Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion

poruka: 34
|
čitano: 11.371
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion ".
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion

Stvarno fer prozvode imaju. Odlicno je sto IR ugradjuju, prakticna stvar. Neznam da li itko vise to ima ugradjeno?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion

Xiaomi je carska firma. Ne vrijeđaju kupca nerealnim cijenama, a proizvodi su kvalitetni.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion

Još da nemaju mušice sa 4g signalom.

 

Van grada žešći flop. Doslovno. 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp

Za 4G treba paziti da uređaj podržava tzv. B20 frekvenciju, tj. 800 MHz, koja se koristi van gradova.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
Solo761 kaže...

Za 4G treba paziti da uređaj podržava tzv. B20 frekvenciju, tj. 800 MHz, koja se koristi van gradova.

Naravno - i ta ista na ogromnoj većini Xiaomija fali.

 

Dakle imaš yeben mob sa yebenim speckama, ali ako živiš malo van grada, moraš na 3G jel doslovno dobiješ veću brzinu i stabilnost. 

 

Ja sam zadovoljan sa A2, ali da mi je ovo ogromna mana - je.

 

Za usporedbu (kod Lučkoga), na P Smartu dobijem +25 MB/s na istoj mreži. 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 9:26 (DarthMarkus).
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
Kupujte globapne verzije pa cete imati b20
 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion

Odličan je mob.

Jučer sam ga baš setupirao i u usporedbi s mojim Pocophone F1 je vizualni copy-paste.

Mrvicu je sporiji u radu, ali to se osjeti samo ako imaš u jednoj ruci Redmi, a u drugoj Poco.

Nema ladicu za aplikacije, ali stavio sam Poco launcher i riješio taj problem.

Za 200€ je trenutno apsolutni best-buy, ali ako je netko price/performance freak, možda je bolje pričekati Redmi Note 7 Pro sa Snapdragonom 675.

I da, face unlock mi radi samo na regija Indija/Hong Kong (na Poco F1 radi i kad stavim Poljsku ali na Redmiju neće).

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 10:15 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
GSP kaže...
Kupujte globapne verzije pa cete imati b20

 Pa imam A2 global i opet je dosta lošije.

 

Dakle direktno sam mjerio sa Xperiom Z2/P smartom i A2 uvjerljivo ima najlošiju brzinu odnosno prijam 4g signala. 

 

U gradu radi ko urica s tim da se često izgubi, pa ga onda moram switchat na 3g, pa vraćat na 4g.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 11:36 (DarthMarkus).
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
tajo1960 kaže...

Čudna matematika izračuna prosjeka ocjene ukupnog dojma; sa 4 x ocjena 8 i 1 x ocjena 9 - ukupni dojam 9?!?!   Prepisano sa Bug recenzije ...

 Možda je cjelina veća od sume dijelova?

PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion

Obično kada dodaš faktor cijene ukupni dojam može biti odličan.

Primjerice možeš imati Samsung Galaxy sa ocijenama po kategorijama 9/10, ali kako je cijena 7000kn ukupan dojam bude 7/10 jer nema neke veće razlike od prethodnika.

 

Xiaomi kao firma u mobitel sektoru je borac kategorije oko 1500 kn. Samim time se može dogoditi da iako su specke neki prosjek dobiješ završnu ocjenu 9/10 jer u svojoj kategoriji ubija konkurenciju.

To neki ljudi ne razumiju pa bi čak i recenzenta pitali kako uređaj od 1500 kn može imati bolji "overall score" od premium kategorije.

 

Poanta je koliko si dobar u svojoj kategoriji, a Xiaomi je veoma moćan brand za početni do srednji cijenovni segment tržišta. Skupi mobiteli ne mogu oduševiti, mogu samo razočarati. Dok jeftiniji mogu itekako igrati na wow kartu ukupnoga dojma.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
"U gradu radi ko urica s tim da se često izgubi, pa ga onda moram switchat na 3g, pa vraćat na 4g."

Cudno.. moj rn5pro global nikad ne gubi 4g u gradu. U biti, imam odlicne brzine (mjerio svojedobno tokom ljeta dok sam malo putovao hrvatskom) i u gradovima, selendrama i otocima. Mozda ti je antena defektna ili gubi kontakt :)
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
tajo1960 kaže...

Čudna matematika izračuna prosjeka ocjene ukupnog dojma; sa 4 x ocjena 8 i 1 x ocjena 9 - ukupni dojam 9?!?!   Prepisano sa Bug recenzije ...

Dizajn i finiš 8
Performanse 8
Baterija 9
Kamere 8
Ekran 8
UKUPNI DOJAM 9

 Ukupni dojam ne predstavlja prosjek ostalih ocjena nego općeniti dojam autora recenzije. Drugim riječima, u tu konačnu ocjenu ulaze i druge značajke (uključujući cijenu), a koje je često prekompleksno egzaktno kvantizirati. Osim toga, nije praktično, pa i suvislo imati 10 podocjena za neki uređaj. 

 
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion

A opet, ako su ovo neki osnovni kriteriji za kvalitetu proizvoda, možda bi zgodno bilo dati prosjek, kao prije kad su se igre recenzirale kroz zvuk/grafika/igrivost.

 

Npr. imaš FIAT UNO :

 

Kvaliteta : 2

Motor : 2 

Ležanje na cesti : 2 

Potrošnja : 5

 

Ukupan dojam : 8,34

 

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
Još jedno ne definirano smeće. Možda nešto bude, a možda i ne bude radilo. Mobitel za klince i starce. Isti model, 100 verzija. Kao kinder jaje, ne znaš koji češ dobiti.
 
1 22 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
DarthMarkus kaže...

A opet, ako su ovo neki osnovni kriteriji za kvalitetu proizvoda, možda bi zgodno bilo dati prosjek, kao prije kad su se igre recenzirale kroz zvuk/grafika/igrivost.

 

Npr. imaš FIAT UNO :

 

Kvaliteta : 2

Motor : 2 

Ležanje na cesti : 2 

Potrošnja : 5

Cijena: naslijedio od babe 

Ukupan dojam : 8,34 10

 

 

 

 Ispravio sam ti post. 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 14:58 (DeniZg).
8 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion

upravo izmjerio, rn5, 3G ima 15/5, 4G ima 30/15 brzinu, centar zg, tmobile. na prvom mobu s LTE-om mi speedtest je uredno povukao oko 90mbita, ako se ne varam, to je poslije ograničeno.

darthmarkus, drage volje bi ti dao svoj 4G jer do sada nisam pronašao praktičnu primjenu tolike brzine na mobitelu. shvaćam ekipu kojoj je mob hot spot za laptop, pa bolji ping, netflix, svaštanešto, svejedno, takvih je malo, a kod nas se LTE reklamira ko da nam životi o njemu ovise. u isto vrijeme 95% ljudi ne zna ni što bi s brzinama koje daju 4g mreže, na vrata kucaju i 5G čuda. bit će da godine kod mene rade svoje...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion

Malo kasnite s recenzijom... Trenutno je aktualan Note 7, a uskoro izlazi i Note 7 Pro... Koštaju isto ili neznatno više od ove šestice iz recenzije, a bolji su.

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
bruno1026 kaže...

upravo izmjerio, rn5, 3G ima 15/5, 4G ima 30/15 brzinu, centar zg, tmobile. na prvom mobu s LTE-om mi speedtest je uredno povukao oko 90mbita, ako se ne varam, to je poslije ograničeno.

darthmarkus, drage volje bi ti dao svoj 4G jer do sada nisam pronašao praktičnu primjenu tolike brzine na mobitelu. shvaćam ekipu kojoj je mob hot spot za laptop, pa bolji ping, netflix, svaštanešto, svejedno, takvih je malo, a kod nas se LTE reklamira ko da nam životi o njemu ovise. u isto vrijeme 95% ljudi ne zna ni što bi s brzinama koje daju 4g mreže, na vrata kucaju i 5G čuda. bit će da godine kod mene rade svoje...

 Đuka, meni je u HEP-u Vukovarskoj uvijek oko 100mbita. U Brezovici gdje živim je goli .12-15 Mbita top. Sa xperiom mi je oko 30.

 

Također problem je što mob često šteka sa prebacivanjem s jedne frekvencije na drugu (pojavi se iksić kod jačine signala), pa moram switchat 3g i onda vraćat na 4g...

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
12 godina
online
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
coldGT kaže...

Stvarno fer prozvode imaju. Odlicno je sto IR ugradjuju, prakticna stvar. Neznam da li itko vise to ima ugradjeno?

 Ugrade to, a nemaju NFC čak ni na skupljim modelima.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
sosta kaže...
coldGT kaže...

Stvarno fer prozvode imaju. Odlicno je sto IR ugradjuju, prakticna stvar. Neznam da li itko vise to ima ugradjeno?

 Ugrade to, a nemaju NFC čak ni na skupljim modelima.

 To ti je taktika... Meni je NFC bitan, a kupio bih recimo Redmi Note 7, ali bez NFCa moram uzeti mobitel koji je minimalno 3000kn njihov, jer čak ni Poco nema NFC

16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
lllnuclearlll kaže...

Malo kasnite s recenzijom... Trenutno je aktualan Note 7, a uskoro izlazi i Note 7 Pro... Koštaju isto ili neznatno više od ove šestice iz recenzije, a bolji su.

 Tih uređaja nema u prodaji u Hrvatskoj. 

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
Denis kaže...
lllnuclearlll kaže...

Malo kasnite s recenzijom... Trenutno je aktualan Note 7, a uskoro izlazi i Note 7 Pro... Koštaju isto ili neznatno više od ove šestice iz recenzije, a bolji su.

 Tih uređaja nema u prodaji u Hrvatskoj. 

Biti će vrlo skoro, a i nismo svi ograničeni na HR.

16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
lllnuclearlll kaže...
Denis kaže...
lllnuclearlll kaže...

Malo kasnite s recenzijom... Trenutno je aktualan Note 7, a uskoro izlazi i Note 7 Pro... Koštaju isto ili neznatno više od ove šestice iz recenzije, a bolji su.

 Tih uređaja nema u prodaji u Hrvatskoj. 

Biti će vrlo skoro, a i nismo svi ograničeni na HR.

 Ne shvaćaš poantu...gdje da nabavimo uređaj ako se tek počinje prodavati u Indiji, a ni Android Central nema recenziju?

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
Denis kaže...

 Ne shvaćaš poantu...gdje da nabavimo uređaj ako se tek počinje prodavati u Indiji, a ni Android Central nema recenziju?

Evo ovdje:

 

https://www.racunalo.com/redmi-note-7-u-prodaji-u-hrvatskoj-ima-ga-smartus-hr-webshop/

 

A za Pro verziju pričekat još koji tjedan... 

 

A poanta za "kašnjenje" je u tome da je recenzija Redmi Note 6 trebala biti odrađena prije par mjeseci, a ne neki dan... :) No istini za volju, XIAOMI izdaje nove modele kao da ih netko bičem goni (što je možda i istina ). Dok radiš recenziju relativno novog modela kao što je Note 6 Pro, u tom trenu izađe još noviji, a i njegova Pro verzija za par dana 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2019 12:44 (lllnuclearlll).
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
lllnuclearlll kaže...
Denis kaže...

 Ne shvaćaš poantu...gdje da nabavimo uređaj ako se tek počinje prodavati u Indiji, a ni Android Central nema recenziju?

Evo ovdje:

 

https://www.racunalo.com/redmi-note-7-u-prodaji-u-hrvatskoj-ima-ga-smartus-hr-webshop/

 

A za Pro verziju pričekat još koji tjedan... 

 

A poanta za "kašnjenje" je u tome da je recenzija Redmi Note 6 trebala biti odrađena prije par mjeseci, a ne neki dan... :) No istini za volju, XIAOMI izdaje nove modele kao da ih netko bičem goni (što je možda i istina ). Dok radiš recenziju relativno novog modela kao što je Note 6 Pro, u tom trenu izađe još noviji, a i njegova Pro verzija za par dana 

 Iskreno nisam uopće očekivao da će lansirati nasljednika tako brzo. Recenzija mobitela je odrađena još ranije, no izletila je iz siječanjskog broja zbog drugih materijala koji su imali veći prioritet po sudu uredništva. 

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion

Na tom RN6 global verzija dali radi 4G+ tj agregacija na 800+1800?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp

Radi.

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion

Piše ti 4G+ i koji operater HT ili A1?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp

Provjeri ovdje. Kolko vidim na svim mrezama radi 4G. 

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
lllnuclearlll kaže...
Denis kaže...

 Ne shvaćaš poantu...gdje da nabavimo uređaj ako se tek počinje prodavati u Indiji, a ni Android Central nema recenziju?

Evo ovdje:

 

https://www.racunalo.com/redmi-note-7-u-prodaji-u-hrvatskoj-ima-ga-smartus-hr-webshop/

 

A za Pro verziju pričekat još koji tjedan... 

 

A poanta za "kašnjenje" je u tome da je recenzija Redmi Note 6 trebala biti odrađena prije par mjeseci, a ne neki dan... :) No istini za volju, XIAOMI izdaje nove modele kao da ih netko bičem goni (što je možda i istina ). Dok radiš recenziju relativno novog modela kao što je Note 6 Pro, u tom trenu izađe još noviji, a i njegova Pro verzija za par dana 

Opčenito gledano ili procjena, mob recenzije zelene stranice su prilično loše/šlampave/površne itd.Da ne spominjem izraz ekran, kojeg se Božo nikako ne može rješit kao da još uvijek živimo u Jugi sa katodnim Televizorima.Dakle pametnjakovič mobovi imaju ekrane, a recimo moderne vešmašine imaju zaslone ili display pa nema frke.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice