Xiaomijevo brzo punjenje od 100 W stiže iduće godi

poruka: 8
|
čitano: 3.315
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomijevo brzo punjenje od 100 W stiže iduće godi".
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomijevo brzo punjenje od 100 W stiže iduće godi

Kad sa telefon punim sa 15w punjačem isti se pretvori u toaster a da 100w vjerovatno cu moci podgrijati ruxak ili spremiti burger

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomijevo brzo punjenje od 100 W stiže iduće

To ti ovisi o internoj konfiguraciji baterije.

Brojka 15W i 100W same po sebi ništa ne znače.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 13:27 (fer-de-lance).
10 godina
offline
Re: Xiaomijevo brzo punjenje od 100 W stiže iduće
ned kaže...

Kad sa telefon punim sa 15w punjačem isti se pretvori u toaster a da 100w vjerovatno cu moci podgrijati ruxak ili spremiti burger

 Koji mobitel?

Punim mate 20 pro s 40w i nema pregrijavanja.

5 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomijevo brzo punjenje od 100 W stiže iduće
Kako je krenulo evo nas do KiloWatta za cca tu negdje približno oko 2-3 godine.
A Apple će biti prvi!
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomijevo brzo punjenje od 100 W stiže iduće

to je bilo nekad s punjačima da si mog'o jaja pržit.Momentalno i ja imam p30pro te 45 watni punjač. Ja ostao bez riječi koliko je sve to hladno.Dobro po ljeti toplija baterija/punjač ali ni izbliza kao nekad.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 10:36 (Igor150).
13 godina
offline
Re: Xiaomijevo brzo punjenje od 100 W stiže iduće
Igor150 kaže...

to je bilo nekad s punjačima da si mog'o jaja pržit.Momentalno i ja imam p30pro i 45 watni punjač. Ja ostao bez riječi koliko je sve to hladno.Dobro po ljeti toplija baterija/punjač ali ni izbliza kao nekad.

 Upravo zato na takvim modelima baterija ne smije biti zamjenjiva...

16 godina
offline
Re: Xiaomijevo brzo punjenje od 100 W stiže iduće
Sva sreća da iz generacije u generaciju rade sve veće i teže mobitele jer bi inače punjač bio veći i teži od mobitela.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomijevo brzo punjenje od 100 W stiže iduće godi

Nije problem pregrijavanje punjača i to več duže vremena, nego pregrijavanje LiIon baterija i svi znamo šta se sa njima dogodi kad se pregriju, i nije ljepo.

Meni osobno 20W punjač nije nikakav problem jer telefon ionako punim u uredu a tamo sam silom prilika bar 8 sati, uz to do sada iskreno nisam bio u situaciji da sam morao napunit telefon do 100% za 17 minuta, tako da radije imam hladan telefon i ne riskiram potencijalnu bombu u ruci.

 

Nek se fokusiraju radije na grafenske baterije koje su zasad bar u teoriji, sigurnije, večeg kapaciteta i brže bi se punile. Ali to nažalost sumnjam da ćemo vidit sljedeću godinu.

https://www.cnet.com/news/samsung-rumored-to-have-phone-with-graphene-battery-next-year/

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice