballer kaže...

Posmatrač, ja sam pro gun pa ti opet govorim da ne pričaš te gluposti. Vatreno oružje je alat za ubijanje, problem je kad ga se budale dočepaju

 A sta ja govorim? Alat. Budale su problem a ne alat. Ako alat sklonis budala je opet budala.... Nisi rijesio problem. Plus sto je pogresna premisa da ce zabranu postovati svi. Kriminalci nece pa ces imati situaciju da posteni i odgovorni gradjani koji ionako ni sad nisu problem se nece moci braniti od kriminalaca koji ce ionako imati oruzje jer ne postuju zakon ni sad.... I to je rjesenje? 

Bolje budala s hladnim nego vatrenim oružjem.

 

 

Jednako pogineš od budale s nožem ili s pištoljem. Kad si mrtav, onda nije bitno šta je imao, pa da je sad kamen s poda. Ako te netko hoće ubit, onda je nebitno što posjeduje, žlicu ili bombu.

Imaš pravo budala s nožem je jednaka budali s oružjem koje može ubiti x100 više ljudi u x100 manje vremena (x100 je karikirano da se lakše prenese poanta).

13 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
love2ml86 kaže...
Filox kaže...
love2ml86 kaže...
Posmatrač kaže...
footballer kaže...

Posmatrač, ja sam pro gun pa ti opet govorim da ne pričaš te gluposti. Vatreno oružje je alat za ubijanje, problem je kad ga se budale dočepaju

 A sta ja govorim? Alat. Budale su problem a ne alat. Ako alat sklonis budala je opet budala.... Nisi rijesio problem. Plus sto je pogresna premisa da ce zabranu postovati svi. Kriminalci nece pa ces imati situaciju da posteni i odgovorni gradjani koji ionako ni sad nisu problem se nece moci braniti od kriminalaca koji ce ionako imati oruzje jer ne postuju zakon ni sad.... I to je rjesenje? 

Bolje budala s hladnim nego vatrenim oružjem.

 

 

Jednako pogineš od budale s nožem ili s pištoljem. Kad si mrtav, onda nije bitno šta je imao, pa da je sad kamen s poda. Ako te netko hoće ubit, onda je nebitno što posjeduje, žlicu ili bombu.

Imaš pravo budala s nožem je jednaka budali s oružjem koje može ubiti x100 više ljudi u x100 manje vremena (x100 je karikirano da se lakše prenese poanta).

 Može kurac ako jedan od tih 100 ljudi ima oružje sa sobom (100 ljudi je karikirano)

6 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
footballer kaže...
love2ml86 kaže...
Filox kaže...
love2ml86 kaže...
Posmatrač kaže...
footballer kaže...

Posmatrač, ja sam pro gun pa ti opet govorim da ne pričaš te gluposti. Vatreno oružje je alat za ubijanje, problem je kad ga se budale dočepaju

 A sta ja govorim? Alat. Budale su problem a ne alat. Ako alat sklonis budala je opet budala.... Nisi rijesio problem. Plus sto je pogresna premisa da ce zabranu postovati svi. Kriminalci nece pa ces imati situaciju da posteni i odgovorni gradjani koji ionako ni sad nisu problem se nece moci braniti od kriminalaca koji ce ionako imati oruzje jer ne postuju zakon ni sad.... I to je rjesenje? 

Bolje budala s hladnim nego vatrenim oružjem.

 

 

Jednako pogineš od budale s nožem ili s pištoljem. Kad si mrtav, onda nije bitno šta je imao, pa da je sad kamen s poda. Ako te netko hoće ubit, onda je nebitno što posjeduje, žlicu ili bombu.

Imaš pravo budala s nožem je jednaka budali s oružjem koje može ubiti x100 više ljudi u x100 manje vremena (x100 je karikirano da se lakše prenese poanta).

 Može kurac ako jedan od tih 100 ljudi ima oružje sa sobom (100 ljudi je karikirano)

Pa naravo, pripadnici snaga reda ga lakše neutraliziraju ako su također naoružani.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice