YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

poruka: 536
|
čitano: 98.956
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič".
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
wyks kaže...
...

 

I sad pazi apsurda - svi navedeni se jadaju kako ih Twitter i YT cenzuriraju - ali pazi koju moc imaju - Twitter ne smije obrisati Trumpov post (a gle cuda Trump bas to retvita)!

 

Zasto ne smije? Ili mu to ne odgovara jer Trumpove budalastine privlace veliki broj korisnika i generisu veliki promet ili se boje neke odmazde?

16 godina
neaktivan
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

Našao sam zanimljiv video koji napokon prilično suvislo prezentira kako će nas to Gates sve čipirati. Video je vrlo antigateovski pristran, ali daje puno, vjerujem većini nepoznatih, informacija o tehnologijama u čiji razvoj je Gates uključen, uključujući i tu famoznu mehaniku čipiranja.

 

Iako sve te tehnologije imaju i svoje benevolentno objašnjenje, kod nepovjerljivih, a naročito onih kojima je svaka pomisao na kontracepciju užasavajuća, to se može složiti u zastrašujuću priču. S obzirom na pristranost i na nekim mjestimo očito izvrtanje činjenica, trebalo bi sve uzeti s određenom dozom skepse, ali čini mi se da je većina iznesenoga u određenoj mjeri bazirana na činjenicama.

 

Pretrpite (ili preskočite) prvih par debilnih minuta sa superjunacima.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2020 18:29 (Visak).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Visak kaže...

 Slobode se u pravilu gube zbog budala. Budala ubije vatrenim oružjem - ode sloboda nošenja oružja. Budala zabije avion u neboder - odu slobode u avionskom prometu. Budale pričaju opasne stvari na YT - odu slobode na YT. Da nema budala NIŠTA ne bi bilo zabranjeno. Zašto u Švedskoj nema toliko zabrana vezanih uz koronu - jer im ne trebaju toliko kao drugima, slušaju i preporuke. Zabranom gube slobodu svi zbog budala koje nemaju zdravi razum da ne rade gluposti.

Ukoliko se slobode gube radi budala, ne bi li to znacilo da te iste slobode zapravo nikada nismo ni imali?

 

Da li bi smo to uppce mogli definirati kao slobode?

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2020 18:36 (syncmaster245b).
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
syncmaster245b kaže...
Visak kaže...

 Slobode se u pravilu gube zbog budala. Budala ubije vatrenim oružjem - ode sloboda nošenja oružja. Budala zabije avion u neboder - odu slobode u avionskom prometu. Budale pričaju opasne stvari na YT - odu slobode na YT. Da nema budala NIŠTA ne bi bilo zabranjeno. Zašto u Švedskoj nema toliko zabrana vezanih uz koronu - jer im ne trebaju toliko kao drugima, slušaju i preporuke. Zabranom gube slobodu svi zbog budala koje nemaju zdravi razum da ne rade gluposti.

Ukoliko se slobode gube radi budala, ne bi li to znacilo da te iste slobode zapravo nikada nismo ni imali?

 

Da li bi smo to uppce mogli definirati kao slobode?

 

U početku imaš slobodu posjedovati vatreno oružje, jer ti treba za lov ili voliš gađati. Onda se zaredaju ubojstva vatrenim oružjem i donese se zakon da nije dozvoljeno posjedovanje oružja. Izgubio si slobodu koju si realno imao.

 

Postoje neke slobode koje nikada nisi imao, recimo ubiti ili ukrasti, no to je relativno kratak popis, sve ostale zabrane su izvedene iz tih zabrana i odnose se na konkretne načine na koje možeš nekome nauditi. Znači pojedine akcije su zabranjene tek kada je netko počeo koristiti tu akciju da naškodi nekome, iako su drugi to možda radili bez da su nekome škodili. I onda svi gube određenu slobodu zbog tih pametnjakovića. Čest je primjer da se nešto može slobodno koristiti, npr školsko igralište, i onda ga par bitanga demolira i nakon toga se vrata zaključaju i više nitko poslije škole ne može na igralište.

 

Uvijek se pojavom novih tehnologija pojave i novi načini ugrožavanje drugih i onda se vremenom donosi regulativa koja to pokušava svesti u neke prihvatljive okvire. Što je publika maštovitija to će biti više zabrana. 

 

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Visak kaže...
syncmaster245b kaže...
Visak kaže...

 Slobode se u pravilu gube zbog budala. Budala ubije vatrenim oružjem - ode sloboda nošenja oružja. Budala zabije avion u neboder - odu slobode u avionskom prometu. Budale pričaju opasne stvari na YT - odu slobode na YT. Da nema budala NIŠTA ne bi bilo zabranjeno. Zašto u Švedskoj nema toliko zabrana vezanih uz koronu - jer im ne trebaju toliko kao drugima, slušaju i preporuke. Zabranom gube slobodu svi zbog budala koje nemaju zdravi razum da ne rade gluposti.

Ukoliko se slobode gube radi budala, ne bi li to znacilo da te iste slobode zapravo nikada nismo ni imali?

 

Da li bi smo to uppce mogli definirati kao slobode?

 

U početku imaš slobodu posjedovati vatreno oružje, jer ti treba za lov ili voliš gađati. Onda se zaredaju ubojstva vatrenim oružjem i donese se zakon da nije dozvoljeno posjedovanje oružja. Izgubio si slobodu koju si realno imao.

 

Postoje neke slobode koje nikada nisi imao, recimo ubiti ili ukrasti, no to je relativno kratak popis, sve ostale zabrane su izvedene iz tih zabrana i odnose se na konkretne načine na koje možeš nekome nauditi. Znači pojedine akcije su zabranjene tek kada je netko počeo koristiti tu akciju da naškodi nekome, iako su drugi to možda radili bez da su nekome škodili. I onda svi gube određenu slobodu zbog tih pametnjakovića. Čest je primjer da se nešto može slobodno koristiti, npr školsko igralište, i onda ga par bitanga demolira i nakon toga se vrata zaključaju i više nitko poslije škole ne može na igralište.

 

Uvijek se pojavom novih tehnologija pojave i novi načini ugrožavanje drugih i onda se vremenom donosi regulativa koja to pokušava svesti u neke prihvatljive okvire. Što je publika maštovitija to će biti više zabrana. 

 

 

 

Ma OK, moje pitanje je bilo vise filozofske naravi.

 

No ipak, da li to znaci da sloboda  je sloboda do prve necije zloupotrebe, elem, da li  je  to bila sloboda u samom startu?

 

Vatreno oruzje smo i izmislili kako bi prvenstveno lakse i ucinkovitije ubijali pripadnike vlastite vrste, lov je dosao kao nus proizvod.

 

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
syncmaster245b kaže...
Visak kaže...
syncmaster245b kaže...
Visak kaže...

 Slobode se u pravilu gube zbog budala. Budala ubije vatrenim oružjem - ode sloboda nošenja oružja. Budala zabije avion u neboder - odu slobode u avionskom prometu. Budale pričaju opasne stvari na YT - odu slobode na YT. Da nema budala NIŠTA ne bi bilo zabranjeno. Zašto u Švedskoj nema toliko zabrana vezanih uz koronu - jer im ne trebaju toliko kao drugima, slušaju i preporuke. Zabranom gube slobodu svi zbog budala koje nemaju zdravi razum da ne rade gluposti.

Ukoliko se slobode gube radi budala, ne bi li to znacilo da te iste slobode zapravo nikada nismo ni imali?

 

Da li bi smo to uppce mogli definirati kao slobode?

 

U početku imaš slobodu posjedovati vatreno oružje, jer ti treba za lov ili voliš gađati. Onda se zaredaju ubojstva vatrenim oružjem i donese se zakon da nije dozvoljeno posjedovanje oružja. Izgubio si slobodu koju si realno imao.

 

Postoje neke slobode koje nikada nisi imao, recimo ubiti ili ukrasti, no to je relativno kratak popis, sve ostale zabrane su izvedene iz tih zabrana i odnose se na konkretne načine na koje možeš nekome nauditi. Znači pojedine akcije su zabranjene tek kada je netko počeo koristiti tu akciju da naškodi nekome, iako su drugi to možda radili bez da su nekome škodili. I onda svi gube određenu slobodu zbog tih pametnjakovića. Čest je primjer da se nešto može slobodno koristiti, npr školsko igralište, i onda ga par bitanga demolira i nakon toga se vrata zaključaju i više nitko poslije škole ne može na igralište.

 

Uvijek se pojavom novih tehnologija pojave i novi načini ugrožavanje drugih i onda se vremenom donosi regulativa koja to pokušava svesti u neke prihvatljive okvire. Što je publika maštovitija to će biti više zabrana. 

 

 

 

Ma OK, moje pitanje je bilo vise filozofske naravi.

 

No ipak, da li to znaci da sloboda  je sloboda do prve necije zloupotrebe, elem, da li  je  to bila sloboda u samom startu?

 

Vatreno oruzje smo i izmislili kako bi prvenstveno lakse i ucinkovitije ubijali pripadnike vlastite vrste, lov je dosao kao nus proizvod.

 

 

 kakve to veze ima? Ako  imam pusku i cekic i ubijem nekoga cekicem ti ces zabraniti pusku?

15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Posmatrač kaže...

 kakve to veze ima? Ako  imam pusku i cekic i ubijem nekoga cekicem ti ces zabraniti pusku?

 Ne kuzim paralelu?

 

Ako ti nije problem, mozes li dodatno pojasniti?

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
syncmaster245b kaže...
..

 

 

Ma OK, moje pitanje je bilo vise filozofske naravi.

 

No ipak, da li to znaci da sloboda  je sloboda do prve necije zloupotrebe, elem, da li  je  to bila sloboda u samom startu?

 

Vatreno oruzje smo i izmislili kako bi prvenstveno lakse i ucinkovitije ubijali pripadnike vlastite vrste, lov je dosao kao nus proizvod.

 

 

 

syncmaster245b kaže...
Posmatrač kaže...

 kakve to veze ima? Ako  imam pusku i cekic i ubijem nekoga cekicem ti ces zabraniti pusku?

 Ne kuzim paralelu?

 

Ako ti nije problem, mozes li dodatno pojasniti?

 Referisao sam se na ovo gore boldano. Nema veze svrha za sta je nesto napravljeno vec za sta se koristi....

 

16 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
anndrej kaže...
@BDS
Stvarno si pretjerao u ovim svojim litanijama.
Ako netko stavi nakaradni dio iz biblije, bez da radi ikakve izmjene - gdje je problem i kakve to ima veze sa znanoscu?

Imas nakaradni tekst biblije, procitaj ga i ne treba ti znanstvenik tumaciti sto si procitao.
Ove biblijske gnjusnosti samo pokazuju da "vjernici" nemaju pojma u sto to zapravo vjeruju jer u velikoj vecini nisu to nikad ni procitali a kamo li o tome razmislili.

Netko tko se klanja takvoj nakazi (ako je to procitao i prihvatio tu spodobu) znaci da je teska ljudska ljiga, koja ce se umiljavati, ulizivati nekakavom ljigavom psihopatskom bicu kojeg naziva BOG da bi spasio svoju guzicu.
Neznam kako imas uopce obraza ista pisati, opravdavati nakon sto ono gore procitas?
Kakava si ti to osoba?

 

E moj anndrej i ti misliš da stvari funkcioniraju kao naslovi iz 24 sata. Bombastični naslovi koji se žele progurati kao istina. Biblija nisu događaji iz 24 sata iz Velike ludine. Treba malo čitati i o povijesti, stvari gledati unutar konteksta. Kažeš ljudske ljige!? Ljudske ljige vade riječi iz konteksta jer žele prikazati situaciju onakvom kakva ona nije. Kleveta i laž su metode kojima se ljige služe. Želiš li nam objasniti tisuće stranica Biblije s dva citata. A kakva si nam ti to onda osoba anndrej? Je l' nam i ti možda promoviraš ovakve opskurne stranice po forumu.

6 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
BDS kaže...

 

E moj anndrej i ti misliš da stvari funkcioniraju kao naslovi iz 24 sata. Bombastični naslovi koji se žele progurati kao istina. Biblija nisu događaji iz 24 sata iz Velike ludine. Treba malo čitati i o povijesti, stvari gledati unutar konteksta. Kažeš ljudske ljige!? Ljudske ljige vade riječi iz konteksta jer žele prikazati situaciju onakvom kakva ona nije. Kleveta i laž su metode kojima se ljige služe. Želiš li nam objasniti tisuće stranica Biblije s dva citata. A kakva si nam ti to onda osoba anndrej? Je l' nam i ti možda promoviraš ovakve opskurne stranice po forumu.

Tko danas ima legimitet tvrditi točan kontekst Biblije?

6 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
love2ml86 kaže...
BDS kaže...

 

E moj anndrej i ti misliš da stvari funkcioniraju kao naslovi iz 24 sata. Bombastični naslovi koji se žele progurati kao istina. Biblija nisu događaji iz 24 sata iz Velike ludine. Treba malo čitati i o povijesti, stvari gledati unutar konteksta. Kažeš ljudske ljige!? Ljudske ljige vade riječi iz konteksta jer žele prikazati situaciju onakvom kakva ona nije. Kleveta i laž su metode kojima se ljige služe. Želiš li nam objasniti tisuće stranica Biblije s dva citata. A kakva si nam ti to onda osoba anndrej? Je l' nam i ti možda promoviraš ovakve opskurne stranice po forumu.

Tko danas ima legimitet tvrditi točan kontekst Biblije?

one stvari u bibliji koje njima odgovaraju su TOČNE

one stvari u bibliji koje njima NE odgovaraju su METAFORA

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

love2ml86 

 

Tko ima legitimitet tvrditi kako je nastao svemir? Vjerojatno ljudi koji se bave proučavanjem tog područja, ljudi koji su stekli znanja kroz razna područja koja nam mogu objasniti nastanak svemira a isto tako su priznati i od akademske zajednice. A Bibliju, vjerojatno isto tako...

 

 

HCMAA 

 

Njima? Religijama? Rekao sam ti već više puta, koga briga za religije. Religije iskorištavaju određene dijelove kako njima paše, to se apsolutno slažem. Pitam tebe koju nam ti to interpretaciju nudiš? Stranica koju nam podmećeš isto tako vadi iz konteksta određene citate i stvara nam neke nove interpretacije. Vidiš li tu neku razliku!? Ja ne.

 
0 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
BDS kaže...

love2ml86 

 

Tko ima legitimitet tvrditi kako je nastao svemir? Vjerojatno ljudi koji se bave proučavanjem tog područja, ljudi koji su stekli znanja kroz razna područja koja nam mogu objasniti nastanak svemira a isto tako su priznati i od akademske zajednice. A Bibliju, vjerojatno isto tako...

Po tome što si napisao izgleda da Crkvu vidiš kao organizaciju koja ima legimitet u tom smislu.

15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Posmatrač kaže...
syncmaster245b kaže...

Vatreno oruzje smo i izmislili kako bi prvenstveno lakse i ucinkovitije ubijali pripadnike vlastite vrste, lov je dosao kao nus proizvod.

 

 Referisao sam se na ovo gore boldano. Nema veze svrha za sta je nesto napravljeno vec za sta se koristi....

 

Oprosti, al i dalje nekuzim sto si htio reci 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
El Munjoko kaže...

 Na krivom si mjestu, uštedi si vrijeme, živce i prebaci se na BitChute. Ovdje ti ne zanima nikoga takve stvari. Cenzura ti je i na ovom forumu.

Postoji vojska plaćenih trolova da gura raspravu a time i mišljenje ljudi u smjeru koji odgovara onom tko plaća, plus automatiziranih trolova (softver) koji radi to isto samo jeftinije i brže. Ovaj forum mislim da je prilično dobar, ima ponešto cenzure ali nije pretjerana.

Hvala za novi, necenzurirani youtube (dok i njega ne "stisnu" prijetnjama financijskim kaznama pa hoće-neće počne cenzurirati) - https://www.bitchute.com !

Idi i radi nešto korisno!
15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Keso kaže...
Postoji vojska plaćenih trolova da gura raspravu a time i mišljenje ljudi u smjeru koji odgovara onom tko plaća, plus automatiziranih trolova (softver) koji radi to isto samo jeftinije i brže. Ovaj forum mislim da je prilično dobar, ima ponešto cenzure ali nije pretjerana.

Hvala za novi, necenzurirani youtube (dok i njega ne "stisnu" prijetnjama financijskim kaznama pa hoće-neće počne cenzurirati) - https://www.bitchute.com !

 Meni je ovo jedno vrijeme bilo zalosno, ali iskreno tko te jebe i nadam se da ces se i odjaviti sa ovih stranica.

 

Godinama trubis ista sranja, bez da si prihvatio ijednu konstruktivnu kritiku, a mogao si i nauciti nesto, pa da si poboljsas zivot.

No nisi.

 

Odlucio si biti redikul i seronja i sad seres o "placenim trolovima".

Jadnice - KAMO JEBENE SRECE DA MI NETKO PLATI DA TUPSONU POPUT TEBE OBJASNIM STO JE NOVAC. I da banka ne stvara taj isti jebeni novac.

 

Zelim ti svu srecu uz pojedince poput:

Stephan Molyneaoux - "Crnci imaju lakse glave pa su manje intelignentni, potajno sam spijunirao pacijente svoje zene psihijatrice"

Nick Fuentes - "Holokaust se nije dogodio jer je nemoguce ispeci 6 milijuna ljudi"

Styxenhamme666 - "Zyklon plin su nacisti koristili kako bi spasili Zidove od usi i napasnika, u Auschwitzu su bili samo pravi tusevi, ne plinski"

Alex Jones - "Pijte moje "BrainBoost" tablete, iako sam ja picka koja glumi i radi performanse, jer eto da sam zbilja ovakav izgubit cu djecu na sudu"

 

Ovo je samo sa prve stranice :D

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
syncmaster245b kaže...
Posmatrač kaže...
syncmaster245b kaže...

Vatreno oruzje smo i izmislili kako bi prvenstveno lakse i ucinkovitije ubijali pripadnike vlastite vrste, lov je dosao kao nus proizvod.

 

 Referisao sam se na ovo gore boldano. Nema veze svrha za sta je nesto napravljeno vec za sta se koristi....

 

Oprosti, al i dalje nekuzim sto si htio reci 

 Ne moze jednostavnije ;)

15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
wyks kaže...

...tko te jebe..sranja..redikul i seronja..KAMO JEBENE...TUPSONU POPUT TEBE......jebeni..

 Svatko pokazuje svoju kulturu i na kojoj je razini. Nismo u vrtiću da se na toj razini raspravljam s ikime. Hvala lijepa.

Idi i radi nešto korisno!
15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Posmatrač kaže...
syncmaster245b kaže...
Posmatrač kaže...
syncmaster245b kaže...

Vatreno oruzje smo i izmislili kako bi prvenstveno lakse i ucinkovitije ubijali pripadnike vlastite vrste, lov je dosao kao nus proizvod.

 

 Referisao sam se na ovo gore boldano. Nema veze svrha za sta je nesto napravljeno vec za sta se koristi....

 

Oprosti, al i dalje nekuzim sto si htio reci 

 Ne moze jednostavnije ;)

 Nije ni malo jednostavno.

Replicirao si mi na no moj upis u kojem sam izjavio kako je vatreno oruzjem izmisljeno prvenstveno za ubijanje ljudi i nazalost jos uvijek prvenstveno sluzi za ubijanje nas samih

 

Objasni mi kako nema veze svrha za nesto sto zbog cega je izmisljeno?

 

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 15:52 (syncmaster245b).
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
syncmaster245b kaže...
.....
syncmaster245b kaže...

Vatreno oruzje smo i izmislili kako bi prvenstveno lakse i ucinkovitije ubijali pripadnike vlastite vrste, lov je dosao kao nus proizvod.

 

 Referisao sam se na ovo gore boldano. Nema veze svrha za sta je nesto napravljeno vec za sta se koristi....

 

Oprosti, al i dalje nekuzim sto si htio reci 

 Ne moze jednostavnije ;)

 Nije ni malo jednostavno.

Replicirao si mi na no moj upis u kojem sam izjavio kako je vatreno oruzjem izmisljeno prvenstveno za ubijanje ljudi i nazalost jos uvijek prvenstveno sluzi za ubijanje nas samih

 

Objasni mi kako nema veze svrha za nesto sto zbog cega je izmisljeno?

 

 

 Zato sto brkas dva potpuno razlicita pojma. I sam u istoj recenici to radis. Kako ti znas za sta je nesto izmisljeno?

 

Ako je neko negdje "izmislio" pusku za lov a ljudi je koriste za ubijenaj ljudi to su dvije potpuno razlicite stvari. I sjekira je izmisljena za cijepanje drva a ja ju iskoristim da ubijem zeninog ljubavnika. 

 

Recimo ostavis napunjen pistolj u ladici. Hoce li on ikad ikoga ubiti? Nece a eto izmisljen je za ubijanje ljudi. Sve je to alat a za sta ce sluziti to je do onog ko ga koristi.....

 

Struja je izmisljenja za osvjetljavanje i pogon masina a ljudi ju koriste za izvrsenje smrtne kazne. I tako mozes za apsolutno svaki predmet koji mozes zamisliti... Zasto se graja dize oko oruzja a recimo nemjerljivo vise ljudi pogine u saobracaju i niko ne pravi frku oko toga.....

 

 

Kuzis li sad?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 16:11 (Posmatrač).
15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Keso kaže...
wyks kaže...

...tko te jebe..sranja..redikul i seronja..KAMO JEBENE...TUPSONU POPUT TEBE......jebeni..

 Svatko pokazuje svoju kulturu i na kojoj je razini. Nismo u vrtiću da se na toj razini raspravljam s ikime. Hvala lijepa.

 Dakako!

 

Apsolutno si u pravu kada tocno tvrdis da pokazujem svoju kulturu, tj. nedostatak iste. To je i poanta!

No, u komentaru na kojem ti ja ovako nekulturno i namjerno vulgarno odgovaram - ti cinis znatno gori drustveni krimen!

 

Optuzujes, ne samo clanove ovog foruma, vec i njegove kreatore i urednike za cenzuru! Koju ne dokazujes - jer ako se dobro sjecam, a i postoji trazilica - niti jedan tvoj komentar o bankama NIKAD nije obrisan! Svakom korisniku ovog foruma svi tvoji komentari oko svega sto si pozelio komentirati dostupni su u tri poteza misa!

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/zasto-svemir-ruzan/275077.aspx?page=0&jumpto=6119005&sort=asc&view=flat

 

Evo - ovo je tvoj komentar na temu relisticnih fotografija svemira! Je li cenzuriran? Postoji li i dalje? Zanimljivo.

 

No, iako banke i krediti nisu dio teme, sam tvoj komentar je dokazivo netocan, ali ti se ne zaustavljas na samom iznosenju netocne i neistinite tvrdnje (sto je nekulturno i bezobrano), vec optuzujes i druge ljude "za neshvacanje" - sto je takodjer nekulturno i bezobrazno.

 

Ovdje nastavljas u istom tonu, pa nije dovoljno da ljude optuzujes za neshvacanje znanja koje je nepostojece i nedokazivo, vec optuzujes forum za potplaceno sirenje lazi i cenzuru - isti forum koji ti doopusta slobodno iznosenje tvrdnji, vec i slobodno iznosenje LAZI.

 

Zato ne zasluzujes kulturu, jer za razliku od tebe - ja mogu dokazati zasto je tvoj cijeli koncept shvacanja novca izmisljotina i maliciozna laz, dok ti na postenu i tocnu kritiku odgovaras kriminalno laznim optuzbama i opcenitim trovanjem postene javne platforme kakva je ovaj forum.

 

Dapace, toliko si zagrizao u vlastitu iluziju, da ti je draza platforma kriminalaca i najgorih ljudskih pojedinaca. Pa eto, sto da onda shvatimo?

Pazi koliko si skrenuo sa uma - draze ti je biti u drustvu onih koji negiraju i ismijavaju Holokaust (koje po kaznennom zakonu gonimo i nazivamo neo i klasicnim nacistima) nego se potruditi procitati bar jednu knjigu o ekonomiji koja je dio odabrane literature nekog sveucilista!

 

I zato - jebi se!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 16:43 (wyks).
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Posmatrač kaže...
 

Struja je izmisljenja za osvjetljavanje i pogon masina a ljudi ju koriste za izvrsenje smrtne kazne. I tako mozes za apsolutno svaki predmet koji mozes zamisliti... Zasto se graja dize oko oruzja a recimo nemjerljivo vise ljudi pogine u saobracaju i niko ne pravi frku oko toga.....

 

 Potpuno je nebitno s kojim motivom je nešto napravljeno, bitno je kako se u praksi koristi i cost/benefit analiza. Promet je neophodan za našu civilizaciju i zato se usprkos usputnim žrtvama ne dovodi u pitanje, ali nije da se ništa ne poduzima za smanjenje tih žrtava.

 

Oružje u civiliziranom društvu ima vrlo malu korist, a veliku štetu i zato se ide na zabranu. Van civilizacije je oružje daleko prihvatljivije. Omjer koristi i štete od prometa i koristi i štete od od oružja je neusporediv.

 

Da se sutra prozirne folije počnu masovno koristiti za ubijanje ljudi zabranilo bi se ili ograničilo prodavanje prozirnih folija. Ništa nije unaprijed proglašeno opasnim, ali glupo je ignorirati realnost. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Posmatrač kaže...

 

Kuzis li sad?

 Ne, jer nema smisla u tome sto govoris.

 

Vatreno oruzje je prvenstveno izumljeno, ali i primjenjeno za ubiti drugog covjeka, a na kraju krajeva i danas je prvenstveno primjena upravo ta, ubiti drugo ljudsko bice.

 

Ne kuzim, koja ti je poanta.

 

Daj neki drugi primjer, jer vjerujem da na ovome tesko mozes iznijeti sto si mislio.

 

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Visak kaže...
Posmatrač kaže...
 

Struja je izmisljenja za osvjetljavanje i pogon masina a ljudi ju koriste za izvrsenje smrtne kazne. I tako mozes za apsolutno svaki predmet koji mozes zamisliti... Zasto se graja dize oko oruzja a recimo nemjerljivo vise ljudi pogine u saobracaju i niko ne pravi frku oko toga.....

 

 Potpuno je nebitno s kojim motivom je nešto napravljeno, bitno je kako se u praksi koristi i cost/benefit analiza. Promet je neophodan za našu civilizaciju i zato se usprkos usputnim žrtvama ne dovodi u pitanje, ali nije da se ništa ne poduzima za smanjenje tih žrtava.

 

Oružje u civiliziranom društvu ima vrlo malu korist, a veliku štetu i zato se ide na zabranu. Van civilizacije je oružje daleko prihvatljivije. Omjer koristi i štete od prometa i koristi i štete od od oružja je neusporediv.

 

Da se sutra prozirne folije počnu masovno koristiti za ubijanje ljudi zabranilo bi se ili ograničilo prodavanje prozirnih folija. Ništa nije unaprijed proglašeno opasnim, ali glupo je ignorirati realnost. 

 Po tvom misljenju i po tvojoj kost benefit analizi. Po mojoj je drugacije i sta sad? 

Nije oruzje problem vec ljudi. 

syncmaster245b kaže...
Posmatrač kaže...

 

Kuzis li sad?

 Ne, jer nema smisla u tome sto govoris.

 

Vatreno oruzje je prvenstveno izumljeno, ali i primjenjeno za ubiti drugog covjeka, a na kraju krajeva i danas je prvenstveno primjena upravo ta, ubiti drugo ljudsko bice.

 

Ne kuzim, koja ti je poanta.

 

Daj neki drugi primjer, jer vjerujem da na ovome tesko mozes iznijeti sto si mislio.

 

 

 Evo vas dvojica mi nadjite jednu jedinu razvijenu drzavu koja nije u ratu u kojoj je oruzje u top 10 uzroka smrti. TOp 10. Ne mora biti prva. I koliko od tih top 10 uzroka se ide zabranjivati. Dajte neke argumente umjesto oruzje je zlo. 

 

Oruzje je komad zeljeza. Hoce li nekog ubiti ili ne odlucuje covjek a ne oruzje. A ako covjek odluci da te ubije on ce to i uciniti. Pistoljem macolom ili kamenom. Tebi je svejedno.... 

 

15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Posmatrač kaže...

 Evo vas dvojica mi nadjite jednu jedinu razvijenu drzavu koja nije u ratu u kojoj je oruzje u top 10 uzroka smrti. TOp 10. Ne mora biti prva. I koliko od tih top 10 uzroka se ide zabranjivati. Dajte neke argumente umjesto oruzje je zlo. 

 

Oruzje je komad zeljeza. Hoce li nekog ubiti ili ne odlucuje covjek a ne oruzje. A ako covjek odluci da te ubije on ce to i uciniti. Pistoljem macolom ili kamenom. Tebi je svejedno.... 

 

 Mislim da nismo uopce na istoj frekvenciji pa je mozda bolje da stranemo na ovome.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
syncmaster245b kaže...
Posmatrač kaže...

 Evo vas dvojica mi nadjite jednu jedinu razvijenu drzavu koja nije u ratu u kojoj je oruzje u top 10 uzroka smrti. TOp 10. Ne mora biti prva. I koliko od tih top 10 uzroka se ide zabranjivati. Dajte neke argumente umjesto oruzje je zlo. 

 

Oruzje je komad zeljeza. Hoce li nekog ubiti ili ne odlucuje covjek a ne oruzje. A ako covjek odluci da te ubije on ce to i uciniti. Pistoljem macolom ili kamenom. Tebi je svejedno.... 

 

 Mislim da nismo uopce na istoj frekvenciji pa je mozda bolje da stranemo na ovome.

 Nisi ti a istoj frekvenciji sa realnoscu. Hipoteticki ubijes covjek apistoljem. Branices se tom tvojom pricom? Nisam ja druze sudija, pistolj je? Sretno sa time.....

15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Posmatrač kaže...

 Nisi ti a istoj frekvenciji sa realnoscu. Hipoteticki ubijes covjek apistoljem. Branices se tom tvojom pricom? Nisam ja druze sudija, pistolj je? Sretno sa time.....

 Sve 5.

 

Ne gledas siru sliku.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Posmatrač kaže...

 Po tvom misljenju i po tvojoj kost benefit analizi. Po mojoj je drugacije i sta sad? 

 

Uzmi svim civilima u Hrvatskoj ili Srbiji oružje i što će se dogoditi - ništa. Uzmi svima automobile i praktički će sve stati. Znači benefit jednog je praktički nula, a drugoga ogroman. I kad ideš nulu dijeliti s bilo kojim brojem žrtava dobit ćeš manji broj nego kada ogromnu korist podijeliš s par tisuća žrtava prometa. To ti je cost/benefit analiza i ista je tko god ju računa.

 

Posmatrač kaže...

 

 

 Evo vas dvojica mi nadjite jednu jedinu razvijenu drzavu koja nije u ratu u kojoj je oruzje u top 10 uzroka smrti. TOp 10. Ne mora biti prva. I koliko od tih top 10 uzroka se ide zabranjivati. Dajte neke argumente umjesto oruzje je zlo. 

 

 

 Ozužje nije zlo, oružje je vrlo opasno, a opasne stvari se ne daju bilo kome u ruke. A pošto je nepotrebno nema razloga izlagati se opasnosti.

 

Posmatrač kaže...

Oruzje je komad zeljeza. Hoce li nekog ubiti ili ne odlucuje covjek a ne oruzje. 

 

To ti je jako glupa floskula. Ubija čovjek, a oružje mu olakšava, zato treba onemogućiti pristup ljudima oružju. Nitko se ne iskaljuje na oružju kao krivcu, nego ga kao sredstvo koje je s jedne strane nepotrebno, a s druge opasno treba maknuti od ljudi.

 


Posmatrač kaže...

 A ako covjek odluci da te ubije on ce to i uciniti. Pistoljem macolom ili kamenom. Tebi je svejedno.... 

 

Neće, jer se ubojstva rijetko planiraju, obično su na mah, a u tom slučaju je vrlo bitno što imaš na raspolaganju. Mnogi ljudi nisu u stanju fizički ili psihički nekoga ubiti golim rukama ili hladnim oružjem, a svako drugo oružje žrtvi daje više vremena za bijeg ili obranu. Uostalom, ne drži svatko sjekiru u stanu ili macolu u džepu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 21:08 (Visak).
16 godina
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

Neznam koliko je offtopic, ali "naš" Dario Hrupec je na indexu iznio zanimljiv članak na temu "svatko ima pravo na svoje mišljenje, tko se protivi taj je za cenzuru".
https://www.index.hr/vijesti/clanak/nisu-sva-misljenja-jednaka-cak-i-doktori-znaju-mlatiti-praznu-slamu/2182833.aspx

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Visak kaže...
Posmatrač kaže...

 Po tvom misljenju i po tvojoj kost benefit analizi. Po mojoj je drugacije i sta sad? 

 

Uzmi svim civilima u Hrvatskoj ili Srbiji oružje i što će se dogoditi - ništa. Uzmi svima automobile i praktički će sve stati. Znači benefit jednog je praktički nula, a drugoga ogroman. I kad ideš nulu dijeliti s bilo kojim brojem žrtava dobit ćeš manji broj nego kada ogromnu korist podijeliš s par tisuća žrtava prometa. To ti je cost/benefit analiza i ista je tko god ju računa.

 

Posmatrač kaže...

 

 

 Evo vas dvojica mi nadjite jednu jedinu razvijenu drzavu koja nije u ratu u kojoj je oruzje u top 10 uzroka smrti. TOp 10. Ne mora biti prva. I koliko od tih top 10 uzroka se ide zabranjivati. Dajte neke argumente umjesto oruzje je zlo. 

 

 

 Ozužje nije zlo, oružje je vrlo opasno, a opasne stvari se ne daju bilo kome u ruke. A pošto je nepotrebno nema razloga izlagati se opasnosti.

 

Posmatrač kaže...

Oruzje je komad zeljeza. Hoce li nekog ubiti ili ne odlucuje covjek a ne oruzje. 

 

To ti je jako glupa floskula. Ubija čovjek, a oružje mu olakšava, zato treba onemogućiti pristup ljudima oružju. Nitko se ne iskaljuje na oružju kao krivcu, nego ga kao sredstvo koje je s jedne strane nepotrebno, a s druge opasno treba maknuti od ljudi.

 


Posmatrač kaže...

 A ako covjek odluci da te ubije on ce to i uciniti. Pistoljem macolom ili kamenom. Tebi je svejedno.... 

 

Neće, jer se ubojstva rijetko planiraju, obično su na mah, a u tom slučaju je vrlo bitno što imaš na raspolaganju. Mnogi ljudi nisu u stanju fizički ili psihički nekoga ubiti golim rukama ili hladnim oružjem, a svako drugo oružje žrtvi daje više vremena za bijeg ili obranu. Uostalom, ne drži svatko sjekiru u stanu ili macolu u džepu.

 Oruzje je opasno? Oduzmi ljudima oruzje i sta ce se desiti? Bice manje ubistava? Ja imam pistolj 20 godina i nikog nisam ubio niti je to pistolj uradio? 

 

Ovo je biser godine:"Ubija čovjek, a oružje mu olakšava, zato treba onemogućiti pristup ljudima oružju." Ubija covjek ali treba zabraniti oruzje? 

 

"Neće, jer se ubojstva rijetko planiraju, obično su na mah, a u tom slučaju je vrlo bitno što imaš na raspolaganju."

 

I to je uvijek oruzje? Ne moze biti noz koji je uvijek blize ruci od pistolja. Kljuc za gume u autu? Kamen? Nesto deseto? Nesto ne vidjam vatreno oruzje unaokolo ljudima pri ruci...

 

Lupardate gluposti ko tramp. Uvijek je neko ili nesto drugo krivo.....

 

Dajte samo jedan podatak koji potkrepljuje te budalastine.....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice