Wolfenstein: Youngblood - Eksperimentalni ulazak u

poruka: 4
|
čitano: 2.427
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Wolfenstein: Youngblood - Eksperimentalni ulazak u".
15 godina
offline
Wolfenstein: Youngblood - Eksperimentalni ulazak u

dodajmo tome da se igra ne može ručno spremiti (ako pogineš, a hoćeš, preko nekoliko puta, jer je čak i "easy" zajeban do boli) vraća te na početak, odn. mjesto na kojem je igra "odlučila" spreminti "napredak". katastrofa za fps. pauziranje igre ("Esc") NE pauzira igru i sve se u pozadini dalje zbiva pa se lako ode u vječna lovišta. tu je i dozlaboga iritantno stalno upozorivanje na nedostatak videomemorije (iako sve radi k'o po špagi s 2GB), iako je grafika i sve ostalo jednaka prijašnjim wolfensteinima, gdje nije bilo nikakvih upozorenja. nema više humora. ako na početku ne odabereš pravu nadogradnju (a neću napisati koju), najametnije je sve ispočetka (uz brisanje "save slota" i gubitka svega). sestre su očajno djetinjaste i priglupe i svejedno je s koju se odabere za kampanju. "priča" je za q. nema venere/mjeseca. igra nije "balansirana": isti protivnik je čas jači, čas slabiji. dodani su neki sumanuti neprijatelji (tipa lovac - jaeger, odn. lovica, jer je žensko s maramom preko njonje, a ne ono na što smo navikli u na pr. sniper elite, i potrošiš pola zaliha municije dok je skeljiš). nelinearnost pridosnosi zbunjivanju igrača. istu "usputnu" zadaću traži svaki put kad iznova dođeš u isto područje (na pr. postavljanje bombe u isti auto - u nedogled). za svako područje ti treba po nekoliko sati strpljenja i dosadnog ponavljanja jednog te istog. ima još toga no sve u svemu: ne vrijedi kupnje. prije je to bio wolfenstein a sad je sadistička programerska arkadna sprdnja s igračima koja se trpa u isti koš. 

 

ima jedna zgodna stvar: na jednom mjestu je runa (tj. "shrine") iz igre dishonored. ne donosi ništa ali je srprajz od strane arkane. malo veselja u općem jadu i čemeru. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 20:19 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Wolfenstein: Youngblood - Eksperimentalni ulaz
#Ajar

Zato kupiš kad bude za 35kn....kako sam ja napravio....prije dva miseca.... Wolfenstein New Order+Old Blood za 70 kn(PS4)..... iznenađujuće je da very hard nije fake difficulty...fake difficulty to je stvar koju ono u igrama mrzim do i najmanje masne stanice

Sad čekam neku super sniženje za Wolfenstein Colosseum
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Wolfenstein: Youngblood - Eksperimentalni ulaz
HCMAA kaže...
#Ajar

Zato kupiš kad bude za 35kn....kako sam ja napravio....prije dva miseca.... Wolfenstein New Order+Old Blood za 70 kn(PS4)..... iznenađujuće je da very hard nije fake difficulty...fake difficulty to je stvar koju ono u igrama mrzim do i najmanje masne stanice

Sad čekam neku super sniženje za Wolfenstein Colosseum

 pa i nisam kupio. posegnuo sam za načelom tpb-a: "proba prije kupnje" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
Re: Wolfenstein: Youngblood - Eksperimentalni ulaz
#Ajar

Kamo sreće da si to napravio sa bivšom...ljepšom polovicom...

Dok se drugi uče na tuđim greškama, ja se učim na svojim. Što je sigurno, sigurno je:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice