Xiaomi predstavio svojeg open source "robotskog ps

poruka: 16
|
čitano: 4.798
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi predstavio svojeg open source "robotskog ps".
7 godina
offline
Xiaomi predstavio svojeg open source "robotskog ps

Nisam nikad očekivao da ću vidjeti Xiaomi i "open source" u istoj rečenici

 
6 1 hvala 1
15 godina
offline
Xiaomi predstavio svojeg open source "robotskog ps

izgleda zbilja dobro načinjen, osim ovih kabela koji vise kod bunceka i šunkica - to je slabost. nije ni skup, s obzirom na sve pokazano. a jebate, imam samo šaomi telefon. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi predstavio svojeg open source "robotsko
Ajar kaže...

izgleda zbilja dobro načinjen, osim ovih kabela koji vise kod bunceka i šunkica - to je slabost. nije ni skup, s obzirom na sve pokazano. a jebate, imam samo šaomi telefon. 

 Savršeno da ne moraš više šetati psa oko Jaruna, ako ti je to dosadilo... 

...
15 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio svojeg open source "robotsko
Miro kaže...

 Savršeno da ne moraš više šetati psa oko Jaruna, ako ti je to dosadilo... 

 ma kako se ja osjećao, border collie ne pita. čak i kad je bolestan (a je; osteoartritis), neumoran je i tvrdoglav. sad samo pliva, jer ostalo ne smije. izdržat ću. da nema njega, ne bih ozašao iz kuće i samo bih radio danju i noću. dobro je i zdravo imati psa. elektronički mi nije potreban a u svakom slučaju nije zamjena. noovaj šaomi se čini dobar kao vodič za slijepe i/ili potražni pas za gss (programiraš čehe/poljake u japankama na orkanskim visovima i voila!) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Xiaomi predstavio svojeg open source "robotskog ps

Koliko kašikara može nosit? Pitam za frenda. 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio svojeg open source "robotsko
Joj kad ga isprogramiram da ide njušiti ženske po gradu, i to one sa kraćim suknjicama - ima da bude vriske.
Već sam mu nadio ime - Džeki.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xiaomi predstavio svojeg open source "robotskog ps

Nigdje u tekstu koja je svrha ovog "uređaja" ? 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio svojeg open source "robotsko
WillyWonka kaže...

Nigdje u tekstu koja je svrha ovog "uređaja" ? 

 Napredka?

15 godina
offline
Xiaomi predstavio svojeg open source "robotskog ps

a zašto "to" zovu pas? može biti i kokoš (s 4 noge, černobilska). nije me ničime asociralo na psa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Xiaomi predstavio svojeg open source "robotsko
Problemi novih tehnologija - kupite da budete "trendy", nije bitno što baš nemate koristi od toga - uvijek se možete pohvaliti na društvenim mrežama!
A te kupnje onda financiraju daljnji razvoj, što je u suštini - pozitivno, no i dalje ostaje pitanje; "Da li je to napravljeno da bude korisno ili samo zato što smo imali mogućnost da to napravimo?"...
 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Xiaomi predstavio svojeg open source "robotsko
Situacija (nadopuna mog prethodnog posta) - imam "robotski usisavač" prve generacije sa NiMh akumulatorom koji je sad u banani. Mogu ga zamijeniti sa Li-Ion akumulatorom ali je upitna isplativost investicije jer je taj uređaj (star 7-8 godina) vrlo "glup" u odnosu na današnje...
Žao mi ga je baciti (zbog uloženih novaca) no ne vidim kako ga (isplativo) iskoristiti..?
Kad bih imao dovoljno znanja, vještina i alata - bolje bi ga bilo (obzirom na programirane algoritme) pretvoriti u kosilicu!
Bolje - no vjerojatno ne i jeftinije...
Hrpa stvari se danas proizvodi i baca u smeće nakon par godina...
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 21:22 (MladenBan).
 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Xiaomi predstavio svojeg open source "robotsko

Ajare, saljem ti DM za pasa... tvog, ne Xiaomievog. ;)

 

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
13 godina
online
Xiaomi predstavio svojeg open source "robotskog ps

Ima li u Hrv neka firma koja se bavi slicnim podrucjem? Ili nekim dijelovima navedenog?

 

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio svojeg open source "robotsko
WillyWonka kaže...

Nigdje u tekstu koja je svrha ovog "uređaja" ? 

 Meni pada na pamet, 2 kg eksploziva na leđima.

6 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio svojeg open source "robotsko
...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio svojeg open source "robotsko
Ajar kaže...

a zašto "to" zovu pas? može biti i kokoš (s 4 noge, černobilska). nije me ničime asociralo na psa. 

Čuj nije te asociralo na psa.. nego na šta, žirafu možda? 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice