Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prelijev

poruka: 30
|
čitano: 6.104
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prelijev".
11 godina
offline
Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prelijev

Jel može u perilicu za suđe?  

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2021 12:09 (telefon 2).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
Nepraktično do bola.
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
telefon 2 kaže...

Jel može u perilicu za suđe?  

Može ali nemoj na 60°C da uključip program.. uzmi onaj samo za sapiranje.

15 godina
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
Hrco kaže...
Nepraktično do bola.

Nije.. praktično je do bola jer u zavisnosti od dizajenra oni će to da riješe šta se da se ispisuje sa strane, a HW će da registuje koji dio dodira na ekranu će da ti aktivira touch.
Da se to sve riješiti - Osim ako Xiaomi ne završi kao Huawei. 

8 godina
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel

Zašto ne ako nema nikakvih otvora, izvedivo.

8 godina
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
telefon 2 kaže...

Jel može u perilicu za suđe?  

 Zašto ne ako nema nikakvih otvora, izvedivo.

16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prelijev

Sve je to super kao pokazna tehnologija i sigurno ima ljudi kojima je to pročitati vrhunac dana, a nekima dovoljno samo da mogu reći "vidi te Kineze, opet su prvi u nečemu". Shvaćam firme tipa Samsung i Apple zašto ne rade javno takve koncepte, nisu više u ulozi "izazivača" da se moraju s time baviti, a upotrebljivost takvih koncepata je dosta mala. Ipak, kapa dolje i svi koji ste rekli da su Kinezi najinovativniji u industriji ste opet bili u pravu. Možemo nastaviti raspravu za recimo 5 godina o tome kad vidimo koliko će se to "zaloviti" u stvarnom životu

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
southy kaže...

Sve je to super kao pokazna tehnologija i sigurno ima ljudi kojima je to pročitati vrhunac dana, a nekima dovoljno samo da mogu reći "vidi te Kineze, opet su prvi u nečemu". Shvaćam firme tipa Samsung i Apple zašto ne rade javno takve koncepte, nisu više u ulozi "izazivača" da se moraju s time baviti, a upotrebljivost takvih koncepata je dosta mala. Ipak, kapa dolje i svi koji ste rekli da su Kinezi najinovativniji u industriji ste opet bili u pravu. Možemo nastaviti raspravu za recimo 5 godina o tome kad vidimo koliko će se to "zaloviti" u stvarnom životu

Kinez Lenovo Tab 3 (4) već 5 godina uredno radi kako moj jedini tablet koji preuzima funkciju telfeona.

Znači Lenovo tab 4 8" je i telefon i televizor i ima HBO GO i Netflix.. i ne radi kao švicarski sat - nego kao ruska doksa. Jedan Update Tab 4-ke tj. sa Androida 7 na Android 8.
Tablet koji sam platio oko 90 €.

Vidimo se za 5 godina.. kadami Redmi Note koji je u pripremi bude i dalje radio.

14 godina
online
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
southy kaže...

Sve je to super kao pokazna tehnologija i sigurno ima ljudi kojima je to pročitati vrhunac dana, a nekima dovoljno samo da mogu reći "vidi te Kineze, opet su prvi u nečemu". Shvaćam firme tipa Samsung i Apple zašto ne rade javno takve koncepte, nisu više u ulozi "izazivača" da se moraju s time baviti, a upotrebljivost takvih koncepata je dosta mala. Ipak, kapa dolje i svi koji ste rekli da su Kinezi najinovativniji u industriji ste opet bili u pravu. Možemo nastaviti raspravu za recimo 5 godina o tome kad vidimo koliko će se to "zaloviti" u stvarnom životu

Vidim da te muče ti kinezi. Znači kad izbace nešto novo i inovativno to je onda neuporabljivo i zato se Apple i Samsung time ne bave , a da su to oni (Samsung ili Apple) izbacili onda bi ovdje pjevao drugu pjesmu i hvalospjeve.

Samo ti uživaj u Apple-u i Samsungu, ipak je to jedino što valja.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
MasterOfDisaster kaže...

Vidim da te muče ti kinezi. Znači kad izbace nešto novo i inovativno to je onda neuporabljivo i zato se Apple i Samsung time ne bave , a da su to oni (Samsung ili Apple) izbacili onda bi ovdje pjevao drugu pjesmu i hvalospjeve.

Samo ti uživaj u Apple-u i Samsungu, ipak je to jedino što valja.

Ne muče me, kupio sam nekoliko stvari od Xioamia i dok ne počnu derati kao Huawei ću i dalje kupovati, po tom pitanju sam praktičar i ne znači mi puno da li je na nečemu jabučica ili pomrčina odnosno što već simbolizira Samsungov logo već me zanima uporabna vrijednost uređaja.

 

Kineske firme jako dobro koriste svoje iskustvo koje su razvila kad su radile za druge i generalno rade jako dobre proizvode, a na ovakvim konceptima skupljaju poene kod entuzijsta koji ih po tom pitanju uzdižu u zrak. Osnovna razlika kod takvih koncepata i npr. njih i Samsunga je ta da ih Samsung i Apple isto rade, ali ne izlaze s tim u javnost. Nije isto napraviti uređaj i pokazati ga kao fora igračku i postaviti očekivanja kod kupaca da će to tako izgledati. Druga stvar je da kad firma koja je blue chip na burzi izbaci neki koncept poput toga naleti hrpa analitičara koji rade projekcije prihoda za sljedećih 28 godina i ruše ti vrijednosti dionice.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prelijev

Ali ... kad staviš zaštitnu maskicu na njega onda se zaobljeni uglovi više neće vidjeti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ali ... kad staviš zaštitnu maskicu na njega onda se zaobljeni uglovi više neće vidjeti.

Biti će providna zaštitna maskica.. tanak silikon ;-)

Biti će SVE ako treba.. samo da vidimo šta amerikanci pokušavaju sa kinezima.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
I dalje je od stakla a staklo puca!
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
southy kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Vidim da te muče ti kinezi. Znači kad izbace nešto novo i inovativno to je onda neuporabljivo i zato se Apple i Samsung time ne bave , a da su to oni (Samsung ili Apple) izbacili onda bi ovdje pjevao drugu pjesmu i hvalospjeve.

Samo ti uživaj u Apple-u i Samsungu, ipak je to jedino što valja.

Ne muče me, kupio sam nekoliko stvari od Xioamia i dok ne počnu derati kao Huawei ću i dalje kupovati, po tom pitanju sam praktičar i ne znači mi puno da li je na nečemu jabučica ili pomrčina odnosno što već simbolizira Samsungov logo već me zanima uporabna vrijednost uređaja.

 

Kineske firme jako dobro koriste svoje iskustvo koje su razvila kad su radile za druge i generalno rade jako dobre proizvode, a na ovakvim konceptima skupljaju poene kod entuzijsta koji ih po tom pitanju uzdižu u zrak. Osnovna razlika kod takvih koncepata i npr. njih i Samsunga je ta da ih Samsung i Apple isto rade, ali ne izlaze s tim u javnost. Nije isto napraviti uređaj i pokazati ga kao fora igračku i postaviti očekivanja kod kupaca da će to tako izgledati. Druga stvar je da kad firma koja je blue chip na burzi izbaci neki koncept poput toga naleti hrpa analitičara koji rade projekcije prihoda za sljedećih 28 godina i ruše ti vrijednosti dionice.

Hoćeš ukratko o Samsungu i Appleu:

Apple: tone kao ex ATI.. izvukao ga iPod a radi popularnosti iPod-a mnogi su se odlčili na iPhone samo radi skrolanja prstom lijevo i desno i uveličavanja ekrana. (kraće ne mogu)

Samsung:
Potkupljivanje novinara, kopiranje, plaćanje kazne da LED televizore su kao sasvim novi Televizori od LCD panela sa CCFL katodnom cijevi, rat između Blu Ray i HDDVD, namjerno smo pola decenije kasnili sa 1080p kvalitetom. Krenuo u dSLR biznis - prošao. Još kraće.. Samsung Galaxy S2 imao je OLED panel sa wow efektom i to je to. PS: Sjećaš se daje Samsung ukrao slike od jedne cure da promoviše neku A seriju telefona... cura koja je fotografiej slikala sa SLR aparatom!

PS: posjedujem uređaje od obje kompanije.

PS2: I taj VW znak ti nije ništa bolji. Imam Passata 3 (radnog konja) i Passata 5 (sva moguća Full oprema) ali što gule na servisu... je*i me ako nije skuplje nego održavanje 599 GTVB-a

Because anything Korea does, Japan does it better.
15 godina
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
Kmica1985 kaže...
I dalje je od stakla a staklo puca!

Puca i kost koji ima tlačnu gustoću ili šta već dosta puta veću od betona... eh zašto puca.. pa zavisi u šta gledaš i kako se oklizneš.

Od kada posjedujem Ericsson GH-388 do današnjeh Lenovo TAB 4 8" preko HTC-a ONE nikada mi uređaj nije ispao iz ruke. Ne vidim problem u tome.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2021 14:42 (Envy).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
Envy kaže...

Hoćeš ukratko o Samsungu i Appleu:

Apple: tone kao ex ATI.. izvukao ga iPod a radi popularnosti iPod-a mnogi su se odlčili na iPhone samo radi skrolanja prstom lijevo i desno i uveličavanja ekrana. (kraće ne mogu)

Samsung:
Potkupljivanje novinara, kopiranje, plaćanje kazne da LED televizore su kao sasvim novi Televizori od LCD panela sa CCFL katodnom cijevi, rat između Blu Ray i HDDVD, namjerno smo pola decenije kasnili sa 1080p kvalitetom. Krenuo u dSLR biznis - prošao. Još kraće.. Samsung Galaxy S2 imao je OLED panel sa wow efektom i to je to. PS: Sjećaš se daje Samsung ukrao slike od jedne cure da promoviše neku A seriju telefona... cura koja je fotografiej slikala sa SLR aparatom!

PS: posjedujem uređaje od obje kompanije.

PS2: I taj VW znak ti nije ništa bolji. Imam Passata 3 (radnog konja) i Passata 5 (sva moguća Full oprema) ali što gule na servisu... je*i me ako nije skuplje nego održavanje 599 GTVB-a

Komentari po topicima:

- Apple - WTF? O čemu ti pričaš? Apple je inače izvukao MS ako baš želiš biti točan. A ako je sve "samo radi skrolanja prstom" pa što to netko drugi nije prodao?

- Samsung - općeniti baggage koji imaju svi veći proizvođači, što bi rekao na ove koji imaju ruke "umočene u krvi"?

- PS - zašto si ih kupio ako ne valjaju?

- PS2 - jesi vozio i druge aute? Kakve je cijena u ovlaštenom servisu Renaulta, Peugeota, japanske aute da ne spominjem?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
Kmica1985 kaže...
I dalje je od stakla a staklo puca!

 Prvo što pomislim je, ako ispadne iz ruke, nema mu spasa.

14 godina
offline
Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prelijev

Postoje kompanije koje:
a) Izbacuju svoje ideje i prototipove u medije kako bi se o njima pričalo, najčešće nikad ne izbace konačni proizvod.
b) Izbacuju manje radikalne prototipove i ideje u konačni proizvod, pa to nastavljaju ili prekidaju razvijati ovisno o prihvaćenosti.
c) Ništa ne izbacuju ni u medije, niti kao neki beta proizvod, već sve razvijaju in house u svojim R&D odjelima i kad smatraju da je tehnologija dovoljno dobra to izbace u konačni proizvod.

 

Xiaomi s ovim nije nikoga iznenadio (osim one manje informirane), jer najmanje 3-4 kompanije rade na ovome i duže od njih (može se vidjeti po javno dostupnim patentnim prijavama, a ima i dijelova koji još nisu javni), već su samo malo digli buku kroz medije s nekom njihovom renderiranom idejom.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
devotion kaže...

Postoje kompanije koje:
a) Izbacuju svoje ideje i prototipove u medije kako bi se o njima pričalo, najčešće nikad ne izbace konačni proizvod.
b) Izbacuju manje radikalne prototipove i ideje u konačni proizvod, pa to nastavljaju ili prekidaju razvijati ovisno o prihvaćenosti.
c) Ništa ne izbacuju ni u medije, niti kao neki beta proizvod, već sve razvijaju in house u svojim R&D odjelima i kad smatraju da je tehnologija dovoljno dobra to izbace u konačni proizvod.

 

Xiaomi s ovim nije nikoga iznenadio (osim one manje informirane), jer najmanje 3-4 kompanije rade na ovome i duže od njih (može se vidjeti po javno dostupnim patentnim prijavama, a ima i dijelova koji još nisu javni), već su samo malo digli buku kroz medije s nekom njihovom renderiranom idejom.

 Mislim da je jasno zašto to rade, nema tu previše mudrolije, grade brend.

 

Svi stalno kukaju zašto Xiaomi ima 1000 različitih modela. Treba shvatiti da nema smisla stavljati Xiaomi u istu rečenicu sa Appleom po pitanju "imena". Apple je tu "institucija", brend koji sam sebe prodaje, dok je Xiaomi još uvijek tamo neki malo poznatiji Kinez.

 

Upravo zato Xiaomi štanca mobitele kao lud, jer onda ima "besplatan" marketing preko raznih recenzenata i kad se malo bolje pogleda vidi se da se svako malo predstavlja novi Xiaomi mob, a recenzenti ih konstantno spominju. Što se više spominju to će prije ljudima uči u "uho".

 

Apple jednom godišnje izbaci nove modele mobitela i o njima se intenzivno priča mjesec prije i mjesec poslije predstavljanja, ali njima više nije ni potrebno. Xiaomiju je.

 

Koncepti poput Mi Mix Alpha, prozirnog TV-a i slično su tu isključivo kao demonstracija što mogu i da ih se shvati kao ozbiljnog igrača na tržištu. Po meni oni to rade vrlo dobro. U 10 godina su napravili čudo.

14 godina
online
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
southy kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Vidim da te muče ti kinezi. Znači kad izbace nešto novo i inovativno to je onda neuporabljivo i zato se Apple i Samsung time ne bave , a da su to oni (Samsung ili Apple) izbacili onda bi ovdje pjevao drugu pjesmu i hvalospjeve.

Samo ti uživaj u Apple-u i Samsungu, ipak je to jedino što valja.

Ne muče me, kupio sam nekoliko stvari od Xioamia i dok ne počnu derati kao Huawei ću i dalje kupovati, po tom pitanju sam praktičar i ne znači mi puno da li je na nečemu jabučica ili pomrčina odnosno što već simbolizira Samsungov logo već me zanima uporabna vrijednost uređaja.

 

Kineske firme jako dobro koriste svoje iskustvo koje su razvila kad su radile za druge i generalno rade jako dobre proizvode, a na ovakvim konceptima skupljaju poene kod entuzijsta koji ih po tom pitanju uzdižu u zrak. Osnovna razlika kod takvih koncepata i npr. njih i Samsunga je ta da ih Samsung i Apple isto rade, ali ne izlaze s tim u javnost. Nije isto napraviti uređaj i pokazati ga kao fora igračku i postaviti očekivanja kod kupaca da će to tako izgledati. Druga stvar je da kad firma koja je blue chip na burzi izbaci neki koncept poput toga naleti hrpa analitičara koji rade projekcije prihoda za sljedećih 28 godina i ruše ti vrijednosti dionice.

Gle u svom prvom komentaru si se onako fino i kulturno isprdavao sa Xiaomi-jem i sad u ovom komentaru kako su oni super i sve fino, ali naravo dok su jeftini, a ako postani top brend i poskupe onda ne valjaju, pa ne možeš jedno i drugo.

southy kaže...
Envy kaže...


PS2: I taj VW znak ti nije ništa bolji. Imam Passata 3 (radnog konja) i Passata 5 (sva moguća Full oprema) ali što gule na servisu... je*i me ako nije skuplje nego održavanje 599 GTVB-a

Komentari po topicima:

- PS2 - jesi vozio i druge aute? Kakve je cijena u ovlaštenom servisu Renaulta, Peugeota, japanske aute da ne spominjem?

Osobno imam Renault i Nissan i vozim ih u službeni servis i cijene su mi prihvatljivije nego kod nekih kvazi majstora, a imam i prijatelja sa VW i plače kako ga deru na službenom servisu, pogotovo onim redovnim u garantnom periodu. Sad ne znam tko laže.

5 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
Jebu Apple uzduž i poprijeko :))
Pis on ju :P
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
southy kaže...
Envy kaže...

Hoćeš ukratko o Samsungu i Appleu:

Apple: tone kao ex ATI.. izvukao ga iPod a radi popularnosti iPod-a mnogi su se odlčili na iPhone samo radi skrolanja prstom lijevo i desno i uveličavanja ekrana. (kraće ne mogu)

Samsung:
Potkupljivanje novinara, kopiranje, plaćanje kazne da LED televizore su kao sasvim novi Televizori od LCD panela sa CCFL katodnom cijevi, rat između Blu Ray i HDDVD, namjerno smo pola decenije kasnili sa 1080p kvalitetom. Krenuo u dSLR biznis - prošao. Još kraće.. Samsung Galaxy S2 imao je OLED panel sa wow efektom i to je to. PS: Sjećaš se daje Samsung ukrao slike od jedne cure da promoviše neku A seriju telefona... cura koja je fotografiej slikala sa SLR aparatom!

PS: posjedujem uređaje od obje kompanije.

PS2: I taj VW znak ti nije ništa bolji. Imam Passata 3 (radnog konja) i Passata 5 (sva moguća Full oprema) ali što gule na servisu... je*i me ako nije skuplje nego održavanje 599 GTVB-a

Komentari po topicima:

- Apple - WTF? O čemu ti pričaš? Apple je inače izvukao MS ako baš želiš biti točan. A ako je sve "samo radi skrolanja prstom" pa što to netko drugi nije prodao?

- Samsung - općeniti baggage koji imaju svi veći proizvođači, što bi rekao na ove koji imaju ruke "umočene u krvi"?

- PS - zašto si ih kupio ako ne valjaju?

- PS2 - jesi vozio i druge aute? Kakve je cijena u ovlaštenom servisu Renaulta, Peugeota, japanske aute da ne spominjem?

-Apple izvukao MS? Da prvi MS Office ili dio njega išao je prvo na Machintosh... zaboravih.
-Samsung... baggage.. sve mi je od Samsunga pocrkalo a ono što radi radi kao bloarware.
- PS. Nisam ih kupio, Dobio sam ih graratis.
- Jesam puno toga.. od  toga najbolje što sam ikada vozio je Rolls Roys Wreat.. ali po cijeni.. najbolje je logičn i ono što je najbolje BMW M5. Vozio Toyotu CH-R..

... možeš sve sominjati ali kada ti ja kaćem da nisi u pravu - to znači samo jednu stvar: da nisi u pravu.

Antiseptik kaže...
Jebu Apple uzduž i poprijeko :))

Sa pravom, ali svaki publicitet i onaj negativni je dobro za kompaniju..

PS: Sjeća li se netko incidenta sa baterijom Samsunga Note 7? Čak je i Stjuardesa to spominjala u svom pinkić avionu. 

16 godina
offline
Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prelijev

Znaci mob koji smije samo jednom past i gotov je... :)

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
Po čemu sam se ja to sprdao? Samo kažem da ovo sto su pokazali je zgodno, ali bez praktične vrijednosti. Privući će neke nove fanove i to je to. Za par godina nitko se neće ni sjećati tih koncepata.
Iskreno ne čudi me da voziš Renault i Nissan (pretpostavljam neki SUV ili monovolumen) jer mi se nekako uklapaš u taj profil. Znam samo da frend plaća otprilike isto redovni servis za Megane na 15k km kao i ja na BMW-u na 30k.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
Mislio sam na to da ga je doslovce izvukao tako sto im je dao novce jer su bili pred propasti. A sto se tiče produkata izvukao ga je Jobs sa iMacom, od onda je sve krenulo uzbrdo.
Kad kažem vozio mislim bar da voziš auto godinu dana, ne da ideš na probnu vožnju.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
southy kaže...
Mislio sam na to da ga je doslovce izvukao tako sto im je dao novce jer su bili pred propasti. A sto se tiče produkata izvukao ga je Jobs sa iMacom, od onda je sve krenulo uzbrdo.
Kad kažem vozio mislim bar da voziš auto godinu dana, ne da ideš na probnu vožnju.

TDI-aš, nije probna vožnja. Na ljeto će biti 11 godina od BMW 320d sa 135kW N47D20A motorom. I da.. sve je crko što je moglo crknuti. I lanac i turbina.. da ne pričam.
I rješavm se jer hoću E39 M5... yeah... jedom se živi.

A što se tiče Applea to izbacvivanje i vraćanje Jobsa. Nisam na to mislio. Tonuli su.. Xserve je već bio ugašen iMac onako na aparatima ali tek kada je iPod izašao to je zapravo vratilo firmu od totalne propasti... ostalo je povijest...

Priča ispričana 100 puta.. ovaj koncept je dobar i meni se sviđa i radoh bi ga imao. To je moje mišljenje.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
Ja sada 5 godina na F30 i nikakvih bitnijih problema, radim cca 40.000 godišnje i radi toga mi nažalost M5 ne može proći. Plus, i ovako uz sve ove kamere za brzinu vise držim nogu na kočnici 😏 Već sam imao ideju kako bi bilo dobro otvoriti firmu za iznajmljivanje malo takvih malo privlačniji auti (nešto između rent-a-car i leasinga) no na ovim prostorima nema šanse da to prodje. Bilo bi zgodno imati opciju za odredjenu cijenu rentati takav auto na npr. 6 mjeseci i izgustati se malo.
Bilo je nekoliko trenutaka kad su se stvari značajno mijenjale, ali prije iMaca i povratka Jobsa iz Nexta zaista je bilo da li će preživjeti ili ne, ovo ostalo nije bilo toliko kritično.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
online
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
southy kaže...
Po čemu sam se ja to sprdao? Samo kažem da ovo sto su pokazali je zgodno, ali bez praktične vrijednosti. Privući će neke nove fanove i to je to. Za par godina nitko se neće ni sjećati tih koncepata.
Iskreno ne čudi me da voziš Renault i Nissan (pretpostavljam neki SUV ili monovolumen) jer mi se nekako uklapaš u taj profil. Znam samo da frend plaća otprilike isto redovni servis za Megane na 15k km kao i ja na BMW-u na 30k.

Posprdno si povukao paralelu iz Huawei teme o inovativnosti kineza i ne moraš to poricati, to vidi i malo dijete, ako malo prati. Naravno da tebe BMW vozača ne čudi da onaj tko se sa tobom ne slaže vozi "takve aute" (Renault ili Nissan) i još vjerojatno i SUV ili monovolumen (kakva je to izjava ) dok ti frajer gariš BMW-jca. Osobno pošto puno vozim možda 10% vozača BMW su normalni u prometu, ovo ostalo je ugroza za život i trebalo bi im zabraniti više voziti cestom, a ja vidiš imam nekako osjećaj da si ti u onih 90%, a možda se varam.

Eto, toliko, mislim da dodatna rasprava između nas sasvim suvišna.

We agree to disagree.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
MasterOfDisaster kaže...

Posprdno si povukao paralelu iz Huawei teme o inovativnosti kineza i ne moraš to poricati, to vidi i malo dijete, ako malo prati. Naravno da tebe BMW vozača ne čudi da onaj tko se sa tobom ne slaže vozi "takve aute" (Renault ili Nissan) i još vjerojatno i SUV ili monovolumen (kakva je to izjava ) dok ti frajer gariš BMW-jca. Osobno pošto puno vozim možda 10% vozača BMW su normalni u prometu, ovo ostalo je ugroza za život i trebalo bi im zabraniti više voziti cestom, a ja vidiš imam nekako osjećaj da si ti u onih 90%, a možda se varam.

Eto, toliko, mislim da dodatna rasprava između nas sasvim suvišna.

We agree to disagree.

Sorry, stari, ali ja ničime nisam implicirao da sam ja frajer radi BMW-a već si se tim sam počeo oko toga klasificirati. Stvar je da si me podsjetio na par kolega koji voze sličan profil auta ko ti i misle da su po svemu u pravu. Dodatno, zaista ne shvaćam zašto svi voze SUV-ove po gradu, imam neki dojam da na taj način kompenziraju za neke druge stvari. A što se tiče mene kao vozača nije me previše briga što ti misliš, no u ovih 20-ak godina sam vozio razne aute, njemačke, francuske, talijanske, korejske, japanske, ... i ne određuje me auto koji vozim mene kao vozača. U tih koliko sam izračunao cca 750.000 km nisam izazvao nijednu saobraćajku i nisam nikoga ugrozio.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
online
Re: Xiaomi najavio mobitel s ekranom koji se "prel
southy kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Posprdno si povukao paralelu iz Huawei teme o inovativnosti kineza i ne moraš to poricati, to vidi i malo dijete, ako malo prati. Naravno da tebe BMW vozača ne čudi da onaj tko se sa tobom ne slaže vozi "takve aute" (Renault ili Nissan) i još vjerojatno i SUV ili monovolumen (kakva je to izjava ) dok ti frajer gariš BMW-jca. Osobno pošto puno vozim možda 10% vozača BMW su normalni u prometu, ovo ostalo je ugroza za život i trebalo bi im zabraniti više voziti cestom, a ja vidiš imam nekako osjećaj da si ti u onih 90%, a možda se varam.

Eto, toliko, mislim da dodatna rasprava između nas sasvim suvišna.

We agree to disagree.

Sorry, stari, ali ja ničime nisam implicirao da sam ja frajer radi BMW-a već si se tim sam počeo oko toga klasificirati. Stvar je da si me podsjetio na par kolega koji voze sličan profil auta ko ti i misle da su po svemu u pravu. Dodatno, zaista ne shvaćam zašto svi voze SUV-ove po gradu, imam neki dojam da na taj način kompenziraju za neke druge stvari. A što se tiče mene kao vozača nije me previše briga što ti misliš, no u ovih 20-ak godina sam vozio razne aute, njemačke, francuske, talijanske, korejske, japanske, ... i ne određuje me auto koji vozim mene kao vozača. U tih koliko sam izračunao cca 750.000 km nisam izazvao nijednu saobraćajku i nisam nikoga ugrozio.

Pa ja ću se upucati, znači ljudi sa SUV-ovima nešto kompenziraju, a ne ljudi sa BMW-ovima   .

Znači ovo prvi put čujem, hvala ti na ovome, popravio si mi dan .

 

Za vozače BMW-a nisam samo ja primjetio nego i razne ankete kod nas i u svijetu (LINK, LINK, LINK i tako u nedogled) da ne bi bilo kako sam ja taj koji kenja po BMW vozačima, i nadalje spominjem da nisu svi takvi.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice