World of Warcraft: Burning Crusade Classic na test

poruka: 4
|
čitano: 12.940
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "World of Warcraft: Burning Crusade Classic na test".
14 godina
offline
World of Warcraft: Burning Crusade Classic na test

Nema boljeg modela od "prodaj već prodano" 😀

just when i thought i got out they pull me back in
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Warcraft: Burning Crusade Classic na test

Uh kad bi ulozili koji milijun i vrijeme u grafiku, vratio bih se, ali koliko god pokusavao svaki put, budimo realni, jednostavno je "out of date"!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warcraft: Burning Crusade Classic na
Gadgeti kaže...

Uh kad bi ulozili koji milijun i vrijeme u grafiku, vratio bih se, ali koliko god pokusavao svaki put, budimo realni, jednostavno je "out of date"!

 Zar nije poanta WOW Classica da ljudi ponovno prožive oriđiđi wow kakav je nekad bio bez da igraju piratske servere, nešto tipa kako je runscape classic dan danas popularan?

LP
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Warcraft: Burning Crusade Classic na
zabbax21 kaže...
Gadgeti kaže...

Uh kad bi ulozili koji milijun i vrijeme u grafiku, vratio bih se, ali koliko god pokusavao svaki put, budimo realni, jednostavno je "out of date"!

 Zar nije poanta WOW Classica da ljudi ponovno prožive oriđiđi wow kakav je nekad bio bez da igraju piratske servere, nešto tipa kako je runscape classic dan danas popularan?

 Nisam ovdje mislio na WoW Classic nego opcenito WoW, Classic ok ostaje kako je, ali neka ona uloze malo u normalni WoW, znam mnogi ce reci zasto kad i dalje zaradjuju masne pare (kao i GTA 5) ali opet jbg

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice