Xiaomi predstavio 11T Pro s brzim punjenjem od 120

poruka: 37
|
čitano: 12.066
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi predstavio 11T Pro s brzim punjenjem od 120".
14 godina
online
Re: Xiaomi predstavio 11T Pro s brzim punjenjem od
Zaporožac kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Pa znam da ima uređaja za 2.900 kn, ali ipak mislim da Samsung A52 nije usporediv sa Xiaomi Mi 10T Pro.

 meni bolji cPU nije mjerilo ... odn "top" performanse (što je to, samo CPU?!)

 

Samsung galaxy A52s  6/128

 

*bolji face unlock

*lakši

*displej notifikacija 5x bolja

*prima micro SD karticu 

*super amoled zaslon vs ips na xiaomi mi 10t pro

*always on

*3.5 mm audio jack

 

 

sve ima što mi je bitno, za razliku od to šaomija...

no, svakome njegovo....

 

Ajmo redom. Prvo ti si gore u postu govorio o A52, a ne A52s koji ima bolji CPU, makar i to ništa značajno ne mijenja.

Sad što se tiče tvojih prednosti a to su:

- face unlock (nikad ne koristim niti ću to ikada koristititi),

- lakši (za 30g - nebitno - barem meni),

- displej notifikacija (ne vidim šta je tu 5x bolje ali ok),

- SD kartica (šta će mi - imam 256GB interne memorije),

- ekran (dajem prednost amoledu, ali ovaj na Mi 10T Pro ima najbolji IPS ekran sa 144Hz i stvarno je odličan),

- always on je jedino što mi iskreno fali,

- 3,5 mm audio jack (totalno nebitan prešao sam kompletno na bluetooth slušalice)

 

Ajmo sada malo prednosti:

- značajno bolji CPU,

- jača baterija,

- brže punjenje baterije,

- veći ekran,

- bolja glavna kamera.

 

Inače najgore šta se dešava sa Samsung mobitelima je to što negdje nakon max godinu dana dobiju update firmware-a koji totalno uspori mobitel i trajanje baterije (osobno mi se desilo na nekoliko njihovih uređaja i od tada više ne kupujem Samsung mobitele) i toliko te iznervira da ga moraš promijeniti.

2 godine
online
Re: Xiaomi predstavio 11T Pro s brzim punjenjem od
MasterOfDisaster kaže...

 

Ajmo sada malo prednosti:

- značajno bolji CPU,

- jača baterija,

- brže punjenje baterije,

- veći ekran,

- bolja glavna kamera.

 

Inače najgore šta se dešava sa Samsung mobitelima je to što negdje nakon max godinu dana dobiju update firmware-a koji totalno uspori mobitel i trajanje baterije (osobno mi se desilo na nekoliko njihovih uređaja i od tada više ne kupujem Samsung mobitele) i toliko te iznervira da ga moraš promijeniti.

 

- značajno bolji CPU, ("meni", ništa bitno bolji za moje potrebe)

- jača baterija, (4500 vs 5000, pa da, jako bolje)

- brže punjenje baterije, (meni je dovoljno i 25w (23)kao i na ovom šaomiju što ga imam, treba i vidjeti kako će se to moderno superbrzo punjenje odraziti u budućnosti na bateriju)

- veći ekran, (6,50 vs 6,67 ..isto meni nebitna razlika, čak mi je ovaj prevelik)

- bolja glavna kamera. (nebitno bolja, za kvalitetne fotke imam fotoaparat)

 

amoled zaslon je nešto što je taj šaomi "morao" staviti da bi bio TOP po toj cijeni.

 

 

14 godina
online
Re: Xiaomi predstavio 11T Pro s brzim punjenjem od
Zaporožac kaže...

 

- značajno bolji CPU, ("meni", ništa bitno bolji za moje potrebe)

- jača baterija, (4500 vs 5000, pa da, jako bolje)

- brže punjenje baterije, (meni je dovoljno i 25w (23)kao i na ovom šaomiju što ga imam, treba i vidjeti kako će se to moderno superbrzo punjenje odraziti u budućnosti na bateriju)

- veći ekran, (6,50 vs 6,67 ..isto meni nebitna razlika, čak mi je ovaj prevelik)

- bolja glavna kamera. (nebitno bolja, za kvalitetne fotke imam fotoaparat)

 

amoled zaslon je nešto što je taj šaomi "morao" staviti da bi bio TOP po toj cijeni.

 

 

Ma gle, svatko ima svoje preference šta mu je bitno na nekom uređaju.

Meni je bitan CPU i GPU jer dosta znam igrat igre. Baterija je sigurno podosta bolja od Samsungove jer oni i njihov SOT i općenito izdržljivost je podosta upitna, kroz više godišnje iskustvo. Što se tiče punjenja baterije, žena mi ima S20 FE i njoj treba podosta da joj se mob napuni za razliku od mojeg (eto iz osobnog iskustva) a da ne kažem za trajanje baterije, a ima par aplikacija instaliranih i ne igra uopće igre, ja završim dan sa 40% baterije, a ona navečer bi već trebala punit mob.

2 godine
online
Re: Xiaomi predstavio 11T Pro s brzim punjenjem od
MasterOfDisaster kaže...

Ma gle, svatko ima svoje preference šta mu je bitno na nekom uređaju.

Meni je bitan CPU i GPU jer dosta znam igrat igre. Baterija je sigurno podosta bolja od Samsungove jer oni i njihov SOT i općenito izdržljivost je podosta upitna, kroz više godišnje iskustvo. Što se tiče punjenja baterije, žena mi ima S20 FE i njoj treba podosta da joj se mob napuni za razliku od mojeg (eto iz osobnog iskustva) a da ne kažem za trajanje baterije, a ima par aplikacija instaliranih i ne igra uopće igre, ja završim dan sa 40% baterije, a ona navečer bi već trebala punit mob.

Eto, to mi je korisno iskustvo, jer mi je recimo trajanje baterije bitno... 

Da, i ovaj redmi note 9 pro kojega imam ne cucla bateriju, a na poslu stignem odigrati homescapes i gardenscapes,  WOW, koje nisu zahtjevne za ram i cpu, ali za bateriju jesu.

Imao sam prije ovoga LG G5 i iako je telefon ok, baterija je dno. Ako igraš relativno češće moraš ga četiri puta dnevno puniti.

 

Moja pametna ženica si je krajem 2020 kupila IPhone 11 bez moga znanja :D, iako mislim da je to blesav telefon, ona se igra cijelo prijepodne, i tek navečer puni bateriju...

Mislim, manjega je kapaciteta ali je optimiziranija...

 

Dakle, ako si to rekao za bateriju mobitela tvoje žene, razmislit ću još....

 

btw;

 

Eto primjera kako se može kulturno komunicirati, bez obzira na različita mišljenja. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2022 7:52 (Zaporožac).
15 godina
offline
Xiaomi predstavio 11T Pro s brzim punjenjem od 120

Meni na mojem Mix 4 brzo punjenje je nesto najbolje sta je xiaomi napravio. Mozes podesiti i da ne puni uvijek max ako ti ne treba. Zna se desiti da zaboravim napuniti bateriju pa dok se ujutro probudim u 6min baterija je na 50%. Imam i poco x3 nfc i razlika u brzini punjenja je stvarno velika.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio 11T Pro s brzim punjenjem od

iskreno stara je tema, ali  da se javim, osobno sam s Samsunga, iskreno prešao na redmi 9 pro, a poslije na xiaomi 11 T pro. I prezadovoljan sam jer nudi ono što, i Samsung samo što je bolji i jeftiniji. 

13 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio 11T Pro s brzim punjenjem od
Zaporožac kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Pa znam da ima uređaja za 2.900 kn, ali ipak mislim da Samsung A52 nije usporediv sa Xiaomi Mi 10T Pro.

 meni bolji cPU nije mjerilo ... odn "top" performanse (što je to, samo CPU?!)

 

Samsung galaxy A52s  6/128

 

*bolji face unlock

*lakši

*displej notifikacija 5x bolja

*prima micro SD karticu 

*super amoled zaslon vs ips na xiaomi mi 10t pro

*always on

*3.5 mm audio jack

momak pričas hrpu gluposti.......

 

 

sve ima što mi je bitno, za razliku od to šaomija...

no, svakome njegovo....

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice