World of Warcraft Classic kreće put Outlanda 1. li

poruka: 4
|
čitano: 22.380
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "World of Warcraft Classic kreće put Outlanda 1. li".
14 godina
offline
World of Warcraft Classic kreće put Outlanda 1. li

Sjećam se te hladne noći iza polnoći u Zagrebu u Bogovićevoj. Prvi koji su kupili nastavak, izišli bi vani kao carevi, širokog osmijeha, dizali kutiju i zrak da ju svi vide i sjeli na klupu, stavili laptop u krilo i počeli ga instalirati s DVD-a. To su bili dani za sjećanje. Sad igru kupiš i instaliraš u dva klika. Meni tada nije smetalo smrzavanje.

 

Btw, poštujem WoW i zbog toga jer nije pay to win koncept za razliku od velike većine sadašnjih igara, osobito na iOS-u. 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft Classic kreće put Outlanda 1

Pay to win je, svi kupuju gold tokenima. Method i Limit su se za world first raid clear isprsili preko 100M golda i preko 250M golda, za jedan raid u BFA.

Neces levelat lika? Nema problema, 60$ level 50.

U TBC-u sad mozes fino dati 70$ i dobis level 40 100% mounta, dok ostali plebovi jasu 60%, ne levela ti se, nema problema 35$ level 58 boost. Zasto bi igrao igru? Samo plati nek novac igra umjesto tebe. Nismo daleko od onih kineskih mobilnih mmorpgova gdje samo kupujes coinove i on sam igra umjesto tebe, ne, ovdje odmah preskocis 90% igre.

 

I naravno, sve to za 15$ mjesecno.

 

Kad je umro Lich King umro je i WoW, a sve ovo dalje je drkanje kurca mrtvom magarcu.

Linux, Arch Linux.
3 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft Classic kreće put Outlanda 1

Sjećam se onog momenta kada mi je došao prijatelj iz razreda neispavan i kaže lvl 10 sam, a meni skoro suze na oči jer nisam imao ni adsl, a morao sam igrati na piratskim serverima, jer nisam mogao objasniti materi da se za igranje treba plačati svaki mjesec. Pola godine kasnije dobivam sve, uz obećanje da ću imati sve 4 i 5 u školi :) 

 

Mislim da je danas teško dočarati bilo kome taj osjećaj ne samo igranja, nego svega što se vrtilo oko same igre, od tih pustih iščekivanja, do kasnih nočnih(pijanih) razgovora na ribnjaku koji gear je najbolji, do raidova u kojima sam upoznao ljude sa kojima imam dan danas nekakav kontakt... stvarno good times..  

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.5.2021 14:50 (MakoJebako).
12 godina
offline
Re: World of Warcraft Classic kreće put Outlanda 1
MakoJebako kaže...

Sjećam se onog momenta kada mi je došao prijatelj iz razreda neispavan i kaže lvl 10 sam, a meni skoro suze na oči jer nisam imao ni adsl, a morao sam igrati na piratskim serverima, jer nisam mogao objasniti materi da se za igranje treba plačati svaki mjesec. Pola godine kasnije dobivam sve, uz obećanje da ću imati sve 4 i 5 u školi :) 

 

Mislim da je danas teško dočarati bilo kome taj osjećaj ne samo igranja, nego svega što se vrtilo oko same igre, od tih pustih iščekivanja, do kasnih nočnih(pijanih) razgovora na ribnjaku koji gear je najbolji, do raidova u kojima sam upoznao ljude sa kojima imam dan danas nekakav kontakt... stvarno good times..  

 Vjezbe na faksu smo znali provoditi na gear kalkulatoru jer smo poslije faksa letili u raid. Dobri dani.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice