WWDC 2021: Apple predstavio nove generacije svojih

poruka: 9
|
čitano: 4.311
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WWDC 2021: Apple predstavio nove generacije svojih".
9 godina
offline
WWDC 2021: Apple predstavio nove generacije svojih

Super su novi OS-ovi.

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
WWDC 2021: Apple predstavio nove generacije svojih

Ima tu dosta featurea, svidja mi se posebno screen sharing sa Face Time.
No brate mili, nikad dosadnija konferencija.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: WWDC 2021: Apple predstavio nove generacije sv
Indestructible kaže...

Ima tu dosta featurea, svidja mi se posebno screen sharing sa Face Time.
No brate mili, nikad dosadnija konferencija.

 Vec nekoliko godina citam ovakav komentar ;)

13 godina
offline
WWDC 2021: Apple predstavio nove generacije svojih

Obzirom na “predviđanja i očekivanja” raznih YT igrača, treslo se brdo, nešto je ipak dobroga opalo! 

Prvo ono loše, makar sada sa nekih sat vremena mi se čini logičnim, nije bilo ništa o nekakvom HW, a još manje o Pro aplikacijama na iPad Pro gadgetu! Neka, bude zanimljivije tamo u rujnu, listopadu kada za stvarno bude izašao iOS15! 

 

Sada ono dobro, vjerojatno odlično, widgeti na iPad gadgetima, još kada ih budu, nadam se da budu, podržavale aplikacije koje ću ja biti potrebit, biti će ovo začetak jednog iznimno zanimljivog druženja između preko nekoliko gadgeta. 

Sam nov ispolirana izgled iOS sučelja će vjerojatno tražiti izvjesno vrijeme prilagodbe, ništa što se neće moći preživjeti i uspješno apsolvirati. 

Makar, kod nas ne bude uskoro zaživjelo, ali ono sa “healthcare” aplikacijom mi ne ide pod kožu, bez lažnog utvaranja, više vjerujem razgovoru doktoru oči u oči, a hitne situacije su odvajkada bile problem/atične, ništa što će umanjiti postojanost, učestalost. 

Još jedan detalj oko “Maps” aplikacije, delta gdje se Mrežnica uljeva u Koranu izgleda kao dvije suvaje, a poslije kao Dunav ispod slapa u najmanju ruku. Obzirom sam prošli tjedan uočio sa D tablicama SUBARU koji snima za  Maps, možda će se stvar kako popraviti, obzirom su se po’falili sa novostima unutar njih, pa da i to poboljšanje vidimo?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
3 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: WWDC 2021: Apple predstavio nove generacije sv
Btw jedan dodatak koji nisam vidio u tekstu. iOS 15 uvodi notifikacije kada se korisnik odvoji od svog Airtaga. Korisno za kljuceve i sl.
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: WWDC 2021: Apple predstavio nove generacije sv
tokyu kaže...
Btw jedan dodatak koji nisam vidio u tekstu. iOS 15 uvodi notifikacije kada se korisnik odvoji od svog Airtaga. Korisno za kljuceve i sl.

 Nisu spomenuli dosta sitnih novosti (ovo za AirTagove je stvarno nedostajalo da budu kompletniji proizvod), potpuni popisi su ovdje:

 

https://www.apple.com/ios/ios-15-preview/features/

 

https://www.apple.com/ipados/ipados-preview/features/

 

https://www.apple.com/macos/monterey-preview/features/

16 godina
neaktivan
offline
WWDC 2021: Apple predstavio nove generacije svojih

Ono što mi nije još jasno je da li se kombiniranjem ovih featurea kao što je Universal control i novosti u AirPlayu može omogućiti korištenje iMaca kao vanjskog ekrana za MacBook jer M1 MacBookovi više ne podržavaju target display mode, a zadnji iMac koji to može je iz 2013. (tj. 2014.). Od svih stvari to bi mi bilo najinterensantnije i definitivno razlog za prelazak na novu verziju

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: WWDC 2021: Apple predstavio nove generacije sv
Posmatrač kaže...
Indestructible kaže...

Ima tu dosta featurea, svidja mi se posebno screen sharing sa Face Time.
No brate mili, nikad dosadnija konferencija.

 Vec nekoliko godina citam ovakav komentar ;)

 

sta znam, meni su ok bili prije, jedino koji mi je bio ne dosadan nego bezveze event onaj kad su predstavljali iPhone XS. Ovaj sad je bio baš smaračina.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
11 godina
offline
Re: WWDC 2021: Apple predstavio nove generacije sv
Koja je razlika između neobjektivnog mrzitelja i subjektivnog obožavatelja? :D
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice