Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna vrij

poruka: 229
|
čitano: 95.911
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna vrij".
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
Drago kaže...
DarthMarkus kaže...

 Baš to. Ovo je krinđ na kubik. Još kad se vidi response time na 144Hza, ne znam tko je ovdje lud.

 

P.S. ovo je input lag današnjih teveja. Dosta njih ga i šije.

 

Dodao bih još i ovo :"što ste bliže 144 FPS, to će vas Mi Curved Gaming Monitor 34” više oduševiti svojim gejmerskim mogućnostima."

 

Budući da na 144 fpsa ima jako izražen black smear ovo je za upišat se. Promo na kubik.

 

Dobili smo nasljednika mva AOCa po neutemeljenim hvalospjevima.

 



Znaš šta je smiješno - ja gledam Davora u labu kako danima testira taj (i druge) monitore, mjeri sondom sekcije ekrana, zapisuje, uspoređuje s drugima, ponovo mjeri i - napiše tekst. I kojemu je prije toga prošlo u tom istom labu na takvom isto režimu testiranja stotine monitora.

Dođe anonimac s foruma koji je taj monitor vidio izlistan negdje na webu i - zna! Jednostavno zna on kakav je to stvarno monitor. I to ne samo taj, nego još deset drugih koje je također "vidio" izlistane na webovima, a testirao ih je onaj dan kad je Margot Robbie i Megan Fox izveo na piće.

"Promo". Čisti.

Svaka ćas!

 

 

 Za trud i rad mu nisam ni "A" rekao.

 

Spomenio sam HW unboxed koji baš i nisu anonimci niti Margot Robbie izvodili na piće, a opet su naveli očite mane (30% sporih tranzicija pri 144Hza) uz sve navedene "value" hvalospjeve.

 

Čitaš jedno kod njih i onda suprotan dojam kod Šuštinja.

 

Ja da sam njemu došao u audiofiski kutak i hvalio neke gamerske slušalice pored monitora, Davor bi me verbalno streljao. Pretpostavljam.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 19:42 (DarthMarkus).
4 godine
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
rambox kaže...
zelenapaprika kaže...

Praktično pitanje: kakve radne stolove imate na kojima držite tako velike monitore? Imam trenutno monitor od 22" i to mi je više ili manje maksimum s obzirom da sam od njega udaljen do pola metra. Podnio bih ako moram i 24" (taman ovaj moj minus debeli rubovi) ali 27" i više stvarno ne bih.

Da nisi možda patuljak, ili u mojem slučaju sve ispod 27 je bilo premalo.Šest godina buljil sam u 27, ili sa svakim novim monitorom išel sam na još veči model ili sa 22 na 24 pa na 27 itd.

 

Sad mi je i 43 zaslon ne baš veliki, a ubuduče vjerojatno bit če minimalno 55 TV ili zaslon u ulozi PC monitora.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/televizor-kao-monitor/277514.aspx?page=0&jumpto=6192188&sort=asc&view=flat

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/ps5-novi-xbox-bolji-pc-gaminga-60fps-4k/277592.aspx?page=0&jumpto=6194691&sort=asc&view=flat

 

Ja još uvijek gledam monitor očima. Veličina cipela tu baš ne igra ulogu. 27" sasvim sigurno ne možeš svog obuhvatiti pogledom s udaljenosti od pola metra ili malo više. Ako se baviš nekim poslom koji zahtijeva puno različitog sadržaja po ekranu, onda je veći ekran bolji ili dva ekrana jedan kraj drugoga. Meni za sada niti jedno nije potrebno. Gledam što se nudi od novih monitora, pa sam primijetio komentare od 32" i sl. što je stvarno, za mene i moje potrebe, previše. Za igrice ništa ne kažem. Što veće to bolje.

14 godina
offline
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna vrij

Ja sam uzeo ovaj monitor čim sam vidio cijenu. Ukratko:

 

3440x1440

Freesync

>100Hz

Curved

 

Za cijenu od 2989 kuna ovaj monitor ima malu ili nikakvu konkurenciju. Sve bolje košta primjetno više (a nije bolje srazmjerno razlici u cijeni).

 

U usporedbi sa AOC Agon ag352ucg6 (G-Sync, 120 Hz) slika je primjetno bolja. 

 

Tko nije probao monitor nek ne nja-ke puno.

 

To je to.

sig
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
Matty kaže...

Ja sam uzeo ovaj monitor čim sam vidio cijenu. Ukratko:

 

3440x1440

Freesync

>100Hz

Curved

 

Za cijenu od 2989 kuna ovaj monitor ima malu ili nikakvu konkurenciju. Sve bolje košta primjetno više (a nije bolje srazmjerno razlici u cijeni).

 

U usporedbi sa AOC Agon ag352ucg6 (G-Sync, 120 Hz) slika je primjetno bolja. 

 

Tko nije probao monitor nek ne nja-ke puno.

 

To je to.

 Ček Agon je duplo sluplji i isto MVA. Na ovome je bolja slika ???

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna vrij

Meni je vec neko vrijeme bio ultrawide u planu i racunao sam Benq EX3501R za uzet, ali kad sam ovo vidio za vikend, bio mi je totalni no brainer za uzet kad sam video spec i cijenu.

Nisam nikakv esports gamer , ali ja neman zamjerke za ekran. 

Stol 180x65, po meni idealno.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 21:01 (Role2).
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna vrij

Davore svaka čast na recenziji i preporuci! Navikao sam da kad ti nešto preporučiš da je to to! :) I do sad se nisam opekao i ozbiljno razmatram ovaj monitor. Čovjek zna više o tim stvarima nego svi na forumu zajedno!

 

Ne razumijem količinu hejta koju dobiva ova recenzija. Iako razumijem da je cijena možda "sumnjivo niska" za neke. Zato nisam uspio shvatiti iz recenzije jednu stvar. Da li je monitor zbilja dobar ili je "dobar" za te pare? :)

 

Osobno bi mi kortistio za gamin najviše SP (za MP imam vidi pod MOJ PC) učenje, programiranje, obradu fotografija i videa te poneki film. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
Drago kaže...

 



Znaš šta je smiješno - ja gledam Davora u labu kako danima testira taj (i druge) monitore, mjeri sondom sekcije ekrana, zapisuje, uspoređuje s drugima, ponovo mjeri i - napiše tekst. I kojemu je prije toga prošlo u tom istom labu na takvom isto režimu testiranja stotine monitora.

Dođe anonimac s foruma koji je taj monitor vidio izlistan negdje na webu i - zna! Jednostavno zna on kakav je to stvarno monitor. I to ne samo taj, nego još deset drugih koje je također "vidio" izlistane na webovima, a testirao ih je onaj dan kad je Margot Robbie i Megan Fox izveo na piće.

"Promo". Čisti.

Svaka ćas!

Ako išta znači znam kako mu je (Davoru), kad te netko tko je proizvod vidio samo na slikama uvjerava kako to izgleda i radi, jer je on naravno pogledao dvije youtube recenzije i pročitao specifikacije.

 

Isto sam prošao sa forum ekipom u temi za jedan lijepi i jeftini kineski laptop, pa su se javili ljudi koji isti nisi ni vidjeli ni koristili, ali sve znaju o njima jer su pročitali na internetu. Odradim temeljito testiranje, mjerenja od brzine do spektometra, kalibracije... i napišem svoja zapažanja i rezultate, ali ne, što ja znam kad su oni pročitali drugačije... i onda te uvjeravaju da je ekran loš, a ja gledam u njega mjesecima, pa je to sporo i neda se uopće koristiti, a redovito ga koristim za namjenu za koju je i napravljen bez ikakvih problema.

 

Uz mene se javi još nekoliko korisnika istog uređaja i svi su super zadovoljni, ali ne, ovih par koji ga nemaju ipak sve najbolje zna. 

 

Dajte ljudi kupite proizvod, pa onda komentirajte.

 

Isto je bilo i nedavno za Airdots slušalice, ma u biti uvijek isto, dođe ekipa kojoj je korisnost 0%, a mudrovanje 100%.

16 godina
online
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
Azmo kaže...

Davore svaka čast na recenziji i preporuci! Navikao sam da kad ti nešto preporučiš da je to to! :) I do sad se nisam opekao i ozbiljno razmatram ovaj monitor. Čovjek zna više o tim stvarima nego svi na forumu zajedno!

 

Ne razumijem količinu hejta koju dobiva ova recenzija. Iako razumijem da je cijena možda "sumnjivo niska" za neke. Zato nisam uspio shvatiti iz recenzije jednu stvar. Da li je monitor zbilja dobar ili je "dobar" za te pare? :)

 

Osobno bi mi kortistio za gamin najviše SP (za MP imam vidi pod MOJ PC) učenje, programiranje, obradu fotografija i videa te poneki film. 

Cijena je očekivano niža zbog Xiaomi brenda, dakle Samsung SVA panel sa Xiaomi naljepnicom+dizajn. 

 

Kaj se tiče opčenite kvalitete elektronike, dakle proizvodi za široke mase kupaca tu ti danas nema nikakve bitne razlike.Platio ti monitor 400 ili 1000dolara, to je danas tak dizajnirano da eto što krače traje=živilo potrošačko doba.

AMD,........is that Epyc or what?
8 godina
offline
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna vrij

Ček jel autor uspio pronaći iti jednu manu ili ipak ne? 

ansha: Pomelo te
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
Azmo kaže...

Davore svaka čast na recenziji i preporuci! Navikao sam da kad ti nešto preporučiš da je to to! :) I do sad se nisam opekao i ozbiljno razmatram ovaj monitor. Čovjek zna više o tim stvarima nego svi na forumu zajedno!

 

Ne razumijem količinu hejta koju dobiva ova recenzija. Iako razumijem da je cijena možda "sumnjivo niska" za neke. Zato nisam uspio shvatiti iz recenzije jednu stvar. Da li je monitor zbilja dobar ili je "dobar" za te pare? :)

 

Osobno bi mi kortistio za gamin najviše SP (za MP imam vidi pod MOJ PC) učenje, programiranje, obradu fotografija i videa te poneki film. 

 

Zbilja je dobar, a za te pare je izvrstan  Ako ne radiš profesionalni video i/ili fotografiju, slobodno kupi. Hvala na lijepim riječima te mi je iznimno drago da si imao dobra iskustva sa svime što sam dosad preporučio 

Never put Dolby on snake detectors.
5 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
zahvaljući Davorovoj recenziji od Sony tv xf9005 iz proljeće 2018...sam prije 100 dana kupio xg9505...a što se tiče recenzija...valjda osoba koja se bavi testiranjem ima toliko iskustva da kad nešto napiše ima određenu težinu za većinu nas "običnih" korisnika...a što se tiče određene manjine...uvik kontra takva sorta:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
11 godina
offline
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna vrij
@Davor kad je već aktivna tema, jel ima kakvih novosti o OLED monitorima? Kako to napreduje, da je nešto ovih gabarita, malo veće rezolucije bilo bi idealno za foto i video :)
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
Evo da se i ja pohvalim. Pokupio sam ga danas. Zasad sam veoma zadovoljan. Meni je veliki sok bio jer sam prelazio s 22" na 34". Za ovu cijenu nemre mu niti jedan monitor konkurirat. Kvaliteta je visa nego sto sam ocekivao 👍
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna vrij

I ja sam prezadovoljan s mojim Xiaomijem...

Prvi sok je bio kad sam stavio monitor na stol... Sa 27" na 34" je onak... Wow! Mogu misliti kako je onima koji su presli sa 22" ili 24"...

 

Malo se jos mucim oko postavki za freesync, vsync, gsync koji se ocito u nekim igrama kolju sa postavkama od monitora, nvidia drivera i same igre... Ali manje vise sam sve dotjerao u red...

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna vrij

Ja imam lenovo g34w-10 - 144hz, 1440p, "4-6ms" VA monitor i mogu reći da ima ghostinga i da me smeta. Trebao sam uzeti TNa ali onda nebih imao ultrawide niti curved.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 8:59 (bruno03).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
Kakve su krivulje za Fusion 360, AutoCAD, graf dizajn itd...?


Btw pohvale za trud, ali smatram da recenzija promo proizvoda ne ide. A-A
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 9:10 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna vrij
Jeste ga slucajno vidjeli negdje prezentiranog/izlozenog da i mi mozemo malo "recenzirati"?

Survivor - eye of the tiger
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
metallic kaže...
Jeste ga slucajno vidjeli negdje prezentiranog/izlozenog da i mi mozemo malo "recenzirati"?

 Idem do Arene ovaj tjedan, tamo je izložen u Mi Shopu. Budem ga skenirao detaljno premda već znam što mogu očekivati.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
Davor kaže...
Azmo kaže...

Davore svaka čast na recenziji i preporuci! Navikao sam da kad ti nešto preporučiš da je to to! :) I do sad se nisam opekao i ozbiljno razmatram ovaj monitor. Čovjek zna više o tim stvarima nego svi na forumu zajedno!

 

Ne razumijem količinu hejta koju dobiva ova recenzija. Iako razumijem da je cijena možda "sumnjivo niska" za neke. Zato nisam uspio shvatiti iz recenzije jednu stvar. Da li je monitor zbilja dobar ili je "dobar" za te pare? :)

 

Osobno bi mi kortistio za gamin najviše SP (za MP imam vidi pod MOJ PC) učenje, programiranje, obradu fotografija i videa te poneki film. 

 

Zbilja je dobar, a za te pare je izvrstan  Ako ne radiš profesionalni video i/ili fotografiju, slobodno kupi. Hvala na lijepim riječima te mi je iznimno drago da si imao dobra iskustva sa svime što sam dosad preporučio 

Davore hvala na pojašnjenju. Sad još samo da nagovorim sam sebe da mi treba! :D

 

Ne obaziri se na hejtere. Trebali bi bit sretni što imamo tipa koji za nas temeljito i stručno testira opremu jer ne zna puno ljudi puno o tome, a i ponuda je sve veća pa se snađi! Tvoji testovi i preporuke su za mene uvijek bili na vrhu pri odluci!

 

Keep up the good work!

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
metallic kaže...
Jeste ga slucajno vidjeli negdje prezentiranog/izlozenog da i mi mozemo malo "recenzirati"?

 Jučer vidio u Mi Arena Centru (išao u nabavku mobitela i BT slušalica za poklon - Redmi Note 9 Pro 6/64GB i Mi True Wireless Earbuds Basic), dakle samo ću reći dabi meni osobno bio odličan da sam čekao s nabavkom novog monitora. Prikaz slike je vrlo sličan trenutnom Dell P2419H, ali utjecalo je što je dosta dodatnog osvjetljenja u dućanu tako da ne bih mogao reći najbolje o kvaliteti slike (90% radnog dana mi je soba gdje radim pod prirodnim osvjetljenjem s prosječnom uporabom pod umjetnim svjetlom navečer). Ghosting na demo prikazu nisam vidio, ali sam kad sam bio vrlo blizu vidio lagani bleed, al' dobro ništa posebno. Podesivost je bitna tako da bi meni taman stajao na 200x90 stolu (stari radni stol iz jedne firme, s obzirom na godine još je odličan).

 

Nisam slikao uređaj, al' mogu reći da me zadovoljio sa svime šta sam vidio uživo :)

 

Edit: dodao detalj za osvjeljetenje po kojem se ravnam za kvalitetu slike.

https://idzan.eu
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 10:57 (midzan21).
12 godina
offline
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna vrij

Kriva tema xD

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 11:03 (Luka123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
DarthMarkus kaže...
metallic kaže...
Jeste ga slucajno vidjeli negdje prezentiranog/izlozenog da i mi mozemo malo "recenzirati"?

 Idem do Arene ovaj tjedan, tamo je izložen u Mi Shopu. Budem ga skenirao detaljno premda već znam što mogu očekivati.

Ponesi kuciste pa javi kritike !!!  ;)

Survivor - eye of the tiger
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
zelenapaprika kaže...

Ja još uvijek gledam monitor očima. Veličina cipela tu baš ne igra ulogu. 27" sasvim sigurno ne možeš svog obuhvatiti pogledom s udaljenosti od pola metra ili malo više. Ako se baviš nekim poslom koji zahtijeva puno različitog sadržaja po ekranu, onda je veći ekran bolji ili dva ekrana jedan kraj drugoga. Meni za sada niti jedno nije potrebno. Gledam što se nudi od novih monitora, pa sam primijetio komentare od 32" i sl. što je stvarno, za mene i moje potrebe, previše. Za igrice ništa ne kažem. Što veće to bolje.

Čini mi se da krivo gledaš na korištenje većeg monitora.

I dalje si od monitora 50-60cm, isto kao i kod manjeg monitora.

 

Prema osobnom iskustvu 34" curved omjera 21:9 je odličan za igranje igrica i gledanje video zapisa (naravno poželjno je da su snimljeni u 21:9 formatu).

 

Prvi dojam je kako je "nizak", zbog 21:9 omjera, ali na pravoj udaljenosti od monitora, a to je kod curved modela jako bitno jer ako si predaleko primijetiš zakrivljenost, a ako si preblizu "gubiš" periferni vid, kad se oko prilagodi ti si u monitoru, nema ničega okolo samo sadržaj koji je ispred tebe. Poslije toga sjedneš za klasični monitor i on ti izgleda jadno, plošno.

 

Druga namjena je rad u raznim aplikacijama i tu nema potrebe obuhvatiti cijeli monitor očima, poanta je da imaš otvoreno istovremeno 2-3 aplikacije i da se ne prebacuješ stalno sa alt-tab iz jedne u drugu. Teško mi je zamisliti da netko nema potrebu za tako nečim i da istovremeno radi uvijek u samo jednoj aplikaciji. Imaš 3440px širinu i tu bez problema idu dvije aplikacije na 2x1720px (skoro 2xfHD sa 1440px visine) ili možeš imati i tri prozora 3x1146px.

10 godina
offline
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna vrij

LOL već je monitor NEDOSTUPAN u Linksu! Bugovci sve pokupovali! :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna

Dostupan je preko Web Shopa.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 22:26 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
Recenzija je odlicna, kao i monitor. Radim u prodaji, televizora isto. Dolaze "majstori", kenjaju o speckama, panelima, procesorima, upscaling, downscaling, vidljivim kutevima, pikselima, kolicini boja...
Pokazem im dva nova tv-a, pitam koji je panel u igri - nitko nema pojma. Pustim im 1080p 30gb rip, pitam koja reza je u igri - 8 od 10 fula. Sve strucnjaci, svaka specka im bitna a odokativno svi suksaju dikseve.
Da se vratim na monitor. Takav kalibar za te pare jos dugo nebute vidli. Kupite i uzivajte :)
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
Pa ja bih ga uzeo ali ne volim te UltraWide.
Imao sam onaj LG34UC79G nije mi lego, doduše on je 2560x1080 144hz ali IPS.
Prodo sam ga nakon mjesec dana.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 13:39 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
ukay1000 kaže...
Recenzija je odlicna, kao i monitor. Radim u prodaji, televizora isto. Dolaze "majstori", kenjaju o speckama, panelima, procesorima, upscaling, downscaling, vidljivim kutevima, pikselima, kolicini boja...
Pokazem im dva nova tv-a, pitam koji je panel u igri - nitko nema pojma. Pustim im 1080p 30gb rip, pitam koja reza je u igri - 8 od 10 fula. Sve strucnjaci, svaka specka im bitna a odokativno svi suksaju dikseve.
Da se vratim na monitor. Takav kalibar za te pare jos dugo nebute vidli. Kupite i uzivajte :)

 Razlika u LCD panelima je vrlo očita,i to se ne može ne primjetit čak i ovako na Jubitu.U ovom primjeru je TV usporedba, dakle ako znaš osnove i gdje je razlika u panelima=ne može bit promašaja.Poanta priče je direktna usporedba, ali i da je nema brzo se vidi koji je panel u pitanju.U našem primjeru, livo je Samshit VA panel a desno je Elgi IPS i to je to.

 

 

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=1052&jumpto=6178230&sort=asc&view=flat

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 14:23 (rambox).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” - Izvrsna
ukay1000 kaže...
Recenzija je odlicna, kao i monitor. Radim u prodaji, televizora isto. Dolaze "majstori", kenjaju o speckama, panelima, procesorima, upscaling, downscaling, vidljivim kutevima, pikselima, kolicini boja...
Pokazem im dva nova tv-a, pitam koji je panel u igri - nitko nema pojma. Pustim im 1080p 30gb rip, pitam koja reza je u igri - 8 od 10 fula. Sve strucnjaci, svaka specka im bitna a odokativno svi suksaju dikseve.
Da se vratim na monitor. Takav kalibar za te pare jos dugo nebute vidli. Kupite i uzivajte :)

 Super je što u prodaji TV-a rade samo eksperti koji su unatoč golemoj stručosti voljni pokazati razlike.

 

P.S. Najbolje je pod neonskim svjetlom otkrivat razlike u panelima

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 14:19 (DarthMarkus).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice