Xiaomi sutra predstavlja novu Redmi Note 9 seriju

poruka: 9
|
čitano: 3.596
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi sutra predstavlja novu Redmi Note 9 seriju ".
4 godine
offline
Xiaomi sutra predstavlja novu Redmi Note 9 seriju

Ništa posebno. Sve teži, nema nfc, nema notifikacije i to je već treća generacija u godinu dana (redmi note 7, pa za pola godine 8, i sada 9). Štanceraj.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi sutra predstavlja novu Redmi Note 9 ser
Lakše završiti medicinu u roku nego zapamtiti sve Xiaomi modele.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
online
Xiaomi sutra predstavlja novu Redmi Note 9 seriju

Ha? Što to nije izašlo prije barem dva mjeseca? Pošto su na Aliexpress-u dostupni barem toliko. A i što to nisu to su modeli za azijsko tržište, za globalno tržište je Redmi Note 9S koji je ekvivalentan 9 Pro modelu + frekvencijski spektri koji trebaju na globalnom tržištu?

 

zelenapaprika kaže...

Ništa posebno. Sve teži, nema nfc, nema notifikacije i to je već treća generacija u godinu dana (redmi note 7, pa za pola godine 8, i sada 9). Štanceraj.

 

Nedostatak NFC-a me malo iritira, no u praksi mi nikada nije zafalio (imam Note 7). Imao sam NFC na mobitelima zadnjih 5-6 godina i jedini put kada sam ga koristio je bilo kada sam "pržio" NFC tagove da napravim fake Amiibo-e :). Nisam ga nikada koristio za beskontaktno plaćanje što je jedino što mi ovako na prvu pada na pamet kao praktična primjena.

Pod notifikacije misliš na LED-icu za notifikacije? To ima, skrivena je sa gornje strane, ispod "grilla" od zvučnika. Pretpostavljam da nije ogromna, na Note 7 je na donjem dijelu, isto ispod "grilla" i zapravo u praksi se pokazala čisto OK. Slijedeći tjedan bi mi trebao doći 9S pa ću vidjeti iz prve ruke.

 

Što se štancanja tiče definitivno. Puno su ga pretjerali, u godinu dana su izbacili tri generacije. Prvo sam napisao modela pa skužio da u svakom tom modelu ima barem 2-3 podmodela pa "model" baš i ne paše...

No mada Note 7 sada kaska već tri generacije u praksi mu ništa ne fali, jedini razlog zašto sam naručio 9S je to što ima veću bateriju i imam kome dati ovaj Note 7.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi sutra predstavlja novu Redmi Note 9 seriju

popuno nepotrebni i promašeni fonovi, pored mi 10 youth modela koji košta manje od 2000kn (tj preporučena cijena je 270 eura), nek kod nas bude i 2500 uz namete i marže

Halo Bing! Kako bratac?
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Xiaomi sutra predstavlja novu Redmi Note 9 seriju

Mene je Redmi Note 9S koštao 1850kn, to je 6GB/128GB verzija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi sutra predstavlja novu Redmi Note 9 seriju

Note 8 pro ima nfc...za 1500 kn top foncek

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi sutra predstavlja novu Redmi Note 9 seriju

ovo povećavanje ekrana mi je totalno bezveze, trebali su stat na 6" sa note serijom, ostavit bateriju od 4000-4500 mah zbog tezine samog uređaja i to je top po meni.

imam redmi note 5 pro i on mi je skoro prevelik, a da bi htio furati ciglu u dzepu bas i ne bi...

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi sutra predstavlja novu Redmi Note 9 ser
Solo761 kaže...

Ha? Što to nije izašlo prije barem dva mjeseca? Pošto su na Aliexpress-u dostupni barem toliko. A i što to nisu to su modeli za azijsko tržište, za globalno tržište je Redmi Note 9S koji je ekvivalentan 9 Pro modelu + frekvencijski spektri koji trebaju na globalnom tržištu?

 

Meni sada ništa nije jasno - googlao i stvarno izašli su ranije, ali sa slabijim speckama (48mpx kamera, nema nfc i sl.)

Sada gledao prezentaciju - Redmi note 9 pro ima kameru 64mpx i ima nfc :/

4 godine
offline
Re: Xiaomi sutra predstavlja novu Redmi Note 9 ser
Solo761 kaže...

Ha? Što to nije izašlo prije barem dva mjeseca? Pošto su na Aliexpress-u dostupni barem toliko. A i što to nisu to su modeli za azijsko tržište, za globalno tržište je Redmi Note 9S koji je ekvivalentan 9 Pro modelu + frekvencijski spektri koji trebaju na globalnom tržištu?

 

zelenapaprika kaže...

Ništa posebno. Sve teži, nema nfc, nema notifikacije i to je već treća generacija u godinu dana (redmi note 7, pa za pola godine 8, i sada 9). Štanceraj.

 

Nedostatak NFC-a me malo iritira, no u praksi mi nikada nije zafalio (imam Note 7). Imao sam NFC na mobitelima zadnjih 5-6 godina i jedini put kada sam ga koristio je bilo kada sam "pržio" NFC tagove da napravim fake Amiibo-e :). Nisam ga nikada koristio za beskontaktno plaćanje što je jedino što mi ovako na prvu pada na pamet kao praktična primjena.

Pod notifikacije misliš na LED-icu za notifikacije? To ima, skrivena je sa gornje strane, ispod "grilla" od zvučnika. Pretpostavljam da nije ogromna, na Note 7 je na donjem dijelu, isto ispod "grilla" i zapravo u praksi se pokazala čisto OK. Slijedeći tjedan bi mi trebao doći 9S pa ću vidjeti iz prve ruke.

 

Što se štancanja tiče definitivno. Puno su ga pretjerali, u godinu dana su izbacili tri generacije. Prvo sam napisao modela pa skužio da u svakom tom modelu ima barem 2-3 podmodela pa "model" baš i ne paše...

No mada Note 7 sada kaska već tri generacije u praksi mu ništa ne fali, jedini razlog zašto sam naručio 9S je to što ima veću bateriju i imam kome dati ovaj Note 7.

 Izašao je Note 9 Pro ili za naše tržište pod nazivom Note 9S sa Snapdragonom. Kao Pro je izašao u Indiji - vidi citat malo niže.

 

Dobro da ima LED.

 

"Obični" Note 9 je službeno izašao danas i u sebi ima MTK.

 

Ali to nije sve! "After debuting in India last month, the Redmi Note 9 Pro and Note 9 Pro Max were followed by the Redmi Note 9S which is the global variant of the 9 Pro. Now, the company announced its all-new vanilla Redmi Note 9 as well as the global version of the Redmi Note 9 Pro Max, which is called Redmi Note 9 Pro. Yes, it's properly confusing, but that's that's Xiaomi naming for you."

 

I isto danas je izašao mi note 10 lite koji je dosta sličan note 9s, ali je skuplji.

 

3 generacije: evo jednog komentara s gsmarene: "We had note 7 last year In 2020 its Note 8 note 9 and note 10 Why". Ni meni nije jasno.

 

Imam note 7 i ne mislim ga još mijenjati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice