Xiaomi predstavio Redmi Note 9T i Redmi 9T, 5G po

poruka: 8
|
čitano: 6.026
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi predstavio Redmi Note 9T i Redmi 9T, 5G po ".
16 godina
offline
Xiaomi predstavio Redmi Note 9T i Redmi 9T, 5G po

Copy paste na kraju? Piše da Redmi 9T dolazi sa 4 i 6 gb rama, a na kraju gdje su cijene piše 4/64 i 4/128.

 

Nevezano za to čudno mi je da Note 9T nema 6 GB verziju, imam 9S, znači jedan od prijašnjih modela, sa 6 GB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Xiaomi predstavio Redmi Note 9T i Redmi 9T, 5G
Solo761 kaže...

Copy paste na kraju? Piše da Redmi 9T dolazi sa 4 i 6 gb rama, a na kraju gdje su cijene piše 4/64 i 4/128.

 

Nevezano za to čudno mi je da Note 9T nema 6 GB verziju, imam 9S, znači jedan od prijašnjih modela, sa 6 GB.

 Prošle godine su na tržište izbacili nemogući broj modela, od kojih su neki bili namijenjeni samo kineskom tržištu, a neke od njih su ipak preimenovali i prodavali drugdje u svijetu s malim preinakama (megapixeli, memorija koju spominješ...). Pa tako GSM arena za Note 9T veli: "The Xiaomi Redmi Note 9T 5G is now official and it's an almost a carbon copy of the China-only Redmi Note 9 5G with some small differences, which we'll detail."

 

Šteta da za Note 9T nisu odabrali Snapdragon 7xx.

 

EDIT (kao potvrda promjena i preinaka za drugo tržište): "There are three cameras on the rear. The main one has a 48MP f/1.8 Quad-Bayer sensor. Unlike the Redmi Note 9 5G, the Redmi Note 9T 5G lacks an ultrawide camera but instead has two 2MP sensors - one for depth and another for macro shots"

 

EDIT2 (kao još i ovo kao minus za Note 9T kome treba ultrawide kamera, a nadovezuje se na prethodni EDIT): "In fact, the camera of the Redmi 9T is better than the Redmi Note 9T 5G with the same main 48MP f/1.8 camera and pair of 2MP macro and depth sensors, but with a fourth 8MP f/2.2 ultrawide shooter. The selfie camera is an 8MP one."

 

EDIT3 (i baterija je većeg kapaciteta i trajnija na običnom Redmiju): "The Redmi 9T brings an even bigger battery than the Redmi Note 9T 5G - a 6,000mAh unit with the same 18W charging speed. Xiaomi claims up to 4 years of reliability and multiple days on a single charge from it."

 

EDIT4: u odnosu na Poco M3 ima malo drugačiji raspored kamera (vidjeti razliku između 9T i Note 9T) i Poco M3 nema NFC.

 

Štanceraj vrlo sličnih ili za pojedino tržište prepakiranih mobitela.

 

Jedino zašto bih kupio Note 9T je činjenica da podržava 5G dok običan Redmi još ne podržava 5G. Kada bi Redmi 9T podržavao 5G, sutra bih ga kupio.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 15:19 (zelenapaprika).
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi predstavio Redmi Note 9T i Redmi 9T, 5G
zelenapaprika kaže...
Solo761 kaže...

Copy paste na kraju? Piše da Redmi 9T dolazi sa 4 i 6 gb rama, a na kraju gdje su cijene piše 4/64 i 4/128.

 

Nevezano za to čudno mi je da Note 9T nema 6 GB verziju, imam 9S, znači jedan od prijašnjih modela, sa 6 GB.

 Prošle godine su na tržište izbacili nemogući broj modela, od kojih su neki bili namijenjeni samo kineskom tržištu, a neke od njih su ipak preimenovali i prodavali drugdje u svijetu s malim preinakama (megapixeli, memorija koju spominješ...). Pa tako GSM arena za Note 9T veli: "The Xiaomi Redmi Note 9T 5G is now official and it's an almost a carbon copy of the China-only Redmi Note 9 5G with some small differences, which we'll detail."

 

Šteta da za Note 9T nisu odabrali Snapdragon 7xx.

 

EDIT (kao potvrda promjena i preinaka za drugo tržište): "There are three cameras on the rear. The main one has a 48MP f/1.8 Quad-Bayer sensor. Unlike the Redmi Note 9 5G, the Redmi Note 9T 5G lacks an ultrawide camera but instead has two 2MP sensors - one for depth and another for macro shots"

 

EDIT2 (kao još i ovo kao minus za Note 9T, a nadovezuje se na prethodni EDIT): "In fact, the camera of the Redmi 9T is better than the Redmi Note 9T 5G with the same main 48MP f/1.8 camera and pair of 2MP macro and depth sensors, but with a fourth 8MP f/2.2 ultrawide shooter. The selfie camera is an 8MP one."

 

EDIT3 (i baterija je većeg kapaciteta i trajnija na obično Redmiju): "The Redmi 9T brings an even bigger battery than the Redmi Note 9T 5G - a 6,000mAh unit with the same 18W charging speed. Xiaomi claims up to 4 years of reliability and multiple days on a single charge from it."

 

EDIT4: u odnosu na Poco M3 ima malo drugačiji raspored kamera (vidjeti razliku između 9T i Note 9T) i Poco M3 nema NFC.

 

Štanceraj vrlo sličnih ili za pojedino tržište prepakiranih mobitela.

 

Jedino zašto bih kupio Note 9T je činjenica da podržava 5G dok običan Redmi još ne podržava 5G. Kada bi 9T podržavao 5G, sutra bih ga kupio.

garant ni onaj koji je glavni u xiaomiju više ne zna nabrojati sve modele koje su oni izbacili 

15 godina
offline
Xiaomi predstavio Redmi Note 9T i Redmi 9T, 5G po

kladim se da ti 5g telefoni u sebi imaju čipove. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi predstavio Redmi Note 9T i Redmi 9T, 5G po

Ima li ovdje itko da mi objasni ovu Xiaomiovu podjelu i imenovanje telefona?Ali netko stvarno da zna.. ne samo na Mi, redmi ili Pocco (mislim da on više nije dio Xiaomia). Ali ovi redmiji ne mogu se snaći niti na GSM areni.. inače uskoro 10-ti telefon Redmi Note 9s (9 Pro) će biti kupljen na moju preporuku. Ljudi samo odmahuju glavom i ne mogu da vjeruju koliko im je dobar... Idemo rušiti Samsug :-D

Eto ako je netko raspoložen ovo gore žuto me zanima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Xiaomi predstavio Redmi Note 9T i Redmi 9T, 5G po

Teško da će itko imati volje pojašnjavati. Tim više jer su neki modeli samo za Kinu, neki za Indiju, neki su "globalni"...

 

Primjer: POCO M3 China: Redmi Note 9 4G. Isti mobitel, dva naziva za dva tržište.

 

Imaš nešto na Wikipediji: List of Xiaomi products - Wikipedia ali ni taj popis nije kompletan. Barem vidiš kategorije. Mi i Mi note serije su top kategorije, Redmi i Poco su na dnu. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 17:48 (zelenapaprika).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Redmi Note 9T i Redmi 9T, 5G
Envy kaže...

Ima li ovdje itko da mi objasni ovu Xiaomiovu podjelu i imenovanje telefona?Ali netko stvarno da zna.. 

 Ukratko - NE. 

Tu ne postoji nikakav logički obrazac....ko da zavrte rulet i dobe ime

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Redmi Note 9T i Redmi 9T, 5G
speedy56 kaže...
Envy kaže...

Ima li ovdje itko da mi objasni ovu Xiaomiovu podjelu i imenovanje telefona?Ali netko stvarno da zna.. 

 Ukratko - NE. 

Tu ne postoji nikakav logički obrazac....ko da zavrte rulet i dobe ime

 

 

Kako djeca dobiju ime? Samo pobacaju metalno posuđe po stepenicama

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice