Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha

poruka: 38
|
čitano: 11.245
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha".
12 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha

Sviđa mi se, ali ništa bez baterije ispod 3800mAh

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
Jedna preporuka - samo instalirajte Pocophone Launcher - postoji zvanični Xiaomi-jev na Play-u i problem rešen. Najbolji launcher po meni trenutno.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha

Kad nema ju sta pametnije napraviti onda rade pizd.....  hebala ih kamera i taj zub, cuj problema tih par milimetra veci ekran? Jel im netko rekao da je veci problem slabe baterije :)))

 
5 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
bus kaže...

Kad nema ju sta pametnije napraviti onda rade pizd.....  hebala ih kamera i taj zub, cuj problema tih par milimetra veci ekran? Jel im netko rekao da je veci problem slabe baterije :)))

 Ako netko ima u ponudi mobitele sa vecim baterijama - onda je to Xiaomi

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha

Frend ga je uzeo preko honorbuya za nekih 3.500kn krajem prošle godine. Malo sam se igrao s njim i mobitel je zvijer. Doduše, meni je preogroman i osjetno je teži od ostalih, ali nije to ni neki problem dok mobitel nema pol kile u sebi. A klizač je čista perverzija...

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
Dex.pwn kaže...

Sviđa mi se, ali ništa bez baterije ispod 3800mAh

 Potpisujem, sa izmjenom da ništa bez baterije ispod 5000.

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
Dex.pwn kaže...

Sviđa mi se, ali ništa bez baterije ispod 3800mAh

 Zašto kada mobitel uredno daje 8h SoT? Cijeli dan izdrži bez problema

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha

Kaj se dogodi kad padne jedanput? To me najviše interesira, kolke su šanse da pukne mehanizam taj? 

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
nevjerovatno da je u areni u mi store 400kn skuplji nego preko web shopa....
evo samo to...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha

Mislim da je ovo bilo na bug-u jednom, ko je propustio:

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
icotrnje kaže...
nevjerovatno da je u areni u mi store 400kn skuplji nego preko web shopa....
evo samo to...

 Zašto bi to bilo nevjerojatno? Nevjerojatno bi bilo da je obrnuto ili da je cijena ista. Troškovi dućana su kudikamo veći od troškova web shopa

16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
Cromaki kaže...

 Zašto kada mobitel uredno daje 8h SoT? Cijeli dan izdrži bez problema

 

Ja u tri tjedna testiranja nisam nijednom dobio SoT od 8h. Kretao se oko 5h (što je, doduše, većini korisnika još uvijek dovoljno za jedan cijeli dan korištenja bez razmišljanja o bateriji).

Never put Dolby on snake detectors.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 11:07 (Davor).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
Davor kaže...

 

Ja u tri tjedna testiranja nisam nijednom dobio SoT od 8h. Kretao se oko 5h (što je, doduše, većini korisnika još uvijek dovoljno za jedan cijeli dan korištenja bez razmišljanja o bateriji).

 To je pre malo, doduše ja sam na China Developer ROM-u pa je vjerovatno i do toga 

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
Cromaki kaže...
Davor kaže...

 

Ja u tri tjedna testiranja nisam nijednom dobio SoT od 8h. Kretao se oko 5h (što je, doduše, većini korisnika još uvijek dovoljno za jedan cijeli dan korištenja bez razmišljanja o bateriji).

 To je pre malo, doduše ja sam na China Developer ROM-u pa je vjerovatno i do toga 

 

Moguće, imao sam se prilike nebrojeno puta uvjeriti da ROM/kernel drastično utječu na bateriju. No može biti i do načina korištenja. Za mene je to kombinacija društvenih mreža, GPS-a, YouTubea i telefonskih poziva, uz svjetlinu ekrana od otprilike 80%.

Never put Dolby on snake detectors.
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
SoT je totalno konfuzna metrika.
Ja na svom Pixelu 2 XL imam otprilike 10%/1h SoT, punim ga svaki treći dan (punim ako mi baterija padne ispod 30% navečer). ...i totalno ovisi o navikama usera.
Kod mene je to Reddit, Opera, WhatsApp, wifi/LTE always on, dok su gps, sync (sve osim imenika) off. Brightness je na cca 60% (auto brightness je off).

Kolega s istim mobom navuce jedva 6h SoT
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
To je već malo previše
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
Imam 5 plus koji ima 4k,tako da mi je nazadovanje
8 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha

Ne znam što je sot al znam da moram punit mobitel svaki dan.

 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha

Klizač zbog tipkovnice je prije TS-a bio opravdan kompromis, međutim, radije bih imao mobitel bez prednje kamere nego s klizačem zbog kamere. Ako ćemo vraćati relikte prošlosti, onda radije glasam za selfie ogledalce kraj stražnje kamere.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha

A zašto umjeso selfi kamere ne bi postavili selfi ekran? Pa selfije slikaš sa stražnjom kamerom, a selfi ekran je tu samo da namjestiš dobar kadar. A kad se ne selfaš onda selfi ekran ne radi i ne troši bateriju. 

42
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 15:35 (markoBT).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
Ne kužim
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
Cromaki kaže...
Dex.pwn kaže...

Sviđa mi se, ali ništa bez baterije ispod 3800mAh

 Zašto kada mobitel uredno daje 8h SoT? Cijeli dan izdrži bez problema

Nema šanse da dobiješ 8h SOTa, ako dobiješ 4h na ovih 3200mAh to je velika sreća... ali da, ovisi o navikama korisnika, ja koji puno koristim GPS začas skurim bateriju.

 

I govorim o normalnom korištenju, a ne da mobitel staviš na najmanju razinu svjetline i onda buljiš u ekran na kojem ništa ne radiš, tako bi možda i izdržao 8h.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 15:40 (lllnuclearlll).
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
@markoBT

To je Meizu napravio sa nekim svojim mobitelom.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
lllnuclearlll kaže...

Nema šanse da dobiješ 8h SOTa, ako dobiješ 4h na ovih 3200mAh to je velika sreća...

 

I govorim o normalnom korištenju, a ne da mobitel staviš na najmanju razinu svjetline i onda buljiš u ekran na kojem ništa ne radiš, tako bi možda i izdržao 8h.

 4h SoT na 50% baterije uz Ambient display, voice wake up, double tap to wake i rise up to wake ide bez problema uz normalno korištenje.

A sa power savingom, 15-20% brightness išao bi preko 8h, vrlo rado ću testirati ovih dana

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
Cromaki kaže...
lllnuclearlll kaže...

Nema šanse da dobiješ 8h SOTa, ako dobiješ 4h na ovih 3200mAh to je velika sreća...

 

I govorim o normalnom korištenju, a ne da mobitel staviš na najmanju razinu svjetline i onda buljiš u ekran na kojem ništa ne radiš, tako bi možda i izdržao 8h.

 4h SoT na 50% baterije uz Ambient display, voice wake up, double tap to wake i rise up to wake ide bez problema uz normalno korištenje.

A sa power savingom, 15-20% brightness išao bi preko 8h, vrlo rado ću testirati ovih dana

 znam da frend na S9 dobije oko 3 - 3.5 sata... 3000mAh baterija...

 

trenutno si tražim mob novi i mix 3 mi je bio opcija, ali jednostavno ne želim više mobitele sa slabom baterijom... ispod 4000 mAh ni ne gledam uređaje

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
lllnuclearlll kaže...
Cromaki kaže...
lllnuclearlll kaže...

Nema šanse da dobiješ 8h SOTa, ako dobiješ 4h na ovih 3200mAh to je velika sreća...

 

I govorim o normalnom korištenju, a ne da mobitel staviš na najmanju razinu svjetline i onda buljiš u ekran na kojem ništa ne radiš, tako bi možda i izdržao 8h.

 4h SoT na 50% baterije uz Ambient display, voice wake up, double tap to wake i rise up to wake ide bez problema uz normalno korištenje.

A sa power savingom, 15-20% brightness išao bi preko 8h, vrlo rado ću testirati ovih dana

 znam da frend na S9 dobije oko 3 - 3.5 sata... 3000mAh baterija...

 

trenutno si tražim mob novi i mix 3 mi je bio opcija, ali jednostavno ne želim više mobitele sa slabom baterijom... ispod 4000 mAh ni ne gledam uređaje

s kakvim se to poslovima bavi frend?

bilo je tu i 3-45min GPSa danas.

 

Pixel 2 XL, 3520mAh

 

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 16:22 (nixass).
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
nixass kaže...

s kakvim se to poslovima bavi frend?

bilo je tu i 3-45min GPSa danas.

 

Pixel 2 XL, 3520mAh

 

 

Pa normalno koristi mob... malo interneta, malo kamere, malo igara... kao i svi ostali... ne znam da je imao 4h SOTa ikad...

 

Ja imam LG G2 s 3000 mAh i imam 3 sata SOTa, rijetko sam prelazio tu brojku.... max je znalo biti 3 i pol... OK, stariji je mobitel, ali to je tu negdje još uvijek... ne znam kako nagurate ovoliko, 3h s 25% baterije? nemoguće pri normalnom korištenju, ne znam.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 16:27 (lllnuclearlll).
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
Ne možeš samo tako grubo gledati i zaključiti po tome koliko mobitel ima mah baterije.
Razni testovi su pokazali da Mix 3 ima bolju autonomiju nego to kapacitet baterije kazuje. MIUI je iznimno poliran softver i u kombinaciji sa štedljivim procesorom i ekranom može se dosta toga izvući.
8h se i meni čini malo puno, ali možeš postići ako dosta gledaš video i većinu si vremena na wifi. Za ovaj uređaj je 5-6h normalniji rezultat
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha
Pocophone sa 4000 mAh ide cca 6-9h SOTa
8 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3 - Klizačem protiv notcha

Što mislite o Vivoevom rješenjeu kada samo kamera iskače van ? Tako bi barem baterija bila bolja ? Nadam se da bi Xiaomi mogao takav mehanizam uvesit da se zadrži baterija od 4000mah.

 

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice