Xiaomijevim korisnicima najomiljeniji je telefon p

poruka: 3
|
čitano: 14.909
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomijevim korisnicima najomiljeniji je telefon p".
5 godina
offline
Xiaomijevim korisnicima najomiljeniji je telefon p

Posjedovao sam Mi5 i sjecam se kad je Mi6 izisao, svi smo bil i nabrijani. Bolji ekran, bolja kamera nego na vec vrhunskom Mi5.

 

Tad jos nije bilo reklama u launcheru doduse...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomijevim korisnicima najomiljeniji je telefon p

eo šeste godine kako redmi 3x radi besprijekorno i sadrži sve meni "potrebno". punjenje strujom i dalje jednom do dvaput tjedno. marketingašima "bosanski grb" i, kad bi bilo moguće, kad (i ako, kak je krenulo) ovaj umre ponovo bih kupio isti model. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomijevim korisnicima najomiljeniji je telefon p

Ja još uvijek posjedujem MI 6 sa 6gb ram. Sve radi super(MIUI 11.0.6, nema bugova kak ovi noviji imaju i to je veliki plus), jedino ga moram punit svaki dan ,nekad i dvaput.

Star 4 i pol godine, kupljen na aliju za 2500 s dostavom(kod nas je tada kostao 4100kn najeftiniji ).

Vrijedi svake lipe, jedino da je kamera malo bolja u mracnijim uvijetima.

Trazim mu nasljednika vise od godinu dana, ali ni sam ne znam kojim ga zamjenit.

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice