World of Warcraft Classic: Povratak u prošlost

poruka: 7
|
čitano: 2.725
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "World of Warcraft Classic: Povratak u prošlost".
14 godina
offline
World of Warcraft Classic: Povratak u prošlost

Eh, da mi je više vremena, Azeroth bi dobio svog heroja protiv zlih hordaša.

Još i danas, podosta godina nakon što odigrah zadnju partiju, slušam WoW soundtrackove i uživam u nostalgiji.

 

 

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft Classic: Povratak u prošlost

moram priznati i ja rado poslušam koji soundtrack, vrati me u djetinstvo, neprospavane noći i beskonačno grindanje golda i matsa za raidove :) 

World of Warcraft Classic: Povratak u prošlost

Hmm od warcrafta znam jedino Warcraft 2 i malene peone dok mi se javljaju s "ready to work"

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft Classic: Povratak u prošlost

Prije mjeseca dana je kolega s posla rekao da bi probao wow pa sam se ja nakon više od 2 godine pauze vratio i kupio BFA da mu malo pokažem i navukao se kao i svaki put do sada ali ovo igranje classica nikako ne razumijem. Wow sam igrao od classica od prvog dana i iako je classic u to doba bio ok jer nije bilo boljeg danas mi ne bi palo na pamet igrati igru bez 15 godina patcheva i popravaka. Previše je stvari poravljeno u igri da bi se vratio nazad na to stanje... Sjećam se leveliranja warriora i paladina u classicu do lvl 40 praktički imaš samo autattack, dobra zabava. Ako želiš u instancu e onda ćeš lijepo 1-2 sata spamati u glavnom gradu umjesto da igraš igru i da ti samo iskoči dungeon queue. Ili u raidu paladin buffovi od 5 min  itd... Za pola stvari koje su sada normalno u igri trebaš addonove. Da ne kažem jedna od glavnih stvari a to su rotacije spellova u classic su bile očajne (a to i najviše i radiš u igri) a danas su fantastične, probao sam do sada shadow priesta, fury warriora i trenutno igram demon huntera i to nema usporedbe sa vanillom. Ili recimo gear u classicu je bio teški shit sjećam se itema koji su bili potpuno beskorisni recimo agility+strength item ili agility+intellect... Sjećam se i kako smo svi uživali kad je izašla prva ekpanzija i maknuli su takav gear. Sve u svemu previše se sjećam classica i svih promjena da mi ne pada na pamet vraćati se u tako daleku prošlost kada imam wow sa toliko više contenta.

 

P.S.

Jedina stvar koju bih volio doživjeti iz classica to je AV a nema teorije da idem levelirati lika samo za to.

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft Classic: Povratak u prošlost

Slažem se s tobom, i još hrpa sitnih detalja koje u bfa uzimamo zdravo za gotovo, a u classicu ih nema.. Igram druida, u shapeshift formi nemam nikakvu interakciju, nemogu piti potione.. losije su rotacije, spellovi, grafika.. sve je bolje u retailu. Međutim Classic ima čaroliju, classic te tjera na socijalizaciju. U Classicu nema žurenja brzog dinganja, ulaska u instancu bez komunikacije s drugima, ljudi koji se susretnu se međusobno buffaju, questaju zajedno, druže se. Classic ima magiju koju je retail davno izgubio. Otkako je došao classic nisam se niti jednom logirao u bfa..

 

Ima dobar meme: Ostavio sam milijun golda i 200 mountova s hrpom geara da bi gol i bos trčao po azerotu sa svega par silvera.. pa ipak nisam jedini. stotine tisuća uživaju u classicu i to s razlogom. Kakva nas budućnost čeka? Hoće li classic izgubiti čaroliju? Možda da, no znam da idućih dvije godine ću nemjerljivo više uživati nego u retailu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft Classic: Povratak u prošlost
Yvan kaže...

Slažem se s tobom, i još hrpa sitnih detalja koje u bfa uzimamo zdravo za gotovo, a u classicu ih nema.. Igram druida, u shapeshift formi nemam nikakvu interakciju, nemogu piti potione.. losije su rotacije, spellovi, grafika.. sve je bolje u retailu. Međutim Classic ima čaroliju, classic te tjera na socijalizaciju. U Classicu nema žurenja brzog dinganja, ulaska u instancu bez komunikacije s drugima, ljudi koji se susretnu se međusobno buffaju, questaju zajedno, druže se. Classic ima magiju koju je retail davno izgubio. Otkako je došao classic nisam se niti jednom logirao u bfa..

 

Ima dobar meme: Ostavio sam milijun golda i 200 mountova s hrpom geara da bi gol i bos trčao po azerotu sa svega par silvera.. pa ipak nisam jedini. stotine tisuća uživaju u classicu i to s razlogom. Kakva nas budućnost čeka? Hoće li classic izgubiti čaroliju? Možda da, no znam da idućih dvije godine ću nemjerljivo više uživati nego u retailu.

 

Koja je uopće budućnost classica? Da li će sa 15 godina zaostatka ubacivati content? (za 2 god. BC pa za 4 god. WotLK...?) Ili će ga razvijati u nekom drugom pravcu?

14 godina
offline
Re: World of Warcraft Classic: Povratak u prošlost
Ne zna se.. ima jos sigurno dvije do dvije i pol godine do toga. Najrasirenija teorija je da ce napraviti tbc classic serveri gdje ces moci prebati svoj classic char. I napraviti ce classic+ - gdje ce dodavati novi content no razlicit od dosadasnjeg, vanilla like content.. no to je sve teorija. Osobno mislim da ni Blizzard jos ne zna kojim putem ici i sto dalje i da ih je iznenadila popularnost classica.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice