Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdragon 8

poruka: 14
|
čitano: 7.340
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdragon 8".
6 godina
offline
Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdragon 8

Odličan mob, šteta što nije punokrvni flagship

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdragon 8

 

 

Noćne fotke bolje ili rame uz rame sa iPhone 14 Pro Max i S22 Ultra.  

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdrag
6300kn i onda uvale ovaj isprdak od 8mp ultraširoke kamere kakav imaju i njihovi telefoni od 1500kn. Komedija.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdrag
Apachy kaže...
6300kn i onda uvale ovaj isprdak od 8mp ultraširoke kamere kakav imaju i njihovi telefoni od 1500kn. Komedija.

 još je veća komedija kad taj isprdak ima bolje noćne fotke od 2-3 puta skupljih uređaja (S22 Ultra, iP14PM). 

 

EDIT: tek sad sam pogledao specke, pa skroz pristojan mob. Odličan display, punjenje do 100% za 20min., odlična glavna kamera, stereo zvučnici by Harman Kardon, SD 8+ Gen 1

 

https://www.gsmarena.com/xiaomi_12t_pro-review-2484p5.php

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 22:03 (mzopg).
12 godina
offline
Re: Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdrag
Daj ne pisi gluposti da 12t daje nocne fotke ultrasiroke kamere bolje od s22 ultra. Na kaj je ovaj forum spao...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 22:06 (Apachy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdragon 8
Imat će smisla kad mu bude pala cijena na 450€
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdragon 8

Dođe mi da probam čisto da pokupim Xiaomi Mi Mop 2 Lite :D Dobra ponuda budući da košta cca 1300kn na više.
Šteta da nema barem malo optičkog zooma, osobno dosta radim fotke prirode i to mi je bitna stavka.

Čisto infa radi, koliko bi dobio za mint Note20 Ultra 5G? 12/256gb, još skoro 4 mjeseci jamstva?

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdrag
Trenutno mi11 ultra 620 eura sa svim davanjima na Trading Shenzen-u... Ipak je jos uvijek bolji od ovog...
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdragon 8

Kad srede "proximity" i još par sw začkoljica, možda to i bude fajn telefon. Do tad je Sams na tronu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdrag
Apachy kaže...
Daj ne pisi gluposti da 12t daje nocne fotke ultrasiroke kamere bolje od s22 ultra. Na kaj je ovaj forum spao...

Još da nisam stavio linkove na usporedni test... 

 

  
 

13 godina
offline
Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdragon 8
Mislim, zar stvarno ti misliš da Xiaomi ima superiorniju UW kameru od navedenih?
Pogledaj veličinu senzora i specifikacije. Da su šparali na UW, jesu itekako.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdrag
Za 700kn više...S22 ultra...inače te noćne fotke...to je PAIN in ASS i za normalne fotoaparate...ako je u kadru objekt fotografiranja u pokretu...A ako je sve statično...kao što pokazuje slika od kolege koji tvrdi da je...Onda ideš u manuel mod i smanjiš brzinu okidača...onoliko nisko koliko stabilizacija može podnijeti...recimo kod S7 edge to je 1/15...sad će kolega reći...tko koristi manual mod...dati za mob 1000€ i koristiti auto mod je...ali eto većina potrošača se tako ponaša...međutim ti očito nemaju pojma ništa o trokutu ekspozicije i očekuju čuda od night moda...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdragon 8
Trenutno je Pixel 6 Pro u Instaru 5700. Nema najjači procesor ni najbrže punjenje, ali sve ostalo liga iznad
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi 12T Pro ima kameru od 200 MP i Snapdrag
zuper kaže...
Mislim, zar stvarno ti misliš da Xiaomi ima superiorniju UW kameru od navedenih?
Pogledaj veličinu senzora i specifikacije. Da su šparali na UW, jesu itekako.

Nije bitno što ja mislim, pogledaj rezultat.

 

Moje mišljenje je vjerojatno kao i kod većine, a to je da 12T Pro ima lošiji UW senzor od S22 Ultra i iPhone 14 Pro Max, zato rezultati i jesu iznenađujući. Obično se Xiaomiju zamjera lošija kamera app.

Ne treba zaboraviti i da su Google Pixeli i iPhone mobiteli godinama imali inferiorne senzore, a opet su imali odlične rezultate, tako da nije sve u brojkama.

 

S druge strane od tog 200MP sam očekivao da su samo napuhane brojke, pa me i tu rezultat demantirao.

Znači do sada 12T Pro donosi dvostruko iznenađenje. 

 

2MP makro će većini biti suvišan, ako će na njega gledati kao na fotokameru za umjetničke fotke, ali ako shvate da mu namjena može biti nešto sasvim drugo onda bi im mogao biti jako koristan. Mene je više puta spasio.

 

Cijena od 6300kn je previsoka, ali treba računati da je ovaj uređaj tek izašao, za koji mjesec će to biti daleko povoljnije. S22 Ultra je koliko vidim kod nas 1200kn skuplji, ali on je na tržištu već gotovo 8 mjeseci.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice